Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Mu klassivend tõstis just hiljuti seljalihasega 150kg ja ta on 15a.Kunagi tegeles ta mingi võistluskunsti ka aga ta ütles et enam ei viitsi tegeleda sellega ja hakkab bodybuilderiks.Ise soovitasin tal selle võistluskunstiga edasi teha ja lihaseid ka arendada.Ta oli varem täiesti trenni hull ärkas kell 5 üles läks jooksma ja siis tuli veel kooli ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jõudu sul on, aga suurust väga ei ole, y know what i mean.(õlad, trapets, jne)

90kg juures pole eriti hämmastav

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, mida ikka on ka :)

 

aga käsi tundub iseenesest natuke peenike, sa peaks mingit jama sisse imema siis näeksid päris kabe välja juba.

backdblbi.pngUntitled3.png?t=1338392275

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei, mida ikka on ka :)

 

aga käsi tundub iseenesest natuke peenike, sa peaks mingit jama sisse imema siis näeksid päris kabe välja juba.

 

mis kuradi jama sisse imema? käed jah peenikesed veel, suured õlad eriti visuaalselt kaasa ka ei aita. midagi ikka on jah? äkki näitad endast pilti, tahaks näha milline suur koll siis ats õlipats on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eriline toomas oled ikka, hakkad nutma ka äkki?

Ma pmst rääkisin sulle et võiksid mingit pulbrid süüa, veits sellises slängis, sa hakkad jonnima ja ragema nagu väike laps.

Sellessuhtes et kui ma ütlen sulle et midagi ikka on ka, siis see tähendab seda et midagi ikka on ka, aga võiks pulbi najalt suuremaks teha.

Küll ma ka kunagi jõuan postitada, siis kui ma ehk samakaua tegelenud kui sina, ja ma võin öelda et ühe ja poole aastaga, võin ma sulle oma kellad südamerahus kurku suruda :)

 

Ole tubli ja teinekord ära rage.

mis kuradi jama sisse imema? käed jah peenikesed veel, suured õlad eriti visuaalselt kaasa ka ei aita. midagi ikka on jah? äkki näitad endast pilti, tahaks näha milline suur koll siis ats õlipats on
Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eriline toomas oled ikka, hakkad nutma ka äkki?

Ma pmst rääkisin sulle et võiksid mingit pulbrid süüa, veits sellises slängis, sa hakkad jonnima ja ragema nagu väike laps.

Sellessuhtes et kui ma ütlen sulle et midagi ikka on ka, siis see tähendab seda et midagi ikka on ka, aga võiks pulbi najalt suuremaks teha.

Küll ma ka kunagi jõuan postitada, siis kui ma ehk samakaua tegelenud kui sina, ja ma võin öelda et ühe ja poole aastaga, võin ma sulle oma kellad südamerahus kurku suruda :)

 

Ole tubli ja teinekord ära rage.

 

mis kuradi juttu sa ajad, mingisugune jube, arulage, ajupooliku jutt, tõesti sellise jutu peale tuleb pisar silma, et sina olid sperm mis võitis, kurb lihtsalt. sa tolgus ei tea ise ka millest räägid, kuradi pulbrist, mine söö oma pulbrit siis ja tee oma torsot kuradi tont. endal pole ühtegi videot/pilti siin üleval ja tuled veel sõna võtma ja kellasid kurku suruma, ahv selline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis kuradi juttu sa ajad, mingisugune jube, arulage, ajupooliku jutt, tõesti sellise jutu peale tuleb pisar silma, et sina olid sperm mis võitis, kurb lihtsalt. sa tolgus ei tea ise ka millest räägid, kuradi pulbrist, mine söö oma pulbrit siis ja tee oma torsot kuradi tont. endal pole ühtegi videot/pilti siin üleval ja tuled veel sõna võtma ja kellasid kurku suruma, ahv selline.

 

Sorri ,et OT aga sa just targem välja ei paista.


sup3rhum2n.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mingi atsi sõber? lolliga vaieldes tiritakse samale tasemele lihtsalt

 

Rahuneme maha nüüd.

