Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas teil kooliga on?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Rääkige kuidas teil kooliga on? Suhted õpetajate ja klassikaaslastega?

Muudetud liikme KenTi'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mis värk selle eraldamisega on?

Pead kodus järgi õppima või midagi?

Sest, asi on suht kahtlane ju.. sind eraldatakse ja pead siis pmst. omapäi matemaatikaga hakkama saama?

 

Mingi teises klassis mingi teise õpsiga kus pole rahvast eriti(1-2max). Pmst kooli tugikeskust kahe päevaga 3 korda külastanud. Kõik korrad nägu täis sõimatud, et mina olen maailma halvim jne. Nagu cmon leidke teine ohver kellele pinda käia...


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ei suuda tunnis vait olla, siis ära mine kooli vms. Koolis käid ju enda pärast, kutsekas hea, öeldake kohe ära, kes ei taha õppida, tõmba nahhuj ja keegi väga ei lollita vnii :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Käingi enda pärast, õpingi aga nad puhuvad asja liiga suureks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Maitea, meil on mingi leebe õps karju palju tahad, midagi ei tee + ta ei oska õpetada mitte midagi. Turvat õnneks enam pole ;)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kipun laisaks minema. Viimasel ajal paar kolme lennanud ning ka kahte, mille üle ei ole rahul.

Kirjanduse eksam ka tulekul... Pean saama 4 raamatut läbi järgmiseks kuuks. Kiireks läheb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kipun laisaks minema. Viimasel ajal paar kolme lennanud ning ka kahte, mille üle ei ole rahul.

Kirjanduse eksam ka tulekul... Pean saama 4 raamatut läbi järgmiseks kuuks. Kiireks läheb.

 

Samamoodi nagu mina, hetkel hinnetega paranen, aga kõik suuremad tööd ikka jätan viimasele päevale

ja siis ööseni nolan midagi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht, mul 9. klass tulemas, kooli alguses valin kõik üksikud kohad, et maksimaalselt õppida ja saada oma koolis edasi, mul 4.0 vms vaja keskmine hinne.

Btw Dock, ammu tahtnud seda öelda ja no offence, aga su signa kinda gay, varasemad suht 11p signad, aga see on juba gay.

Ära solvu. Ega mul endal midagi muud pole näidata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz

meil koolis on nii ,et kui nt lobised siis sind saadetakse tunnirahuklassi . käid seal 3korda ja vanemad kutsutakse kooli. ise 1kord käind. aga hinded enamvähem korras

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelikult ei tohi eraldada tunnist. Aga see selleks.

 

Meil jumala lebo. Näiteks eriala tunnid, tuimalt kuulame muusikat, lobiseme, mängime kaarte. Õpetaja ise jumala rahulik nshit. Täna vaatasime üldse tema tunnis suurest telerist Family Guy'd. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Põhikoolis oli küll suht lebo meil , õpsid suht saadeti sinna samusesse:D

 

aga keskas prlt , siin lobise või maga , ise tead mis teed:)

Niiet midagi halba mul öelda pole:D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kool on ültse mõtetu asi, eriti lasna oma . :D

Keegi oleks võinud selle inimese ära killida kes mõtles kooli välja .

Lasna üld?

 

Mul endal ka lobapidamatus, just teatud tundides.. näiteks matemaatika ja füüsika.

Matemaatika õpetaja ütleb peaaegu iga tund, et ma tunnist lahkuksin aga tavaliselt ei tee ma temast välja ja võtan ainult natuke vaiksemalt. Ülejäänud tunni ta lihtalt vahib mind oma kahtlaselt pervertse näoga. Sellist asja nagu turva meil ei ole. Tean küll, et käitumine on lapsik aga kõik räägivad tundides, halb vabandus aga noh.. võrdõiguslikkust on vaja.


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul sama probleem mis Dockil:D.Ei suuda lihtsalt tund aega näiteks bioloogias mingit tsütplütopaska kuulata!.Kui Gabrieliga veel vanadel headel aegadel sai Elva koolis käidud, siis istusime tervelt 2 veerandit Eesti keeles tunnirahu klassis(ei uhkusta).Aga 9-nda klassi lõpetasin ikka heade hinnetega(keemia ja loodus olid 3, ülejäänud 4,5).See tunnirahu klass oli jumala pointless imo..Kõieg rohkem ajab närvi see kui mingi õpetaja hakkab minu tulevikust siis jahuma, umbes, et noh kui sa koolis korralikult ei käitu siis näeme sind varsti maximas kärusid lükamas.Tavaliselt ma selle peale tahaks neile öelda:"Ise tra olete 17.aastat ülikoolis käinud ja saate 9000 Eek palka!!!".Teine asi ajab õpside juures veel närvi, umbes see,et pooled sõbrad teevad mul suitsu siis pean mina ka kindlasti tegema...Kui tundi hilined siis kohe, et kas suitsetamine võtab nii kaua aega või?jne...käigu sea vi**u v*rdjad!Sain oma arvamuse siis avaldada:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.