Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
1 tund okei teed jõukat, aga samamoodi võiksid ka 1 tund aeroobset teha ju :)

Ja liiga pikk vahe sisse ei tule? nagu ma lugenud/kuulnud siis parim puhkus 48 tundi lihasele ja siis lase uuesti, ehk siis hakka vb 2 gruppi korraga võtma ?

 

Lõpeta..

Mõtle nüüd ise, kui ma peale igat jõusaali teeksin ka 1h aeroobset. Liigne aeroobne tähendab ka lihasmassi kadu. Siis tuleks aeroobset 8h nädalas, veits palju jah. 48h on lihtsalt aeg, mis kulub taastumiseks. Ma ei loe kuskilt välja seda, et siis peab kohe uue tambiga edasi minema. Teengi mitut lihasgruppi korraga ju? Esmaspäev on rind - rind on piisavalt suur ja detailne kehaosa, et lihtsalt ei ole mahti veel ühte asja juurde võtta. Rinna trennid alati suhteliselt pikad(1,5h). Teisipäeval on selg ja õlg. Neljapäeval on triits ja biits. Reedel on jalg, mis moodustab samuti väga suure osa meie kehast. Tuharad, jala esi- ja tagaosa, säär.

Ei saa aru sinust, ei saa.

Suhteliselt mõttetu vaidlema tulla. Olgem ausad, sa oled ülim algaja, mina lihtsalt harrastaja, kes teab ka asjadest natukene midagi.

Või kui Sina oma meetodites nii kindel oled, siis võime ju kehasid talvel võrrelda, or what? : )


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mute siis maas lõpuks.

 

Naasesin pool tundi tagasi samuti jõusaalist, oli selja ja triitsepsi päev.

 

Alustuseks tegin 3x5-3-1 muscle uppi. Mõtlesin need oma selja-triitsa kavasse lisada. Naljakas oli see, et hiljem kui sain tehtud need, tulid kaks noort venelast (minust siiski 1-2 aastat vanemad) ja palusid mul ette näidata, et mis moodi ma tegin muscle upi, näitasin ette, aga suurt nad sellest ei õppinud, oli naljakas vaadata, kuidas nad ikka kordamööda kahekesi jõudu katsusid ning aju ragistasid, et mis tehnikaga see ikka käib (midagi ei tulnud neil välja). Sai siis mul naljast isu täis ja ütlesin, et nad harjutaksid laia haardega pullupe.

 

Siis igakorrane surumine, seekord oli 10x3x73kg, üpris tüütu peaks mainima.

 

Peale seda tuli siis jõutõmme 3x3x90kg

Lõuatõmbed 4x6x15kg

T-Bar row 3x8x40kg (40kg raskusi kangi otsas)

 

Incline skull crusher 4x5x35kg

Bench dipid 2x15x30kg

Kätekõverdused jalad kasti peal ja tõukega (käed maast lahti) 4x10

 

Ja seejärel tuli kõht. Trenni pikkuse kohalt võin öelda, et endal tuleb 2 tundi alati ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tanel tunnistan , et olen ülim algaja aga seda kõike juttu räägib mulle 70 aastane treener...kelle all on päris kuulsad inimesed välja tulnud.

Tema põhimõte minuga on just, et okei, sa võid jõusaalis käia, aga , et sellest oleks ka mujal kasu, ehk siis saaks maksimumi.

Tema sõnaotsesesmõttes ütleb mulle mis ma tegema pean ja nii teen ma kätele oma....30 harjutust oli vist, seerjatega, ja siis liigub kas rinna v kõhu poole ja siis olen kutu omadega. aga jhm, peace. :D


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tanel tunnistan , et olen ülim algaja aga seda kõike juttu räägib mulle 70 aastane treener...kelle all on päris kuulsad inimesed välja tulnud.

Tema põhimõte minuga on just, et okei, sa võid jõusaalis käia, aga , et sellest oleks ka mujal kasu, ehk siis saaks maksimumi.

Tema sõnaotsesesmõttes ütleb mulle mis ma tegema pean ja nii teen ma kätele oma....30 harjutust oli vist, seerjatega, ja siis liigub kas rinna v kõhu poole ja siis olen kutu omadega. aga jhm, peace. :D

 

Muidugi, eks igal ühel omad meetmed, aga ära tule ainult ütlema, et trenni vähe on :).

