Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Ei tannu, meie koolis pead sa üksi terve laua tühjaks sööma. :D

Eriti veel siis kui nad vahepeal ise ette tõstavad toidu, juba lauale valmis. Siis saad vaevu mõne suuetäie :D

 

// teha bodyweight training teema? Või siis lihtsalt workout teema, kuhu lähevad kõik jutud hea tulemuse omamiseks. Alates toidust lõpetades magamisest kasvõi. :D

 

ma arvan, et siin teemas vendi, kes teevad nii jõukat kui bodyweight asja ja vaevalt keegi viitsib kahe teema vahel lugeda siin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma arvan, et siin teemas vendi, kes teevad nii jõukat kui bodyweight asja ja vaevalt keegi viitsib kahe teema vahel lugeda siin

Jup ,sihtmärk nkn kõikidel sama.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Phaze sa lubasid pilti! :D

Endal võimalikult homme pilt tulekul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siin teemas võite igast keha-treeningutest rääkida, olgu see siis see ghettoutwork või bodyweighting või mis iganes veel.

See nädal on üllatavalt korda läinud. Esmaspäev jõusaal, teisipäev jõusaal, kolmapäev 2 kehalist koolis, täna neljapäeval jõusaal. Homme tuleb ka jõusaal. Reede õhtu ja laupäev pidu, pühap jooksma.

Ideaalne nädal. :) Vormi tuleb hästi, ei saa kurta.

Jah, pange pilte, jutuvennad. :D

Veits naljakas oli see rinnalt surumise jutt, paar lk tagasi. Vähemalt mina pean rekordiks seda, kus ma puutun kangiga rinna ära, ilma et jalad-tagumik taeva poole läheksid.. see on nagu iseenesest mõistetav.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris väärakaid pilte pole ka vaja panna, vastasel korral warn.

Saame kokku, vaatame su käevarred üle ja kui need on tõesti sellised, nagu pildil, siis võtan warni maha :)

Randme kohti on päris naljakas vaadata, unustasid töödelda sealt? :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
oota

mina siis vabal ajal

vavava.png

 

:D:D Hästi.

Selg on ikka päris, eks? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris väärakaid pilte pole ka vaja panna, vastasel korral warn.

Saame kokku, vaatame su käevarred üle ja kui need on tõesti sellised, nagu pildil, siis võtan warni maha :)

Randme kohti on päris naljakas vaadata, unustasid töödelda sealt? :D

ei, need ongi sellised:)

 

---------- Post added 05-05-11 at 22:16 ----------

 

mõtsin, et äkki jõusaali vendadele ehk ei meeldi, et see kõik siia teemasse kirjutatakse. :D

kaimarkukesoo, mul läheb sellise tulemuse saavutamiseni isegi väga-väga kaua aega veel, ma arvan. :D Et väga kenad seljalihased ning käelihased!

 

// ei jaksa tõesti kuskilt eestpoolt otsida, kas oled kirjutanud, vanuse kaalu ja pikkuse. Ehk ei olegi kirjutanud. Seetõttu küsin üle. :)

 

16,70,170

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Phaze sa lubasid pilti! :D

Endal võimalikult homme pilt tulekul.

 

Phaze on ju banned?

 

Siin teemas võite igast keha-treeningutest rääkida, olgu see siis see ghettoutwork või bodyweighting või mis iganes veel.

See nädal on üllatavalt korda läinud. Esmaspäev jõusaal, teisipäev jõusaal, kolmapäev 2 kehalist koolis, täna neljapäeval jõusaal. Homme tuleb ka jõusaal. Reede õhtu ja laupäev pidu, pühap jooksma.

Ideaalne nädal. :) Vormi tuleb hästi, ei saa kurta.

Jah, pange pilte, jutuvennad. :D

Veits naljakas oli see rinnalt surumise jutt, paar lk tagasi. Vähemalt mina pean rekordiks seda, kus ma puutun kangiga rinna ära, ilma et jalad-tagumik taeva poole läheksid.. see on nagu iseenesest mõistetav.

 

Heh ma ei saagi aru mismoodi need jalad taeva poole lendavad, ainult siis, kui kätel toss väljas. Ükskord tegin rinnalt surumises treppi (läksin enda normaalsest seeriaraskusest maksimumini välja reppidega) ja siis kui olid paar viimast reppi 65 kiloga, tõusis tagumik tõesti üles sest kätes oli toss väljas. Päev peale seda harjutust olid triitsepsit valusad, sest teen väikse haardega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Phaze on ju banned?

 

Phaze aka kaimarkukesoo.

 

Täna rind ja biits!! Jee :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul oli täna biits, triits + kõht.

Väga väga hea trennn :) Täna ja hommme pidu ning pühapäeval jooksma : ) !!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Super trenn oli minulgi. Lihtsalt parim :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.