Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Garrey & Dare-Devili vaidlusteema

Soovitatud postitused

VIP

Ma ei tea ma ei jõua lihtsalt siia kirjutada ka enam. :D

Naljakas lihtsalt kus kõik nüüd tatikad on Dare-Devili jaoks.

Väidab, et mina ei julge temaga kokku saada? Naljakas. Pole asja Tartusse ja nagu garrey ütles mingi csori pärast ei hakka sinna minema.

Kuna sa väidad, et sa vana Tallinna vana elanik kui mul asja sinna siis annan sulle teada ja saame seal kokku.

AJa siis mingi 10-15 sõpra( Kellele maksad ) ka kokku, et julgeksid tulla.

 

Muidugi inimene saab flame ja päris paljude mitte sallivuse listi kui ta sellist idiootsust ajab ja ei tunnista midagi. Samas nagu näha on sul närvid läbi läbinud kuna sa ropendad väga palju või panid väikese mõmmi limonaadi sisse ja hakkas pähe?

 

Ära solvu nüüd aga tõsiselt sinust sitt mulje jäänud.

Noh ega minustki parem pole siin teemas aga absull ei koti kellegi arvamus.

Arva mis tahad, ei kõiguta.

 

Ja ma absull ei tea mis ma siia nüüd kirjutasin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kes võitis siin et sa pead olema scriptija ?

 

Tead ausalt pane oma pauk kinni juba, mul on kõrini sinust lohhist.

Minu postitusi on kustutatud 1 korra, jah tõesti ei hakka enam teiste teemades sinule vastama ega nii kuna jah sa lohh paned lõppuni välja, kas sul ültse ajud on peas , mul on 1 küsimus? ise ka aru saad mis sitta sa suust välja ajad, nii nagu see valesüüdistus Et mina olevat su serveri pw-si varastanud, setafuckup lohh.

 

Sinul on aga oma tatiringkond olemas ja teete igapäev mul siin morsipidu, minul aga pole seda vaja.

 

Su inglise keel on so wonderful tõesti.

setafuckup - midagi uut.

 

Kui nüüd mõelda, siis on mul tõesti pauk olemas - lastel vast seda pole.. Või ma eksin?

 

Miks Sa vastad üldse mulle, kui Sa juba oma 20+ kord kordad, et ei vasta mulle või üldse kellegile kes siin teemas midagi postitab. Ning jumal tänatud, et ma s*tta suust välja ei aja - erinevalt Sinust, kes üks kord väidab ühte asja ja teinekord teist.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
xxxx]Ma ei tea ma ei jõua lihtsalt siia kirjutada ka enam. :D

Naljakas lihtsalt kus kõik nüüd tatikad on Dare-Devili jaoks.

Väidab, et mina ei julge temaga kokku saada? Naljakas. Pole asja Tartusse ja nagu garrey ütles mingi csori pärast ei hakka sinna minema.

Kuna sa väidad, et sa vana Tallinna vana elanik kui mul asja sinna siis annan sulle teada ja saame seal kokku.

AJa siis mingi 10-15 sõpra( Kellele maksad ) ka kokku, et julgeksid tulla.

 

Muidugi inimene saab flame ja päris paljude mitte sallivuse listi kui ta sellist idiootsust ajab ja ei tunnista midagi. Samas nagu näha on sul närvid läbi läbinud kuna sa ropendad väga palju või panid väikese mõmmi limonaadi sisse ja hakkas pähe?

 

Ära solvu nüüd aga tõsiselt sinust sitt mulje jäänud.

Noh ega minustki parem pole siin teemas aga absull ei koti kellegi arvamus.

Arva mis tahad, ei kõiguta.

 

Ja ma absull ei tea mis ma siia nüüd kirjutasin

 

Sina ka ausalt öeldes , tegele oma asjatega. Kui meil on garrey-ga teema nahui sa toppid oma nina siia? Ole vait ja tegele oma asjadega.

 

Su inglise keel on so wonderful tõesti.

setafuckup - midagi uut.

 

Kui nüüd mõelda, siis on mul tõesti pauk olemas - lastel vast seda pole.. Või ma eksin?

 

Miks Sa vastad üldse mulle, kui Sa juba oma 20+ kord kordad, et ei vasta mulle või üldse kellegile kes siin teemas midagi postitab. Ning jumal tänatud, et ma s*tta suust välja ei aja - erinevalt Sinust, kes üks kord väidab ühte asja ja teinekord teist.

Miks ma vastan? Pakkun et te ajate lihtsalt sellist texti välja mis käib mulle lihtsalt närvidele.

Ausalt ole 1 kord vait ja tegele oma fucking vip serveritega mis minu meelest on täis saast.

 

Räägin englise keelt nii nagu ise tahan sina ei tuli mulle ütlema kuidas ma räägin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Blahblah.. Mine arene laps.

 

Kitsemun*.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palun l6petage see vaidlus siin, :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks ma vastan? Pakkun et te ajate lihtsalt sellist texti välja mis käib mulle lihtsalt närvidele.

Ausalt ole 1 kord vait ja tegele oma fucking vip serveritega mis minu meelest on täis saast.

 

Räägin englise keelt nii nagu ise tahan sina ei tuli mulle ütlema kuidas ma räägin.

 

Kas Sa nägid küsimärki(vot see märk -> ?) mu lauses, et üldse vastad?


