Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arutlus: 2012 maailmalõpp

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Eriti ei usu aga kes teab. Võibolla mingid kahjustused jh tulevad,aga arvan nagu Jonathan,et mingid alad jäävad siiski alles kui peaks tulema see aeg kätte. Võibolla mitte 2012,võibolla hoopis mingi 200-300a pärast,või isegi vähem,mine sa tea.

Loodame,et ei tule. Ise eriti ei usu,et tuleb arvan pigem,et mingid suuremad kahjustused kui sedagi:D

 

Sa oled karm!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enne maailma lõppu oleks tark võtta hiigelsuured laenud ja elu viimaseni nautida.

 

sinusuguse mõtlemisega inimesed lõpetavad kusagil prügikasti kõrval, kui seda maailmalõppi ei tule, mida sa siis nende hiigelsuurte laenudega pihta hakkad geenius?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sinusuguse mõtlemisega inimesed lõpetavad kusagil prügikasti kõrval, kui seda maailmalõppi ei tule, mida sa siis nende hiigelsuurte laenudega pihta hakkad geenius?

 

Aga kui tulebki, ja sina kallis mees imesid terve aeg t*ra, ei saanud kordagi visata rulli nii kus jumal juhatab... ja ükshetk sa märkad, et su väike elukene on läbi.. kas siis kahetsed ka seda postitust siia foorumisse :) ?

 

hiigel võlgu võib võtta 'igapäev', kuid siis hülga ka see riik :) tunnen paljusi, kes soomes nii teinud on.. 5+ idee, kui tahad kuhugi mujale triivata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Te olete ikka higed inimesed, usute ka ise seda jama mida toodate??? jaaa ma võtan ulmed laenud rsk siis lähen välismaale elama ostan majad ja asjad. Miks enamus siis nii ei tee? Tundub lihtne vms?

 

PS! sööge sitta minupoolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga kui tulebki, ja sina kallis mees imesid terve aeg t*ra, ei saanud kordagi visata rulli nii kus jumal juhatab... ja ükshetk sa märkad, et su väike elukene on läbi.. kas siis kahetsed ka seda postitust siia foorumisse :) ?

 

hiigel võlgu võib võtta 'igapäev', kuid siis hülga ka see riik :) tunnen paljusi, kes soomes nii teinud on.. 5+ idee, kui tahad kuhugi mujale triivata.

 

Mine perse :D Sinu kasutajanimi ütleb sinu kohta kõik juba ära, sinusugused maakad unistavadki ainult sellest, et saaks rulli visata igale poole, ma ei te aküll kuhu sa selle rulli viskad, kuid mul on ka praegu raha, ning ma saan kõike mis mul tarvis on hetkel, niiet ma ei tea, sinu postitus oli väga mööda. Kui sa nii paljusid tunned siis võta ka aga laenu ja peida ennast ülejäänud elu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine perse :D Sinu kasutajanimi ütleb sinu kohta kõik juba ära, sinusugused maakad unistavadki ainult sellest, et saaks rulli visata igale poole, ma ei te aküll kuhu sa selle rulli viskad, kuid mul on ka praegu raha, ning ma saan kõike mis mul tarvis on hetkel, niiet ma ei tea, sinu postitus oli väga mööda. Kui sa nii paljusid tunned siis võta ka aga laenu ja peida ennast ülejäänud elu.

 

fuck yea.

 

maailmalõppu ei tule.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei oska öelda, kui suuri tuuli Y2K ja muu taoliste tulekul puhuti(polnud piisavalt huvi/mõistust/vanust), kuid 2012. aasta on üsna mastaapselt teemas olnud.

 

Mingisugused protsessid ilmselt ikka toimuvad. Vähemalt on selge, et kui kõik jääb endiseks, ei usu enamus inimesi enam mingisuguseid ettekuulutusi, 2012. aasta kohta oskab maailmas vähemalt 7 inimest 10-st mõne lause öelda. Tühjuse korral oleks pettumus suur. See on nii läbi sõelutud teema juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2000 aastal pidi ju ka olema maailma lõpp aga millegi pärast ei tulnud:)

Ega jahm, ei usu et see tuleb!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei tea mida te siin kokku liidate, aga õige kuupäev on 21. detsember 2012, mitte 22. detsember.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Julgen lubada, et ei tule

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

No Y2K seda oli teada, et tuleb vähe nuss, aga see nuss oli ainutl arvutitega. 2012 see on lihtsalt see, et maiade kalender lõppeb ära, tegelikult ei lõppe algab uuesti otsast hehe.

 

Vaevalt midagi juhtuma hakkab.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine perse :D Sinu kasutajanimi ütleb sinu kohta kõik juba ära, sinusugused maakad unistavadki ainult sellest, et saaks rulli visata igale poole, ma ei te aküll kuhu sa selle rulli viskad, kuid mul on ka praegu raha, ning ma saan kõike mis mul tarvis on hetkel, niiet ma ei tea, sinu postitus oli väga mööda. Kui sa nii paljusid tunned siis võta ka aga laenu ja peida ennast ülejäänud elu.

 

kuule tatt ime ära ennast kuhugi, ma räägin sulle mis toimub elus ja mida tehakse, mitte, et sina oma igapäevase 2 euro jätsi rahaga igati rahul oled..

ja ma julgen väita, et sulevit olen mina oma elu jooksul raisanud ja näinud 2x rohkem kui su pere eluajaga teenib.. ma ei viitsi teile midagi tõestada või näidata, nii et go eat poo nigger :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Natuke OT aga liibüas lähevad asjad eriti põnevaks.

Prantsusmaa saadik ütles, et võõrvägede sisseviimine liibüasse on ainult aja küsimus

See Gadaffi aga ütles kui võõrväed sisse tulevad siis läheb koostööks Al-Qaedaga.

Kuna Al-Qaedal otsene riik puudub ning üro,nato jne füüsilist kontakti luua ei saa siis kisub asi väga hapuks seal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mõtlesin seda, et kui maailm lõppebki ja algab uuesti, siis loogiliselt leiutatakse asjad teistmoodi (juhul kui inimesed seda planeeti uuesti asustavad).

Ntx enne oli elekter, miks mitte kohe leiutada patarei.

Leiutatakse laelamp enne elektrit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.