Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Käisin ka täna üle pikaaja jõusaalis, mõnus oli :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma rääkisin kavadest, mis tellid fitnesstreeneritelt, sina aga said aru, et valgurikas toitumine mõttetu.

 

ei, ma räägin siiski kavadest. massi oskab jah igaüks koguda, aga kui tahad rasva% kehas alla viia ilma, et lihas kaoks, siis kava väga kasulik. saab kasu nii treener, kui ka selle kava kasutaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei, ma räägin siiski kavadest. massi oskab jah igaüks koguda, aga kui tahad rasva% kehas alla viia ilma, et lihas kaoks, siis kava väga kasulik. saab kasu nii treener, kui ka selle kava kasutaja

 

Rasva protsenti kehas alla viia ilma, et lihas kaoks? miks see lihas siis ära kaob?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rasva protsenti kehas alla viia ilma, et lihas kaoks? miks see lihas siis ära kaob?

dieet. kui sa midagi ei söö/toitud valesti, siis rasva% võib alla minna, aga koos sellega ka lihas. selleks peabki olema tasakaalustatud toitumine ja selle kava saab treeneri käest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dieet. kui sa midagi ei söö/toitud valesti, siis rasva% võib alla minna, aga koos sellega ka lihas. selleks peabki olema tasakaalustatud toitumine ja selle kava saab treeneri käest

 

No ei tea, endal rasva protsendiga pole mingit probleemi, pigem võiks natukene suuremgi olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Mul 20+, ei koti üldse kohe see rasva % indeks, sest mul on peaaegu 6packi näha + "hai lõpused" väljas.

Võhma on ka piisavalt, 12 minutiga jooksin 2950 meetrit, mis on minu kohta päris hea, kehakaal 90kg pikkust vaid 181.

Eelmine suvi käisin jooksmas, peaaegu et igapäev 30+ minutit, vahet polnud mis ilm oli või mis tuju, joosta on alati mõnus!


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul 20+, ei koti üldse kohe see rasva % indeks, sest mul on peaaegu 6packi näha + "hai lõpused" väljas.

Võhma on ka piisavalt, 12 minutiga jooksin 2950 meetrit, mis on minu kohta päris hea, kehakaal 90kg pikkust vaid 181.

Eelmine suvi käisin jooksmas, peaaegu et igapäev 30+ minutit, vahet polnud mis ilm oli või mis tuju, joosta on alati mõnus!

 

mm, kui sul 20%, siis peaksid päris priske olema, aga olles näinud su pilte, mida aegajalt siia postitad, siis ei ütleks, et sul 20+ on. pigem mingi 10 vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
mm, kui sul 20%, siis peaksid päris priske olema, aga olles näinud su pilte, mida aegajalt siia postitad, siis ei ütleks, et sul 20+ on. pigem mingi 10 vms

 

No see http://www.eurodieet.eu/est/diet/100 sait viskas 21.7% :)

Kaal 90, pikkus 181, kaela ümbermõõt 44cm, vööümbertmõõt 95 cm.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaal 84, vöö ümbermõõt samuti 84, pikkus 180cm, kael 41,5cm

Rasva%: 12.5%

 

Long way to go, tahaks 11


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tanel, sa oskad soovitada alternatiivi kodujuustule ja kohvile koorega?:D

 

No see väga hea ju, joo ilma kooreta, pane piima vms.

Juustu enne magamaminekut, hommikul kohupiima/putru.

 

Täna oli another-gym-day siis. Biitseps-triitsepss :), hea trenn nagu ikka.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.