 

Ats:Ega mingi pulbrist ainuüksi suureks ei sa.Seal on vaja ikka rohkem, kui pulber.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No milleks N6gesemehele pulbrid. Kui areng toimub, siis pole neid teps mitte vaja. Pulbreid võta siis, kui areng on kinni jäänud või tunned, et enam ilma ei saa või tahad lihtsalt proovida ära. N6gesemees on ikka väga kõvade näitajatega oma kaaluklassi poolest, arvestadest veel seda, et tal ei ole mingit treenerit ja kõik toimib. Selg ja õlad on ikka väga hästi välja joonistunud, kes muud väidab on lihtsalt kade või on lihtsalt loonud endale mingi lolli ideaali, millest tema arust allapoole olles ei ole sa mingi vend.

Täna jääb endal kahjuks jõusaal vahele :/. Homme teen siis selle nädala ainukese rinnapäeva.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei boss, sorri et suu lahti tegin, järgmine kord küsin sult luba

 

Ma ei ole väitnud et tal pole midagi näidata, ma mainisin et saaks paremaid tulemusi ja värki, kui natukene pulbriga takka turgutada, ning ma pole mõelnud et puhtalt pulbriga juurde peaks saama, et istub kodus vahib jalkat, ning sööb pulbrit, samas vaimus edasi aga väike pulbrike ka lisandiks.

 

Ning ma ei ole ka seda väitnud, et ta jõunäitajad tema kehakaalu kohta väiksed on, ofc its nice sellise kehakaalu juures.

 

Kolmandaks, see vend kes sõna võttis, ma pole sellist nime vahvlis varem näinudki, isegi mitte kuulnud.

 

Nõgesel on lihtsalt isiklik vihavaen minu pihta, sest ta arvab et on kõige targem ja kõik mis vastu tema sittumist on, on väär või lihtsalt arulage.

mis kuradi juttu sa ajad, mingisugune jube, arulage, ajupooliku jutt, tõesti sellise jutu peale tuleb pisar silma, et sina olid sperm mis võitis, kurb lihtsalt. sa tolgus ei tea ise ka millest räägid, kuradi pulbrist, mine söö oma pulbrit siis ja tee oma torsot kuradi tont. endal pole ühtegi videot/pilti siin üleval ja tuled veel sõna võtma ja kellasid kurku suruma, ahv selline.
Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei boss, sorri et suu lahti tegin, järgmine kord küsin sult luba

 

Ma ei ole väitnud et tal pole midagi näidata, ma mainisin et saaks paremaid tulemusi ja värki, kui natukene pulbriga takka turgutada, ning ma pole mõelnud et puhtalt pulbriga juurde peaks saama, et istub kodus vahib jalkat, ning sööb pulbrit, samas vaimus edasi aga väike pulbrike ka lisandiks.

 

Ning ma ei ole ka seda väitnud, et ta jõunäitajad tema kehakaalu kohta väiksed on, ofc its nice sellise kehakaalu juures.

 

Kolmandaks, see vend kes sõna võttis, ma pole sellist nime vahvlis varem näinudki, isegi mitte kuulnud

 

ma eeldan, et sa räägid vadakuvalgu pulbrist. aga räägi siis lähemalt, miks see pulber aitaks kaasa, sest noh, ausalt öeldes ma suht algaja vend ja veel ei tea mis teen, niiet abi kuluks marjaks ära. et kui palju ja millal ma võtan seda pulbrit? enne magamaminekut vist hea võtta onju, siis on anaboolne aken vist?

 

personal-trainer-meme-generator-deadlift-what-muscle-does-that-work-294c2c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anaboolne aken on kuni ~30min pärast trenni. Enne magamaminekut võtke kaseiini, mitte vadakuvalku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei, suht ennem kui hommikul potile lähed, siis määrid kuskile eesnaha vahele, siis tõmbab vardasse ära, pmst, ma ise suht panen hommikust õhtuni, tulemused on selgelt paista.

Lihtsalt unusta ära et ma üldse midagi eelnevalt midagi ütlesin, sa lihtsalt ei lõpeta ja ei anna rahu.

