Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas teil kooliga on?

Soovitatud postitused

Head suht..hinded on põhimõteliselt kas 3, 4 või 5. Kõige rohkem tuleb neid 3`i. Meie kool on väike, ja seal ei ole palju rahvast. Umbes 1000 last põhikoolis ja umbes 2000 last keskkoolis. Meil pole turvasi. Kuid see turvafirma Valk sõidab suht palju meist mööda.

 

arto is back? ban pls.

 

endal koolis enamvähem 2-3d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olge lihtsalt tunnis vait, tehke kaasa või tehke oma asju, aga vaikselt.

Üsna silmakirjalik on süüdistada õpetajat, kui teie enda arust "lihtsalt" avalikult kõrvaliste asjadega tegelete.

Bürokraatiat on koolides tegelikult üsna vähe, mis tähendab õpilaste poolt suuremat võimu ja õiguste nõudmist.

Esimene kuni üheksas klass on kohustuslikud. Seadus ei keela teil keskkooli mitte suundumast. Kui tahate areneda, siis minge. Kui ei taha või mõtlete, et olete juba tasemel, taotlege endale suunamist kõrgemasse klassi, mõnda kõvema tasemega kooli või kuhu iganes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nojah, see veerand olen olnud nüüd täiesti vait peagu. Hinnete muutus on ka märgatavamalt paremuse poole läinud, kuigi nüüd olen rohkem õppinud ka. Aga tunde lasen palju üle. :/

 

//E: Kellel käitumisega ning keskendumisega probleeme, siis arsti juurest saab siukse asja nagu "Roosa retsept". Väga kallid tabletid mis tõepoolest võimaldavad rahulikuks jääda ning keskenduda. Mul klassivend hull kaak, hakkas neid võtma ja põhimõtteliselt klassi parim tunnistus tuli. Seda retsepti saab ainult arsti juurest ja kõik ei pruugi saada. See on mingil määral narkootikum, nagu väga kaugelt vms.

 

Mul sama probleem mis Dockil:D.Ei suuda lihtsalt tund aega näiteks bioloogias mingit tsütplütopaska kuulata!.Kui Gabrieliga veel vanadel headel aegadel sai Elva koolis käidud, siis istusime tervelt 2 veerandit Eesti keeles tunnirahu klassis(ei uhkusta).Aga 9-nda klassi lõpetasin ikka heade hinnetega(keemia ja loodus olid 3, ülejäänud 4,5).See tunnirahu klass oli jumala pointless imo..Kõieg rohkem ajab närvi see kui mingi õpetaja hakkab minu tulevikust siis jahuma, umbes, et noh kui sa koolis korralikult ei käitu siis näeme sind varsti maximas kärusid lükamas.Tavaliselt ma selle peale tahaks neile öelda:"Ise tra olete 17.aastat ülikoolis käinud ja saate 9000 Eek palka!!!".Teine asi ajab õpside juures veel närvi, umbes see,et pooled sõbrad teevad mul suitsu siis pean mina ka kindlasti tegema...Kui tundi hilined siis kohe, et kas suitsetamine võtab nii kaua aega või?jne...käigu sea vi**u v*rdjad!Sain oma arvamuse siis avaldada:D.

 

Noo täpselt, las muretsevad pigem oma madala palga pärast, kui õpilaste tuleviku. Ja see suitsu teema on ka suht närvi ajav. Kui ma suitsetajatega ringi jõlgun, teeb see minust suitsetaja. DEBIILNE!


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojah, see veerand olen olnud nüüd täiesti vait peagu. Hinnete muutus on ka märgatavamalt paremuse poole läinud, kuigi nüüd olen rohkem õppinud ka. Aga tunde lasen palju üle. :/

 

//E: Kellel käitumisega ning keskendumisega probleeme, siis arsti juurest saab siukse asja nagu "Roosa retsept". Väga kallid tabletid mis tõepoolest võimaldavad rahulikuks jääda ning keskenduda. Mul klassivend hull kaak, hakkas neid võtma ja põhimõtteliselt klassi parim tunnistus tuli. Seda retsepti saab ainult arsti juurest ja kõik ei pruugi saada. See on mingil määral narkootikum, nagu väga kaugelt vms.

 

 

 

Noo täpselt, las muretsevad pigem oma madala palga pärast, kui õpilaste tuleviku. Ja see suitsu teema on ka suht närvi ajav. Kui ma suitsetajatega ringi jõlgun, teeb see minust suitsetaja. DEBIILNE!

 

"Narkootilise ravimi retsept (roosa retsept) on kehtiv 14 päeva. Narkootilise ravimi väljakirjutamise järgselt ravimi väljakirjutajale jäävat narkootilise ravimi retsepti koopiat tuleb selle välja kirjutanud arsti töökohas säilitada viis aastat. "

 

ei tasu vist ära ... jääd veel sõltuvusse.

