Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Alustasin täna päeva rinnalt surumisega 6x6x50kg (Teen Smolovi rinnakava). Edasi jätkasin seljaga, nagu plaanis oli.

Jõutõmmet 3x6x120kg, pole ennem nii suure raskusega teinud. Pärast seda tegin 2x5 althoidega lõuatõmbeid. Lõuatõmme üks nõrgemaid harjutusi mul.

Siis lasin veel kitsalt althoidega ploki allatõmmet 2x8 ja 1x10. Natukene õlga ka veel peale, lendamist 3x8x8.5kg. Lendamine samuti nõrk mul.

Tegin veel masinal lendamist ka (Mõlemal pool 7.5kg). Ja lõppu tegin kõhulihaseid. Ab rolleriga 2x8, õlg oli väsinud, pärssis natukene tulemust. Peale ab rolleri tegin veel

side bendi hantliga 2x10 ja ab crunchi sellel võimlemispallil 2x10.

 

kuidas sul selg vastu peab sellisele koormusele ? kui ma ise tegin 4x6 seeriaid 110'ga, siis oli selg ikka korralikult haige paar päeva...


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuidas sul selg vastu peab sellisele koormusele ? kui ma ise tegin 4x6 seeriaid 110'ga, siis oli selg ikka korralikult haige paar päeva...

Kuigi mul tehnika on jube (Nagu mu 161kg jõutõmbe videost näha), aga ma ei tea, ei tõmba selga valusaks. Ja selg harjunud ka sellise koormusega :)


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tugevam sinust maybe?

 

ega ma vastu ei vaidlegi, reamehel tundub areng päris jõhker olevat tõmbes ka :D aga noh, rekordid väga suure vahega pole, siis mõtlesin et uurin kas ma olen ainuke kellel selg vastu ei pea :P


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega ma vastu ei vaidlegi, reamehel tundub areng päris jõhker olevat tõmbes ka :D aga noh, rekordid väga suure vahega pole, siis mõtlesin et uurin kas ma olen ainuke kellel selg vastu ei pea :P

Arengu üle ei saaks nuriseda jah :D Küll järgi tuled. Kusjuures mind motiveeris see näiteks, kui sa olid ~2-3 kuud tagasi minust tsipakene ees. Pani eriti pingutama.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arengu üle ei saaks nuriseda jah :D Küll järgi tuled. Kusjuures mind motiveeris see näiteks, kui sa olid ~2-3 kuud tagasi minust tsipakene ees. Pani eriti pingutama.

 

;) väike võistlus ei tee paha

kuid järgi tuleku kohta ei oskagi öelda, teen ainult kord kuus tõmmet sest seljavalu ei ole üldse tore asi :L eks ma vaikselt ikka tiksun, kuid ennast sandistama mingite rekordite nimel ei hakka :P

btw, palju sa kaalud hetkel ?

 

//leidsin protokolli ka netist üles siis, -66 viies koht :D

http://www.raplamsl.ee/public/files/Rapla%20KV%20Joutostmine2013_04_06.pdf

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

miks ma midagi sellest võistluselt ei teadnud ;d oleks ka kohale tulnud. protokolli põhjal oleksin saanud napilt -83kg esimese koha ;d nojah, oleks isegi absoluutis esimese koha saanud. aga nagu ma aru saan, oli see aint rapla maakonna sisene võistlus?

Muudetud liikme toido'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas jõutõmbe puhul saab rääkida üldse mingist sügavusest? sügavus pigem küki teema

 

 

Muidugi ja tulebki rääkida.Sa tõmbad ju sirge seljaga seega puusad väljuvad sügavalt.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks ma midagi sellest võistluselt ei teadnud ;d oleks ka kohale tulnud. protokolli põhjal oleksin saanud napilt -83kg esimese koha ;d nojah, oleks isegi absoluutis esimese koha saanud. aga nagu ma aru saan, oli see aint rapla maakonna sisene võistlus?

