Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Tanel, kaua jõuasaaliga tegelenud oled, palju nädalas trenni teed ja palju kaalu on juurde tulnud selle ajaga kui trenni oled teinud?

mind ennast pani küll imestama need suured raskused mis siin kõik kirjutavad, ma ennast nõrgaks küll ei pea, enamus sõbrad ja rahvas keda ma enamasti tean suhteliselt samast tasemest ja ma olen16 aastane :D suht pikk 190, kaalu on 70kg, väga peenike polegi isegi, isu on metsik ja teen tugevalt trenni

esimest korda siis surusin rinnalt ja maximum on ainult 50 kg, suht masendav arvestades sellega mis summasi ma siin loen :D mul tuli kohe masendus peale

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tanel, kaua jõuasaaliga tegelenud oled, palju nädalas trenni teed ja palju kaalu on juurde tulnud selle ajaga kui trenni oled teinud?

mind ennast pani küll imestama need suured raskused mis siin kõik kirjutavad, ma ennast nõrgaks küll ei pea, enamus sõbrad ja rahvas keda ma enamasti tean suhteliselt samast tasemest ja ma olen16 aastane :D suht pikk 190, kaalu on 70kg, väga peenike polegi isegi, isu on metsik ja teen tugevalt trenni

esimest korda siis surusin rinnalt ja maximum on ainult 50 kg, suht masendav arvestades sellega mis summasi ma siin loen :D mul tuli kohe masendus peale

 

natuke liiga kerge tundud oma pikkuse kohta, seepärast ei jõuagi suruda. pead sööma rohkem valku jms :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul suht sama probleem :D

Ka ligi 190 pikk, kaal umbes 72. Trenni teen palju. Suvel nüüd plaanin väga korralikult hakata jõusaalis käima, et kas siis oleks mõtekas kohe ka valku jooma hakata peale trenne?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
andke ideid kuda kiirelt kaalu juurde saada? söön väga palju + ajan magusat samuti ainult näost sisse ja kaalu tuleb imevähekene, nüüd trenniga on lihasearvelt hakkanud kaal kasvama

mingi 3500kcal pane päevas ära ma arvan. söö muna, kohupiima, liha/kana/kala, juustu. söö 4-6xkorda päevas mingi iga 3h järelt. rohkem nagu ei oska soovitada eriti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul suht sama probleem :D

Ka ligi 190 pikk, kaal umbes 72. Trenni teen palju. Suvel nüüd plaanin väga korralikult hakata jõusaalis käima, et kas siis oleks mõtekas kohe ka valku jooma hakata peale trenne?

 

Algajal kindlasti pole mõtet hakata valku jooma. Sa saad oma vajalikud kogused ka kätte näiteks kohupiimast või mis kaimar kirjutas üleval pool.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viimati kui rekordid proovsin siis oli 95kg.Praeguseks on ma arvan, et mingi 85kg ikka.Kaalusin siis 70kg ja olin 17.aastane.Praegu 18.aastane ja ei vaeva end sellega, et koguaeg rinnalt surun.Treenin ikka kogu keha.Kohe jõusaali ja täna plaanis siis teha selga ja õlga.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Algajal kindlasti pole mõtet hakata valku jooma. Sa saad oma vajalikud kogused ka kätte näiteks kohupiimast või mis kaimar kirjutas üleval pool.

 

 

Et algaja millises mõttes? Kui sa tead, mida jõusaalis teed ja soovid kaalu tõsta, siis kindlasti hakka valku tarbima!

Ilmselgelt tuleb rohkem kcal tarbida, kui ära kulutada, et kaalu tõsta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Et algaja millises mõttes? Kui sa tead, mida jõusaalis teed ja soovid kaalu tõsta, siis kindlasti hakka valku tarbima!

Ilmselgelt tuleb rohkem kcal tarbida, kui ära kulutada, et kaalu tõsta.

 

Mida sa ajad. Loe uuesti mu postitus läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju valke(grammides) oleks piisav peale jõusaali süüa?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga edasijõudnud saaks ka kohupiimast jms kraamist valgu kätte, või need talle ei anna kätte?

 

No vot seda ei tea. Lihtsalt fitnessis jäi silma, kui öeldi, et kui inimene hakkab alles jõusaalis käima, ehk on algaja siis pole kohe mõtet hakata sheike jooma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Et algaja millises mõttes? Kui sa tead, mida jõusaalis teed ja soovid kaalu tõsta, siis kindlasti hakka valku tarbima!

