Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP
35 lõuatõmmet järjest korrektse tehnikaga? vaevalt et teed ära, see oleks eliit-tase juba

Miks ei peaks? Tõmban eliidi peale ära siis:D. Peab mingi sihi võtma ju. Oleks mõnus küll 35 ära tegelt teha. Täna tegin ilusti juba 20 tükki korraliku tehnikaga ära. Mingi väga lai haare ei olnud, natuke laiemalt kui õlad umbes.. Ja praegu olen kaalus veel juurde ka võtnud oma 4kg ja enne seda veel 45 minutit jalkat kah. Aga eks näeb, mis saab. Tuleb need väikesed õlle ja vessariõhtut ka ära lõpetada. Võtan küll hästi vähe napsu, aga ikkagi teen sellele lõpu nüüd.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii peale väikest suve puhkust, st lihtsama koormusega tehnika trenne hakkan tasakesti intensiivsust suurendama, täna algasin kükkidega proovisime tasakesti, ikka täissügavusse, 155x3x3 ära teha. Ega väga kerge ei olnud, sest 2 kuud pole üldse kükitanud, kui ainult väikese kaaluga rinnal. Kuid õnneks tulid kõik katsed ilusti ära! Nüüd plaanis oktoobrikuus kükitada 200kg ära, kui põlved vinguma ei hakka, sest tõeliselt oli suur koormus põlevedele varajasematel treeningutel.

 

Mulle lubati korraldada nüüd augusti alguses laager, kus elaksin ja treeniksin intensiivselt, siis kusagil kolm nädalat. Loodan, et rahad leiduvad ja ei pea terve suve passima nagu olen. :D (hetkel asi ei ole nii hull, lihtsalt laagris ikka parem režiim ja toitumine)

 

Sõidan Euroopa Meistri Võistlustele Noorteklassis 26.08 - 02.09 ehk selle suve lõpus, kõik ettevalmistus nüüd sinna! :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kristjan vana sa oled üldse ja päris kena kui teeksid 200kg kükki ära.Tee siis video ka.

Täna tegin peale trenni :

Kükkist üleshüppeid

5x50kg

5x560kg

Rinnale võttu:

5x50kg

5x5 60kg

ja rinnalt surumis(püsti)

5x3 30kg

5x2 40kg

5x2 50kg

Ja lõppuks tegin kõhtu-selga peale ja kõige viimaseks ventitust.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lootusetu sellele vastust saada. Odavalt suht võimatu selliset inventaari saada :/.. Ei mõista isegi, miks need hinnad nii kirved on.

 

Valmistasin koos ühe inimesega umbes sellise pingi (keevitasime, värvisime jne):

 

dip-station.jpg

 

See võttis 1.5 päeva. Materjalikulu (ehk põhiliselt metalli) oli 35 EUR. Selline leht nagu treeningvahendid.ee küsis sellise pingi eest 240 EUR.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Valmistasin koos ühe inimesega umbes sellise pingi (keevitasime, värvisime jne):

 

dip-station.jpg

 

See võttis 1.5 päeva. Materjalikulu (ehk põhiliselt metalli) oli 35 EUR. Selline leht nagu treeningvahendid.ee küsis sellise pingi eest 240 EUR.

 

Kasumit peab ju kuidas saama,pole mõttet müüa kui kasumit ei saa.

Mis selle asja mõtte muidu on?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kasumit peab ju kuidas saama,pole mõttet müüa kui kasumit ei saa.

Mis selle asja mõtte muidu on?

 

Seda kindlasti. Ma lihtsalt räägin. Võib-olla mõni tubli noorem tüüp siin foorumis hakkab neid ise tegema... ja odavamalt. :D

 

EDIT: Lihtsalt 240 euri maksta mingi faking metallpuki eest on ikka röögatu.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kristjan vana sa oled üldse ja päris kena kui teeksid 200kg kükki ära.Tee siis video ka.

 

Olen 17. aastane. Tahtsin augustiks ära teha 200kg, kuid põlved lõid veidikene üles, sest siis kui tegin suuremat jalgade trenni siis võttis kõvasti läbi, lisaks üldiselt väga raske treenida, sest keha on väsinud. Kükitamine abiharjutus.

