Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kutsume teemades inimesi korrale ja kukutame vargad!:)

Soovitatud postitused

SUPERVIP
ise osutusid scammeriks xoox:=?

 

Sa ei suutnud teda kukutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sunny. on pede(punkt) :) Hale rott raiska oma aega ja tee talle 10 foorumi embleemi valmis ja siga ei suuda 100.- eekigi maksta. GTFO nerd sunny. ongi parem et tema sugune emokid banned on.

 

Missugune see foorumi embleem välja näeb? Ma mõtlen muidugi sinu tehtud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sa ei suutnud teda kukutada.

 

kahjuks jmh:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
löl.

 

Oli jutt, et teed teise fondiga.

 

Oli jutt, et teen poole ära, siis kannad mulle pool raha ja siis teen ülejäänud pool ja siis kannad ülejäänud raha. Ja t*ra sul omal ka mõistust on? Ma teen kõik valmis ja siis kui mul viimane valmis siis ütleb et font ei sobi. Käi put*i si*aratas, loll saab ka aru et üritasid scammida. Ja kurat kui mul 1 embleem valmis sain upisin jälle ülesse ja küsisin sult kas sobib ja ise ütlesid koguaeg jah. Ja need embleemid on mul ammu ära kustutatud, paar tundi mu elust läks kaduma nende peale ja ma neid tasuta shareda ka ei tahtnud niiet.

Tr* see munapea kasutabki minu tehtud embleeme oma foorumis. Autoriõiguste rikkumine, ma võin praegu su menti anda kaabaks, :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

on see õige teema selle arutamiseks?


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

tahaksin muuta pealkirja nime natukenee:Kutsume teemades inimesi korrale ning kukutame vargad ja süüdi lavastajad ehk petturid:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ega neid tatikaid ei koti, kui suured hakkavad mölisema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oli jutt, et teen poole ära, siis kannad mulle pool raha ja siis teen ülejäänud pool ja siis kannad ülejäänud raha. Ja t*ra sul omal ka mõistust on? Ma teen kõik valmis ja siis kui mul viimane valmis siis ütleb et font ei sobi. Käi put*i si*aratas, loll saab ka aru et üritasid scammida. Ja kurat kui mul 1 embleem valmis sain upisin jälle ülesse ja küsisin sult kas sobib ja ise ütlesid koguaeg jah. Ja need embleemid on mul ammu ära kustutatud, paar tundi mu elust läks kaduma nende peale ja ma neid tasuta shareda ka ei tahtnud niiet.

Tr* see munapea kasutabki minu tehtud embleeme oma foorumis. Autoriõiguste rikkumine, ma võin praegu su menti anda kaabaks, :)

 

Kutsu parem võsapets kohale siis huvitavam , ment igav.


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kutsu parem võsapets kohale siis huvitavam , ment igav.

 

võsapets tuleb ainult mingi 10% välja kutsetele ja ma ei usu, et ta sellisele tuleks


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.