Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arutlus: 2012 maailmalõpp

Soovitatud postitused

Ärge põege, te veel näete oma lapselapsi ka, 2012 ei juhtu midagi.

Esiteks on planeetide paraat juba olnud (umbes 2kuud tagasi) ja mitte midagi ei juhtunud.

Teiseks maiad ootavad seda päeva kuna siis nad võivad uue eluga alustada vms.

mitu mitu põhjust oli veel ,aga ma ei mäleta kõiki.

vabandan kirjavigade eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Planeetide paraat ? ;O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ärge põege, te veel näete oma lapselapsi ka, 2012 ei juhtu midagi.

Esiteks on planeetide paraat juba olnud (umbes 2kuud tagasi) ja mitte midagi ei juhtunud.

Teiseks maiad ootavad seda päeva kuna siis nad võivad uue eluga alustada vms.

mitu mitu põhjust oli veel ,aga ma ei mäleta kõiki.

vabandan kirjavigade eest.

 

kas maiad mitte välja ei surnud? või kadusid lihtsalt ära. kuidas nad seda siis oodata saavad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kas maiad mitte välja ei surnud? või kadusid lihtsalt ära. kuidas nad seda siis oodata saavad?

 

 

Trolli vähem.

 

Fakt on see, et igasugust lollust ei tasu uskuda.End of story BB.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas maiad mitte välja ei surnud? või kadusid lihtsalt ära. kuidas nad seda siis oodata saavad?

Minu teada nad lihtsalt "aihtusid" kuhugile, aga kuhu seda ei teata.

 

bladex -> defineeri omale sõna "troll" lahti, ennem kui seda kasutad.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu teada nad lihtsalt "aihtusid" kuhugile, aga kuhu seda ei teata.

 

bladex -> defineeri omale sõna "troll" lahti, ennem kui seda kasutad.

 

Minu jaoks on trollimine see, kui tehakse täiesti pointless poste nagu

kas maiad mitte välja ei surnud? või kadusid lihtsalt ära. kuidas nad seda siis oodata saavad?

 

Inimene teeb väikse kirjavea ja kohe kukutakse "TROLLIMA"


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul ei ole kavas tarka peksta ega midagi aga siiski räägin seda mida tean, arvan ja kuulnud olen..

 

Mõned faktid siis, mida TEAN

--------------------------------------------

Maiad elasid ammu enne meid, inimesi, nad leiutasid kalendri, mida meie tänapäeval kasutame, just seesama kalender, mille aastas on 365 päeva ja liigaastas 366, just seesama kalender, milles on 12 kuud, igal kuul kindel arv päevi ning üks kuu, mille päevade arv muutub iga 4 aasta tagant. Seesama kalender, milles on kirjas, millal algab talv, millal suvi jne, seesama kalender, mille aastas on kindel arv tunde, seesama kalender mille järgi kannab eesti naine oma järeltulijat 9 kuud. Ja see kõik toimib, mis sest et see kalender leiutati aastaid enne meie ilmumist Maale.

Maiad on ennustanud palju asju, mis on läinud täide läbi aegade.

1)Tžernobõli tuumakatastroof

2)USA pilvelõhkujate õhkimine enesetaputerroristide poolt lennukitega

3)Osama bin Ladeni surm

JA NII EDASI. See kõik oli nende poolt päeva pealt kirja pandud. Inimesed ei uskunud seda, pidasid nende poolt ennustatud juhtumeid vaid kokkusattumusteks, kuid kui asjad muutusid nii reaalseks nagu seda olid katastroofid ja Osama bin Ladeni surm, hakkas valitsus mõtlema.

 

Maailmalõpp?

Ei, kindlasti mitte, see ei ole maailmalõpp. See on vaid suur muutus meie hetkelises mõistes "maailm". Muutub väga palju, ellu jäävad vaid tugevamad. Planeet Maa puhastatakse. Meid on ilmselgelt siin liiga palju ning selle tõttu oleme me juba arvama hakanud, et oleme kõikvõimsad, mida me ilmselgelt EI OLE. Inimene arvab et tema on selle maailma valitseja ning teeb siin asju oma käe järgi, tegelikult oleme me vaid üks liik sellest suurest loomariigist. Ning see tehakse meile peagi selgeks.

 

Kes on inimene?

Inimene on tegelikult väärastunud liik, keda ei tohiks üldse eksisteerida. Aga tänu meie ülikiirele õppimisvõimele ja suurele intelligentsusele, oleme me suutnud ellu jääda ja massiliselt paljuneda. Kuidas nii?

Võtame näiteks... no ükskõik millise looma.. KOER? Kui koer poegib omale kutsikad, siis juba nädala pärast on neil silmad peas ja üks nädal veel ning nad on juba võimelised ringi kõndima. Veel kaks nädalat ning neil ei ole oma ema enam vaja. Kokku kuu aega. Et ei tekiks mingeid pretensioone, siis lasen siit läbi ka müüdi, et üks inimese päev on võrdne üheksa koera omaga.

