Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kutsume teemades inimesi korrale ja kukutame vargad!:)

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ei egas ma sulle seda öelnud ;) Be cool .

 

Mõtlesingi seda Berryt vms .

 

Leidsin lahenduse koostöös Sunpartyga ja tuli välja, et "õieti" on siiski sõna. :P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
õieti ei ole mingi sõna , aga mis ma siin tarkadega vaidlen .

 

Ise ei kasuta ja kõik.

 

Peace.

 

õieti = õigupoolest.

Ütled taolise lause: "Ega ma teda õieti tunnegi" asemel nii: "Ega ma teda õigesti tunnegi"?

Naljanina. :P

 

Peace.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

õieti on sõna see tähendab õigupoolest...


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Võtsid ilusti kokku.

Pealegi siin pole nii palju neid netivargaid.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
10 aastasena mängisid ikka mudelautodega?:O:O

10 aastaselt ma hakkasin juba jooma ja elu elama.

 

see, et sa ei joo ja ei suitseta kui sa noor oled, tähendab seda, et elu jääb elamata?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtte on hea kuid, sellest tekstist oli raske aru saada, sa kippusid ennast kordama liiga tihti. Aga kui ma lugesin teist korda seda teksti, sain ma enamvähem aru.

 

Tekkis ka 1 küsimus:

Kust on võetud sul andmed, et kõik 10-13 aastalsed on scammerid? PÕHJENDA!


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kui 10-13 aastane sind scammib, siis on sul endal midagi ikka viga.

 

 

nii võrd kui võrd


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

10-13 aastased juba tegelevad aga jh on vanemaid kes on hullemad kuid kõige rohkem on 10-13 aastased feil scammereid kuid mõni noob usaldab neid ja jääb see eest oma rahast jms ilma ,Hoiatangi nende eest,sest noob ehk algaja pole süüdi ,et ta kõiki usaldab või mis?Aga jh teema tõesti ilus ja hea:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tegelikult see on paris hea teema, onneks mina pole siin foorumis tehinguid teinud.

 

Pfhhhh... arvad, et see teema tähendab seda, et terve vahvel scammib? Scammeritel on enam jaolt 10-20 tehingut mitte rohkem. Osadel on olnud 100+ tehingut ka ja scamminud aga ikkagi selliseid on vähe. Pead lihtsalt teadma kellega äri ajad.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Pfhhhh... arvad, et see teema tähendab seda, et terve vahvel scammib? Scammeritel on enam jaolt 10-20 tehingut mitte rohkem. Osadel on olnud 100+ tehingut ka ja scamminud aga ikkagi selliseid on vähe. Pead lihtsalt teadma kellega äri ajad.

 

neid on vähe kuid neid on kellel üle 100 tehingu see minu arvamus...


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ahhhemmm... Enamus vargad on 10-13 aastased, mine vittu lohh. Enamus on 16+ noorukid, kes ei saa ntx alko või muu sellise jaoks piisavalt raha.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

kas oled kõva mees et oskad tesit vittu saata? see näitab su intelligentsuse taset... kuid mina väidan ikkagi et enamus vargaid on 10-13 aastased ja üle 16 aasta vanad scammerid on nii õelda profesionaalsed scammerid...

 

Tänan tähele panu eest...!


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

viga*

 

Tänan tähelepanu eest...!

 

aga alati ei pruugi olla need scammerid 10-13 aastased,

on ka vanemaid


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

ise osutusid scammeriks xoox:=?


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.