Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida Teie tahaksite?

Soovitatud postitused

on juba olnud, ei osata seda otstarbekalt kasutada.

mis veel?

 

aga kelle ülesanne on jälgida, kuidas seda kasutatakse ?

tekib küsimus ... kuidas paljudes teistes meeletult suuremates kommuunides selline asi toimib ? võibolla sellepärast, et seal on aktiivseid inimesi. Keegi paneb pange sellega, teeb endale miljon kasutajat ja laseb repp lakke = ip banana ? tuleb tagasi, teeb sama lollust, uus banana ? not hard.

 

ja btw .. ma tegin tõepoolest eelmises postis pisikese vea ..

mitte runescape ja muu foorum eraldi visata vaid pigem siis vaba aeg ja gaming eraldi visata.

 

asju laiendada, midaiganes.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Karistame inimesi, kes kirjutavad nii:"kle m1s v2rks on, see ei tõõda iu? m1nna dahags black obsi mänkita arvudi peal." võiks sellistele inimestele panna karmimad reeglid, tõesti ei taha, et keegi rikuks minu hommiku ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Karistame inimesi, kes kirjutavad nii:"kle m1s v2rks on, see ei tõõda iu? m1nna dahags black obsi mänkita arvudi peal." võiks sellistele inimestele panna karmimad reeglid, tõesti ei taha, et keegi rikuks minu hommiku ära.

 

no sellise asja eest mina modena näiteks warniks ja soovitaks lapsel koolis käia ning koolitööd teha vahvlis trollimise asemel.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga kelle ülesanne on jälgida, kuidas seda kasutatakse ?

tekib küsimus ... kuidas paljudes teistes meeletult suuremates kommuunides selline asi toimib ? võibolla sellepärast, et seal on aktiivseid inimesi. Keegi paneb pange sellega, teeb endale miljon kasutajat ja laseb repp lakke = ip banana ? tuleb tagasi, teeb sama lollust, uus banana ? not hard.

 

ja btw .. ma tegin tõepoolest eelmises postis pisikese vea ..

mitte runescape ja muu foorum eraldi visata vaid pigem siis vaba aeg ja gaming eraldi visata.

 

asju laiendada, midaiganes.

Me võiksime siis vahvli juba niisama ära kustutada, kui raisata aega kõikide ükshaaval bannimisele. Usu mind, see ei toimi siin. Miks mujal toimib? Sest mujal ei ole foorumi kasutajate vanused 12-13 a. Tõsi, on ka nooremaid, kuid võiks öelda, et vanemad on neile seal eeskujuks. Siin teeb üks loll ette ja sada matsi järgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle jaoks on olemas selline suurepärane leiutis nagu "Raporteeri Postitus". Kasutage seda, see teeb moderaatorite elu lihtsamaks.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Me võiksime siis vahvli juba niisama ära kustutada, kui raisata aega kõikide ükshaaval bannimisele. Usu mind, see ei toimi siin. Miks mujal toimib? Sest mujal ei ole foorumi kasutajate vanused 12-13 a. Tõsi, on ka nooremaid, kuid võiks öelda, et vanemad on neile seal eeskujuks. Siin teeb üks loll ette ja sada matsi järgi.

 

Mida sa ajad ? tegelikult on siin foorumis umbes ~10 mingit pisikest ajujupatsit, kes ei taju mitte Emmigi . .

ja kuidas sa saad öelda, et see ei toimiks ? kui pole eelnevalt sed aproovinudki. Või olete ? ja failisite ? sest mõned inimesed hakkasid neid lambist igalepoole toppima ? aga väga vabalt saab ka teha scripti, mis lubab ainult teatud kohtades reppi juurde anda, et vältida seda, et vabateemas igal teisel postil on 39 + all kirjas.. või ma eksin uuesti ?


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oh issand, isegi kui oleks kuskil piiratud, oleks seda tehtud seal kus ei saanud. Saa aru, selline asi ei toimiks vahvlis nii nagu sa tahaksid. Kurat, küsi veel midagi lolli.

 

ah mine maga kaineks ennast, ausalt :D

 

sellessuhtes on karm point siis üleüldse midagi juurde teha ..

realistid on koos. nuff sayd


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Me võiksime siis vahvli juba niisama ära kustutada, kui raisata aega kõikide ükshaaval bannimisele. Usu mind, see ei toimi siin. Miks mujal toimib? Sest mujal ei ole foorumi kasutajate vanused 12-13 a. Tõsi, on ka nooremaid, kuid võiks öelda, et vanemad on neile seal eeskujuks. Siin teeb üks loll ette ja sada matsi järgi.

 

ÜKSKÕIK KUI LOLL ma ei oleks, aga kahjuks mida sa ütlesid on täielikult tõsi.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ah mine maga kaineks ennast, ausalt :D

 

sellessuhtes on karm point siis üleüldse midagi juurde teha ..

realistid on koos. nuff sayd

 

Ausalt, mida vittu?

Ega see rep süsteem pole ju ainuke asi. Ma lihtsalt rääkisin, et see on olnud ja ei toiminud, mis mõte on kaks korda samasse ämbrisse astuda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ausalt, mida vittu?

Ega see rep süsteem pole ju ainuke asi. Ma lihtsalt rääkisin, et see on olnud ja ei toiminud, mis mõte on kaks korda samasse ämbrisse astuda?

 

ei olegi mõtet aga kui korra astud, oleks viisakas teinekord sama teed mööda kõndides ämber eest koristada :)

ja muide, see polnud ainuke soovitus, mis ma andsin tho.

 

aga ma siiski soovitaks mõelda, kui palju see juurdeannaks, kui mitmeid võimalusi, kui asi reaalselt toimima panna.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ausalt, mida vittu?

Ega see rep süsteem pole ju ainuke asi. Ma lihtsalt rääkisin, et see on olnud ja ei toiminud, mis mõte on kaks korda samasse ämbrisse astuda?

aam, see nagu vist ei ole minu asi aga ma siiski tahaksin öelda seda, et vist ei olegi mõtet kaks korda ämbrisse astuda ma arvan...


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina tahaksin sellist asja, et tehingute eest orjamine/tehingute ostmine oleks keelatud, sest tehingute süsteem on ikkagi mõeldud mingisuguse sümboolse summa eest orjamine või millegi ostmine


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

+1 N2pster :D

 

Ja mingid wannabe moded või kes iganes nahhui tõmbaks .

Ja see sms'iga regamine (A)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahvli skin :D:D.

Ja siis see orjandus pask võiks ära kaduda -.- .

Samuti sms registeerimine 10 eek kasutaja nt, isegi kui sul acc olemas on :D

Ja banni eemaldamine mingi 100 eek nt.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.