Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Garrey & Dare-Devili vaidlusteema

Soovitatud postitused

Külaline olari9

Jah mis mul öelda on! Selle pasa lugemiseks läks mul aega 45 minutit ja ma oskan selle kohta öelda ainult, et mingi kamp ego manjakke on kokku tulnud :)! Ma tõesti ei saa aru kas teil muud pole teha kui mingit jura siin ajada? Parem tehke oma serverit korda või mis iganes muud! See teema pole minu arust isegi naljakas vaid rohkem nagu masendav!

Ma ei saa sellest aru miks te üleüldse kiskuma läksite??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuule ma arvan , et ta on sinust vanem :)

Mina küll nii ei arva, mine sa tea kui vana maximumzzz on.

Garrey võib ju vanem olla aga mõistust tal ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma arvan et tal rohkem mõistus kui sellel todil kes tuli lambist mölisema siia :D

 

kuule, 2ra kogu poste siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Põrgake p*tsi selle teemaga juba. Dare - kasva suureks.

Maximuzz - Sa hoia üldse enda mokad kinni.

 

Teistele, aga kena suve :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Põrgake p*tsi selle teemaga juba. Dare - kasva suureks.

Maximuzz - Sa hoia üldse enda mokad kinni.

 

Teistele, aga kena suve :)

 

Sa võiksid ka suureks kasvada 1 kord :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa võiksid ka suureks kasvada 1 kord :)

 

Sina oled see kes haliseb ja hädaldab... Wannabe scipter in ass.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sina oled see kes haliseb ja hädaldab... Wannabe scipter in ass.

Saa üle oma wannabe sõnast juba.

hädaldan palju tahan see ei ole sinu mure, ja kui olengi scripter mis sul sellest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Saa üle oma wannabe sõnast juba.

hädaldan palju tahan see ei ole sinu mure, ja kui olengi scripter mis sul sellest?

 

Blablabla..

Eks jah, need lapsed oskavad hädaldada kõige rohkem. Ning seda wannabe sõna kasutan ma Sinu puhul nii palju kui saab - sest see Sa oled. Otsid endale liitlasi nüüd, et poed kõigile? "Kui sul midagi vaja scriptida on, pöördu minu poole" - nagu Sa ühes teemas panid.. Haha.. Ise küsid alliedmodsis koguaeg abi.

 

Blahblah.. Scripter oled Sa enda arust - seda see wannabe tähendabki. Scripti enda mõistus korda.. nolifer.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Blablabla..

Eks jah, need lapsed oskavad hädaldada kõige rohkem. Ning seda wannabe sõna kasutan ma Sinu puhul nii palju kui saab - sest see Sa oled. Otsid endale liitlasi nüüd, et poed kõigile? "Kui sul midagi vaja scriptida on, pöördu minu poole" - nagu Sa ühes teemas panid.. Haha.. Ise küsid alliedmodsis koguaeg abi.

 

Blahblah.. Scripter oled Sa enda arust - seda see wannabe tähendabki. Scripti enda mõistus korda.. nolifer.

Tra sa tattikas hakkad jälle paukuma siin?

Ja mis siis kui küsin? mis sa arvad et isegi parim ei küsiks?

Mida sa lohh ültse virised selle kallal sa ei oska ültse scriptida. Ja sa oled väga kõva mees, pidime kokku saama aga jah hüppasid alt kuna lõid haledalt pasale. Sa oled päris sittakott mees sa küll ei ole , ja tuled siin minuga hüppama.

 

Olen scripter aga mis sina oled? Lohh netihero kes fucking tõmbleb siin?

Jah tõesti oled, pane oma pauk 1 kord kinni , fucking t**anägu oleks ma sinusugune oleks ültse kuskil fucking oma asjades ja ei tõmbleks teiste teemades. Kasva suureks kuradi idioot , mul viskab ju su sitt koppa ette.

 

 

dare devil on mõttetu pederast kes saab oma isalt liigapalju tappa.

 

Mida sa tatt paugud seal? kes sulle ültse sõnaõigust andis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra sa tattikas hakkad jälle paukuma siin?

Ja mis siis kui küsin? mis sa arvad et isegi parim ei küsiks?

Mida sa lohh ültse virised selle kallal sa ei oska ültse scriptida. Ja sa oled väga kõva mees, pidime kokku saama aga jah hüppasid alt kuna lõid haledalt pasale. Sa oled päris sittakott mees sa küll ei ole , ja tuled siin minuga hüppama.

 

Olen scripter aga mis sina oled? Lohh netihero kes fucking tõmbleb siin?

