Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Garrey & Dare-Devili vaidlusteema

Soovitatud postitused

SUPERVIP

See on ju tegelikult nii. Mitte et ma genius oleksin.

Ei noo teile ei tee seda selgeks. Okey ma ei viitsi rohkem seda teemat ajada. vbl homme või kunagi kui mul jälle tuju ja aega on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aamen

 

+ 1


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Targaks ei sünnita, targaks õpitakse. Lolle peab ikka olema, muidu ei panda tarku tähele.

 

Woah.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

@DareDevil - Sa keerad teistele paska, varastad paroole ning hiljem loodad, et keegi tuleb su serverisse? :O


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
cs on arvuti sul?

see ei ole arvuti kahjustamine kui mul serveris näiteks slowhäck plugin, kuigi mul ei ole.

 

Tra sa oled loll või mängid lolli? Sa kahjustad teiste inimeste csi, mis on nende arvutis, seega sa pmst hackid nende arvutisse ja muudad nende arvutis olevaid faile omavoliliselt + varastad teiste paroole salaja.

 

Ajad siin oma paska, et mängu muutes blabla ei ole midagi viga, kuna sa ei hacki arvutit, tra nahhuj ma varastan su kodust teleka ära, kas ma siis röövin su teleka ära või röövin su kodut? Mõtle nats ka ikka enne kui tuled tarka ajama. Cs on osa arvutist kuna see on sinna installeeritud ja seega muutes Csi faile muudad mängija arvutis olevaid faile ehk rikud mängija arvutit. So why dont you just fu** off with your server. Sa ei meeldi enam kellegile.

 

---------- Post added 03-05-11 at 22:45 ----------

 

HeiTch muretse prillid vms , enne kui siia postitad küsimuse ,loe esimene postitus läbi , ehk leiad vastuse.

 

Irw karl sa kasvata enne kubemekarvad endale kui siin midagi rääkima tuled. Ja palun ütle, mida see teema annab? Me kõik juba teame, et Dare-Devili serverisse minnes nussitakse su cs ära ja varastakse setinfo _pw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mind näiteks huvitab postcount xd

 

gl & hf.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
@DareDevil - Sa keerad teistele paska, varastad paroole ning hiljem loodad, et keegi tuleb su serverisse? :O

 

Mina varastan paroole? Ma ei ole kellegi paroole varastanud see on lihtsalt garrey loll arvamus. Jah ma ootan et keegi tuleb mu serverisse.

 

Tra sa oled loll või mängid lolli? Sa kahjustad teiste inimeste csi, mis on nende arvutis, seega sa pmst hackid nende arvutisse ja muudad nende arvutis olevaid faile omavoliliselt + varastad teiste paroole salaja.

 

Ajad siin oma paska, et mängu muutes blabla ei ole midagi viga, kuna sa ei hacki arvutit, tra nahhuj ma varastan su kodust teleka ära, kas ma siis röövin su teleka ära või röövin su kodut? Mõtle nats ka ikka enne kui tuled tarka ajama. Cs on osa arvutist kuna see on sinna installeeritud ja seega muutes Csi faile muudad mängija arvutis olevaid faile ehk rikud mängija arvutit. So why dont you just fu** off with your server. Sa ei meeldi enam kellegile.

 

---------- Post added 03-05-11 at 22:45 ----------

 

 

 

 

Irw karl sa kasvata enne kubemekarvad endale kui siin midagi rääkima tuled. Ja palun ütle, mida see teema annab? Me kõik juba teame, et Dare-Devili serverisse minnes nussitakse su cs ära ja varastakse setinfo _pw

 

Ma ei varasta ega ei muuda teiste faile saage aru sellest juba.

Sa oled arvad valesti. cs slowhäck pole arvuti perse keeramine ( vabandust väljendi pärast )

sa kahjustad mängu mitte arvutit, mõtle enne natuke kui midagi postitad.

 

Ja ültse jätke see teema et mina varastan kellegi faile.

Iga üks võib midagi rääkida ja on see kohe tõsi. enne tõestus ikka vast.

 

Ja see mis toimus garrey serveris et admin pw vms.. teada saadi see ei ole minu serveri kaudu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väike edit nagu ma esimest korda kirjutada tahtsin

 

see ei ole kelmus garrey, lohh oled ? xD

Mina ja k3nx võime teha su serveriga mis tahame.

