Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida Teie tahaksite?

Soovitatud postitused

VIP

Teemade pealkirja vahetamine tavakasutajale on täiesti rakendatav ju.

+

Moderaatoreid võiks küll rohkem olla. Mitte alafoorumi moderaatoreid vaid üld moderaatoreid, kes saavad kõikides alafoorumites korda hoida.

Kuna see foorum on väga aktiivne, siis praeguste korrahoidjatega on kord käest ära. (Ma ei halvusta ühtegi moderaatorit, vaid et neid on liiga vähe)

Võiksite teha moderaatorite konkursi, kus saaks ühiselt otsustada uute moderaatorite üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teemade pealkirja vahetamine tavakasutajale on täiesti rakendatav ju.

+

Moderaatoreid võiks küll rohkem olla. Mitte alafoorumi moderaatoreid vaid üld moderaatoreid, kes saavad kõikides alafoorumites korda hoida.

Kuna see foorum on väga aktiivne, siis praeguste korrahoidjatega on kord käest ära. (Ma ei halvusta ühtegi moderaatorit, vaid et neid on liiga vähe)

Võiksite teha moderaatorite konkursi, kus saaks ühiselt otsustada uute moderaatorite üle.

 

+1 võiks küll, modesi on juurde vaja!


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teemade pealkirja vahetamine tavakasutajale on täiesti rakendatav ju.

+

Moderaatoreid võiks küll rohkem olla. Mitte alafoorumi moderaatoreid vaid üld moderaatoreid, kes saavad kõikides alafoorumites korda hoida.

Kuna see foorum on väga aktiivne, siis praeguste korrahoidjatega on kord käest ära. (Ma ei halvusta ühtegi moderaatorit, vaid et neid on liiga vähe)

Võiksite teha moderaatorite konkursi, kus saaks ühiselt otsustada uute moderaatorite üle.

 

Ma arvan, et siis tuleksid tuntud trollid välja ja hääletaksid kõige nõmedama tegelase Moderaatoriks. Ei poolda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

What we want ?

We want:

Tuntud liikme embleemi :D


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Annetajad küll saavad oma teema pealkirja muuta aga tavakasutajad võiks ka saada...

Ootan 2 päeva mode järgi, siiamaani muudab kuigi sai viisakalt läbi PMi küsitud.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Annetajad küll saavad oma teema pealkirja muuta aga tavakasutajad võiks ka saada...

Ootan 2 päeva mode järgi, siiamaani muudab kuigi sai viisakalt läbi PMi küsitud.

 

nop ei saa.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
+1 võiks küll, modesi on juurde vaja!

 

moderaatoreid oleks tõesti juurde vaja, selles osas olen täiesti nõus, kuid niimoodi ikka suvalisi tegelasi tööpostile panna ei ole väga hea mõte. siiski peaks juhtkond ise valima usaldusväärsemad ja vanemad liikmed seda tööd tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et siis tuleksid tuntud trollid välja ja hääletaksid kõige nõmedama tegelase Moderaatoriks. Ei poolda.

 

Täpselt, pakutakse välja kes võiks olla moderaator ja siis juhtkond võiks otsustada ülejäänu eest.

 

E// võiks veel tavakasutajad muuta teemade pealkirju oleks nagu endal isegi kergem, muidu kõik normaalne

ja nagu keegi seal eespool ütles et see vabaajafoorum, 50% istuvad runescape teema all ja spämmivad nagu segased postcounti nt Yakuza.

100 kasutajat on sees ja 49 kasutajat on runecape teema all

 

supa Admin/mode :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niipalju kui mina siin foorumis olen käinud siis see "CF" reklaam võiks sealt silme eest kaduda või ta hoopisgi footerisse paigutada.

Themega kaa pole rahul, pole vist kuigi raske uusi skinne lisada?


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kindlat midlemanni foorumisse, lõpeks see lõputu scammimine ükskord ära!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niipalju kui mina siin foorumis olen käinud siis see "CF" reklaam võiks sealt silme eest kaduda või ta hoopisgi footerisse paigutada.

Themega kaa pole rahul, pole vist kuigi raske uusi skinne lisada?

 

kindlat midlemanni foorumisse, lõpeks see lõputu scammimine ükskord ära!

 

Need teemad on juba juhtkonnas ülesvõetud. Natuke kannatust veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vähem arvutis = Parem elu garanteeritud (Y)

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rohem Warne. ( see tähendab rohkem aktiivseid modesid )

Iga inimene saaks ise oma teema pealkirja muuta.

Rohkem Embleeme ( tuntudliige jne.. ) ( et ainult annetajad ei saaks embleeme, et teised saaks kah ilustava,kaunistava embleemi )

 

Rohkem ei tule hetkel meelde.

 

+1.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rohem Warne. ( see tähendab rohkem aktiivseid modesid )

Iga inimene saaks ise oma teema pealkirja muuta.

Rohkem Embleeme ( tuntudliige jne.. ) ( et ainult annetajad ei saaks embleeme, et teised saaks kah ilustava,kaunistava embleemi )

 

Rohkem ei tule hetkel meelde.

 

See oleks kyll hea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

CF'i reklaam jah võiks ära kaduda, kuna nad juba reklaamivad ennast SkyPlusis niiet sellel Vahvli reklaamil pole mõtet.Nagu eespool mainitud siis sooviksin ma isegi MM'i kes oleks aktiivne ja rohkem modesi poleks paha.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rohkem embleeme

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuntud liikme embleem tagasi. :D


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.