Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Mind ei huvitaks ka see kui ma tööl käima peaks. Eelmine suvi käisin sellises töökohas, kus oli vahetused 12 tunnised. 2 öösel, 2 päeval ja siis 4 päeva vaba. Käisin ikkagi jõusaalis. Oli ilge jama käia küll vahepeal enne tööle minekut jõmmis, aga siiski käisin. Vabadel päevadel, kui jõusaal kinni oli, siis leiutasin ise midagi. Praegu olen juba kuu aega teinud staadionil turnikate peal trenni ja siis veel süvalihaseid. Vorm pole alla läinud, hoopis paremaks on läinud. Hea vaheldus tegelt tuimale jõusaalile..

 

oleks endal kodu lähedal heas kohas mingi park, kus dip barid ja lõuatõmbe kangid, siis teeks ka vast. selliseid geto treeningparke üldse vähe, võiks rohkem olla, nagu ameerikas. siis oleks need vist ripped venelasi täis kellel pole jõusaali jaoks raha, nagu ameerikas mustadel. :laugh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oleks endal kodu lähedal heas kohas mingi park, kus dip barid ja lõuatõmbe kangid, siis teeks ka vast. selliseid geto treeningparke üldse vähe, võiks rohkem olla, nagu ameerikas. siis oleks need vist ripped venelasi täis kellel pole jõusaali jaoks raha, nagu ameerikas mustadel. :laugh:

Ega mulgi siin midagi erilist ei ole. Tavaline ronimisredel, lõuatõmbe kang ja siis mingi üks värk veel, kus teen triitsa. Aga jah, see venelaste jutt võttis ikka muige suule küll:D Tuttav ostsi endale kindad ära ja nüüd saab natuke teist trenni ka teha. Täna sai mingi kell 4 käidud siis süvalihaseid treenimas ja turnikatel. Kell 19:30-21:30 hakkas siis jalka trenn. Kutsuti isegi Tartusse treeningutele, aga jalka pole minu jaoks nii prioriteetne ala, et viitsiks mingeid kohustusi sellega endale kaela tõmmata. Muidu isu on ränk, et jalkat mängida, aga ei näe seal enam võimalust mingiks eriliseks arenguks või millekski selliseks. Tahaks rängalt tegelt uuesti liigat mängima hakata ja iga päev sellega tegeleda. Lihtsalt nii palju häid mälestusi jalkast ning tänu jalka trennile ma vist mingi pätt ei olegi. Tatina olid mul ikka väga pasad sõbrad, kes praegu ikka nii alla käinud, et lausa kahju vaadata. Need sõbrad, kes sealt seltskonnast jalkasse tulid(noh enamusega enam nii väga ei suhtle), neist on kõigist saanud normaalsed inimesed. Aga ootan juba homset, et mingit trenni teha. Olge tugevad!

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole ka ammu siia postitanud. See suvi hetkel 2x korda nädalas käind (pole motti hetkel :D) ja pole juba 3 kuud mitte mingit toidulisandit söönud.

Väike vormikas ka

 

296kcwz.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin ka päeval väikse pildi vabas olekus seljast.(päris laiaks läinud ikka selle 8 kuuga, kus ma olen tegelenud selle alaga.

DSC_0178.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi õlgade jaoks saab mõnda head harjutust anda?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kangiga või hantliga püsti surumine ülesse on päris hea õla jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi õlgade jaoks saab mõnda head harjutust anda?

 

eelpool said parimad mainitud, ise soovitaks algajate jaoks seistes kangiga surumist

 

http://www.youtube.com/watch?v=SAXPJ3PfdyY

 

selle õlaharjutusega kõige rohkem lihaseid töös ning raskust saab ka kõige rohkem kasutada (e. kergem lihast kasvatada sellega, compound movement)

 

 

teist sorti õlaharjutus

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda esimest ma mõtlesin :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju muidu broscience ütleb, et peab tarbima valke/rasvu/süsikad päevas? Ei leia ise hetkel kuskilt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tanel, väga tubli, keep it up:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Korralikud kükid seekord siis:P... Väga kõva tulemus.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

võistlustel lööks see sügavus läbi, niiet selle kallal ma vinguda ei saa raisk. aga kas ma näen põlvesidemeid? :confused:

 

aga hea tulemus, mina ei jõuaks kordagi praegu 150kg isegi sellist kükk vist teha, vb jõuaks 1, pead pakule ei pane. sul oli mingi periood kus sa ülakeha treenida ei saanud kui ma ei eksi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
võistlustel lööks see sügavus läbi, niiet selle kallal ma vinguda ei saa raisk. aga kas ma näen põlvesidemeid? :confused:

 

aga hea tulemus, mina ei jõuaks kordagi praegu 150kg isegi sellist kükk vist teha, vb jõuaks 1, pead pakule ei pane. sul oli mingi periood kus sa ülakeha treenida ei saanud kui ma ei eksi?

 

Just nii kriitik. :D Kritiseerid alati, aga no ma harjunud juba sellega. Sai proovitud esmakordselt sõbra FAST põlvesidemeid. Lisasid turvatunnet ja kindlasti vältisin vigastuse ohtu sellega. Sellise raskuse juures ilma sidemeteta on liiga riskantne juba teha. Üks vale liigutus ja ******.. põlvetraumad pole nalja asi.

Oli periood, kus ma ei saanud ülakeha teha. Ent praegu on rinnalt surumine jällegi väga heas vormis. Proovin homme (kella järgi juba täna) suruda 100kg-ga 3 või isegi 4 korda. Eks näis, kuidas läheb.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile tuli siis rinnalt 4x 100kg, väga rahul :). 4x 100kg minu puhul ka hetkel rekord. Täna seljatrenn ;).

Proovin reedel 160kg-ga kükkida, postitan video ka, kui meeles. Üritan jällegi sama sügavad kükid teha. 2x 160kg oleks juba väga kena tulemus.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eile tuli siis rinnalt 4x 100kg, väga rahul :). 4x 100kg minu puhul ka hetkel rekord. Täna seljatrenn ;).

Proovin reedel 160kg-ga kükkida, postitan video ka, kui meeles. Üritan jällegi sama sügavad kükid teha. 2x 160kg oleks juba väga kena tulemus.

 

proovi 1x170kg :D

 

õnneks rinnalt surumisega ma ees (veel), 3x5x100kg rekord hetkel.

 

eks teen postituse sisukamaks, esmasp olid 3x6x115kg kükid, suht lebod, aint et mul hip flexorid kibedad 24/7. eile oli rinnalt surumine 3x6x95kg, üpris raske millegi pärast, vb rind pole uue kava koormusega harjunud (tavaline rinnalt surumine, incline rinnalt surumine kangiga, ja peene haardega suurmine kõik ühes trennis), rind samuti kibe tihti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tanel, Holger on spotter sellel videol?

 

Ei. Aleksei Värä on.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas keegi on sõude apaaradiga 500m teinud?Mis oli parim aeg ss?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas keegi on sõude apaaradiga 500m teinud?Mis oli parim aeg ss?

 

Ma teen iga trenni alguses, aga ma teen alati vaikselt ja kuskil 2 minti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.