Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Normaalne oleks ikka lased käed sirgu, jalgadega maad ei puutu ja althaare. Kolmapäev proovin kui palju saan, 10+ kindlalt.

 

Althaare??

Althaardega teeb inimene poole rohkem.

Ülalthaare ikka, palju raskem.

 

Another gym day. Praegu jalga ei tee. Kava kolmeks: Rind; selg-õlg; biits-triits.

Meeldib väga keha tõsted, ettekallutatuna, triitsepsile siis. Varem ei jõudnud üldse teha, nüüd lemmikharjutus.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep Tanelil on õigus, althaare on kordades kergem:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hmm, kas althaare on peapesad minu poole või peopesad teisele poole?

 

althaare on peopesad enda poole ja pealthaare vastupidi ,althaarega töötab rohkem biitseps seega jõuad rohkem teha.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wtf .. :DD selle teise variandiga murrad küll randme ära ...

 

aga pange pilte ;) ennem/ pärast, saab motivatsiooni ise hakata tegelema ....

 

pull-upiga murra randmed ära?

 

---------- Post added 03-05-11 at 20:51 ----------

 

althaare on peopesad endast eemal ja pealthaare vastupidi ,althaarega töötab rohkem biitseps seega jõuad rohkem teha.

sa ajad sassi.

ma netist vaatasin ja althaare ehk chin-up on peopesad minu poole ja pull-up on teisele poole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pull-upiga murra randmed ära?

 

---------- Post added 03-05-11 at 20:51 ----------

 

sa ajad sassi.

ma netist vaatasin ja althaare ehk chin-up on peopesad minu poole ja pull-up on teisele poole

Ah jah ,sorry minu viga.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hmm, keegi ütles, et althaare on kordades kergem. see tähendab, et kui teen pealthaardes 15x, siis althaardes laseks 30x räa ?

 

No see on täiesti suhteline värk.Võib-olla teed sama palju, võib-olla teed paar tükki rohkem.Kõik oleneb noh:D.Aga nii täpselt väita, et teed 2 korda rohkem ei ole päris õige:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jõudsin 15 lõuatõmmet althaardega enne kui päris sitt hakkas olla, pmst pildi võttis peaaegu mustaks ja jõud kadus ära, mingi gripp vist. Proovib mingi kord uuesti, tahan 20 ära saada. Rinna maksimum tuli ka esmaspäeval 75kg.

 

Vanus? Kaal? Pikkus?

 

Lõuatõmbes on tasakaal ka üli oluline. Siin mõned võivad äkki arvata, et lõuatõmbeks on vaja tugevaid käsi - ei ole.. Tugevat selga on ikka vaja.

Ise teen praegu päris aktiivselt. Esmaspäeval, teisipäeval, täna oli kehaline, homme ja ülehomme kindlasti. Hea tamp taga enne suve. Suvel ei jäta ka kindlasti pooleli, milleks? Hommikul jõusaali, päeval randa, õhtul jooki :D!

Toitumine ka kindlasti väga oluline. 0.1% Alma suured jogurtid on minu igapäevasteks kaaslasteks. Samuti piim ,juust, munad, kanafilee, kala ja kindlasti värske salat, puder.

Eile sai proovitud ka rinnalt surumist, natukene rohkem kui tavaliselt. Kui tavaliselt teen 3 seeriat 70kg ja 10 kordust, siis seekord tegin kõigepealt 2 seeriat 70kg-ga (10 kordust) ja siis otsustasin, et poh, proovin maxi ka. Tegin siis 1x 80kg, 1x 90kg, 1x95kg. Kuna olin täiesti üksi jõusaalis, siis ei hakanud 100 peale laduma. Arvatavasti poleks ära ka tulnud, sest 70kg surumine 10 kordust ja veel kaks korda võttis päris läbi. Aga tulemusega väga rahul, kuu keskel või lõpu poole tahan 100kg kindlasti ära suruda.

Väga hea et keegi pildi pani. Soovitan kõigil pilte teha, sest before and after pildid on väga väga head, endalgi hea vaadata. Seoses sellega panen siia ka mõne pildi.

Poseerida kahjuks ei oska väga : ( Et klassivennad ka öelnud, et muidu on küll, aga näidata ei oska. Vaikselt tuleb vorm, suveks kärab küll.

 

i1jgbd.jpg

n319uq.png

k3onx4.png

mh9gyf.png

2r3vamp.png

214nm9i.png


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vanus? Kaal? Pikkus?

 

Lõuatõmbes on tasakaal ka üli oluline. Siin mõned võivad äkki arvata, et lõuatõmbeks on vaja tugevaid käsi - ei ole.. Tugevat selga on ikka vaja.

Ise teen praegu päris aktiivselt. Esmaspäeval, teisipäeval, täna oli kehaline, homme ja ülehomme kindlasti. Hea tamp taga enne suve. Suvel ei jäta ka kindlasti pooleli, milleks? Hommikul jõusaali, päeval randa, õhtul jooki :D!

Toitumine ka kindlasti väga oluline. 0.1% Alma suured jogurtid on minu igapäevasteks kaaslasteks. Samuti piim ,juust, munad, kanafilee, kala ja kindlasti värske salat, puder.

Eile sai proovitud ka rinnalt surumist, natukene rohkem kui tavaliselt. Kui tavaliselt teen 3 seeriat 70kg ja 10 kordust, siis seekord tegin kõigepealt 2 seeriat 70kg-ga (10 kordust) ja siis otsustasin, et poh, proovin maxi ka. Tegin siis 1x 80kg, 1x 90kg, 1x95kg. Kuna olin täiesti üksi jõusaalis, siis ei hakanud 100 peale laduma. Arvatavasti poleks ära ka tulnud, sest 70kg surumine 10 kordust ja veel kaks korda võttis päris läbi. Aga tulemusega väga rahul, kuu keskel või lõpu poole tahan 100kg kindlasti ära suruda.

Väga hea et keegi pildi pani. Soovitan kõigil pilte teha, sest before and after pildid on väga väga head, endalgi hea vaadata. Seoses sellega panen siia ka mõne pildi (spoilerisse).

Poseerida kahjuks ei oska väga : ( Et klassivennad ka öelnud, et muidu on küll, aga näidata ei oska. Vaikselt tuleb vorm, suveks kärab küll.

 

15a, 62g ja 175cm pikk. Selga pole eriti intensiivselt treeninud, aga nüüd hakkan, sest rind annab vormi juba. Piltide järgi ütleks, et lihasmassi on. Selg on hea, eestpoolt vajaks veel treenimist, kõhulihased rohkem treenitumad ja alarinna joon võiks teravam olla (chest dipid töötavad siin hästi), muidu norm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Head pildid. Loodan ise ka lähipäevil mõne pildi panna.

Kohe trenni. Jalg ootab :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.