Tegelen klassikaga ehk olümpia alaga, mida saab nüüd Londonis ka näha. (rebimine, tõukamine)

 

Olen isegi kunagi postitanud enda video kui tegin 180kg. Kui huvitab:


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen 17. aastane. Tahtsin augustiks ära teha 200kg, kuid põlved lõid veidikene üles, sest siis kui tegin suuremat jalgade trenni siis võttis kõvasti läbi, lisaks üldiselt väga raske treenida, sest keha on väsinud. Kükitamine abiharjutus.

Tegelen klassikaga ehk olümpia alaga, mida saab nüüd Londonis ka näha. (rebimine, tõukamine)

 

Olen isegi kunagi postitanud enda video kui tegin 180kg. Kui huvitab:

 

päris hea, mis kehakaalu juures see oli? ja mis rebimine/tõukamine praegu on?

 

ise plaanin ka kükkimist/snatchi ja c&j tegema hakata aktiivselt sügisel, juhul kui saan tõstmisjalanõud soetatud kuskilt (samad mis sul, nendega 5+ kükkida :laugh:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
päris hea, mis kehakaalu juures see oli? ja mis rebimine/tõukamine praegu on?

 

ise plaanin ka kükkimist/snatchi ja c&j tegema hakata aktiivselt sügisel, juhul kui saan tõstmisjalanõud soetatud kuskilt (samad mis sul, nendega 5+ kükkida :laugh:)

 

See oli kui kaalusin 78kg ehk võistlesin kehakaalus -77kg siis. Kuid nüüd treeneriga otsustasime, et võtame juurde ning kaalun 81 - 83kg ehk kehakaalus -85kg. Kehakaal kõigub õutsalt, üks päev ei söö korralikult ja kaalun juba 79kg ning söön liialt tuleb 83kg. :D

Ei taha kaotada kiirust ning enne võistlusi kaalu langetada sellepärast kaalungi selles vahemikus, mitte 85kg.

 

Hetkel rebimine 110kg ning tõukamine 130kg. Tõukamine peaks ära tulema 140kg, sest jalad lubavad seda, lihtsalt veel raske maast lahti venitada seda kangi. Pole suur jõutõmbe mees.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju sul rinnalt surumine ja rinnale võtt?Kaua tegelenud oled ?

Sellise vanuse kohta päris head tulemused.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palju sul rinnalt surumine ja rinnale võtt?Kaua tegelenud oled ?

Sellise vanuse kohta päris head tulemused.

 

Rinnalt surumises rekord on 60kg, viimati surusin 2 aastat tagasi rinnalt. Tänapäeva metoodiga eriti ei poolda surumist rinnalt, kui vaid juba käigus suured kaalud ning probleem kätega. Siiani mul kõik korras.

Minu treener räägib, et rinnale võttu ka pole vaja veel teha, kui teen siis umbes 110kg - 120kg töötan. Praegu umbes sellised näidud, et kui kükitad rinnal rekordikaalu x 3 ehk näiteks mul 140x3 siis pead seda ka tõukama - seda rääkis mulle Viktors Ščerbatihs(olümpia hõbe ja pronks medalist, lätist).

 

Tegelenud üldse olen kokku nüüd suve alguses sai kolmas aasta täis.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi seda Iron Gym'i kasutab, on väärt ost?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasumit peab ju kuidas saama,pole mõttet müüa kui kasumit ei saa.

Mis selle asja mõtte muidu on?

Hea triitseptsit treenida sellel. 240 eur oleks selle eest ikka väga ränk maksta. Elaks ma täis maakohas, siis oleks arvatavasti ammu selle ise juba ära teinud, aga nii maa kohas siiski ei ela. Ja mingist kasumist siin rääkida ei maksa, sest neid ei osta mitte keegi peaaegu..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi seda Iron Gym'i kasutab, on väärt ost?

 

lõuatõmbamiseks, kätekõverdusteks jne asjadeks hea asi, endal kodus vedeleb, väike vend pumpab sellega praegu iga päev mu kava järgi. alustas nii et jõudis 1 hädise chinupi, nüüd paugutab 12+.

