Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~ ViP.EE Mänguserverid & CS16.EE Projekt ~

Soovitatud postitused

VIP
Lähiajal kui rohkem aega tekib, siis tegelen serveritega rohkem. Hetkel nii, et hommikul kell 9 lahkun kodust ning jõuan kell 19 kui mitte hiljem.

 

---------- Post added 25-10-11 at 07:26 ----------

 

PS! Tegelen ning võtan vastu ka partnerservereid. (ehk a'la commandiga saab üksteise serveritesse connectida).

 

Teeme ära selle 'partnerserverid' .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
VIP.ee | Alati positiivne :)

Üritada ju võib.

 

Mulle VIP.EE serverid meeldivad. Alati positiivne kogemus(Y)

;)

 

Foorum natukese uuendatud - tõin välja CS1.6 download lingi. Pubis on SMS teenused 60päeva pikemad, ehk kokku 90päeva.

 

Parimat ;)

 

Foorum: http://www.vip.ee

 

---------- Post added 28-10-11 at 17:55 ----------

 

Pakun välja @vip.ee e-maili/msni. Samuti on ka võimalik saada fastDL-i :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegime siis väikse uuenduse foorumile ( kaks päeva kestva uuendus kuuri alates foorumite/ala-foorumite korrastuse lõpetades foorumi välja nägemisega ).

 

Kõik huvitavad ideed on teretulnud (kui Eqlinega ühendust ei saa, siis võib ka minuga kontakteeruda :) )


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Üritada ju võib.

 

 

;)

 

Foorum natukese uuendatud - tõin välja CS1.6 download lingi. Pubis on SMS teenused 60päeva pikemad, ehk kokku 90päeva.

 

Parimat ;)

 

Foorum: http://www.vip.ee

 

---------- Post added 28-10-11 at 17:55 ----------

 

Pakun välja @vip.ee e-maili/msni. Samuti on ka võimalik saada fastDL-i :)

 

See ka uuesti ;)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

b_560_95_1.png

 

Tehke TS3 serveris enda serverile kanal ;) Või enda klannile - või siis iseendale.

Külalised(loe: guests) saavad teha permament channelit.

 

212.7.11.82:9987 - connect

 

---------- Post added 30-10-11 at 15:51 ----------[/size:ay4p7szc]

 

b_350_20_A8F038_93E119_FFFFFF_2E3226.png

 

GunGame.

 

Olen avatud igasugustele pakkumistele :)

 

[spoiler=Tegemiste list mida veel vaja teha]

Tegemiste list, mida veel vaja ära teha...

 

ZombieMod:

  • CSO relvad[/*:m:ay4p7szc]
  • Uus VIP süsteem[/*:m:ay4p7szc]
  • Palju erinevaid effekte[/*:m:ay4p7szc]
  • Uued zombie classid[/*:m:ay4p7szc]
  • Erinevad soundid jms[/*:m:ay4p7szc]
  • Leida mappija, kes teeks loominguliselt uusi mape[/*:m:ay4p7szc]

 

Publik:

  • Kuidagi saada elu sisse[/*:m:ay4p7szc]
  • Saada elu sisse[/*:m:ay4p7szc]
  • Saada elu sisse!!![/*:m:ay4p7szc]

 

GunGame:

  • Leia palju aktiivseid pelajaid[/*:m:ay4p7szc]
  • Leida aktiivseid admine[/*:m:ay4p7szc]
  • Hoida serverit kooderidest vaba[/*:m:ay4p7szc]
  • Palju uusi mape lisada[/*:m:ay4p7szc]

 

DM:

  • Aktiivseid admine[/*:m:ay4p7szc]
  • Palju korrapidajaid?[/*:m:ay4p7szc]
  • Uusi mape[/*:m:ay4p7szc]

 

 


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

UP!

 

Mis te arvaksite Publik, GunGame, Deathmatch serverist - kui neil puuduksid SMS teenused? Kas oleks pelajaid rohkem, ning kas leiaks nii palju inimesi, et enamus ajast on vähemalt 1 admin online? See siis üks idee - arvatavasti läheb ka teostamiseks.