 

endal kooliga hästi, nagu üleval mainisin.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ei, sa ei mõista seda. Nii keeruline on seletada ka seda. Nagu väga väga kaugelt seostub, kui narkootikum ning sellest ei jää sõltuvusse.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga neisse jääb ka sõltuvusse (minu teada) ..


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nojah, aga see ei ole kättesaadav nii kergesti. Arst ei anna enam, siis pole kuskilt saada ka. Mingeid roosa retsepti diilereid ka ei leidu. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on ka nii putsis , 8s klass ja 3med pmst ainult , mõned 4d ja 5d ka aga umbes 8 kolme kokku.

ma ei suuda lihtsalt keskenduda ja koguaeg kas joonistan või mölisen nsm.

ma pole 2 aasta jooksul mitte ühtegi mata teemat õppinud selgeks.

oleks , et mingi põnev on kool aga ei tea , ma ei viitsi kuulata ega passida igapäev 6h vait.

 

kodusetööga on nii , et ma lihtsalt ei viitsi.

isegi kui elektrit poleks ja õues oleks pime ei viitsiks ma õppida , ma pigem passin niisama kui õpin..

 

any tips kuidas keskenduda? paremini õppida?


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
any tips kuidas keskenduda? paremini õppida?

 

Vähem magusat, vähem kaasaminemist teiste lollustega, mõtlemine, et sa suuda paremini kui seni.

Kui sa ikka tunned, et sa tahaksid paremini käituda ning hakkama saada, siis on väike tõenäosus, et sa seda ka suudad. Olen ise ka probleemne õpilane olnud, alatihti viidi kuskile tugikeskusesse aru andma. Nüüd olen nii palju oma käitumist parandanud, et ei saada neid õpetajaid kuhugi, ega ka tõsta häält. Hinded on tänu vaikimisele, hinde võrra tõusnud. Mul nii häbi mõelda, mida kõike ma korda olen saatnud seal koolis. Õpetajad rääkisid alati, et kui vanemaks saad, siis sa mõtled ja tunned häbi oma käitumise pärast. Tol hetkel ma mõtlesin, et ahh mida ta ajab, elu sees ei tunne. Aga nüüd tulemus käes. See veerand õnneks pole probleeme olnud lobisemisega, see oli ka üks peamisi probleeme mul. Kuigi tundides käin päevas 2-4 tundi. Kui ette nähtud on 7-8. Ei ole tuju lihtsalt minna ainesse kus on mingi töö või hindeline asi, eriti kui ma seda ei oska. Hiljem õpin ära ja vastan järgi. Kuigi siiamaani pole vastama jõudnud, aja puudus on suur.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vähem magusat, vähem kaasaminemist teiste lollustega, mõtlemine, et sa suuda paremini kui seni.

Kui sa ikka tunned, et sa tahaksid paremini käituda ning hakkama saada, siis on väike tõenäosus, et sa seda ka suudad. Olen ise ka probleemne õpilane olnud, alatihti viidi kuskile tugikeskusesse aru andma. Nüüd olen nii palju oma käitumist parandanud, et ei saada neid õpetajaid kuhugi, ega ka tõsta häält. Hinded on tänu vaikimisele, hinde võrra tõusnud. Mul nii häbi mõelda, mida kõike ma korda olen saatnud seal koolis. Õpetajad rääkisid alati, et kui vanemaks saad, siis sa mõtled ja tunned häbi oma käitumise pärast. Tol hetkel ma mõtlesin, et ahh mida ta ajab, elu sees ei tunne. Aga nüüd tulemus käes. See veerand õnneks pole probleeme olnud lobisemisega, see oli ka üks peamisi probleeme mul. Kuigi tundides käin päevas 2-4 tundi. Kui ette nähtud on 7-8. Ei ole tuju lihtsalt minna ainesse kus on mingi töö või hindeline asi, eriti kui ma seda ei oska. Hiljem õpin ära ja vastan järgi. Kuigi siiamaani pole vastama jõudnud, aja puudus on suur.

 

Ma ei viitsinud läbi lugeda, kuid sain vist nii palju aru: "Ole vait, näed targem välja"

 

Endal hullem kui loota võis. Lootusetu see asi veel ei ole, alla ma veel ei anna


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Just jõudsin ka ekooli, matemaatika kontrolltöö mida ma enda arust absoluutselt ei osanud, hindeks 4. SUCCESS!

Tegelt mõtlesin ma seda, et ole vait ning lisaks sellele, et sa targem välja näed, sa ka saad targemaks, hoidudes probleemidest.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kool on oluline muidugi, pole väitnudki vastupidist. Probleem seisneb selles, et mis karistus meetodeid kooli juhtkond kasutab, need on pisut liiga ülepakutud, vähemalt minu koolis. Ja ka mis tasemel karistusi, mis tasemel rikkumisele.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kool on oluline muidugi, pole väitnudki vastupidist. Probleem seisneb selles, et mis karistus meetodeid kooli juhtkond kasutab, need on pisut liiga ülepakutud, vähemalt minu koolis. Ja ka mis tasemel karistusi, mis tasemel rikkumisele.