 

seda väikest raha mida selle eest küsitakse on ta kindlasti väärt, ruumi palju ei võta, ning sips-sops lükkad uksepiida peale (kui oled kehakaalult raskem indiviid, soovitan, et uksepiit oleks kõvasti kinni, endal kodus nt. prisked kruvid sisse lastud igaks juhuks)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju see maksab? Vahest tõesti ei viitsi õue minna et lõuatõmbeid teha, oleks toas siis teeks koguaeg kui vabahetk tekib :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole kaua aega kirjutanud siia.

Täna tegin rinnale järgmise seeria:

12x 70kg, 10x 80kg, 6x 90kg, 2x 100kg (varuga)

Pühapäeval kükkisin. Nüüd teen rohkem sügavamalt, üle paralleeli kükke. 12x 80kg, 10x 110kg, 8x 125kg, 5x 140kg (VARU)

Läheb hästi. Kaal kõigub 90kg juures. :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole kaua aega kirjutanud siia.

Täna tegin rinnale järgmise seeria:

12x 70kg, 10x 80kg, 6x 90kg, 2x 100kg (varuga)

Pühapäeval kükkisin. Nüüd teen rohkem sügavamalt, üle paralleeli kükke. 12x 80kg, 10x 110kg, 8x 125kg, 5x 140kg (VARU)

Läheb hästi. Kaal kõigub 90kg juures. :)

 

5x140kg kükk sügavamale kui paralleel? video plz, skeptiline natukene

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
5x140kg kükk sügavamale kui paralleel? video plz, skeptiline natukene

 

Ole siis skeptiline. Ei teinud videot, aga varsti kükin uuesti ja proovin siis umbes 6-7x 140kg, siis saab ka video.

Skeptik-n6gesemees123


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
jah, olengi skeptik. ma vähemalt suuremate saavutuste korral kaasan video

 

See pole mingi suur saavutus ju :D

Teemasse ka: täna seljatrenn :P. Selg üks nõrgimaid mul, nii et annan seljatrennis endast alati 200%. Pärast muljetan.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei peaks tööl käima, käiks ka prlt jõmmis...

 

Viimati käisin Sadolini jõukas(vähem kui nädal tagasi), kõik uued atribuudid, lendamist teed mingi 75-100kg-ga, mingi aparaat on, ma arvan et mõjub samamoodi nagu hantlitega 10kg-stega teha.

Kõik uus süsteem, väga chill oli igastahes, oleks rohkem vabu päevi saaks rohkem käija


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See pole mingi suur saavutus ju :D

Teemasse ka: täna seljatrenn :P. Selg üks nõrgimaid mul, nii et annan seljatrennis endast alati 200%. Pärast muljetan.

 

miks boldisid neid suuri numbreid siis? :confused:

 

 

Ei peaks tööl käima, käiks ka prlt jõmmis...

 

Ma ärkan 5 hommikul, et minna tööle, töölt naasen 14-16 päeval, peale seda on trenn. Töö on füüsiline.

 

Nice try tho.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
miks boldisid neid suuri numbreid siis? :confused:

 

 

 

Ma ärkan 5 hommikul, et minna tööle, töölt naasen 14-16 päeval, peale seda on trenn. Töö on füüsiline.

 

Nice try tho.

 

Sa mingi ultra ruff guy, ma suht outis omadega peale tööd + jõmm asub 15km eemal ka.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
miks boldisid neid suuri numbreid siis? :confused:

 

 

 

Ma ärkan 5 hommikul, et minna tööle, töölt naasen 14-16 päeval, peale seda on trenn. Töö on füüsiline.

 

Nice try tho.

 

Mul täpselt sama seis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mind ei huvitaks ka see kui ma tööl käima peaks. Eelmine suvi käisin sellises töökohas, kus oli vahetused 12 tunnised. 2 öösel, 2 päeval ja siis 4 päeva vaba. Käisin ikkagi jõusaalis. Oli ilge jama käia küll vahepeal enne tööle minekut jõmmis, aga siiski käisin. Vabadel päevadel, kui jõusaal kinni oli, siis leiutasin ise midagi. Praegu olen juba kuu aega teinud staadionil turnikate peal trenni ja siis veel süvalihaseid. Vorm pole alla läinud, hoopis paremaks on läinud. Hea vaheldus tegelt tuimale jõusaalile..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.