13h pärast juba saalis jalga tegemas! Can't wait! Head ööd praegu :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Spordipäev kell 8.30

100M - 13.57, oma jooksus kolmas, jäin stardis julmalt tukkuma ja stardist minnes olin viimane... :D

Kaugust hüppasin vaid 4.50, muidu hüppan 5+ meetrit vasaku jalaga tõugates, aga millegipärast sain koguaeg parema jalaga maast lahti ja pidin leppima kesise tulemusega...

Kuul 12.84, 5 kilone kuul. Kooli teine tulemus, esimesel oli 13,04

 

Jõukas tegin biitsa ja triitsa.

Kangiga biits püsti - 20, 30, 40, 45 - x8

Triits kangiga püsti - 20, 30, 40 - x8

Alla tõmbed kangiga masinal - 10, 30, 35, 35, 35 - x 12

Trossidega biits - 10, 15, 17.5, 15, 12.5, 10 - x 14

Prantsuse surumine - 20, 30, 30 - x 8


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise hakkasin ka nüüd teistmoodi tegema jõusaalis.Käin ainult 2 korda nädalas nüüd jõusaalis+2 korda kickpoks ja 2 korda veel jooksmas.Enne jõmmi teen harjutusi, mis kickpoksis olen õppinud ja palju venitusi.Nendele kulub umbes 1h aega, siis suundun jõusaali ja teen baasharjutusi+ biitsepsit ja õlga.Rinnalt teen praegu nii 35kg*6, 45kg*6, 55kg*6, 65kg*6, 75kg*6(järgmine trenn on iga seeria juba 8 kordust ja siis tõstan 80kg jne..).Kui rind tehtud on, siis teen kükki 65*6*6 praegu(iga trenn tõstan raskust 10kg) ja siis jõutõste 85*6*6(samuti tõstan iga trenn 10kg võrra raskuseid) ja siis biitsepts(35kg*8, 45*8, 50*6 ja 35*8).Ja hantlite tõstmine ette.

Kui jooksmas käin siis teen enne seda 6*10 lõutaõmbeid ja kätekõverdusi nukkidel ja käelabadel kordamööda.

Kuna koormus on suhteliselt suur siis kasutan ka Hera80, et suudaks taastuda paremine ja mass ei kaoks.Kaalun 73kg praegu.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kel huvi, vaadake blogi, seal on pildid tänasest tagasihoidlikust vormist :)

Link signatuuris!

Meeldivad reede jätku!

 

Panen pildid siia ka siis, kuna uuendan blogi vahepeal ning pildid vajuvad allapoole.

Pildid:

 

20110916153619.jpg

 

20110916153631.jpg

 

20110916153704.jpg

 

20110916153727.jpg


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tanel viska facebooki ülesse ;d


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tanel' date=' kui pikk sa oled? Ja palju sa nädalas jõusaali külastad?[/quote']

 

180-181cm olen pikk. Jõusaalis käin üsna tihti - raskuste tõstmine 4x nädalas ning nädalavahetuseti aeroobne jõusaalis (spinning, stepperi peal, jooks). Üks päev jääks nagu puhkuseks, ent see on kolmapäev, kus mul koolis on 2 tundi kehalist : ). Iga päev praktiliselt midagi.

Blogist saate täpsemalt lugeda


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Homme siis rinna & biitsa päev, proovin rinnalt 90kg, näeb kas selle nädala surumised kasuks tulnud. Kaalu nüüd 64-65kg

 

Jään huviga ootama ! :)

Sa oled pidevalt kirjutanud inglise keeles jõusaali harjutuste termineid, et kui võimalik, võiksid eesti keeles kirjutada, saaksin ka aru :D, ei viitsi googeldada. (Nt rinnalt surumine, rööbaspuudel keha tõsted vms).

Endal oli täna spinningu trenn, väga hästi võttis läbi :). Lisaks tegin veel 15x keha, 15x keha, 15x keha rööbaspuudel kõhtu.

Täpsemalt saate lugeda blogist, signatuurist saate lingi.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna oli siis rinna ja biitsa päev.

 

Alustuseks proovisin 90kg rinnalt, tuli isegi, aga peale tõuget jäi puudu, ma teadsin, et ma pean selle ära tegema, seega perse hüppas pingilt lahti ja vibutasin kus jube, aga sain ära tehtud. Peale seda oli selg aiaiai bljad, terve trenn oli tunda, hiljem mitte nii hullult, järgmine nädal surun puhtalt ära, ma loodan.