 

see on minuteada kõigile aga lihtsalt ei reklaamita välja seda eriti, et jääks ikka omadele ka auhindu :D muidu tulevad mujalt kapid kohale tõmbavad laua tühjaks xD


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin rinda ja kõhtu täna. 3x3x60kg ja 7x2x60kg rinnalt surumist. Eesmärk oli 10x3x60kg, aga ei jõudnud.

Peale Smolovit alustasingi kõhuga, 30 korda ab rolleriga. Siis kohe võimlemispallil crunche 2x10. Crunchid ja ab rollid võtsid üpriski läbi,

ning peale seda tegin lõdvemalt jalgade tõsteid ette 2x10 ja lõppu dumbbell side bende 3x10x16kg.

Kõht annab hetkel natuke tunda.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise käisin ka suht esimsest korda:D.

Tegin jalalihaseid ja siis natukene veel seal igasugust, tutvusin siis kõikide treenimisvõimalustega.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise käisin ka suht esimsest korda:D.

Tegin jalalihaseid ja siis natukene veel seal igasugust, tutvusin siis kõikide treenimisvõimalustega.

Võta järgmiseks korraks mingisugune kava ka endale. Ise näinud nii palju algajaid, kes tulevad jõusaali, ja siis hakkavad igasuguseid lambiharjutusi tegema, käivad mõned nädalad/kuud, ja no gain.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi eurosporti vaatas?Kas keegi teab sellist asja ,et kui nuusutad seda siis ärkad üles vms.See oli mingi pudeli sees vms.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi eurosporti vaatas?Kas keegi teab sellist asja ,et kui nuusutad seda siis ärkad üles vms.See oli mingi pudeli sees vms.

 

nuuskpiiritus


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui need v6tavad crossfiti kokku teie jaoks siis v6in 6elda, et olete lambi j6usaali meatheadid kes k2ivad j6usaalis chesti ja bicepit pumpamas, puudub absoluutne lihas vastupidavus ja tegelik j6ud, no offence, aga see on nii kirjas, kes teha ei suuda/oska, vihkavad. Proovige m6ni workout ja asi on palju hullem kui arvate. Olen teinud paar WOD m6ne selliga nagu teie kes arvavad et m6ttetu asi, aga kui tegemiseks l2heb siis peale 2 minutit on kutid siruli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai kä täna jõusaalis käidud ja jalgu tehtud.Ära tulles jalad värisesid all:Dkohe nähe,et pole ammu korralikult teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui need v6tavad crossfiti kokku teie jaoks siis v6in 6elda, et olete lambi j6usaali meatheadid kes k2ivad j6usaalis chesti ja bicepit pumpamas, puudub absoluutne lihas vastupidavus ja tegelik j6ud, no offence, aga see on nii kirjas, kes teha ei suuda/oska, vihkavad. Proovige m6ni workout ja asi on palju hullem kui arvate. Olen teinud paar WOD m6ne selliga nagu teie kes arvavad et m6ttetu asi, aga kui tegemiseks l2heb siis peale 2 minutit on kutid siruli

mida sa mõtled "tegelik jõud" all?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui need v6tavad crossfiti kokku teie jaoks siis v6in 6elda, et olete lambi j6usaali meatheadid kes k2ivad j6usaalis chesti ja bicepit pumpamas, puudub absoluutne lihas vastupidavus ja tegelik j6ud, no offence, aga see on nii kirjas, kes teha ei suuda/oska, vihkavad. Proovige m6ni workout ja asi on palju hullem kui arvate. Olen teinud paar WOD m6ne selliga nagu teie kes arvavad et m6ttetu asi, aga kui tegemiseks l2heb siis peale 2 minutit on kutid siruli

Haters gonna hate. Ei arva crossfitist midagi erilist. Btw, treenin kõiki lihasgruppe.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.