Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Garrey & Dare-Devili vaidlusteema

Soovitatud postitused

VIP

Killuvana rsk. :D

trollinh.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ränk vahvli troll käis :D

 

images?q=tbn:ANd9GcRJT6HAyBeCCGnAUu7K_6ZH2vqT0yqz8IKij2fa6yy4fT5pvtM8&t=1


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Garrey tõesta ka see pask ära mida sa siin ajad...

 

 

aga ilus teema iga tund tuleb natuke üle 1 lehe poste :P

 

Slowhacki kohta on/oli juba pilt ju olemas - see oli Dare'i teemas, kuid Dare lasi enda teema ära tühjendada selle pildiga :)

 

---------- Post added 04-05-11 at 09:58 ----------

 

Okey, mina saatsin omalt poolt kirja ära.

Ma väga loodan et sellega võetakse midagi ette.

 

Ahjaa.. No, saatsid enda slowhackimise ka ära? Selle, et lisab menüüsse Evil-Night New IP ja Evil-Nighti?

Ikkagi, see on kliendi CS'i muutmine ilma nõusolekuta - ning see peaks üldse keelatud olema.

 

Edit: Alati kuulatakse ära kaks osapoolt, enne kui midagi tehakse.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lugesin algusest peale selle teema ära,päris palju sai naerda ikka,mis jutt siin käib:D:D

 

edu.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On ilmselge, et DareDevil on varastanud paroole ning käkki keeranud. On tunnistajaid ka. Seega miks ei või tunnistada DareDevil, et ta on paroole varastanud... räägib, et on +20 aga tundub küll nagu pubekaeas alles.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On ilmselge, et DareDevil on varastanud paroole ning käkki keeranud. On tunnistajaid ka. Seega miks ei või tunnistada DareDevil, et ta on paroole varastanud... räägib, et on +20 aga tundub küll nagu pubekaeas alles.

 

:D:D

 

---------- Post added 04-05-11 at 12:06 ----------

 

Irw k3nx. Sina tegeled üksi selle teemaga mitte mina.

Ma olen sulle öelnud juba et katsu ise hakkama oma serveritega saada.

Iga üks tegeleb enda serveriga.

 

Väike edit : lahkun siit teemast kuna mul on lasteajast kõrini.

Ja ültse ma kirjuta teile enam vastu.

 

Kirjutada sa küll ei oska. ültse ?! üldse - wot nii, käi koolis õpi kirjutama

 

---------- Post added 04-05-11 at 12:22 ----------

 

Mina varastan paroole? Ma ei ole kellegi paroole varastanud see on lihtsalt garrey loll arvamus. Jah ma ootan et keegi tuleb mu serverisse.

 

 

 

Ma ei varasta ega ei muuda teiste faile saage aru sellest juba.

Sa oled arvad valesti. cs slowhäck pole arvuti perse keeramine ( vabandust väljendi pärast )

sa kahjustad mängu mitte arvutit, mõtle enne natuke kui midagi postitad.

 

Ja ültse jätke see teema et mina varastan kellegi faile.

Iga üks võib midagi rääkida ja on see kohe tõsi. enne tõestus ikka vast.

 

Ja see mis toimus garrey serveris et admin pw vms.. teada saadi see ei ole minu serveri kaudu.

 

SAA ARU?! CSi FAILID ON ARVUTIS IDIOOT?!


YouTube.com/1337rcwzx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Slowhacki kohta on/oli juba pilt ju olemas - see oli Dare'i teemas, kuid Dare lasi enda teema ära tühjendada selle pildiga :)

 

---------- Post added 04-05-11 at 09:58 ----------

 

 

Ahjaa.. No, saatsid enda slowhackimise ka ära? Selle, et lisab menüüsse Evil-Night New IP ja Evil-Nighti?

Ikkagi, see on kliendi CS'i muutmine ilma nõusolekuta - ning see peaks üldse keelatud olema.

 

Edit: Alati kuulatakse ära kaks osapoolt, enne kui midagi tehakse.

 

Seda mul ei ole enam ammu. Ainuke slowhäck oli see ja selle pärast et inimesed üle kolida saaksid.

Aga see milles sina mind süüdistad ( teiste paroolide varastamine ) see ei ole minu rida. Seda teeb ültse teine inimene ja teine server.

 

On ilmselge, et DareDevil on varastanud paroole ning käkki keeranud. On tunnistajaid ka. Seega miks ei või tunnistada DareDevil, et ta on paroole varastanud... räägib, et on +20 aga tundub küll nagu pubekaeas alles.

 

 

Slowhacki kohta on/oli juba pilt ju olemas - see oli Dare'i teemas, kuid Dare lasi enda teema ära tühjendada selle pildiga :)

 

---------- Post added 04-05-11 at 09:58 ----------

 

 

Ahjaa.. No, saatsid enda slowhackimise ka ära? Selle, et lisab menüüsse Evil-Night New IP ja Evil-Nighti?

Ikkagi, see on kliendi CS'i muutmine ilma nõusolekuta - ning see peaks üldse keelatud olema.

