Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida Teie tahaksite?

Soovitatud postitused

Ma tahaks ka seda teema pealkirja muutmist. Ütleme, et kui kõik seda ei saa, siis annetajad kasvõi ? Või nagu eelpool mainitud, teatud aja olnud liikmed.

Väga tüütu on modedele koguaeg pm-ida vms. Nii oleks ka neil vähem tööd.

Selle reklaami saab ise ka ära blokeerida.

Tahaks jah rohkem rahva vahelisi võistlusi vms. Nii saaksid kõik kes soovivad vahvli tegemistele käed külge lüüa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen täpselt sama nõu -YEP'iga .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nt. id'kaardiga end tuvastanud või reganud liikmetele mingi eraldi embleem vms..


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis Vahvel.net viga on ? Vbla .ee oleks parem .. suht pohh tho .

Tahate, et oleks mingi 1337h4k3r5.com w ?

 

Aa ja see emleemide asi oleks jh hea .. veitsa võiks ju juurde tulla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ID-kaardi registreerimist ei võiks tulla

Uus foorumi teema kunagi tulevikus

Mida rohkem annetad, seda suurem on annetajate saadavused (erinevad annetaja embleemid (50 kr annetaja, 100 kr annetaja jne), teema pealkirja muutmine, postituste kustutamine oma teemast etc.)

.Net domeen võiks säilida, sellega juba harjunud ning ei näe põhimõtet muutmisel

Igakuiseid üritusi foorumis võiks esineda (et hoida aktiivsust)

Tuntud liikme embleemi tagasitulek, postcountimine ei kuulu selle alla, et oled kuulus

 

Ahja, DocK, ta ei näita seda, kui oled piisavalt kiire käsi, siis suudab nii teha, et ei näitagi, et on postitust muudetud


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

VBulletin sucks. go IPB ..

aga muidu . ..

 

Uued themed ei oleks paha valik, sest see decent kraam on ilmselgelt kole.

ja VB skinnid ei maksa ka palju.

 

Siis võiks olla normaalselt palju Foorumi evente. nagu ma eikujuta ettegi .. UOTW? ( user of the week / month ) jne jne .

Veel võiks ju tegelikult teha mingeid normaalseid foorumeid juurde ja mingi mõttetu kaka ära kustutada ? no mille jaoks on mingi mudelautode foorum ? mingu lego.com lehele, kui nii suur mänguatode isu on. ausalt.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No, siin on nii mitu korda räägitud juba sellest, et mis võiks olla ja, mis võiks lisaks panna alustades, ma ei teagi- algusest ja lõpetaks lõpuga.

Sada korda räägitud, kuid kunagi ei jõua asjani.

 

Ilmselt võiks minu nime punaseks teha ja edasi vaatame, mis siin teha annab:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No, siin on nii mitu korda räägitud juba sellest, et mis võiks olla ja, mis võiks lisaks panna alustades, ma ei teagi- algusest ja lõpetaks lõpuga.

Sada korda räägitud, kuid kunagi ei jõua asjani.

 

Ilmselt võiks minu nime punaseks teha ja edasi vaatame, mis siin teha annab:)

 

Siis võiks kujundus veel ilusam olla.

Peace,

 

// MA EI MÕELNUD , ET TA Supermodeks saaks, vaid banni , sorri , olin harjunud , et punane nimi = banned ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma olen ka tema viimase idee poolt .

Siis võiks kujundus veel ilusam olla.

Peace,

Pugejas.

 

Aga N2psteri idee on hea!

Mida rohkem annetad, seda suurem on annetajate saadavused (erinevad annetaja embleemid (50 kr annetaja, 100 kr annetaja jne), teema pealkirja muutmine, postituste kustutamine oma teemast etc.)


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VBulletin sucks. go IPB ..

aga muidu . ..

 

Uued themed ei oleks paha valik, sest see decent kraam on ilmselgelt kole.

ja VB skinnid ei maksa ka palju.

Siis võiks olla normaalselt palju Foorumi evente. nagu ma eikujuta ettegi .. UOTW? ( user of the week / month ) jne jne .

Veel võiks ju tegelikult teha mingeid normaalseid foorumeid juurde ja mingi mõttetu kaka ära kustutada ? no mille jaoks on mingi mudelautode foorum ? mingu lego.com lehele, kui nii suur mänguatode isu on. ausalt.

