Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~ ViP.EE Mänguserverid & CS16.EE Projekt ~

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Need mappid on loodud Zod teami poolt ja neid ei saa downloadida internetist.

Miks?

 

Mappid on mõeldud ainult zod serverile, ise hetkel räägin nendega.

Saan nende mapperiks ja hakkan neile mappe tegema see tähendab et ka mina võin nende tehtud mappe kasutada : )

 

Lihtsalt mainin ära Sulle natukese, et sai kirjutatud Sinu nn. "ddos attack"-ist ZoD omanikule. Sa siin suure suuga lubasid seda, et kuna ma kasutasin Ta mapi siis saan ddos attacki. :-)

Pmst. ÄRA KUJUTA ENDALE ASJU ETTE.

 

Vastus siis ZoD omanikult:

lol i don't care about it i was just surpised that you guys had it haha zm_zod_omega. Its all good, unless I directly say that don't worry about it as i said I don't do anything unless needed and i'm not worried about someone using our maps lol we use other communities maps as well. so whatever they tell you dont worry about it unless i say it :)

 

Head päeva kõigile. ^^

 

EDIT: Leidsin Dare-Devili nn. gametrackeri profiilist laheda asja->

Today 8:15am Slamordain posted a comment to Daredevil20 - lol you guys are using our maps?

76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dare-Devil [ ] | Dark Angels - connect rps.ee:27015 says:

tere

kui sul vahvli kasutaja olemas, palun hinda seda teemat

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?73862-»-VIP.EE-Mänguserverid-1-Zombie-Plague-4.3

 

pane hindeks 1

ette tänades

 

 

--- ehehe sihuke väike pm tuli msn-s dare poolt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Dare-Devil [ ] | Dark Angels - connect rps.ee:27015 says:

tere

kui sul vahvli kasutaja olemas, palun hinda seda teemat

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?73862-»-VIP.EE-Mänguserverid-1-Zombie-Plague-4.3

 

pane hindeks 1

ette tänades

 

 

--- ehehe sihuke väike pm tuli msn-s dare poolt :D

 

Mis ma ütlen - hale maakas. :D

Neist kahte Tema pugejat ma tean ka vist :D

 

Hetkel vaatab teemat 5 kasutaja(t). (3 liiget ja 2 külalist)

L1ttl3m3 K3nX


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
littl3m3 on küll jah ta pugeja,kuid k3nxi kohta ei oska öelda

 

K3nx-il omakasupüüdlikud tegevused :D Ning seda suht alati.

 

Aga Dare-Devil on ikka halenaljakas kuju.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Pugeja... haha , arvad et siis ma ei paneks ühte kui ta ei ütleks ? Võin kõigile cs teemadele ka ühe visata...

 

Dare jälle banned... irw millal ta õpib ?

DareDevil on liiga loll, et õppida midagi enda vigadest.

 

EDIT: Server #1 tagasi.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
rahu pugejas

 

Ära teda küll pugejaks sõima ;)

 

EDIT: v2ikem3n - why the fuck sa kasutad roosat fondikirja msnis? :|


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
rahu pugejas

 

Ja millest Sa seda järeldad, järgnev tekst oleks teretulnud emailile või pm'i (vahvlisse satun harva, niiet email oleks parem variant)

E: Mu email [email:1aqmzcvs]sander@vip.ee[/email:1aqmzcvs]

------------

Garrey, kui Sa nüüd steami tuled, siis saaksid öelda "tere" mulle, kuna tahaks küsida/rääkida ühel teemal (seotud amxban'ga ja ühe erroriga)


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Dare-Devil, Sa ei pea mulle kirjutama enda paska. Võta see DDoS ja pane sinna samusesse.

 

 

Mulle viskavad sinu sugused trollid juba ammu kopa ette, enda arust ilge scripter(neid siin palju) - kuid enamus koodid on ikkagi ripitud teistest koodidest.

Ojee, jälle copy paste text möllab sul?

Sa vist kuidagi muud moodi ei suudagi, saamatu :)

 

Scriptide koha pealt ütlen kohe, ma ei ole ühtegi scripti mille olen ümber teinud nimetanud enda omaks, lihtsalt ma ei puutugi autori kohti.

Mul viskavad sinusugused seljataga sepitsejad üle, sul mees on lihtsalt väga palju hambaid suus ma vaatan.

 

( ma ei tahtnud seda teemat enne esile võtta. )

Mida asja sa must taga räägid : )

Nja, mina ei saa oma serveriga hakkama, panen varsti kinni pplala.

Ei oska ma zombie classe teha, kuigi paljud kes sinuserverist tulnud ütlevad et minu server on parem ( ma ei hinda ültse ise selle kohapealt, see oleks ego :) )

 

Pakkid siin minu vastu mingeid kirju kokku mida pärast minu vastu kasutada kui sulle midagi ei meeldi.

Sitta ajad keema mees.

 

Lihtsalt mainin ära Sulle natukese, et sai kirjutatud Sinu nn. "ddos attack"-ist ZoD omanikule. Sa siin suure suuga lubasid seda, et kuna ma kasutasin Ta mapi siis saan ddos attacki. :-)

Pmst. ÄRA KUJUTA ENDALE ASJU ETTE.

 

Vastus siis ZoD omanikult:

 

 

Head päeva kõigile. ^^

 

EDIT: Leidsin Dare-Devili nn. gametrackeri profiilist laheda asja->

 

Ddos attacki kohapealt. See oli umbes pakutud kuna mõned serverid teevad nii ( vähemalt sõnadega. )

Teine asi on see , et ma ei ole veel jõudnud nendega rääkida , mõned vennad panid et otsivad mapperit.

