Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arutlus: 2012 maailmalõpp

Soovitatud postitused

VIP

kõik kes seda asja ültse õelnud,need ju mingid ennustajad.see pole ka esimene kord kui nad seda on teinud ja mitte ka viimane,nii ,et ei usu:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2012 maiade kalendri lõpp..

Ehk siis ennustatakse, kui maiade kalender lõppeb maailmalõppu..

 

Ausaltöeldes ei usu.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elame näeme:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuupeävade liitmise kohta ütlen, et päris hästi on see välja mõeldud. 9/11/01 + 3/11/11 = 12/22/12 . Tuleb küll kuupäev, kuid kui neid liidetavaid nüüd vaadata ja võrrelda vastusega; 9/11/01 - kuu/päev/aasta; 3/11/11 - kuu/päev/aasta; 12/22/12 - päev/kuu/aasta.

Kokku tuleb, kuid vale kuupäev. Ennustatav kuupäev: 21/12/12, kokkuarvutades aga 22DETS. :D

 

Ise ei usu seda jama. Maailma mastaabis toimuvad klimaatilised jms muutused küll, aga mingi 2012 maailmalõpp ei tule. Tuleb mingit muud moodi ja muul ajal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Imo ainuke korrektne teooria on see, et me satume nii paanikasse, et lõpetamse ise oma elud ära (kodusõjad jne.)

 

omatud :D

Muidu ma ka ei usu, neid "maailmalõppe" on nii palju ju juba olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mingi maailmalõppu ei tule. Kui tuleb, tuleb ainult inimeste elu lõpupäevad, mitte mingit maailmalõppu, maailm ikka jääb alles.

 

+1 nii see on, evolutsioon toimub uuesti ja kõik hakkab otsast peale:D

 

---------- Post added 17-03-11 at 23:14 ----------

 

 

Vana uudis, postimehes oli see ammu ammu, nüüd toimetaja leidis ekspressis ka selle ülesse ja vaatas ohoh kiiritus oht ja vanga ennustus .


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täpselt!

 

Ainuke müsteerium on viljaringid, nende teke ja nende sõnum. Kuna inimene teeks ühte TÄPSET viljaringi mitu kuud + see, et taime vars on terve ehk mitte lõigatud kuid kuumendatud.

 

mis müsteerium? http://www.wikihow.com/Make-a-Crop-Circle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eriti ei usu aga kes teab. Võibolla mingid kahjustused jh tulevad,aga arvan nagu Jonathan,et mingid alad jäävad siiski alles kui peaks tulema see aeg kätte. Võibolla mitte 2012,võibolla hoopis mingi 200-300a pärast,või isegi vähem,mine sa tea.

Loodame,et ei tule. Ise eriti ei usu,et tuleb arvan pigem,et mingid suuremad kahjustused kui sedagi:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui 9/11 WTC rünnak toimus, öeldi samamoodi, et see on märk maailma lõpust.. Kui palju aega möödas on? Sittagi pole juhtunud. See on loomulik ,et maavärina käigus mingid reaktorid ja asjad õhku lendavad, aga ma ei näe siin mingit märki maailmalõppu tõotavat?

 

eks see maailmalõpp ikka KUNAGI tulema peab, aga ma usun et 2012 ei juhtu midagi ;)


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Maailmalõpp kui selline vaevalt tuleb. Ma pigem arvan, et see 2012 värk on rohkem sellega seotud, et päike muutub aktiivsemaks ja võib looduskatastroofe esineda. Maailmalõpp tõesti - vaevalt kunagi tuleb, pigem ma arvan, et inimesed hävitavad ise ennast kuidagi ära.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gabriel, päike peab kunagi ju kustuma, vaevalt, et see igavesti seal särab.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

selle aasta juures üks lahe asi veel

liida oma vanus ja sünni aasta kaks viimast arvu siis saad sa 111 summaks(liitma pead kui vanaks sa see aasta saad või oled saanud)

Näide

mina olen sündind 1996 ehk 96

ja hetkel ol 14 aga see aasta saan 15 ehk siis 96+15=111:D


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
selle aasta juures üks lahe asi veel

liida oma vanus ja sünni aasta kaks viimast arvu siis saad sa 111 summaks(liitma pead kui vanaks sa see aasta saad või oled saanud)

Näide

mina olen sündind 1996 ehk 96

ja hetkel ol 14 aga see aasta saan 15 ehk siis 96+15=111:D

 

 

kuidas see puudutab 2012 aastat ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gabriel, päike peab kunagi ju kustuma, vaevalt, et see igavesti seal särab.

 

päike on üle miljoni aasta olemas olnud, ja see ei kao kuhugi.

 

päike võib teatud kiirgusega maakera peal kogu maailma elektroonika rivist välja viia ja igaveseks, nii arvutid kui ka muu, lõpetades ka raadio signaalidega.

 

maailma lõpp tuleb, selles pole kahtlust. kas tuleb loodus katastroof või keeravad inimesed mingi jama kokku, mis tõmbab kõigile triibu peale.

mõelge ise: miks toodetakse tuumarelvi ja biorelvi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gabriel, päike peab kunagi ju kustuma, vaevalt, et see igavesti seal särab.

 

Jep, sul on õigus. Päike "elab" ~10miljardit aastat, hetkel on ta umbes 4,5miljardit aastat vana. Siis kui päike oma lõppstaadiumi jõuab siis toimub päikese plahvatus(Punane Hiid teadlaste keeli) vms. Ja tõesti maa on selle plahvatuse raadiuses:)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuidas see puudutab 2012 aastat ?

 

kui väga laialt võtta, siis 1996 ja 2012 on mõlemad aastaarvud.

Samas 111 on umbestäpselt niimitu aastat ma kavatsen kokku elada.

 

E: Natuke sirvisin veel siin teemas ringi, mõni oli mingit veits halvasti sõnastatud kakat kokku keeranud siia, pidin kohe mitu korda sama postitust läbi lugema. Anyways, kõike seda lugetes tuli üks norm vid meelde.

 

[video=youtube;3ywhtmIP-YA]

 

Sellega on päris mõnus tänase päeva lõpetada.

 

Kell on 1:49.

Kui sa tänasele kuupäevale 18.3.2011 liidad juurde vastavalt 18+4 , 3+9 ja 2011+1 siis tuleb kah kokku 22.12.2012, see oligi vist see õige tähtpäev?


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.