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nahhuj nahhuj, ma topin nii palju kui vaja. Jään vait siis kui tahan. Oleks viisakam vastus olnud poleks ma üldse vastanud aga võta tillist raisk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas Sa nägid küsimärki(vot see märk -> ?) mu lauses, et üldse vastad?

 

Ei näinud (vot see märk -> ?)

mõtlesin et vastan ise või ma ei või sulle vastata?

 

---------- Post added 11-05-11 at 19:31 ----------

 

xxxx]Nahhuj nahhuj' date=' ma topin nii palju kui vaja. Jään vait siis kui tahan. Oleks viisakam vastus olnud poleks ma üldse vastanud aga võta tillist raisk.[/quote']

No ma ei saa aru miks sa ültse norid siin, ma ei ole sulle mitte midagi tegelikult teinud, või olen?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vihased eesti mehed :D

 

Kes on mees, kes on poiss.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kes on mees, kes on poiss.

Just kes on mees kes on poiss ja kes on vapse naine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
+1

Oli mis oli. Andke inimesele armu kui see kogu värk on ka tõde.

 

kui sul pole serveriga kogemusi , siis on ka mõttetu teemast osa võtta eriti veel siis kui üks on teisest kõrgemal ja teine tahab lihtsalt ära panna , aga see lihtsalt ei tule tal hästi välja , kui juba kutsuti teda välja ta võtab seda kui naljana järelikult peab päris netihiiro olema ,et arvuti tagant ei saa ära veetud ennast .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui sul pole serveriga kogemusi , siis on ka mõttetu teemast osa võtta eriti veel siis kui üks on teisest kõrgemal ja teine tahab lihtsalt ära panna , aga see lihtsalt ei tule tal hästi välja , kui juba kutsuti teda välja ta võtab seda kui naljana järelikult peab päris netihiiro olema ,et arvuti tagant ei saa ära veetud ennast .

Ise ka aru saad mis iba sa ajad xD?

Tõesti soovitan 9 aastastel mitte teemas osaleda. Oleks siis see jutt normaalne aga jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise ka aru saad mis iba sa ajad xD?

Tõesti soovitan 9 aastastel mitte teemas osaleda. Oleks siis see jutt normaalne aga jah.

 

Okei , saad aru sinu server on garrey omast sitem , sa üritad mingite paroolide varastamisega midagi võita ? + see et sa ei julge kellegiga kokkugi saada ja võtad kõike naljaga .

 

Kui see ka jäi sulle arusaamatus , siis ma ei tea tõesti ..

 

---------- Post added 11-05-11 at 21:06 ----------

 

+ 9 aastane oled sina , kes lubadust juba 10x valetab . Pidevalt ütled et siin enam sõnagi ei ütle , ikka sul see suumulk jääb lahti .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Okei , saad aru sinu server on garrey omast sitem , sa üritad mingite paroolide varastamisega midagi võita ? + see et sa ei julge kellegiga kokkugi saada ja võtad kõike naljaga .

 

Kui see ka jäi sulle arusaamatus , siis ma ei tea tõesti ..

 

---------- Post added 11-05-11 at 21:06 ----------

 

+ 9 aastane oled sina , kes lubadust juba 10x valetab . Pidevalt ütled et siin enam sõnagi ei ütle , ikka sul see suumulk jääb lahti .

 

Sellega ma olen nõus et vbl hetkel tõesti on minu server tema omast sittem aga igal ühel on oma maitse.

Asi on vastu pidi, mina tahtsin kokku saada aga garrey hüppas alt ära.

 

Arva mida tahad mu vanusest , ja see et ma siin sõna ei pea see on minu asi , mitte sinu.

9 aastane võib tõesti arvate nii et me kõik olevat 9 aastased ; )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

appi? l6petage see teema juba:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
appi? l6petage see teema juba:D

Usu mind , see teema ei lõppe kunagi xD

Kui just keegi seda teemat lukku ei pane...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Asi on vastu pidi, mina tahtsin kokku saada aga garrey hüppas alt ära.

 

Mida iganes.. Jumal tänatud, et ma pole ühtegi Su haiget PM-i saanud, kuna mul oli postkast full.. Nagu ma juba eelnevaltki mainisin.

Ning samuti, ma ei hakka Tartu mingi csz0ri pärast ronima.

Küsisin Su kodu aadressi, kuid ei andnud - küsisin Su ees ja perenime, jälle vaikisid.

 

Dziisas..


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Siis jätkub näiteks minu teemas ? :D

 

Ei, ma ei taha teie teemasid rüüstada ja ei tee ka seda enam.

See oli erand , ütleme nii.

 

Aga muidu on siin hea postcounti teha ; )

 

---------- Post added 11-05-11 at 21:26 ----------

 

Mida iganes.. Jumal tänatud, et ma pole ühtegi Su haiget PM-i, kuna mul oli postkast full.. Nagu ma juba eelnevaltki mainisin.

Ning samuti, ma ei hakka Tartu mingi csz0ri pärast ronima.

Küsisin Su kodu aadressi, kuid ei andnud - küsisin Su ees ja perenime, jälle vaikisid.

 

Dziisas..

Ma ei ikkale ühele ka ei ütle et kus ma elan või mis mu nimi on jns...

Ma oleksin sinuga nõus nii kokku saama kui leppime koha ( tore oleks kui oleks tartust 20-30km , mitte kaugemal )

Aga jah sa ei taha. Ega ka mina ei viitsi sinuga kokku saada aga oleks väga huvitav teada mis sa nagu tegelikult päriselt mulle näkku ütled või kuidas sa minuga räägiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.