Minul aga on pohui su serverist ja sinust, peas et sa minu teemadesse ette ei jää.

tegelen oma serveriga rahus ja ei noh ma ei viitsi sellise asjaga tegeleda ausalt öeldes.

mina olen quit sellest ammu : ) aga garrey on palju teise inimesi kes seda nüüd teevad .

nii et jah võiksid rohkem oma serveris olla.

 

Ja ma mainin et mina selle asjaga ei tegele aga teie väidate seda siis panen nii .

 

Kuuled ma lugesin uuesti. Ütle jälle, et näpuvääratus?

trollinh.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina varastan paroole? Ma ei ole kellegi paroole varastanud see on lihtsalt garrey loll arvamus. Jah ma ootan et keegi tuleb mu serverisse.

 

 

 

Ma ei varasta ega ei muuda teiste faile saage aru sellest juba.

Sa oled arvad valesti. cs slowhäck pole arvuti perse keeramine ( vabandust väljendi pärast )

sa kahjustad mängu mitte arvutit, mõtle enne natuke kui midagi postitad.

 

Ja ültse jätke see teema et mina varastan kellegi faile.

Iga üks võib midagi rääkida ja on see kohe tõsi. enne tõestus ikka vast.

 

Ja see mis toimus garrey serveris et admin pw vms.. teada saadi see ei ole minu serveri kaudu.

 

IRw mida sa ajad, sa kahjustad teise arvutit KUNA SA MUUDAD TEMA FAILE SEAL.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
IRw mida sa ajad, sa kahjustad teise arvutit KUNA SA MUUDAD TEMA FAILE SEAL.

 

Vabandust väljendi eest, aga sa mees keri üldse p*tsi.Mine katsu arvuti najal monitori nikkuda ja "trolla" mujal.See sõda reserveeritud:Mulle,Dare-Devil'le,Garrey'le ,Glaza'le,karlile,Mxxxx'le.No Free Spot's, Srry :D

 

---------- Post added 03-05-11 at 23:10 ----------

 

Jah see vastab tõele, et tema server ei varasta mingeid paroole kuskilt, sest ka mina ütlesin, et korralda mida tahad, aga meie serveriruumi selleks ei kasuta, seega pole mõtet siin selliseid alusetuid süüdistusi loopida.

 

Täitsa mehejutt kohe...Tõesti we?

 

---------- Post added 03-05-11 at 23:13 ----------

 

Tegelikult on võimalik ühendust võtta zone.ee-ga ja mainida neile, et server kahjustab mängija arvutit - ning sellest piisab.

 

Ma ei saa sittagi aru xD

Mingi keeruline "oskaja" crap, jah?


Untitled-2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pirat, kus sa tead mis ta vahepeal seal korraldanud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
xxxx]Pirat' date=' kus sa tead mis ta vahepeal seal korraldanud?[/quote']

 

Kas ma pean oma ftp teile näitama? vms ftp log-e või mida iganes.

Saage aru et ma ei ole selline. Kas lõppeb juba see jama , see teema ei vii kuksile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vabandust väljendi eest, aga sa mees keri üldse p*tsi.Mine katsu arvuti najal monitori nikkuda ja "trolla" mujal.See sõda reserveeritud:Mulle,Dare-Devil'le,Garrey'le ,Glaza'le,karlile,Mxxxx'le.No Free Spot's, Srry :D

 

---------- Post added 03-05-11 at 23:10 ----------

 

 

Täitsa mehejutt kohe...Tõesti we?

 

---------- Post added 03-05-11 at 23:13 ----------

 

 

Ma ei saa sittagi aru xD

Mingi keeruline "oskaja" crap, jah?

 

Sorry aga sina ei tule ütlema kus mina võin olla või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jepp ei vii kuna iga inimene ajab oma jonni edasi, ja mulle meeldib see.

trollinh.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oot, mida sa irvitida, kus mu joogid, millal külla tuled? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sai ka siin laste jutud loetud sai naerda :D

Vaata aga kus nüüd tuli mees meie teemasse : )

Tegelikult on see päris mõttetu mis siin toimub.

aga ma peaks selle garrey korraldatud jama moderaatorile edasi andma. ja seda ma teengi. sest no tule taevas appi see on täielik pask mis ta suust välja ajab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okey, mina saatsin omalt poolt kirja ära.

Ma väga loodan et sellega võetakse midagi ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.