Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~ ViP.EE Mänguserverid & CS16.EE Projekt ~

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
UP! Mis amxbansi url Zombil ?

 

http://amx.vip.ee/zombie/ban_list.php


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Garrey peab zm serveri käsile võtma, kuidagi crashib palju ja vanaks jäänud.

Minu soov oleks uuenduses näha ( kui tuleb ) headcrabe ! : )

 

--------------------------------------------

 

Haha, vend võttis reserv sloti ära kuna arvatavasti kardab et mina panen oma serveriga ette : )

Seda ei juhtu arvatavasti isegi kui tal reserv koht on...

 

Ära copy mind garrey palun ( :

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

--------------------------------------------

 

Haha, vend võttis reserv sloti ära kuna arvatavasti kardab et mina panen oma serveriga ette : )

Seda ei juhtu arvatavasti isegi kui tal reserv koht on...

 

Ära copy mind garrey palun ( :

 

Nüüd ma saan ametlikult öelda, et Sa oled ego. Reservkoha võtsin selle pärast ära, et kuna server crashis vahepeal üsna tihti - nüüd siis sellepärast, et Ta oma vana ranki tagasi saaks. Säh Sulle kooki moosiga kallis Erki(Erik või mis iganes). Kõiki asju ei tehta Sinu pärast - 4f*cksake I'm glad that I have life. :*

 

ZombieMod on pmst. peaaegu uuendatud - uuendusi tuleb arvatavasti veelgi, aga hetkel lihtsalt väsimus ja tüdimus kõigest peal.

 

Aga pelajad on ka oodatud - otse loomulikult, kui saate serverisse sisse.

banner_560x95.png

 

EDIT: Võta oma korrahoidja Kelly ja pista Ta oma "HUD SPÄMMIGA" endale munade vahele. Masendav lausa, kuidas Sa lased teistel minu serveri HUDis spämmida enda Tumedaid Ingleid. :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nüüd ma saan ametlikult öelda, et Sa oled ego. Reservkoha võtsin selle pärast ära, et kuna server crashis vahepeal üsna tihti - nüüd siis sellepärast, et Ta oma vana ranki tagasi saaks. Säh Sulle kooki moosiga kallis Erki(Erik või mis iganes). Kõiki asju ei tehta Sinu pärast - 4f*cksake I'm glad that I have life. :*

 

ZombieMod on pmst. peaaegu uuendatud - uuendusi tuleb arvatavasti veelgi, aga hetkel lihtsalt väsimus ja tüdimus kõigest peal.

 

Aga pelajad on ka oodatud - otse loomulikult, kui saate serverisse sisse.

banner_560x95.png

sain asjast valesti aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

playergraph.png

 

Pelama siis ^^


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Garrey peab zm serveri käsile võtma, kuidagi crashib palju ja vanaks jäänud.

Minu soov oleks uuenduses näha ( kui tuleb ) headcrabe ! : )

 

--------------------------------------------

 

Haha, vend võttis reserv sloti ära kuna arvatavasti kardab et mina panen oma serveriga ette : )

Seda ei juhtu arvatavasti isegi kui tal reserv koht on...

 

Ära copy mind garrey palun ( :

 

"Ilmselt tema on kõige parem ja saavutab tipp koha!"

Dare, patsime, et su server kaua vastu ei pea.

 

Zombie mind eriti ei koti, aga see-eest mängin publikus ja DM'is, harva ka war3'e. :D


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Brr.. Lähiajal hakkan tegelema selle 4nda serveriga mis hetkel ikka hullupööra crashib ja kokku jookseb. Mõtlen, et mis modi teha. Pole hetkel ideid üldse.. kuna ajanappus ka, siis mingi kiirem asi tuleb peale panna.

 

Siis ütleks ära, et DM serveris on võimalik adminiks saada kergelt. Kontakteeruge smOOler-iga: steam | vip.ee foorum

 

ZombieModiga tegelen ma ise, seega ideed ja soovitused on teretulnud just minule. Kas foorumis või siis e-maili teel. Steamis sellest ma ei räägi ning ma arvan et msnis ka mitte. foorumis | [email:2nc3yf38]info@vip.ee[/email:2nc3yf38]

 

Publikuga vaatab mis saab, hetkel olen ohjad üle andnud Mucx-ile(Kadrina endisele omanikule). Tuleb leida mingisugune suurem teema, kuidas temaga need kõik asjad teha nii, et Ta neile ligi saaks :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
playergraph.png

 

Pelama siis ^^

 

Wow nice :D


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
nice tõesti. endalgi võikski rahvast sees käija :D

 

Kuidas Sul endal servuga läheb? Peaks nädalase boosti võtma ka, ning enda õige koha gametrackeri serverilistis tagasi võtma + veel paar venelehel olevat boosti. Siinkohal mainin ikka veel ära - ViP.EE ZombiePlague EI SISALDA ÜHTEGI SLOWHACKI - ning ei hakka kunagi ka sisaldama..

