Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
vaja teada, hakkan jõukas käima, kas pean alguses kohe punnitama suurte raskustega või teen nagu rahulikult väikseste raskustega ja liigun edasi ?

 

See oleks nats imelik kui teha suurte raskustega kohe,võid midagi ***** keerata.Nagu rops ütles tee algul väiksestega ja siis mine ülesse nende raskustega.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Probleem. Parema k2e biitseps t2itsa kutu, nagu mingisugust pinget enam j2rgi ei v6tta. N2iteks kui v6tta 4kg antel siis vasaku k2ega t6sta nagu kilekotti aga paremaga nuu max 20 korda rebib yless. T2iesti lambist nagu mingit valu ega midagi k2est l2bi k2inud ei ole. Lihtsalt yksp2ev avastasin t2iesti kutu ja k6ik, tegelesin siis rohkem selja, triitsepsiga.

N2dal m66das, ikke mitte midagi. Peaks arsti poole p66rduma?


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on imelik jh, et valu pole.Ise soovitaks minna arsti juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule, nõges. ma vaatan, et sul tulemused suht kaua ühe koha peal. miks stero ei pane? naturaalne bodybuilding kõige ehedam bullshit mu arust.

 

kaimar w? :laugh: ja hui on ühe koha peal :D

 

aasta alguses sain uuesti rinnalt 100kg (1-2 korda vist oli, e. 1-2 korduse maksimum) lükatud, praegu teen 3x5x100kg rinnalt, jõuaks rohkem isegi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
näitajad on praegu nii sitad kui olla saavad. 2-3 kuud ilma jõukata ja sita toitumisega annavad tublisti tunda. kui oma parimatel aegadel panin rinda 97.5kg 5x5 , siis nüüd 70kg 12-12-6-6 :D

 

aga miks stero ei pane? naturaalne bullshit ju

 

brb 16 aastaselt panen stero. ei kavatsegi kunagi stero teha. stero ja natty vahe see, et naturaalsena võtab kauem aega, naturaalsena saavutad 10 aastaga selle, mille saavutaksid 2 aastaga kuid steroga, nii räägivad teadjamad mehed, ja nii on kah.

 

sa peaksid ise süstla tuharasse lükkama, nii alla käinud oled. :confused:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

selle stero asjaga ei ole midagi nii easy come easy go. pärast kuuri testo tase võib langeda, aga selleks on ka pärast kuuri nähtud ette PCT ehk post cycle therapy, millega taastatakse keha endine testo tootmine ning lihas säilib. ja kui lõpetad keemia võtmise, siis lihas kaob sellele tasemele, kui palju su keha on mõeldud naturaalselt säilitama. ja põhi 5-7 aastat on liiga kaua, kui sul plaaniks vaid kuni naturaalse limiidini teha, kuna selle 5-7 aastaga teeb selle ka naturaalselt ära. aga muidugi, kui tahad saada suureks kolliks, siis 5-7 aastat naturaalselt ja edasi keemiat panna on normaalne vast. aga mu arust isegi siis ei tasuks 5-7 aastat oodata. aga eks ise endal omad põhimõtted. kui teed lihtsalt trenni hobina, siis vast jah. aga kui mingi eesmärk ka, siis steroga oleks mõtekam. just sayin'

 

kaimar.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Stero on mõttetu sitt kah,keerab tervise jumalast persse lihtsalt.EI SOOVITA KELLEGIL TEHA EGA HAKKADA TEGEMA KA.Ega see kohe mõjuma ei hakka,see hakkab alles mitu aastad hiljem.Trenni ei tee,siis hakkavad lihsed pekki minema.

Toitud korralikult ja võid täpselt sama tulemuse saada.

Just saying.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
selle stero asjaga ei ole midagi nii easy come easy go. pärast kuuri testo tase võib langeda, aga selleks on ka pärast kuuri nähtud ette PCT ehk post cycle therapy, millega taastatakse keha endine testo tootmine ning lihas säilib. ja kui lõpetad keemia võtmise, siis lihas kaob sellele tasemele, kui palju su keha on mõeldud naturaalselt säilitama. ja põhi 5-7 aastat on liiga kaua, kui sul plaaniks vaid kuni naturaalse limiidini teha, kuna selle 5-7 aastaga teeb selle ka naturaalselt ära. aga muidugi, kui tahad saada suureks kolliks, siis 5-7 aastat naturaalselt ja edasi keemiat panna on normaalne vast. aga mu arust isegi siis ei tasuks 5-7 aastat oodata. aga eks ise endal omad põhimõtted. kui teed lihtsalt trenni hobina, siis vast jah. aga kui mingi eesmärk ka, siis steroga oleks mõtekam. just sayin'

 

kaimar.

