Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Tanel, rämedalt meeldib su selg... Kuidas sa treenid neid lihaseid seljale ? Ise suht igapäev kangi jms, kodus, mitte jõusaal kuna sinna ei viitsi minna.

Käed õlad rind kõht trimmis aga krt, selga ei tule ega toda bokaali kuju :)

 

lõuatõmbed

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tanel, rämedalt meeldib su selg... Kuidas sa treenid neid lihaseid seljale ? Ise suht igapäev kangi jms, kodus, mitte jõusaal kuna sinna ei viitsi minna.

Käed õlad rind kõht trimmis aga krt, selga ei tule ega toda bokaali kuju :)

 

Ma tänan. Parempoolne lailihas tundub parem, aga see on pingutuse küsimus, tegelikult peaks mõlemad pooled nii olema. Ma olen vasakukäeline ka, nii et nonsense veits :D, pingutamise küsimus.

Seljale palju harjutusi jep. Jõutõmme väga hea, lõuatõmme kukla taha, lõuatõmme ette, lailihase jaoks spets masin ning ka tõmbed vastu kõhtu. Harjutusi palju.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tundute kõik hirmus tugevad olevat. Rinnalt 100kg on kõigil kerge tulema siin. Aga kas ka tehnika on õige? Teete ikka õige kangiga või smithi peal? Tuhar on maas ja jalatallad maast ei tõuse? Kui see kõik on paigast ära siis ei tasu siin eriti mingist tulemusest rääkida, sest see pole õige. Sõber tegi smithi peal surumist 110kg ja pidas seda oma rekordiks, õigel kangil ei suutnud aga 80kg alla lasta kuna käed värisesid ja ei hakanud.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundute kõik hirmus tugevad olevat. Rinnalt 100kg on kõigil kerge tulema siin. Aga kas ka tehnika on õige? Teete ikka õige kangiga või smithi peal? Tuhar on maas ja jalatallad maast ei tõuse? Kui see kõik on paigast ära siis ei tasu siin eriti mingist tulemusest rääkida, sest see pole õige. Sõber tegi smithi peal surumist 110kg ja pidas seda oma rekordiks, õigel kangil ei suutnud aga 80kg alla lasta kuna käed värisesid ja ei hakanud.

 

mis vahe sel on? vahi need, kes suruvad 300 jne, lasevad kangi 2cm alla poole ja siis suruvad 2cm üles tagasi. nii et vahet pole eriti, kuidas keegi surub siin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundute kõik hirmus tugevad olevat. Rinnalt 100kg on kõigil kerge tulema siin. Aga kas ka tehnika on õige? Teete ikka õige kangiga või smithi peal? Tuhar on maas ja jalatallad maast ei tõuse? Kui see kõik on paigast ära siis ei tasu siin eriti mingist tulemusest rääkida, sest see pole õige. Sõber tegi smithi peal surumist 110kg ja pidas seda oma rekordiks, õigel kangil ei suutnud aga 80kg alla lasta kuna käed värisesid ja ei hakanud.

Jup endal oli sama teema ,siis hakkasin õigesti tegema ja väiksemate raskustega kuigi maxi surudes kasutan vahest ikka silda :D

 

---------- Post added 04-05-11 at 22:17 ----------

 

mis vahe sel on? vahi need, kes suruvad 300 jne, lasevad kangi 2cm alla poole ja siis suruvad 2cm üles tagasi. nii et vahet pole eriti, kuidas keegi surub siin

 

Siinkohas pean ikka õigeks kangi maha lasta rinnast 2-3cm kõrgusele.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun postita siia pilt/info särkidest, millest sa juttu teed..

danaboli pole söönud keegi :) ?

 

vajuta siia siis näed.

kuid siiski proovida enda jõul teha, klassikalised powerlifterid siiski kasutavad vana hea nahk rihma :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hommikul kodus harva söön, ja kui söön on see närune võileib. Tund peale koolis olemist tuleb juba esimene nälg, aga õnneks on mul nii, et nälg tuleb tihti aga pole palju vaja, et see rahuldatud saaks. Olen hakanud saiakeste asemel kohukeseid ostma, tuleb odavam ja kasulikum kah. Päeval söön enne trenni ja loodetavasti pärast trenni, viimasel juhul eriti isu pole. Õhtul ja enne magamaminekut samuti söön.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ilma hommikusöögita koolis olla ei suuda:D.Mark lihtsalt kui kõht koriseb:D.Õhtul mingi 2 tundi enne magamaminekut söön, sest kui hiljem midagi söön siis hommikul peer lippab:S.Koolis on meil väga hea toit.Sealt saan juba oma 1200 kalorit vähemalt ära:D.Peale kooli lähen koju siis söön, vahepeal lähen käin trennis ära ja peale trenni, umbes tund aeg puhkan, ja siis uuesti sööma.Mul kaal on madal sest rasvaprotsent on arvatavasti mingi 5%:D.Ma lihtsalt teen väga palju selliseid harjutusi, mis rängalt põletavad(jooksen tihti, kätekõverdusi palju, poksikott, hantlitega jooksud, jalgpall, korvpall).Kont ka juba kerge:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vajuta siia siis näed.

kuid siiski proovida enda jõul teha, klassikalised powerlifterid siiski kasutavad vana hea nahk rihma :)

 

see riietus kaitseb ka vigastuste eest, ja üldse parem trenni teha vms..aga jah siin ikkagi kõik teglevad suht hobikorras, seega pole tõesti erilist mõtet...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ilma hommikusöögita koolis olla ei suuda:D.Mark lihtsalt kui kõht koriseb:D.Õhtul mingi 2 tundi enne magamaminekut söön, sest kui hiljem midagi söön siis hommikul peer lippab:S.Koolis on meil väga hea toit.Sealt saan juba oma 1200 kalorit vähemalt ära:D.Peale kooli lähen koju siis söön, vahepeal lähen käin trennis ära ja peale trenni, umbes tund aeg puhkan, ja siis uuesti sööma.Mul kaal on madal sest rasvaprotsent on arvatavasti mingi 5%:D.Ma lihtsalt teen väga palju selliseid harjutusi, mis rängalt põletavad(jooksen tihti, kätekõverdusi palju, poksikott, hantlitega jooksud, jalgpall, korvpall).Kont ka juba kerge:D.

 

väga raske uskuda, et 5% on. sul peaks siis olema mingi kulturisti rasva%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii täna sai siis pargis lõuatõmbeid ja muid ghetto staffi proovida ,pean tõdema ,et suht rasked olid aga mõnus feeling oli neid tehes.

Homme jõukas lahti ja jalgu tegema kükke jne.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.