 

Peale seda siis kaldega surumine 4x8x50kg

Horisontaalis surumine 6x6x65kg (viimased seeriad 6 reppi ära ei tulnud)

Rööbaspuudel surumine 4x6x15kg (kuigi ma ei teinud seda rööbaspuudel)

 

Hantlitega biitsa kõverdused 3x10-9-8x13.5kg

Hantlitega neutraalse haardega kõverdused (e. hammer curls) 3x7-6-5x13.5kg

Lõuatõmbed kitsa althaardega 3x8

 

Pealthaardega kõverdused (randmetele) 3x8x25kg

 

Ja siis kõht.

 

 

Homme jalad ja õlad, proovin küki maxi (hetkel 115kg, sellest ei proovinud edasi).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eile käisin esimest korda jõukas :)

Hakkan nüüd ikka paar korda nädalas käima.

Täna biits,triits ja sellised kohad haigelt valusad :D

 

Eks see ongi niimoodi esimesed nädal-kaks, et lihased valusad peale trenni, ära siis sellest ära ehmu, et peale igat trenni nii on, ei ole.


Make it idiot proof and someone will make a better idiot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänane päev trennist samuti selja taga.

Trennis oli selg ja õlg.

Tunne on kuidagi raske. Eks see ole dieedist ning magamatusest, ootan nädalavahetust väga.

Iga päev on aga uus sissekanne minu blogisse! Kes veel lugenud pole, siis vaadake signatuuri!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna olid siis jalad ja õlad. Küki max 120kg ei tulnud ära, polnudki sellist "maxi purustamis" tunnet sees, ju siis polnud parim päev.

 

Kava oli selline:

Surumine horisontaalpingil 7x5x70kg (viimased kaks seeriat ei tulnud 5 reppi tegin 3, rind kibe eilsest)

Kükk 5x5x80kg (kerge isegi, küki kohalt olen tihti laisk ja ei viitsi maximum pingutust saavutada)

Säär jalapressil 4x15x100kg

Jalapress 2x10x100kg (samuti oleks võinud kõvasti rohkem aga tahtsin jalgadega ruttu ühele poole saada)

Sirgete jalgadega jõutõmme 3x8x40kg (tagureis)

 

Hang clean (eestikeelset terminit ei tea) 3x8x50kg (väga väss harjutus)

Kuklatagant surumine 4x6x35kg (40kg ei pea kere vastu)

Kõrvaletõsted hantlitega 4x10x5kg (tegelikult ei tee hantlitega, hoopis ketasega ja järgmine suurus 10kg mis veits raske ja ebamugav hoida käes)

Hantlitega trapets, kehitamine 4x10x22,5kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna oli hea päev :D

Energiat oli nii palju, et ma lihtsalt jätkasin ja jätkasin...

Väikene kirjelduse moodi asjake ka :

 

3x8 Rinda laia haardega

3x6 Rinda kitsa haardega

4x8 Rinnale kangi tõstmine ( ei mina tea neid nimesi )

3x6 Õla tõste ( 60 kg tuli isegi ära, mis on minu jaoks hetkel suur kaal... )

3x6 Õla ringid

 

Väike paus

 

3x6 Õla haarded?

3x8 Käte tõst mingil masinal.

 

4x12 Bitsep

3x8 Tritsep raskustega

3x8 Tritsep masinal

3x8-12 Randme üles tõst

3x8-12 Randme allatõst?

1x12 Bitsep

3x12 Lõuatõmbe masinaga?

3x12 Lõuatõmbe masinaga selga

 

Väike paus

 

3x25 Tavaline kõhulihaste harjutus

3x8 Jalgade tõstmine

3x8 Ülakeha tõstmine poomil vms.

3x12 Jalgade surmine masinal

3x12 Päkkade tõstmine mingilmasinal.

 

Ma loodan, et ma liiga palju ei teinud, ja keegi võiksgi sellest midagi rääkida....et kui nii palju teha, siis kas ma koorman enda keha liiga ära ja keha ei jõua vastavalt lihaseid taastada? v on see alguse asi jälle ja ajapikku hakkan vähem jaksama? Raskused olid mulle piisavalt raksed, et mingit kergelt surmist ei olnud.

 

Lugege ka blogi ;) ( Vaata signast urli )

Halvustavaid kommentaare pole vaja (A)


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.