 

Teiseks, kuna mul on ka uus projekti taoline asi käimas ehk siis http://www.cs16.ee siis otsin nn. andekaid inimesi, kellel on kirjutamisoskus(õpetuste, pluginate jms.. kirjeldamine, ning lisamine). Andekatele inimestele olenevalt tulemusest ka omad plussid :)

 

Hetkel ideedelaegas offis suht, pikk päev seljataga (10h. kooli).

 

Ahjaa, isegi need enda arust minu vihavaenlased - saage üle, cs pole elu :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Bump!

 

Oho.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

DeathMatch ja GunGame serveritest eemaldatud siis SMS teenused. Nüüd siis võimalus saada adminiks niisama, selleks vaja teha taotlus foorumisse ;-)

 

PS! Samuti lähevad Publik serveril sms teenused maha.

 

Hetkeline banlist GunGame-il ja DM-il: http://bans.vip.ee


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Wow. Paistab, et nonnerid saavad ka oma CS 1.6 kommuuni. Siin on juhtumas väike ajalugu :D

 

CS 1.6 kommuuni vast seda kõike nimetama ei hakkaks, kõik oleneb kuidas ajaga on. Ning enamus kes selle projektiga tegelema hakkavad on vast steamerid :)

By Steamers for Non-Steamers.

 

Siinkohal ütleks veel seda, et VAHET POLE kas Sa oled non-steam või steam. Mõni võtab steami kui riistapikendust.. rlly, get over it.

 

Mis ohoo ?

 

Sina ja pumbad ViP teemat? :D Ime.

 

hehe aga vip serverid tegelt suht head, pubis ikka käin :D

Tänud :-P


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
CS 1.6 kommuuni vast seda kõike nimetama ei hakkaks, kõik oleneb kuidas ajaga on. Ning enamus kes selle projektiga tegelema hakkavad on vast steamerid :)

By Steamers for Non-Steamers.

 

Siinkohal ütleks veel seda, et VAHET POLE kas Sa oled non-steam või steam. Mõni võtab steami kui riistapikendust.. rlly, get over it.

 

 

 

Sina ja pumbad ViP teemat? :D Ime.

 

 

Tänud :-P

Sorri, aga ma pean steameriteks inimesi, kes oskavad lasta. Teie ja peaaegu kogu vahvel.net on minu jaoks nonnerite kari ausaltöeldes. Steami ostmine ei tähenda insta +skill-levelup'i.

signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
UP!

 

Mis te arvaksite Publik, GunGame, Deathmatch serverist - kui neil puuduksid SMS teenused? Kas oleks pelajaid rohkem, ning kas leiaks nii palju inimesi, et enamus ajast on vähemalt 1 admin online? See siis üks idee - arvatavasti läheb ka teostamiseks.

 

Teiseks, kuna mul on ka uus projekti taoline asi käimas ehk siis http://www.cs16.ee siis otsin nn. andekaid inimesi, kellel on kirjutamisoskus(õpetuste, pluginate jms.. kirjeldamine, ning lisamine). Andekatele inimestele olenevalt tulemusest ka omad plussid :)

 

Hetkel ideedelaegas offis suht, pikk päev seljataga (10h. kooli).

 

Ahjaa, isegi need enda arust minu vihavaenlased - saage üle, cs pole elu :)

Just täpselt! saa üle, cs ei ole elu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sorri, aga ma pean steameriteks inimesi, kes oskavad lasta. Teie ja peaaegu kogu vahvel.net on minu jaoks nonnerite kari ausaltöeldes. Steami ostmine ei tähenda insta +skill-levelup'i.

 

Ma arvan, et sa pingutad liiga üle.

Tean vahvlist palju nonnereid, kes vägagi hea tasemega laskjad.

Steam ei tee sinust meest.

Samuti tean palju steamereid, kes pelavad ainult non-steam servudes+ei oska lasta=riistapikendus.