Sul on õigus, sa oled boss, sa oled kõige parem ja kõige tugevam, ning ühesõnaga sa oled kõige kõige, vabandust et ma julgesin siia alateemasse postitada.

Ole õnnelik, ma võin veel seda ka öelda siin et, kõndisin lasnas ja siis nõges tuli vastu ja lükkas otse luuki, mul mõlemad silmad kinni, sobib sulle?

ma eeldan, et sa räägid vadakuvalgu pulbrist. aga räägi siis lähemalt, miks see pulber aitaks kaasa, sest noh, ausalt öeldes ma suht algaja vend ja veel ei tea mis teen, niiet abi kuluks marjaks ära. et kui palju ja millal ma võtan seda pulbrit? enne magamaminekut vist hea võtta onju, siis on anaboolne aken vist?

 

personal-trainer-meme-generator-deadlift-what-muscle-does-that-work-294c2c.jpg


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, suht ennem kui hommikul potile lähed, siis määrid kuskile eesnaha vahele, siis tõmbab vardasse ära, pmst, ma ise suht panen hommikust õhtuni, tulemused on selgelt paista.

Lihtsalt unusta ära et ma üldse midagi eelnevalt midagi ütlesin, sa lihtsalt ei lõpeta ja ei anna rahu.

Sul on õigus, sa oled boss, sa oled kõige parem ja kõige tugevam, ning ühesõnaga sa oled kõige kõige, vabandust et ma julgesin siia alateemasse postitada.

Ole õnnelik, ma võin veel seda ka öelda siin et, kõndisin lasnas ja siis nõges tuli vastu ja lükkas otse luuki, mul mõlemad silmad kinni, sobib sulle?

 

miks ära pean unustama, ma tahan pulbrit teha ja saada tugevaks kolliks nagu ats, pls õpeta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No sa oled ikka eriline toomas, ma just rääkisin mida ma teen, valgud eesnaha vahele ja kõik muu selline.

 

Pmst kui sulle midagi ei sobi siis tõmba chatti, arutame asja, ma peaks millalgi tallinnasse tulema, võid seal ka mulle rääkida, mis sind täpsemalt häirib, ma ei pea silmas mingit fighti ega midagi, lihtsalt ütle mulle näkku see mis sulle ei sobi.

Edasi räägi chatis, ja ma KORDAN, et sa oled kõige parem ja kõige tugevam, ning ühesõnaga sa oled kõige kõige.

Mainin ära, äkki su ego saab mingi valemiga kannatada.

miks ära pean unustama, ma tahan pulbrit teha ja saada tugevaks kolliks nagu ats, pls õpeta

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No sa oled ikka eriline toomas, ma just rääkisin mida ma teen, valgud eesnaha vahele ja kõik muu selline.

 

Pmst kui sulle midagi ei sobi siis tõmba chatti, arutame asja, ma peaks millalgi tallinnasse tulema, võid seal ka mulle rääkida, mis sind täpsemalt häirib, ma ei pea silmas mingit fighti ega midagi, lihtsalt ütle mulle näkku see mis sulle ei sobi.

Edasi räägi chatis, ja ma KORDAN, et sa oled kõige parem ja kõige tugevam, ning ühesõnaga sa oled kõige kõige.

Mainin ära, äkki su ego saab mingi valemiga kannatada.

 

lõpeta nali enam ma küll ei julge sinuga kokku saada, lõpetan intensiivis ja hakkan pudru läbi kõrre sööma

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Nagu trenazööril, aga sul on kõis käes ja alla tulles tõmbad selle endale küljele.

Haiged jalad:http://www.youtube.com/watch?v=rIwa-PMEz_Y&feature=fvwrel

 

big legs, small dick :D:D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Räägi chatis edasi.

lõpeta nali enam ma küll ei julge sinuga kokku saada, lõpetan intensiivis ja hakkan pudru läbi kõrre sööma

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Reedel vist siis teen jälle,proovin siis jõutõmmed teha 140kg aga ei usu,et ära tuleb aga kes teab.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

much hate I see.

kõik olete sitad ja nõrgad ning tehke trenni edasi gg wp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.