Jah tõesti oled, pane oma pauk 1 kord kinni , fucking t**anägu oleks ma sinusugune oleks ültse kuskil fucking oma asjades ja ei tõmbleks teiste teemades. Kasva suureks kuradi idioot , mul viskab ju su sitt koppa ette.

 

 

 

 

Mida sa tatt paugud seal? kes sulle ültse sõnaõigust andis?

 

Kes sa närvihaige libu oled, et mu sõnaõigust piirama tuled siin?`

idioot.


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida sa tatt paugud seal? kes sulle ültse sõnaõigust andis?

 

See on Eesti.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tra sa tattikas hakkad jälle paukuma siin?

Ja mis siis kui küsin? mis sa arvad et isegi parim ei küsiks?

Mida sa lohh ültse virised selle kallal sa ei oska ültse scriptida. Ja sa oled väga kõva mees, pidime kokku saama aga jah hüppasid alt kuna lõid haledalt pasale. Sa oled päris sittakott mees sa küll ei ole , ja tuled siin minuga hüppama.

 

Olen scripter aga mis sina oled? Lohh netihero kes fucking tõmbleb siin?

Jah tõesti oled, pane oma pauk 1 kord kinni , fucking t**anägu oleks ma sinusugune oleks ültse kuskil fucking oma asjades ja ei tõmbleks teiste teemades. Kasva suureks kuradi idioot , mul viskab ju su sitt koppa ette.

 

Kuule nagu tõesti.

  • Esiteks, ma ei hakka mingisuguse pe*erasti pärast Tartusse ronima - veel vähem mingi csz0ri pärast. Ning nagu ma ütlesin, et ma võin enda eest paar skinheadi saata - kes elavad Tartus ja neil väga lühike maa.[/*:m:38tf5n3d]
  • Jumal tänatud, et ma Su kirju kätte ei saanud ja mu postkast oli nn. "full". [/*:m:38tf5n3d]
  • Ning kust P*RSEAUGUST Sa välja lugesid, et ma tahan scripter olla? :D Hea nali.[/*:m:38tf5n3d]
  • Mine pedagoogi juurde.[/*:m:38tf5n3d]
  • Sina oled see kes tõmbleb teiste teemades, Sinu postitusi on moderaator juba korduvalt kustutanud.[/*:m:38tf5n3d]
  • Ma ei tunne, et ma peaks mingi CS'ip*de pärast kusagile ronima - veel vähem kokku saama.[/*:m:38tf5n3d]

 

Võta oma tatiringkond ja tehke morsipidu.

 

EDIT:

BTW kes on see kes mind siis teab? Tahaks ka teada.. Ning samuti ka pärisnime, mida Sa siin kuulutasid teadvat.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuule nagu tõesti.

  • Esiteks, ma ei hakka mingisuguse pe*erasti pärast Tartusse ronima - veel vähem mingi csz0ri pärast. Ning nagu ma ütlesin, et ma võin enda eest paar skinheadi saata - kes elavad Tartus ja neil väga lühike maa.[/*:m:28z1zcxi]
  • Jumal tänatud, et ma Su kirju kätte ei saanud ja mu postkast oli nn. "full". [/*:m:28z1zcxi]
  • Ning kust P*RSEAUGUST Sa välja lugesid, et ma tahan scripter olla? :D Hea nali.[/*:m:28z1zcxi]
  • Mine pedagoogi juurde.[/*:m:28z1zcxi]
  • Sina oled see kes tõmbleb teiste teemades, Sinu postitusi on moderaator juba korduvalt kustutanud.[/*:m:28z1zcxi]
  • Ma ei tunne, et ma peaks mingi CS'ip*de pärast kusagile ronima - veel vähem kokku saama.[/*:m:28z1zcxi]

 

Võta oma tatiringkond ja tehke morsipidu.

 

EDIT:

BTW kes on see kes mind siis teab? Tahaks ka teada.. Ning samuti ka pärisnime, mida Sa siin kuulutasid teadvat.

 

Kes võitis siin et sa pead olema scriptija ?

 

Tead ausalt pane oma pauk kinni juba, mul on kõrini sinust lohhist.

Minu postitusi on kustutatud 1 korra, jah tõesti ei hakka enam teiste teemades sinule vastama ega nii kuna jah sa lohh paned lõppuni välja, kas sul ültse ajud on peas , mul on 1 küsimus? ise ka aru saad mis sitta sa suust välja ajad, nii nagu see valesüüdistus Et mina olevat su serveri pw-si varastanud, setafuckup lohh.

 

Sinul on aga oma tatiringkond olemas ja teete igapäev mul siin morsipidu, minul aga pole seda vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kes sul seda vaadata käseb ?:)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.