 

Edit: Alati kuulatakse ära kaks osapoolt, enne kui midagi tehakse.

 

On ilmselge, et DareDevil on varastanud paroole ning käkki keeranud. On tunnistajaid ka. Seega miks ei või tunnistada DareDevil, et ta on paroole varastanud... räägib, et on +20 aga tundub küll nagu pubekaeas alles.

 

Miks ma ei tunnista? Mul ei ole siin midagi tunnistada kuna mina ei tegele selliste asjadega ja palun tõesti kui sul ei ole täpselt pilt minu failidest mis tõestaks seda siis hoia siit teemast eemala, mul on kõrini sellest garrey valedest.

 

 

 

:D:D

 

---------- Post added 04-05-11 at 12:06 ----------

 

 

Kirjutada sa küll ei oska. ültse ?! üldse - wot nii, käi koolis õpi kirjutama

 

---------- Post added 04-05-11 at 12:22 ----------

 

 

SAA ARU?! CSi FAILID ON ARVUTIS IDIOOT?!

 

Kui sa millesti aru ei saa oled sa küll päris lohh.

Ültse ära toppi oma nina teiste asjadesse kui sa midagi ei tea.

 

 

 

Teine asi on see et kõik see menu slowhäck mis te ajate, ma võin seda kasutada kuna tahan, kaua tahan jns...

Teie ega keegi teine ei saa mul seda keelata. Eemaldasin selle ise ära, sest otsustasin nii.

Ja kui tahan panen selle vabalt tagasi ja mul savi mida teie sellest arvate.

 

Aga tõesti võiksite paroolide varastamises mõnda teist inimest süüdistada.

 

Garrey tõesta ka see pask ära mida sa siin ajad...

 

 

aga ilus teema iga tund tuleb natuke üle 1 lehe poste :P

 

Probleem ongi et see lohh paneb suvalist texti suust välja.

Tal ei olegi tegelikult tõestust ega midagi , lihtsalt üritab sitta keerata.

 

Vaatame siis mis moderaator sellest arvab kui ta siia tuleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on vaba teema, see on avatud kõigile, igaüks kes tahab võib sõna võtta.

Ainuke loxx oled sina siin kuna korraldad selliseid asju. : ))

trollinh.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
xxxx]See on vaba teema, see on avatud kõigile, igaüks kes tahab võib sõna võtta.

Ainuke loxx oled sina siin kuna korraldad selliseid asju. : ))

trollinh.jpg

 

Ainuke loxx oled sina. Sa ei tea mitte sittagi "troll" nagu sa ennast nimetad.

Tead sa võiksid lasteaeda minna ja seal oma trollidega mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule tont hüppa putsi nahhuj, Sina ei ütle mulle mida teha kuradi karvutu emane hüaan nahhuj.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
xxxx]Kuule tont hüppa putsi nahhuj' date=' Sina ei ütle mulle mida teha kuradi karvutu emane hüaan nahhuj.[/quote']

Ise ka aru saad mis sa sogad? Mina tulen sulle nii palju ültema kui mina tahan.

 

 

Teatan su ropendamistest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teata palju tahad. Mind absull ei koti.

Sa oled lihtsalt nii sitt vend saad aru. Keegi sind ei salli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii. Alustan siis uuesti teemat, kui nii väga vaja on.

 

Detailid/faktid:

  • See inimene kelle parool oli varastatud käis vahepeal Sinu serveris.[/*:m:3eov13zi]
  • See inimene kelle parooli oli varastatud, elab Soomes - seega vaevalt, et kusagilt internetipunktist keegi selle sai.[/*:m:3eov13zi]
  • Sinu IP-ga käidi spämmimas Sinu serveri IP-d. (Vahvel.net'is olev Sinu sisselogimise IP ja serveri sisselogimise IP kattuvad nagu 1:1)[/*:m:3eov13zi]
  • Su enda eelmises teemas(mille Sa lasid tühjendada) lubasid, et "vaata mis juhtub homme kell 18:00 sinu serveris, ole kohal" - kuid cmn' Sinu pärast ma küll kusagile jooksma egas minema hakka.[/*:m:3eov13zi]
  • Miks peaks keegi ütlema sellist asja mulle, et Sa käskisid spämmima tulla minu serverisse? (Pane see vihavaenlase teema omale sinna kus päike ei paista.)[/*:m:3eov13zi]

 

Aitäh tähelepanu eest.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nii. Alustan siis uuesti teemat, kui nii väga vaja on.

