Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~ ViP.EE Mänguserverid & CS16.EE Projekt ~

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

SMS TEENUSED HETKEL MAAS, KUNA FORTUMO.EE LEHT ON MAAS :@

 

Seega - mitte tellida hetkel teenuseid.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Praegust juba Fortumo püsti ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Praegust juba Fortumo püsti ;)

 

Nagu öeldud, siis SMS teenused töökorras. :D


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

DM mõnus oleks parim, kui /shop ja spawn protecti poleks ;)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
DM mõnus oleks parim, kui /shop ja spawn protecti poleks ;)

 

Spawn protecti asja annab kaaluda.

---------------------------------------------------------------------

 

Hetkel on Vip.ee CSDM kinni, kuna teeme uutesse mapidesse spawne. Sai ka rankreset tehtud.


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
DM mõnus oleks parim, kui /shop ja spawn protecti poleks ;)

 

Paluks mitte näppida andmebaase, mis käivad minu hostingu alla :) (siinkohal ütlen siis seda, et Saaremaa adminide eemaldus mis tegid:))

Aitäh.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Paluks mitte näppida andmebaase, mis käivad minu hostingu alla :) (siinkohal ütlen siis seda, et Saaremaa adminide eemaldus mis tegid:))

Aitäh.

 

??Saarema adminite eemaldus? eino suht tore jälle mina teinud..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Public:

Täna teen serverile fresh installi, ning tabavus peaks veelgi paremaks. Samuti jäävad serverisse enam-vähem nn. "default" ehk "offical" mapid. Ühesõnaga, täna tegelen serveritega :)

Mainin veel ära, et VIP+ADMIN maksab hetkel ainult: 0.96€

 

de_dust2_2x2:

Lisasin eile nn. "sms teenuse" ehk VIP+ADMIN on kõigest 0.96€. Admineid on sinna ikka tõsiselt vaja, kooderite hulk käib läbi koguaeg :')

Tabavus on super - vähemalt minu neti kohapealt(EMT netipulk).

 

- PS! Kas on keegi, kes oskab ka kasutada MediaWiki-t? Teeks selle CS 1.6 wiki stuffi ära - ülesse laetud hetkel, ning lihtsalt vaja kuidagi asju lisada sinna - a näeh, kuidagi ei saa aru kuidas. :D


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tere,

kuna parem on meelde jätta "info"-t kui "gaming"-ut siis saigi võetud kasutusel info(@)vip.ee

Nii MSNi kui ka e-maili näol - paluks siis saata enda msni kutsed, kirjad, mured sellele e-mailile.

PS! Mitte toppida kusagile spämlisti või avagem vähem mingeid kahtlaseid linke, viskas suht kopa ette lõpuks need spämmid :)

 

 

WAR3FT probleemide korral jääb e-mailiks ning msniks: info(@)kz.ee

 

Mainin veelkord ära, et unbanidde küsimused ei käi läbi MSN'i. Panga kaudu on võimalik igas serveris osta adminiks(või vipiks) ning need e-mailid on AINSAD & AMETLIKUD st. seda, et teistele e-mailidele ärge saadke enda andmeid.

 

SAMUTI: Ma ei küsi mitte kunagi Teie admini/VIPi parooli kusagil msnis, e-mailis - juhul kui Te ise isiklikult seda ei tee.

 

Done.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ärge tulge mängima, pasad serverid ausalt. Servu omanikud on heeliumid, maksimum 13a. vanad vennad kes on oma arust tuusad prood cszorid. Tegelt teie olete haledad lohhid, kes ise cheativad ja olete kõvad steamerid. EI SOOVITA NEID SERVUSI JA FOORUM ON NEIL KA SITT. Otsige endale paremaid servereid, kus on head ja targad admiinid, mitte ajudoonorid.

 

kthxbye.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ärge tulge mängima, pasad serverid ausalt. Servu omanikud on heeliumid, maksimum 13a. vanad vennad kes on oma arust tuusad prood cszorid. Tegelt teie olete haledad lohhid, kes ise cheativad ja olete kõvad steamerid. EI SOOVITA NEID SERVUSI JA FOORUM ON NEIL KA SITT. Otsige endale paremaid servereid, kus on head ja targad admiinid, mitte ajudoonorid.