Ma arvan et sa oled nüüd siin nii palju minust taga rääkinud temaga et mine hullu tea enam.

Sa oled ju selline pooletoobine ajukääbik kes nii teeb.

 

Ja kindlasti ma nüüd tean et sulle ei maksa mitte midagi kirjutada , isegi kui see on naljaga mõeldud ( siis veel hullem )

 

Dare-Devil [ ] | Dark Angels - connect rps.ee:27015 says:

tere

kui sul vahvli kasutaja olemas, palun hinda seda teemat

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?73862-»-VIP.EE-Mänguserverid-1-Zombie-Plague-4.3

 

pane hindeks 1

ette tänades

 

 

--- ehehe sihuke väike pm tuli msn-s dare poolt :D

See oli kõigile kirjutatud, garrey 2 :)

 

 

Mis ma ütlen - hale maakas. :D

Neist kahte Tema pugejat ma tean ka vist :D

 

Hetkel vaatab teemat 5 kasutaja(t). (3 liiget ja 2 külalist)

L1ttl3m3 K3nX

Maakas? Mees sul ikka väga palju hambaid suus ma vaatan, sa jalaga näkku oled saanud?

Vali sõnu ausalt.

 

Kuna ma vaatasin et sina olid mulle siin sellise venbu visanud, et

Paned endale 5 hinde, teistele 3,4 ja minule üks.

Siis otsustasin et vastan samaga : )

 

K3nx-il omakasupüüdlikud tegevused :D Ning seda suht alati.

 

Aga Dare-Devil on ikka halenaljakas kuju.

Mida sa ise teed?

Sina vähemalt ei ole naljakas kuju vaid oled hale pe/e.

 

DareDevil on liiga loll, et õppida midagi enda vigadest.

 

EDIT: Server #1 tagasi.

See keelu asi, et keelu sain.

See ei puutu ültse teisse ja see polnud ültse minu viga.

 

Teine asi , ära tule mulle seda ninaalla hõõrub et offtopic = ban kuna sa ise norid seda ja alustad.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vabandan väga aga lihtsalt ma ei saa endast tagasi hoida, ega ka mitte seda msni/pm teel lahendada

See mees soovib ise asja avalikult ajada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu ma sain aru, siis see vip.ee teemast ongi kujunenud spamm teema, eks ma siis jätka.

 

Kas Sul on mingi probleem inimestega, et pidevalt 'ähvardad' neil hambad välja virutada ja veel jalaga takka anda ?!

 

See pole normaalne, kui mingi kõvamees (ma oletan, et Sa oled, kui Sa sellist juttu ajad) tuleb kuhugi neti foorumi (me ei te üksteist, seepärast suvakas) teistele lõuga andma.

 

Paarile järgnevale inimesele, EI MA EI TAHA HAMBAID KAOTADA, EGA JALAGA MAKKU SAADA!

Ei ma ei ole mingi pugeja, meil on mõne koha pealt Garrey'ga suured lahkarvamused, aga need jäägu hetkel sinna paika.

 

Tean, et sellise tekstiga olen 'warni' ära teeninud, ja 'warnin' juba ise end offtopicu eest.


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dare-Devil sa nagu mingi 12a poisike võtad mingit cs'i nagu irl elu juba ma vaatan.

 

Gl servudega. Dm on hea ;)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Dare , tegelt ka ütle Administratorile ,et soovid oma konto kustutata. Sinu närvid saavad puhata ja Garrey omad ka .

 

Have a nice day :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma lihtsalt ütlen Sulle lühidalt Dare-Devil, kuna ma lihtsalt ei vasta tontidele pikalt:

Mis kuradi kõva mees? Sina oled see ajukas kes võtab CSi nagu elu - minu jaoks on see täielikult hobi. Mind ei koti üldse, mis mapid Su motherfucking serveris on - mida keegi arvab Su serverist ja veel vähem kotivad mind Su ähvardused. Ma arvan, et mul on tutvusi kümneid kordi rohkem kui Sul - sinna hulka kuuluvad ka kõiksugused krimi tegelased. Woh! Üritad siin kedagi paika panna - pane kõigepealt ennast ja siis tule latataratama!


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ViPi palvel puhastasin teema, palun ärge spammige !


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tervist,

ära pakkuda tasuta stuffi - vaid ühe väikese teene eest. On pakkuda ZombieModis tasuta reservslot(seda väikese reklaami eest- suurema reklaaami, ehk enam kui 10s kohas reklaam - tasuta VIP kuuks või isegi kaheks), pubis ja deathmatchis admini - seda saab ka niisama, kuid võiks natukese ikka reklaami teha ;)

 

Kui oled huvitatud, siis kontakteeru [email:2i8h1n5g]info@vip.ee[/email:2i8h1n5g](see siis e-mail ja msn) või siis PMi mulle. Ning samuti ära unustada nimetada server, kus mida sooviksid.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Lähiajal kui rohkem aega tekib, siis tegelen serveritega rohkem. Hetkel nii, et hommikul kell 9 lahkun kodust ning jõuan kell 19 kui mitte hiljem.

 

---------- Post added 25-10-11 at 07:26 ----------

 

PS! Tegelen ning võtan vastu ka partnerservereid. (ehk a'la commandiga saab üksteise serveritesse connectida).


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.