 

Detailid/faktid:

  • See inimene kelle parool oli varastatud käis vahepeal Sinu serveris.[/*:m:6evuet0k]
  • See inimene kelle parooli oli varastatud, elab Soomes - seega vaevalt, et kusagilt internetipunktist keegi selle sai.[/*:m:6evuet0k]
  • Sinu IP-ga käidi spämmimas Sinu serveri IP-d. (Vahvel.net'is olev Sinu sisselogimise IP ja serveri sisselogimise IP kattuvad nagu 1:1)[/*:m:6evuet0k]
  • Su enda eelmises teemas(mille Sa lasid tühjendada) lubasid, et "vaata mis juhtub homme kell 18:00 sinu serveris, ole kohal" - kuid cmn' Sinu pärast ma küll kusagile jooksma egas minema hakka.[/*:m:6evuet0k]
  • Miks peaks keegi ütlema sellist asja mulle, et Sa käskisid spämmima tulla minu serverisse? (Pane see vihavaenlase teema omale sinna kus päike ei paista.)[/*:m:6evuet0k]

 

Aitäh tähelepanu eest.

 

Kirjuta siia mu ip ja tõesta seda et mina ütlesin.

Mina käskisin vaid reklaamida mitte admineid varastada.

 

See mis enne [m]xxxx kirjutas ei olnud minu ip.

Nii et pane oma fucking suu kinni garrey ja jätta see valesüüdistamine ja paukumine 1 kord.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No igatahes selle ip pealt oli ainult üks kasutaja siin foorumis sees käinud ja see oli "Dare-Devil". : ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
xxxx]No igatahes selle ip pealt oli ainult üks kasutaja siin foorumis sees käinud ja see oli "Dare-Devil". : ))

 

Ma võin mingi suvalise ip näiteks välja mõelda ja öelde näe [m]xxxx käis sama ip-ga vahvlis sees ja minu serveris reklaamima.

Tule palun teavas appi, te olete nii lollid.

Tõesti arvate et ma olen nii loll ja aru ei saa mida te üritate irw?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra mida ma välja mõtlesin? Putsi ma võtsin selle ip sealt garrey logist ja küsisin modelt kuradi taun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
xxxx]Tra mida ma välja mõtlesin? Putsi ma võtsin selle ip sealt garrey logist ja küsisin modelt kuradi taun.

 

hmm ja moderaator ülteb vale ip?

Ja no me kõik võime log-ist võtta ip ja võita et see sinu näiteks.

Lasteaed... Ma ei vasta teile enam kuna tõesti nii loll annab olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra ainus loll oled sina. Ma lasin model kontrollida kes selle ip'ga siin foorumis käib/käinud. Tra sa oled ehtne dolbajob nahhuj piider.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kirjuta siia mu ip ja tõesta seda et mina ütlesin.

Mina käskisin vaid reklaamida mitte admineid varastada.

See mis enne [m]xxxx kirjutas ei olnud minu ip.

Nii et pane oma fucking suu kinni garrey ja jätta see valesüüdistamine ja paukumine 1 kord.

 

Mida Sa vaidled nagu?


L 04/30/2011 - 18:59:36: [admin_amxbans.amxx] Login: "*ZoneZ* NigaHiga" became an admin (account "*ZoneZ* NigaHiga") (access "bit") (address "88.113.123.204")
L 04/30/2011 - 18:59:51: [admin_amxbans.amxx] Login: "r0lex" became an admin (account "r0lex") (access "bit") (address "82.131.91.151")
L 04/30/2011 - 19:00:36: [adminchat.amxx] Chat: "Nonner<0:1436657417>




 

 

:)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

laske uuesti siis moderaatori käesti küsida või midagi ma ei tea tõesti.

Minu ip on 90.190.44.104

Ütlen oma ip sellepärast et mul ei ole midagi karta.

 

Teine asi, kui mina tahan kellegi pw-d teada. Ei kutsu ma su adminite enda või teise serverisse vaid ma saan ta pw vabalt sinu serveris teada.

Ja muideks seda teavad 3 inimest juba kuidas see käib, nii et kui sinu serveris reklaamitakse kellegi serverit ära tule mind kohe süüdistama.

 

Edit : See oli minu viimane kiri teile, kuna jah tõega on mõttetu rääkida. Issand kui loll olin et teile ültse vastasen . irw vot see oli suur viga olla samasugune lasteaed nagu teie põhimõtteliselt.

 

Aga jah see selleks eks me vaatame seda siis kui moderaator sisse tuleb, see kellele kirja saatsin.

Ilusat vaidlemist teile siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
laske uuesti siis moderaatori käesti küsida või midagi ma ei tea tõesti.

Minu ip on 90.190.44.104

Ütlen oma ip sellepärast et mul ei ole midagi karta.

 

Teine asi, kui mina tahan kellegi pw-d teada. Ei kutsu ma su adminite enda või teise serverisse vaid ma saan ta pw vabalt sinu serveris teada.

Ja muideks seda teavad 3 inimest juba kuidas see käib, nii et kui sinu serveris reklaamitakse kellegi serverit ära tule mind kohe süüdistama.

 

Oh üllatust. Mõlemad on Elioni võrgus :)

Tegid ruuterile resa, et nüüd natukese teistsugune IP?

 

"Teine asi, kui mina tahan kellegi pw-d teada. Ei kutsu ma su adminite enda või teise serverisse vaid ma saan ta pw vabalt sinu serveris teada."

Ja juba jälle tõestus olemas, et Sa pw varas :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.