 

kthxbye.

 

n1 jutujärgi sina mingi 13a.. oletan, et said ban nüüd nutad..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
ärge tulge mängima, pasad serverid ausalt. Servu omanikud on heeliumid, maksimum 13a. vanad vennad kes on oma arust tuusad prood cszorid. Tegelt teie olete haledad lohhid, kes ise cheativad ja olete kõvad steamerid. EI SOOVITA NEID SERVUSI JA FOORUM ON NEIL KA SITT. Otsige endale paremaid servereid, kus on head ja targad admiinid, mitte ajudoonorid.

 

kthxbye.

 

Mis Sa teed chati jutu järgi kindlaks, et kes on heelium ning kes mitte? Erinevalt Sinust olen mina vähemalt 18+ vanusega, ning War3 omanik 16+ vanusega.

 

Tõesti, kui said banned kusagilt (ntx. serverist ja foorumist) siis vastav lause on Sulle:

Cry a river, build a bridge - get over it.

Btw. mingi TYS0N-i varikas nagunii. :D

 

[spoiler=Banned users]

103wzs6.png

 

 

---------- Post added 12-08-11 at 08:38 ----------

 

PS! Sai tellitud ViP.EE logo :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ärge tulge mängima, pasad serverid ausalt. Servu omanikud on heeliumid, maksimum 13a. vanad vennad kes on oma arust tuusad prood cszorid. Tegelt teie olete haledad lohhid, kes ise cheativad ja olete kõvad steamerid. EI SOOVITA NEID SERVUSI JA FOORUM ON NEIL KA SITT. Otsige endale paremaid servereid, kus on head ja targad admiinid, mitte ajudoonorid.

 

kthxbye.

 

 

tyson ?

Sry, kui sa käsed mul midagi sisse istuda, sõimadi mind lohhiks(ilmsalt mitte teades, mida see tähendab)... ma ei viitsi kirjutada sulle rohkem, copin lihtsalt mis ma viimaseks postiks kirjutasin

 

[spoiler=Vip.ee]

Teile siis teadmiseks, et ma EI ole "10 aastane heelium".

Sry tyson, aga kui Sa tuled mulle ütlema, et ma peaks endale pildid sisse istuma ja veel, et ma olen loh (oleks väga tore, kui Sa nüüd sõnastiku lahti võtaks ja vaataks mis see tähendab) 10 a. heelium ja ma ei tea kes veel, siis tagajärgi saad hetkel tunda.

Mulle EI meeldi, kui alusetult laimatakse,sõimatakse inimesi, kes pole midagi muud teinud, kui oma arvamust avaldanud, öelnud kuidas asjad päriselt on, see kui Sul on probleeme närvidega, ei ole meie mure, mine leevenda oma närvilisust kuskil box'i ringis.

 

Kui Sa peaksid mind,fivi,garryt,shelli või ÜKSKÕIK keda veel aluseltult laimam,sõimama tuleb Sulle pikem ban, mis võib osutuda nii pikaks, et Sa ei jõua seda ära oodata.

 


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
paber on wh, see lohhik kes on admin. GG servud, alguses vaadake, keda teie admiiniks võttate tardid :)

 

Sa ikka tead, et Tal on 7aastat kogemust + Ta steam? See, et Sa lasta ei oska ning oletad.. see juba Sinu asi. ;)

 

Ning tee demo ennem, kui kedagi süüdistama hakkad - bottomlike(+wannabe heeliumsuperstaar).


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
paber on wh, see lohhik kes on admin. GG servud, alguses vaadake, keda teie admiiniks võttate tardid :)

Mõtled *WaimH* # Paber ? :D

Demot, ausalt ka lõpeta juba selle servu mahategemini, Ma tõesti loodan, et sulle pannakse siit ka banni, kuna laimad alusetult, ilma mingite tõestusteta


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.