 

No aga siis ära teegi midagi, mille eest nad sind "karistama" peaksid. Kui tehaksegi sulle ülekohut, võid ju kuhugile poole pöörduda, või ntks vanematega rääkida või mis iganes, foorumis sa vaevalt selliseid probleeme lahendad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oli täna arenguvestlus mingi 1,5h. Õudne ajupeedistamine ikka. Aga hakkasin ka selle eest asju teise külje alt vaatama.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
No aga siis ära teegi midagi, mille eest nad sind "karistama" peaksid. Kui tehaksegi sulle ülekohut, võid ju kuhugile poole pöörduda, või ntks vanematega rääkida või mis iganes, foorumis sa vaevalt selliseid probleeme lahendad.

 

Ma ei otsigi lahendust, ma küsisin mis case teistel koolides on jutustamisega.

 

Mul oli täna arenguvestlus mingi 1,5h. Õudne ajupeedistamine ikka. Aga hakkasin ka selle eest asju teise külje alt vaatama.

 

Mul oli ka pooleteist tunnine arengu vestlus, mitte midagi targemaks ei saand, mingit tolku ka polnud. Lihtsalt ise olen korralikum.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loodan ,et ei pea homme kooli minema. Tervis ei tundu nii hea olema..

Ei no muidu jah sellesmõttes ,et kui sa ei taha mingiks sitta vedajaks siis peab sul haridust kah olema. Endal on kah nii ,et arengu vestlus peaks olema teisipäeval (19.04.2011). Mu õps on lihtsalt nii loll..me läksime emaga ootasime seal mingi pool tundi aga see loh ei tulnud ikka veel sinna. Mul on klassivend kes on täielik pede. Kannab mingisugusi 'sittu' riideid ja väidab ,et need on coolid. Aga noh muidu on ta hea sõbralik vend. Mul on siuke vend klassis kellel on käed alati mingi sittagi koos..julgeb veel tüdrukutega kah rääkida. Käed on tal mingeid suuri soolatüükaid täis.

Aga noh..läheb kuues klass viimane veerand. Astun järgmine aasta juba keskkooli.


Kui kellegil on vaja kas abi GTA: SAMP mappimisega või Photoshopimisega siis palun andke teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Lugesin just läbi selle teksti mis kirjutasid ja vaatasin, wtf teil koolis turvad? :D

 

Hehe, meil on koolis mendid ka. :D

 

 

Anyway, look what I just found from eKool.

Kristjan õpetaja märkas:

KIITUS: Kristjan on kinni pidanud oma lubadusest:: pole tundi seganud ja teeb jõudu mööda kaasa!

 

Heh, ma ei teadnudki, et siuke asi nagu "Kiitus" üldse eksisteerib enam. Ilmselt õpetaja kardab, et võin kontrolli kaotada ja jälle tunnirahu häirida ja üritab "pugedes" seda ära hoida.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

#
Minu õpetaja märkas:

Magab.
- **********, 18.04.2011 14:41
#
Minu õpetaja märkas:

Karistatud direktori kk nr 2-4/10-11/265 omavolilise koolist lahkumise eest.
- **********, 13.04.2011 12:30
#
Minu õpetaja märkas:

Karistatud direktori kk nr 2-4/10-11/262 õppetunnist omavolilise puudumise eest.
- **********, 12.04.2011 13:49

Minu õpetaja märkas:

Karistatud direktori kk nr 2-4/10-11/250 omavolilise õppetunnist lahkumise ja kooli territooriumil suitsetamise eest.
- Jaana Kõvatu, 06.04.2011 15:13 

 

See veerand ainult , muidu midagi hullu ei ole , meil ka mendid ja turvad koolis jms.

See kool kus ma praegu olen on üks kool enne kinnipeetamis asutust.

Kavatsen ametikooli nüüd peale suve sisse saada.Loodan ,et läheb läbi ,sest hinded ikkagi 3'ed 4jad ja 5'ed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No kool tegelkult on oluline mõtle ka kas tahad korralikku ametit või mingi sibi vedaja

vot samasuguse idootse mõtlemislaadiga on koolis enamus õpetajad!

Kui koolis kõik viied ja neljad ei ole, siis oleks 100% kärulükkaja või sibivedaja?Ega haridus meest ei riku aga jah......Õpetajad ise olid koolis rängad head õpilased aga räägi mulle, mis palk neil praegu on?Mis töötingimused neil on?Ma arvan, et sibivedaja teenib neist ka rohkem...Kui tööd teha ei mõista ja elada ei oska siis sa ei leia ka endale tööd!

 

---------- Post added 19-04-11 at 16:09 ----------

 

.

Aga noh..läheb kuues klass viimane veerand. Astun järgmine aasta juba keskkooli.

6.klassist otse 10-ndasse we?Mis sa käid mingi Krabi Koolis või?:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.