Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Tahaks ka kaalus juurde saada ilma neid toidulisandeid tarbimata. Kaal vapsjee üldse ei tõuse, 5 kuud käinud jõukas.

 

Mul oli algul sama jama , kuid siis jah hakkasin ka hommikuti mune ,täistera kukleid ,juustu ja muud head kraami sööma , toidu korrad vb ei tõusnud kuid siiski enne trenni banaani,kohvi ja peale trenni valgu rikast toitu.Soovitan süüa enne trenni aeglasti seeduvaid süsivesikuid ja peale trenni kiiresti seeduvaid süsivesikuid ja siis hakkab puhas lihas ka kasvama.Endal tuli 5 nädalaga 4kg juurde ja olen praegu väga rahul. :D


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ilma kohvi joomata ei hakka trenni üldse ronima:D.Poole trenni peal hakkab juba pea valutama!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täiesti hommikul (e. siis kui ärkan) on juba see hea, kui mõni võileib alla läheb. Ja see kui rääkisin, et söön saia, on kella ~10:00 paiku? ja selle kella ajal ei saa ma kuskilt putru.

 

Kooli puhvetist ostetud pirukad viska kohe ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hommikul puder (ma olen laisk, ma söön 0 minuti putru, ehk pulbrile kuum vesi peale ja valmis, 2 pakki) või kohupiim + banaan.

Kooli saad ju toidu kaasa võtta, milles probleem? Tavaliselt mul kas sepiku võileivad singi-juustuga või kanafilee kaasas. Kell 2 peaks uuesti sööma, noh dieeditingimustes ma praegu ei söö. Kuna tarbin nkn CLA-d, siis ega isu väga ei ole ka. Muidu kui dieeti ei pea ja tahad kaalus juurde võtta, siis võiks kell 2 uuesti süüa, tavaliselt sõin ma koolipraadi siis.

Peale kooli trenni, peale trenni shake. Kodus kerge vahepala (2 banaani nt) seni kuni õhtusöök valmib. Enne magamaminekut tunnikene soovitaks ka midagi süüa. Jogurt/kohupiim/juust/banaanid


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Peale jõukat on kodus hea kohupiima või jogurtit slürpida, mul läheb tavaliselt kusagil 30 minti, et söök valmis saaks, siis punu täis ja hea olla :)

 

Ma kaalun 90 kg , + - 1 kilo.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kuidas kohupiima sööd? ma praegu olen söönud paljalt, aga see ei ole kuigi meeldiv paljalt.

 

Pane hapukoort juurde.

 

Kes tahavad kaalu juurde :massilisajad olemas, koos valguga ja puha.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
kuidas kohupiima sööd? ma praegu olen söönud paljalt, aga see ei ole kuigi meeldiv paljalt.

 

Ma ostan kohalikust Rimist rosinatega kohupiima, ja kui väga tuim tunne tuleb, siis lisan moosi :)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
masendav on vaadata mis sitta te toodate.-.-

 

Pigem on masendav vaatada, mis sitta võib moderaator toota.

 

OnTopic: Iga kasvav inimene võiks kasvõi kuus 5-6 korda jõusaalis käia. Tuleb kasuks.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult midagi isegi tuleb juurde, hommikuti olen kaalunud 61,5kg. :)

 

(Y) Jätka samas vaimus , veel võib abiks olla öösiti söömine.Näiteks kui öösel ei maga siis võta midagi kergemat hamba alla.

Ise täna selga tegema , suht hea ilm jõusaalis pumpamiseks :D


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
okei, aga mis asi sul 30 minti aega võtab?:D

 

Oleneb mida süüa just teen, kana või mingit teistliha, kartulite praadimine, salat jne :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Massikogumiseks väärt info: http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=838 Lugege läbi ilusasti, arvan, et saate targemaks ning paar head nippi peaks sealt ikka meelde jääma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
85kg 16x rinnalt. 18 Olen

 

Kaal?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.