 

midagi oled isegi lugenud. lihas ei kao kuhugi kui sa ei näljuta just ennast.

 

Stero on mõttetu sitt kah,keerab tervise jumalast persse lihtsalt.EI SOOVITA KELLEGIL TEHA EGA HAKKADA TEGEMA KA.Ega see kohe mõjuma ei hakka,see hakkab alles mitu aastad hiljem.Trenni ei tee,siis hakkavad lihsed pekki minema.

Toitud korralikult ja võid täpselt sama tulemuse saada.

Just saying.

 

lihased ei lähe pekki, ja see ei keera tervist perse kui sa tead mida sa teed. toitud korralikult ja võid sama tulemuse saada- IRW, selline jutt, mees, mine hari ennast.

 

ärge minu juttu ka valesti interpreteerige, ma ei toeta sterosi enivei, veel mitte vähemalt, loodan, et ei plaani ka hakata. mu eesmärk ei olegi kasvada suureks kolliks, nii suureks kui saab nattylt on mulle piisav, eesmärk tegelt jõunäitajaid tõsta märkimisväärselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
midagi oled isegi lugenud. lihas ei kao kuhugi kui sa ei näljuta just ennast.

 

 

 

lihased ei lähe pekki, ja see ei keera tervist perse kui sa tead mida sa teed. toitud korralikult ja võid sama tulemuse saada- IRW, selline jutt, mees, mine hari ennast.

 

ärge minu juttu ka valesti interpreteerige, ma ei toeta sterosi enivei, veel mitte vähemalt, loodan, et ei plaani ka hakata. mu eesmärk ei olegi kasvada suureks kolliks, nii suureks kui saab nattylt on mulle piisav, eesmärk tegelt jõunäitajaid tõsta märkimisväärselt.

 

Kui paar korda teed siis jh vb ei juhtu midagi aga kui kogu aeg teed siis küll juhtub ja olen selle kohta lugenud ka.

Ja söögi kohta mõtlesin jõudu mitte välimust.Mõni toidub korralikult ja jõuab rohkem ka teha,kui see kes teeb steroide.

Väike küsimus ka,aga teise teema kohta

Standing overhead triceps Extension

Kui hakkan tegema siis hakkavad küünarnukkid valutama,kas see on normaalne või ei ole?

Teen tavaliselt mingi 20kg kangiga.Aga ma hoian niiet,käed on üksteise vastus vms:D

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui paar korda teed siis jh vb ei juhtu midagi aga kui kogu aeg teed siis küll juhtub ja olen selle kohta lugenud ka.

Ja söögi kohta mõtlesin jõudu mitte välimust.Mõni toidub korralikult ja jõuab rohkem ka teha,kui see kes teeb steroide.

Väike küsimus ka,aga teise teema kohta

Standing overhead triceps Extension

Kui hakkan tegema siis hakkavad küünarnukkid valutama,kas see on normaalne või ei ole?

Teen tavaliselt mingi 20kg kangiga.Aga ma hoian niiet,käed on üksteise vastus vms:D

sa ei tea absull, mida sa räägid. sul ei pea mingit paari aastat põhja all olema. võid kohe ka stero peale minna, kui tead, mida sa teed. ja steroidid ei anna vaid lihast, vaid annavad ka metsikult jõudu. milleks muidu ka ntx jooksijad dopingut panevad? ja stero ei ole mõttetu, kui sul mingi eesmärk jõukas näiteks tahad saada tugevaks või suuri lihaseid kiiremini, mitte vaid hobi.

Muudetud liikme anadrol'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui paar korda teed siis jh vb ei juhtu midagi aga kui kogu aeg teed siis küll juhtub ja olen selle kohta lugenud ka.

Ja söögi kohta mõtlesin jõudu mitte välimust.Mõni toidub korralikult ja jõuab rohkem ka teha,kui see kes teeb steroide.

Väike küsimus ka,aga teise teema kohta

Standing overhead triceps Extension

Kui hakkan tegema siis hakkavad küünarnukkid valutama,kas see on normaalne või ei ole?