Üks kuu korda üheksa on 9 kuud. Üheksa kuuga on koer, see sama neljajalgne, keda me peame täitsa jobuks ja arvame et meil on õigus temaga teha täpselt nii nagu soovime, võimeline oma elu elama hakkama ilma kellegi abita.

Aga inimene? Kõigepealt tuleb inimest aasta aega imetada, et ta üldse ellu jääks, ning siis veel 10 aastat kasvatada.. et ta ellu jääks.

 

Mida arvan, olen veel kuulnud

--------------------------------------------

Ma arvan ise oma lolli peaga, et kui see kuupäev nüüd tuleb, siis ei maksa oodata mingit jube suurt plahvatust mis maakera pooleks lööb, vaid pigem midagi väikest kuid vägagi ootamatut. Näiteks tulnukad, kes suudavad meile mingil moel selgeks teha et me ei tea kogu sellest maailma värgist tegelikult mitte tuhkagi ning oleme haletsusväärsed. Sest ilmselge on see, et nemad on meist targemad, kuidas muidu suudavad nad sekunditega teha selliseid viljaringe, mida teeks sada inimest kaks nädalat?

Rohkem ma ei oska siia midagi lisada, aga soovin et te ei võtaks seda kui järjekordset "maailmalõppu" vaid suurt muutust, mis õpetab inimkonnale nii mõndagi.

Aitäh, et lugeda viitsisite

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul ei ole kavas tarka peksta ega midagi aga siiski räägin seda mida tean, arvan ja kuulnud olen..

1)Tžernobõli tuumakatastroof

2)USA pilvelõhkujate õhkimine enesetaputerroristide poolt lennukitega

3)Osama bin Ladeni surm[/b]

 

 

1. Aaa, maajad siis teadsid, et Ukrainasse ehitatakse tuumaenergiajaam ja ise elasid ilma elektrita jne...????

2.Nad teadsid, et ehitatakse 2 suurt torni ja Ameeriklased on ususõjas islamimaailmaga.Väga imelik, sest nende ajal Ameerika ei olnud isegi 0% ulatuses selline nagu praegu.

3.Nad teadsid, et sünnib isik nimega Osama Bin Laden ja ta tapetakse sellel kuupäeval Ameeriklaste poolt?

 

Sorry aga faktideks neid ei saa elusees nimetada:D.

Põhimõtteliselt me peaksime siis ainult elama nende värkide järgi ja me teame praegu juba kuna mingi asi kuskil plahvatab või keegi ära tapetakse.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Aaa, maajad siis teadsid, et Ukrainasse ehitatakse tuumaenergiajaam ja ise elasid ilma elektrita jne...????

2.Nad teadsid, et ehitatakse 2 suurt torni ja Ameeriklased on ususõjas islamimaailmaga.Väga imelik, sest nende ajal Ameerika ei olnud isegi 0% ulatuses selline nagu praegu.

3.Nad teadsid, et sünnib isik nimega Osama Bin Laden ja ta tapetakse sellel kuupäeval Ameeriklaste poolt?

 

Sorry aga faktideks neid ei saa elusees nimetada:D.

Põhimõtteliselt me peaksime siis ainult elama nende värkide järgi ja me teame praegu juba kuna mingi asi kuskil plahvatab või keegi ära tapetakse.

 

Sa ei ole ilmselgelt asjadega kursis, nad kirjutasid selle kõik ju üles kui nad veel elasid! Järelikult teadsid, või mis sa arvad, unes joonistasid seina peale asju mis siia maani paika peavad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ei ole ilmselgelt asjadega kursis, nad kirjutasid selle kõik ju üles kui nad veel elasid! Järelikult teadsid, või mis sa arvad, unes joonistasid seina peale asju mis siia maani paika peavad?

No seda ma räägingi ju.Kui nad kõik üles kirjutasid ja värki tegid siis miks me ehitame neid kaksiktorne ja Tuumaelektrijaamasid ning raiskame nii palju raha, et tappa terroriste.Mina pole ühtegi vettpidavad tõentit nende ennustuste kohta lugenud.Mingid semiootikud ainult loevad neid sealt välja...

Ma ei ole nii peedistatud ajuga, et selliste asjadega kaasa minna...

Kui nad oleksid nii targad olnud siis miks nad ei saanud eurooplastele vastu, kui need sinna vallutama läksid?

Loll jutt lihtsalt.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis kuradi vaidossi sa suust välja ajad?

Inimesed algul ei teadnudki nendest joonistustest midagi, ja kui teada said siis ei uskunud nende tõelisust, alles nüüd kui kõik need asjad on hakanud juhtuma, on inimesele kohale jõudnud et midagi peab seal olema. Vaid sinusugused skeptikud ei usu seda ka et aastas on 365 päeva, sest nii on ta loodud mitte sest inimene arvas et nii oleks tore.

Nad surid ammu enne inimkonna tekkimist välja, sa räägid siin mingist kuradi vallutamisest ja kõikvõimsusest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis kuradi vaidossi sa suust välja ajad?