Enda kohta ütleks nii, et olen pelanud kokku 7a csi, alul 1a non, 5a steam, peale seda quitisin üheks aastaks ja müüsin steami ning nüüd 1aasta nonsteam only, kuna ei näe enam mõtet osta steami ajapuuduse pärast. Samuti olin enne viimast quiti eesti top10 cs clan seas.

Nüüd olen siis nonner, kas see siis tähendab, et ma ei oska lasta? Ei arvaks küll nii..


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Just täpselt! saa üle, cs ei ole elu.

Sa tegele oma asjadega :-D

 

Ma arvan, et sa pingutad liiga üle.

Tean vahvlist palju nonnereid, kes vägagi hea tasemega laskjad.

Steam ei tee sinust meest.

Samuti tean palju steamereid, kes pelavad ainult non-steam servudes+ei oska lasta=riistapikendus.

Enda kohta ütleks nii, et olen pelanud kokku 7a csi, alul 1a non, 5a steam, peale seda quitisin üheks aastaks ja müüsin steami ning nüüd 1aasta nonsteam only, kuna ei näe enam mõtet osta steami ajapuuduse pärast. Samuti olin enne viimast quiti eesti top10 cs clan seas.

Nüüd olen siis nonner, kas see siis tähendab, et ma ei oska lasta? Ei arvaks küll nii..

 

W O R D !


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Heh, Vahvlis pole häid laskureid?

Kes ma olen siis palun vabandust?

 

Gl VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Heh, Vahvlis pole häid laskureid?

Kes ma olen siis palun vabandust?

 

Gl VIP

 

Sa arvad, et olen hea laskur :D:D Teine liiga u know :D:D:D:D

 

Bump! Publik, DeathMatch & GunGame serveritel pole SMS teenuseid. Seega aktiivsed kes Te olete, küsige admini ;)

 

Samuti ka uus amxbans neile kolmele, ühine: http://bans.vip.ee - kuidas muidu tundub stiil? ^^


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa arvad, et olen hea laskur :D:D Teine liiga u know :D:D:D:D

 

Bump! Publik, DeathMatch & GunGame serveritel pole SMS teenuseid. Seega aktiivsed kes Te olete, küsige admini ;)

 

Samuti ka uus amxbans neile kolmele, ühine: http://bans.vip.ee - kuidas muidu tundub stiil? ^^

 

Väga viis:D

 

Rääksin, et ma hea laskur mati :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
CS 1.6 kommuuni vast seda kõike nimetama ei hakkaks, kõik oleneb kuidas ajaga on. Ning enamus kes selle projektiga tegelema hakkavad on vast steamerid :)

By Steamers for Non-Steamers.

 

Siinkohal ütleks veel seda, et VAHET POLE kas Sa oled non-steam või steam. Mõni võtab steami kui riistapikendust.. rlly, get over it.

 

 

 

Sina ja pumbad ViP teemat? :D Ime.

 

 

Tänud :-P

 

No kuule.. Kunagi sai ikka sinu zm ka mängitud =] aga Muutus suht jamaks :D ära solvu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Parimad serverid siiski :D

 

No koHi**.eu ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et sa pingutad liiga üle.

Tean vahvlist palju nonnereid, kes vägagi hea tasemega laskjad.

Steam ei tee sinust meest.

Samuti tean palju steamereid, kes pelavad ainult non-steam servudes+ei oska lasta=riistapikendus.

Enda kohta ütleks nii, et olen pelanud kokku 7a csi, alul 1a non, 5a steam, peale seda quitisin üheks aastaks ja müüsin steami ning nüüd 1aasta nonsteam only, kuna ei näe enam mõtet osta steami ajapuuduse pärast. Samuti olin enne viimast quiti eesti top10 cs clan seas.

Nüüd olen siis nonner, kas see siis tähendab, et ma ei oska lasta? Ei arvaks küll nii..

 

W O R D !
Heh, Vahvlis pole häid laskureid?

Kes ma olen siis palun vabandust?

Haha wow. Teie need postitused siin praegu teevadki teist nonnerid :D.D:dddd

 

Aga see on üsna mõttetu vaidlus, sest teie siin aru ei saa sellest asjast ja ma ei viitsi seda pasarahet siin ohjeldada.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.