Teen tavaliselt mingi 20kg kangiga.Aga ma hoian niiet,käed on üksteise vastus vms:D

 

ma kangiga seistes seda küll ei teeks.. pingi peal skull crushereid mõtekam teha. käed peaksid õlgade laiuselt olema

 

sa ei tea absull, mida sa räägid. sul ei pea mingit paari aastat põhja all olema. võid kohe ka stero peale minna, kui tead, mida sa teed. ja steroidid ei anna vaid lihast, vaid annavad ka metsikult jõudu. milleks muidu ka ntx jooksijad dopingut panevad? ja stero ei ole mõttetu, kui sul mingi eesmärk jõukas näiteks tahad saada tugevaks või suuri lihaseid kiiremini, mitte vaid hobi.

 

see jõud tulebki lihasmassi arvelt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatasin mingit head dokumentaali netist, kus rääkis lähemalt sterodest. Tegelt pole see midagi nii ohtlik nagu räägitakse. Teadlased, kes neid uurivad, on isegi kahtle leeri jagunenud. Ei saa öelda, et need päris ohtutud ka nüüd on, aga kindlasti ei ole need nii ohtlikud nagu räägitakse. Ise mõtlesin ka, et tra kaua ma jaman, et peaks ka nagu väikese kuuri tegema ja ise veenduma nende võimekuses, aga siiski otsustasin, et jään puhtaks ja ei hakka tervisega mitte mingeid riske võtma. Teiseks pole mul eesmärk mingi ränk kapp olla, vaid olla tehniline omal alal, millega tegelen.

Pole juba pea kuu aega jõusaalis käinud ja ei saa öelda, et vorm oleks mingi alla läinud. Olen teinud staadionil turnikatel trenni ja enda arust on isegi nagu massi juurde tulnud. Teen siis lõuatõmbeid(ikka raskused seljakotis), triitsepsit rööbaspuudel( raskused seljakotis), kätekõverdused raskustega, süvalihaseid, jooksen jalaraskustega, shadowboxingut hantlitega ja siis erinevaid süvalihaseid. Hakkasin nüüd ka kreatiini uuesti tarbima ja vaatan, kuidas areng kulgema hakkab. Tahaks ikka suve lõpuks mingi 35 lõuatõmmet ära teha. Sügisest siis vaatan, kuhu jõusaali tartus minna. Saan siis esimest korda minna korraliku jõusaali. Maadlustrenni+ poks peaksid ka kõvasti juurde andma :P Ootan juba sügist, et saaks linna ära..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaatasin mingit head dokumentaali netist, kus rääkis lähemalt sterodest. Tegelt pole see midagi nii ohtlik nagu räägitakse. Teadlased, kes neid uurivad, on isegi kahtle leeri jagunenud. Ei saa öelda, et need päris ohtutud ka nüüd on, aga kindlasti ei ole need nii ohtlikud nagu räägitakse. Ise mõtlesin ka, et tra kaua ma jaman, et peaks ka nagu väikese kuuri tegema ja ise veenduma nende võimekuses, aga siiski otsustasin, et jään puhtaks ja ei hakka tervisega mitte mingeid riske võtma. Teiseks pole mul eesmärk mingi ränk kapp olla, vaid olla tehniline omal alal, millega tegelen.

Pole juba pea kuu aega jõusaalis käinud ja ei saa öelda, et vorm oleks mingi alla läinud. Olen teinud staadionil turnikatel trenni ja enda arust on isegi nagu massi juurde tulnud. Teen siis lõuatõmbeid(ikka raskused seljakotis), triitsepsit rööbaspuudel( raskused seljakotis), kätekõverdused raskustega, süvalihaseid, jooksen jalaraskustega, shadowboxingut hantlitega ja siis erinevaid süvalihaseid. Hakkasin nüüd ka kreatiini uuesti tarbima ja vaatan, kuidas areng kulgema hakkab. Tahaks ikka suve lõpuks mingi 35 lõuatõmmet ära teha. Sügisest siis vaatan, kuhu jõusaali tartus minna. Saan siis esimest korda minna korraliku jõusaali. Maadlustrenni+ poks peaksid ka kõvasti juurde andma :P Ootan juba sügist, et saaks linna ära..

 

 

35 lõuatõmmet järjest korrektse tehnikaga? vaevalt et teed ära, see oleks eliit-tase juba

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma teen mingi 11-13 max ja päris laia haardega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.