Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
On suur vahe ka, kas teed ainult rinnatrenni või eraldi ülakeha trenni.

Kui treenid ainult rinda, on koormus suur ja ongi väga hea, et on pikem paus. Treenid ülakeha ja alakeha ainult (kava jaotub kaheks), siis pole vaja ülakehale eriti pausi, piisab kahest päevast.

Loodan et said mõttest aru.

 

Põhimõtteliselt kui on ainult näiteks rinna päev siis teen rohkem harjutusi kui ma teeksin rinda ülakeha päeval, eks? Või siis teen suurtemate raskustega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Põhimõtteliselt kui on ainult näiteks rinna päev siis teen rohkem harjutusi kui ma teeksin rinda ülakeha päeval, eks? Või siis teen suurtemate raskustega.

 

Kõik oleneb, kuidas su kava jaotatud on.

Massitsüklil mul neljaks jaotatud, ehk siis rinnapäeval ongi praktiliselt ainult rind (vaata eestpoolt). See kotib ikka rinna suhteliselt palju läbi, kuna peab tegema ka 10 kordust (mis on üsna raske, kui jõutsükkel 6 kordusega on seljataga). Seetõttu järgmised päevad on rind valus ja vajab pikemat taastamist.

 

Aga jätke meelde, et 70% on toitumine, 30% on jõusaal.

Toitumisalane nõu on tasuline, tellisin eelmine aasta Kiivikase kava, järgi saan teile spets kavad teha.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik oleneb, kuidas su kava jaotatud on.

Massitsüklil mul neljaks jaotatud, ehk siis rinnapäeval ongi praktiliselt ainult rind (vaata eestpoolt). See kotib ikka rinna suhteliselt palju läbi, kuna peab tegema ka 10 kordust (mis on üsna raske, kui jõutsükkel 6 kordusega on seljataga). Seetõttu järgmised päevad on rind valus ja vajab pikemat taastamist.

 

Aga jätke meelde, et 70% on toitumine, 30% on jõusaal.

Toitumisalane nõu on tasuline, tellisin eelmine aasta Kiivikase kava, järgi saan teile spets kavad teha.

hmm, mida sa sellega öelda tahad? et sa teed toitumiskavasid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hmm, mida sa sellega öelda tahad? et sa teed toitumiskavasid?

 

Võin teha kui soovi, aga selleks vaja inimesega põhjalikult rääkida. Tema elustiil, varajane toitumine jne.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina käin miinimum 3 ja maksimum 4 korda nädalas trennis, korda mööda teen rinda ja siis õlad ja selg.

 

e. siis 1. päev - rind

2. päev - õlad ja selg

3. päev - rind

4. päev - õlad ja selg jne.

 

 

Puhkust vajavad väiksed lihasgrupid eriti siis, kui neid treenida veel igapäevaselt. Muidu rind on näiteks väga suur lihas ja see ei vaja palju puhkust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina käin miinimum 3 ja maksimum 4 korda nädalas trennis, korda mööda teen rinda ja siis õlad ja selg.

 

e. siis 1. päev - rind

2. päev - õlad ja selg

3. päev - rind

4. päev - õlad ja selg jne.

 

 

Puhkust vajavad väiksed lihasgrupid eriti siis, kui neid treenida veel igapäevaselt. Muidu rind on näiteks väga suur lihas ja see ei vaja palju puhkust.

Tee ikka jalga ja värki kh muidu varsti keha proportsioonist väljas, otsi endale kellegi poolt koostatud kava vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jah, tee jalga ka. mul on juba proportsioonidest väljas.

 

Like this?

 

fat-heart.jpg

 

 

Ise käin mitu aastat juba jõukas..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ülakeha on normis, jalad vajavad rohkem treenimist. loom, ma rääkisin jalgadest, taun

 

Kõik oleneb muidugi. Minu kehatüüp on ektomorf, ehk siis ma ei saa väga palju lihasmassi juurde, pigem jõudu. Niiet väga hull ei oleks asi, kui ma mitte midagi jalgadega ei teeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
... reede jooki, laup-pühap jooksma/gym.

Mõnus mõnus, tehke trenni, tervisel ei ole hinda

Joomine ja trenn ei lähe kohe kuidagi kokku ,vahest võib jah :D nagu mina ootan mingit suuremat pidu klubis näiteks ja siis alles lähen.

Muide ,ei kujuta ette sinu laup-püh jooksmised peale reedest joomist.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Joomine ja trenn ei lähe kohe kuidagi kokku ,vahest võib jah :D nagu mina ootan mingit suuremat pidu klubis näiteks ja siis alles lähen.

Muide ,ei kujuta ette sinu laup-püh jooksmised peale reedest joomist.

 

Ära targuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peale pidu joosta pole mingi probleem, aga pohmakaga trenni teha on jube.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muide ,ei kujuta ette sinu laup-püh jooksmised peale reedest joomist.

 

Mis ta siis ära ei ole. Hommikul on vb natukene pohmakas, aga päeva peale läheb üle ju ja lõuna ajal on hea joosta.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis ta siis ära ei ole. Hommikul on vb natukene pohmakas, aga päeva peale läheb üle ju ja lõuna ajal on hea joosta.

 

Minumeelest on õhtused ja hommikused jooksud paremad kui lõunased , kuigi jah pohmakaga pole võimalik trenni teha siis tuleb kas jooksmised vahele jätta või oled reeded kainena .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minumeelest on õhtused ja hommikused jooksud paremad kui lõunased , kuigi jah pohmakaga pole võimalik trenni teha siis tuleb kas jooksmised vahele jätta või oled reeded kainena .

 

Täna jään kaineks suure tõenäosusega ja homme hommikul trenni ;)!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aura vastas? Mõtled seda sama mida minagi vist, Turu tänaval, mäki kõrval kohe.

4x nädalas.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aura vastas? Mõtled seda sama mida minagi vist, Turu tänaval, mäki kõrval kohe.

4x nädalas.

see sama jah , läks sassi kuna mõtlesin ,et aura kõrval :D Ise nii tihti ei käi käin lihtsalt mingi 1x nädalas. Kuna ei tegele jõusaaliga väga ,sest tegemist suht palju :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Idk ise rohkem MÄNGIN SULGPALLI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tanel, sul oma toitumiskava kerge järgida?

 

Enamvähem jälgin, dieet praegu - jälgin rohkem ja põhjalikumalt.

 

Dieedin mai lõpuni, eks näis kuidas läheb. :P


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.