Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
mul vist pmst jõusaali sõltuvus:D sitaks igavad on need päevad, kui jõukat parasjagu ei ole:D

 

Mul täpselt sama :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Eks jõusaal ole üks mõnusamaid trenne jah, eelistan jõusaali ikka jooksmisele kõvasti, kuigi jooksmine on tähtsam.

 

sinu puhul, kel on rasva protsent nii madal, ei ole jooksmine nii oluline, kui jõusaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
85Kg rinnalt16x

good for you!Eile tegin õlale mingit uut harjutust ja praegu õlg ikka nii surnud:S!Peab täna natsa peale vist ikka tegema.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pange pilte :) ..

ise üritan käia umbes 2 korda nädalas jõusaalis, aga vahest ei viitsi seega- keskmiselt on 4 korda kuus :D ...

nüüd kui ilmad soojad ja koolis need eksami möllud hakkavad siis aega rohkem :) saab ennem sõjaväge vormi heaks...5 juulil minek

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[spoiler=18.02.11 kaal 92.5kg]

 

180211925.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Nüüd suvi tulekul ning natukene vaja maha võtta, hetkel kaal 89 ning liigun edasi :P

Kunagi hiljem postitan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
[spoiler=18.02.11 kaal 92.5kg]

 

180211925.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Nüüd suvi tulekul ning natukene vaja maha võtta, hetkel kaal 89 ning liigun edasi :P

Kunagi hiljem postitan

 

tee veidi selja, muidu selline tunne ,et keha tugev aga selg jääb alla :)

muidu korras.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen proovinud seda isostari.Ei aidanud ta mul ka midagi nii....See mõeldud ikkagi rohkem jooksu

värgile jne....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi isostari või sellist joogipulbrit proovinud on? Ise esimest korda tegin trenni kaasa ja kahtlen, et just see võttis põhja alt ära raisk, endal sitt seedimine ka veel.

 

Ma Isotari mingi 2000 krooni eest tarbinud. Mul on suht positiivsed kogemused sellega. Kuradi ruttu otsa saab ainult see pulber :s

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
täna oli õla/triitsa trenn ja peale seda 7kilti jooksu. jalad suht puru, tossud hõõrusid ära

 

Trenazööril jooksed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hakkasin ka vaikselt jõusaaliga tegelema. Hetkel veel kasutan fitness.ee algajate kava, teen seda kuskil kuu või poolteist ja siis võtan endale sõbra poolt koostatud jõutreeningu kava

 

EDIT: Soovitage paremaid kavasi või harjutusi, mis mõjuvad paremini ja annavad tulemusi kiiremini.

Üks küsimus on tekkinud ka, et lugesin kuskilt et algajatel tasub ka võtta massilisajat, muidugi ka väiksemates kogustes. Soovitage miskit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hakkasin ka vaikselt jõusaaliga tegelema. Hetkel veel kasutan fitness.ee algajate kava, teen seda kuskil kuu või poolteist ja siis võtan endale sõbra poolt koostatud jõutreeningu kava

 

EDIT: Soovitage paremaid kavasi või harjutusi, mis mõjuvad paremini ja annavad tulemusi kiiremini.

Üks küsimus on tekkinud ka, et lugesin kuskilt et algajatel tasub ka võtta massilisajat, muidugi ka väiksemates kogustes. Soovitage miskit.

 

Alguses ei soovitata üldse neid värke. Mis lihasgrupi jaoks sul on vaja harjutusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hakkasin ka vaikselt jõusaaliga tegelema. Hetkel veel kasutan fitness.ee algajate kava, teen seda kuskil kuu või poolteist ja siis võtan endale sõbra poolt koostatud jõutreeningu kava

 

EDIT: Soovitage paremaid kavasi või harjutusi, mis mõjuvad paremini ja annavad tulemusi kiiremini.

Üks küsimus on tekkinud ka, et lugesin kuskilt et algajatel tasub ka võtta massilisajat, muidugi ka väiksemates kogustes. Soovitage miskit.

 

alguses peaksid niisama käima mõned kuud ja siis, kui areng jääb aeglaseks, hakka võtma proteiini/kread jms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
alguses peaksid niisama käima mõned kuud ja siis, kui areng jääb aeglaseks, hakka võtma proteiini/kread jms

 

Ise sa võtad muidu midagi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.