Inimesed algul ei teadnudki nendest joonistustest midagi, ja kui teada said siis ei uskunud nende tõelisust, alles nüüd kui kõik need asjad on hakanud juhtuma, on inimesele kohale jõudnud et midagi peab seal olema. Vaid sinusugused skeptikud ei usu seda ka et aastas on 365 päeva, sest nii on ta loodud mitte sest inimene arvas et nii oleks tore.

Nad surid ammu enne inimkonna tekkimist välja, sa räägid siin mingist kuradi vallutamisest ja kõikvõimsusest.

Mida sa suust välja ajad?Maajad surid ammu enne inimkonna tekkimist välja?:D.

Sa oled tõesti ajupesu saanud.Maajad olid ka inimesed kuradi mongol.

Ja aastast ongi 365 päeva.Seega ei ennustanud need maajad mitte essugi sul ju.Või tahad seda ka nüüd väita, et nad ennustasid, et aastas on 365 päeva???MAAJAD OLID KA INIMESED KUI SA VEEL ARU EI OLE SAANUD.Ennem olen skeptik kui ajupesu saanud semiootik.

Ja räägi siis, mis seal joonistel olid?Kaksiktornide ehitusplaanid ja Bin Ladeni adress?

Kergemeelsed teevad meie päeva lõbusaks...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mauliino pean kahjuks teistega nõustuma.

Ja miks peaksid üldse mingid tulnukad külastama maailma lol?

Kas inimkond on kuidagi märku andnud või vaenu õhutanud?

See on lihtsalt nii loll jutt, mida räägivad ainult haiged inimesed, kes peaksid istuma kinni istumis asutustes, et nad ei saaks naiivseid inimesi lollitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uurige seda asja natuke Maiade kohta (google, youtube) ja siis tulge mingeid täiesti nõmedaid ja debiilseid näiteid tooma. (See käis sulle, rustonia).

 

Inimkond on tegelikult üks väärastunud liik, keda ei tohiks üldsegi olla, aga mida tema arvab? "OLEN KÕIKVÕIMAS, KOGU MAAILM PEAB MULLE ALLUMA, TEEN MIS TAHAN SIIN MAA PEAL JA KOSMOSES JA KOGU UNIVERSUMIS!" Ükskord tuleb koht kätte näidata.

Ja väidad et keegi ei külasta meid? Seleta siis viljaringid lahti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oh kergemeelsed inimesed, ilmselgelt hakkab 2012 aastal midagi toimuma aga see on pigem seotud majanduskriisi ja sellest tuleneva paanikaga. Kui inimestel enam midagi kaotada ei ole siis nad hakkavad mässama. See mis massimeedia praegu toodab on alles algus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nagu ma juba olen eespool kirjutanud, maailmalõppu ILMSELGELT EI TULE, aga muutus tuleb ja suur muutus. See on minu isiklik arvamus.

Muidugi ei eelda ma, et te mind usuksite

See sinu isiklik arvamus we?Ja kui mina nõus ei olnud siis tembeldasid mind debiilikuks kohe.Sinu teooria järgi on inimesed väärastunud ja maajad ei olnud inimesed.Youtubest saab teada ainult fakte jne...

Ja nende viljaringide kohta niipalju, et vaata kui palju on vahele jäädud nende tegemisega.Tõesti seal on midagi kummalist ikka küll.

Sa oled täielik mongol juba sellepärast, et sa väitsid, et maajad ei olnud inimesed ja nad eksisteerisid enne inimkonda.Nii ränka ajupesu saanud lihtsalt.Lähed iga mingi konspiratsiooniga kaasa ja siis usud, et kõik on meie ees nii saladuses hoitud.On olemas tõesti meile mõistmatud asjad, aga sina ei tea nendest kohe kindlasti mitte midagi.Kui sa ei teadnud juba seda, et maajad olid inimesed siis parem ära enam tarka ürita panna.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

käisin ühes laagris kus olid teadlased jne edasi koos ja ütlesid et maailmalõppu ei tule aastal 2012 aga on mingi asteroid mis kui ma ei eksi siis 2029 maast mööda lähedalt ja kui maa tõmbab selle asteroidi teekonnalt välja siis on suur oht aastal 2035 et kukub maale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ise usun et maailmalõpp jääb 2012 ära, kuid mingi muutus keskonnas võib siiski toimuda selle päikese jama pärast.

käisin ühes laagris kus olid teadlased jne edasi koos ja ütlesid et maailmalõppu ei tule aastal 2012 aga on mingi asteroid mis kui ma ei eksi siis 2029 maast mööda lähedalt ja kui maa tõmbab selle asteroidi teekonnalt välja siis on suur oht aastal 2035 et kukub maale.

 

Jep, olen seda sama versiooni palju kuulnud ja usun seda kõike rohkem. Kuid minuarust oli see 2036.

Asteroid 99942 Apophis.

lugemist: http://www.ohtuleht.ee/263986

http://www.elu24.ee/385972/venelased-270-meetrine-asteroid-voib-maale-jouda-2036-aastal/

http://en.wikipedia.org/wiki/99942_Apophis


kid4kibble.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.