 

Ning tänud BunnY bumpi eest.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuidas Sul endal servuga läheb? Peaks nädalase boosti võtma ka, ning enda õige koha gametrackeri serverilistis tagasi võtma + veel paar venelehel olevat boosti. Siinkohal mainin ikka veel ära - ViP.EE ZombiePlague EI SISALDA ÜHTEGI SLOWHACKI - ning ei hakka kunagi ka sisaldama..

 

Ning tänud BunnY bumpi eest.

Eestis on väga raske nüüd kooli ajal ültse ranki suurendada.

Sa pead uuendama serverit kui sa ei taha et su mängijad kaovad, lihtsalt midagi uut.

See on lihtsalt soovitus kuna olen kogenud, et ilma uuendusteta vajub server ära. ( ja noh suur uuendus on jällegi paha, seda olen ka kogenud : ) )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
oh jah,tuleks kah ikka vanasse se7en-isse :) mäletan seda vana aega kus serveri nimi oli veel se7en ja eQline :D

Aga jah,kahjuks ei ole lauaarvuti suuremas töökorras ning läpakas välja ei vea :( võta siis free bumpina seda.

Jah, need ajad olid tõesti parimad : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Pubi läheb arvatavasti minult poolt kinni, pole aega tegeleda kõige sellega(reklaam, pluginad jms). Seega varsti on saadaval see IP! Ise kavatsen jääda siis ühe või 2 serveriga tegelema - DeathMatch ja ZombieMod. DeathMatchi kõigega hakkan lähiajal tegelema, vaja natukese ümberkorraldusi seal teha ning lisada nn. "VIP süsteem"(tuleb välja leiutada, kellel ideid siis andke teada!).

 

---------- Post added 10-10-11 at 20:12 ----------

 

Kõike juhul kui midagi ei muutu.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

BUMP! Publik jääb ka alles - sai pubisse lisatud ka Ultimate Soundid, nade drops. Eemaldatud sai ka xRedirect plugin. Mingi aeg lisanduvad ka random mape natukese juurde, et poleks 24/7 de_dust2; de_inferno jne. Samuti uuendasin serveri configit, panin sama mis on DeathMatch serveris - kes pelanud, see teab.

 

Pelama siis: 212.7.7.78:28888

banner_560x95.png?random=283691


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sul ültse ZOD serveri omaniku luba on et sa tema mappe kasutad`?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sul ültse ZOD serveri omaniku luba on et sa tema mappe kasutad`?

 

mappe saab igalt poolt netist ega siis kohe luba ei pea olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mappe saab igalt poolt netist ega siis kohe luba ei pea olema.

Need mappid on loodud Zod teami poolt ja neid ei saa downloadida internetist.

Miks?

 

Mappid on mõeldud ainult zod serverile, ise hetkel räägin nendega.

Saan nende mapperiks ja hakkan neile mappe tegema see tähendab et ka mina võin nende tehtud mappe kasutada : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

DareDevil, ma ütlen Sulle otse. Tegele oma asjadega. Ma ei viitsi Su postitusi siia saada rohkem.

 

Panen lukku nii kauaks. Muideks offtopic = ban. Sa seda juba korduvalt saanud.

 

EDIT:

Dare-Devil, Sa ei pea mulle kirjutama enda paska. Võta see DDoS ja pane sinna samusesse.

 

VIP.ee Teema Lukku.

lõid ebamuguva teema juures kartma?

 

Ausalt öeldes sa ise tead kui su serverit ddos-takse.

Nagu sa näed , keegi ei julge neid mappe kasutada. : )

Mulle viskavad sinu sugused trollid juba ammu kopa ette, enda arust ilge scripter(neid siin palju) - kuid enamus koodid on ikkagi ripitud teistest koodidest.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.