Ilmselgelt tuleb rohkem kcal tarbida, kui ära kulutada, et kaalu tõsta.

 

alguses peaks reeglina olema areng niigi väga kiire ja siis, kui areng hakkab aeglustuma, siis tasub alles võtta sheike jms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No vot seda ei tea. Lihtsalt fitnessis jäi silma, kui öeldi, et kui inimene hakkab alles jõusaalis käima, ehk on algaja siis pole kohe mõtet hakata sheike jooma.

 

Ei tasu alguses võtta , sõber hakkas kohe võtma , siis läks kohe laiaks ja järgmised 6 kuud nagu arengud polnudki.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tanel, kaua jõuasaaliga tegelenud oled, palju nädalas trenni teed ja palju kaalu on juurde tulnud selle ajaga kui trenni oled teinud?

mind ennast pani küll imestama need suured raskused mis siin kõik kirjutavad, ma ennast nõrgaks küll ei pea, enamus sõbrad ja rahvas keda ma enamasti tean suhteliselt samast tasemest ja ma olen16 aastane :D suht pikk 190, kaalu on 70kg, väga peenike polegi isegi, isu on metsik ja teen tugevalt trenni

esimest korda siis surusin rinnalt ja maximum on ainult 50 kg, suht masendav arvestades sellega mis summasi ma siin loen :D mul tuli kohe masendus peale

 

Aktiivselt hakkasin gym käima september 2010. Nädalas 4x, vahepeal talvel sai isegi 5x käidud nädalas. Kaal 7-8kg juurde tulnud vähemalt.

No ega tegelikult ongi, et surutakse vähe. Vähemalt jõusaalis jääb selline mulje. Kindlasti nii mõnigi inimene siin paneb mõned kilod juurde, et äkki tundub siis lahedam vms :D. Rinnalt surud sellepärast ka kindlasti nii vähe, et sul pole tasakaal jms paigas. See on vaid aja küsimus. Varsti kõmmutad 70kg vabalt rinnalt.

 

Täna oli selja trenn.

Kava:

Jõutõmme: 10x 60kg; 10x 70kg; 10x 80kg

Lõuatõmme kukla taha: 10x 65kg; 10x 70kg; 10x 75(!)kg

Lõuatõmme hargiga (kitsalt siis, treenib trapetsit väga hästi): 10x 60kg; 10x 65kg; 10x 65kg

Tõmbed vastu kõhtu: 10x 60kg; 10x 65kg; 10x 65kg

Lailihas masinal: 10x 50kg; 10x 50kg; 10x 50kg (varem sai seda 60-65kg tehtud, aga oli rohkem rapsimine. Nüüd jälgin tehnikat seda tehes väga ja lõpus võtab ikkagi väga väga läbi).

Õlg masinal: 10x 40kg; 10x 50kg; 10x 50kg

Õlgade kehitamine: 10x 30kg; 10x 30kg; 10x 30kg

 

Trenn kestis 56 minutit

 

Mõni võib-olla imestab, et kuidas ma kõike nii täpselt mäletan - mul on märkmik mida ma jõusaalis täidan. Väga hea on võrrelda arengut jõu- ja massitsüklite ajal.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Räägin ka veits arengust siis. Alustasin käimist eelmise aasta oktoobris, siis jõusaalis väga aktiivne polnud, rohkem kergejõustikuga. Väga aktiivne olin peale uut aastat. Esimest korda maxi proovides läks 50kg ja seegi aint poole peale. Nüüd lammutan juba 75kg ära, loodan selle kuu jooksul ka 80kg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jõusaalis esimest korda läksin siis läks 35 kg:D.Aga nüüd on rekord 95kg.Aja küsimus kui see pauk lihtsalt tuleb.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna sai siis selga tehtud

Jõutõmme 10x50kg ,10x70kg ,10x85kg ,8x100kg.

Kangitõmbed kallutatult 10x40kg ,10x45kg ,10x50kg ,10x55kg.

Hantli tõmbamine enda poole 4x10 - 18kg.

Lõuatõmbed kukla taha 4x8.

Kõhulihased kaldpingil 3x30 +10kg


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.