Räägi siis juurde ka kuidas käiks see valimine.

Mudelimaailm ei tähenda ainult mudelautosid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen täpselt sama nõu -YEP'iga .

 

-YEP kordas seda mida ma ütlesin. :D(Just saying)

 

Ja Fuh? - N2psteri idee on pisut nõme. Selles suhtes, et see pole mingi eriline annetamine kui sa maksad õiguste eest. See on umbes nagu ostaksid memberiks end kusagile. Kui sellist süsteemi on oodata siis võiks "Annetaja" muuta "Vip" või muuks taoliseks. Ma olen üsna kindel, et enamus siin foorumist annetavad eeliste ja embleemi pärast. Pean tunnistama, et ka mina isiklikult olen annetanud eelisti jaoks(2 korda olen annetanud, ühe korra oli vahvlil raha vaja ning teisel oli ühed teised põhjused).

 

To: Superman, palun ei!(No offence)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis kuradi evente te tahate foorumist?

Meil on juba plaanid paigas, mis ja millal me kalale lähme, nii, et miks peaks mingeid pixlievente siin korraldama?

 

võtke siis ikka jääpuur ka kaasa ;) ega jaa, mis mõtte on eventidel üleüldse? Eriti mingid nn virtuaal võistlused, et keegi näitab kui osav on tema Näiteks rsis või mis iganes, ma arvan, et te võite ise neid korraldada omavahel... mitte, et vahvli juhtkond peab teile kõik ette taha ära tegema...


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägi siis juurde ka kuidas käiks see valimine.

Mudelimaailm ei tähenda ainult mudelautosid.

okei, mudel lennukid ja laevad kaa, mõni ehitab 10kordselt väiksema kanafarmi ja teine mees ehitab laamale söögikausi .. kõike seda oleks targem arutada kuskil legolandis või barbie foorumis.

 

täpsustada ? hmm . kuidas toimuks valimine ? siinkohal tooks üles mingi teema mis oli rep+ plugina üle. Kõik mõistsid seda hukka aga no wtf ?

Kui ikka keegi tüüpidest teeb kuu aja jooksul 100rep+ juurde ( ofc linkidega selgitus juurde, mida meie kallid AKTIIVSED moded peaks kontrollima, kas ja kui õige asi on ) siis anna andeks, see mees on küll ikka päris kasulik foorumi rahvale, või ma eksin ? ja üleüldse .. kuradi lahe oleks, kui tekiks 2 eraldi foorumit.

 

Või ÜLEÜLDSE kui mina ajaks siin asju, laseksin ma " vahvel.net " portaaliks. Tekitaks " foorum.vahvel.net " & " runescape.vahvel.net "

esimesse neist tuleks siis see nö mõnusalt krõbe vabaaja kraam, eks. . ja teise koliksid 12 aastased skeiperid. No okei. mõned vanemad ja toredamad mängumehed kaa aga jah, nii oleks asi kordades reaalsem.

 

saidi portaali lisaks tohuijaa mingit kelbast. idk, mängude kohta uudiseid, kuradi ilmateate .. no whatever ( need on näited ) paris hiltoni voodielust päris pole mõtet kirjutama hakata.

 

no kogu mu pika ja mõttetu jutu iva on selles, et tehke asi suuremaks. Vahvel on piisavalt vaja, aeg areneda.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ind1go ja Tavsss palun mõistke midagi olulist, vahvel EI ole Runescape foorum, see pärast, et seal see alafoorum on ei tekita sellest Runescape foorumit, samamoodi on seal ka Counter-Strike alateema. Sunparty ütles ka, et vaidlema ei tasu hakata. Pisut raske on sellest hoiduda(ka minul). :D

 

//Edit: Vahvel on vabaaja foorum kus on lihtsalt palju Rsi mängijaid. Ja Ind1go kui mõtled, et miks ma sulle seda räägin siis sa vihjasid ürituste korraldamisel kõige enam Rs'ile ehk Runescapele.

 

Tavsss, kas siis tõesti rs2eesti.com ei ütle midagi sulle? Ta oli runescape foorum ja siiani on, kuid nüüd on muude lisadega...

 

*FACEPALM*


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.