Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arutlus: 2012 maailmalõpp

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2012 ei tule midagi.....paar suuremat katastroofi ja kõik:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei taha küll uskuda seda Maiade kalendri värki.. bullshit.

Kunagi lõppeb ikka elu ära.

..Aga vb on asi nii nagu ikka on olnud. Inimesed surevad välja(nagu mammutid ja dinosaurused) ja arenevad mingid uued olendid..

Või tõesti maa hävineb nende katastroofidega, tekib uus jääaeg ja elu hakkab otsast peale.

Või olete mõelnud sellele kui suur kosmos on? See on lõputu, ma olen kindel et kuskil on ikka selline koht kus saab elada ja võibolla ongi kuskil selline koht kus hetkel elu käib...(lol, nagu WALL-E's)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inimesed surevad nii või naa kunagi välja, pole siin miski maailmas püsima jäänud ega ei jää ka tulevikus. Evolutsioon toimub koguaeg, iga asja lõpp on millegi uue algus. Seega 2012 maailma lõpp = BULLSHIT.

 

Aga kaasamõtlemist eelmisele postitajale.. Maailmas on teadmatu arv gallaktikaid. Meie elame ühes neist ning selles ainu ühes on juba miljardeid või misiganes lõpmatu arv planeete. Päikesesüsteem kus meie planeedikene asub on ainult üks pisike aatomi osake selles gallaktikas. Seega elu väljaspool maad on kindlalt olemas (minu arvamus, seda väidet on VÕIMATU kontrollida ja ka ümber lükata), aga mis vormis ja kui kaugele elu seal arenenud on.. Voh see on hea mõistatus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Inimene on ju tegelikult see kes kõik need aastad eksisteerinud ja olnud mõtlemis ja otsustusvõimeline olnud.

Ei saa areneda plaks niimoodi uued olendid, Inimene kõige arenenum organism maakeral.

 

Aga mõtle korraks, hakkasime arenema välja ahvist, vaevalt sa seda aadami ja eeva juttu usud, siis tuli neanderdaalid ja nüüd siis nimetatakse meid vist homo sapiensiks, miks arvad, et me oleme viimane haru?

 

Võin pea pakule panna, et miskit surmavat ja ennekuulmatut toimub 'meie' eluajal ehk siis teie kõik 9- mõni üksik ~25...

Fakt on see, et huvitavaid, kuid halbu asju hakkab meiega kõvasti juhtuma..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina tõmban ennast 20 detsembri õhtul nii pilve kui võimalik ja isegi kui juhtub midagi, siis noh elu on parem lõpetada naerdes:P

 

Aga tegelt tahaks teada, kas keegi on mõelnud selle peale, et äkki maiadel sai lihtsalt kalendri pind otsa ja kuupäev jäi lihtsalt 21.12.2012 peale xD


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Äkki nad ei viitsinud rohkem edasi teha, viskas kopa ette juba see aastate ette kirjutamine. "Nahui meie peame neile ette kirjutama kuupäevi, las ise elavad-näevad":mõtlesid nad. Minuarust on see asi liiga üles puhutud, inimesed on juba paanikas. Nad juba arvestavad sellega et nad surevad 2012, nt tahavad maja osta aga mõtlevad ringi kuna arvavad et ei saa seal nkn kaua elada, kuna aasta pärast surevad ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

(erinevaid teooriaid lugedes jne, kasvõi 9/11 + Jaapani kuupäevad liita, saad 2012 kuupäeva)-Inimesed usuvad mida nad tavahad uskuda. 2012 katastroofi arvatakse selle järgi, et maiade kalender lõpeb. Ma olen vaadanud ühte videot kus üks kut sellest rääkis. Ta ütles, et mis siis kui see kes neid kalendreid koostas mõtles, et perse ma ei viitsi enam ja nüüd lähen koju ja kargan hoopis naist. Neid katastroofe on pidanud enne ka tulema aga on ära jäänud. Mäletan 2000 pidi ka maailmalõpp tulema ana nonäete, siin me oleme:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Neile kes tõesti usuvad, et maailmalõpp saabub 21.12.2012 neile ma ütlen, et "Elage 1 päev korraga"


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Inimesed surevad nii või naa kunagi välja, pole siin miski maailmas püsima jäänud ega ei jää ka tulevikus. Evolutsioon toimub koguaeg, iga asja lõpp on millegi uue algus. Seega 2012 maailma lõpp = BULLSHIT.

 

Aga kaasamõtlemist eelmisele postitajale.. Maailmas on teadmatu arv gallaktikaid. Meie elame ühes neist ning selles ainu ühes on juba miljardeid või misiganes lõpmatu arv planeete. Päikesesüsteem kus meie planeedikene asub on ainult üks pisike aatomi osake selles gallaktikas. Seega elu väljaspool maad on kindlalt olemas (minu arvamus, seda väidet on VÕIMATU kontrollida ja ka ümber lükata), aga mis vormis ja kui kaugele elu seal arenenud on.. Voh see on hea mõistatus.

 

Sul väike viga maailma asemel peaks olema universum :)

Igas Galatikas on hinnanguliselt pandud arvuks miljard tähte ja igal tähel võib olla oma planeedisüsteem. Sammuti on avastatud sateliit teleskoopide abil juba sadu tuhandeid galaktikaid. Kindlasti on seal kuskil elu, kindlasti on meist rohkem ja meist vähem arenenud tsivilisatsioone:)

 

 

Et jah et teemas püsida ütleks , et sellist asja nagu maailmalõppu ei tule kui tuleb , tuleb inimkonna lõpp .

Evolutsioon võidab :)

 

---------- Post added 28-03-11 at 23:58 ----------

 

Rahustage meeli:

http://www.elu24.ee/?id=188704


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Krt ma hakkan jus 21 esimesel oma sünnat pidama, mudiu jah 22 ne aga jah see pühapäevane päev :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

okei ma koolist minema ja jooma cya.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.