Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi oskab öelda ,mis harjutus on hea reie pealtele ?Nagu ,kui teen rinnalevõttu siis jalad väsivad ära all seismisest.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga kergelt tuli kuidagi või tundus:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Realiseerisin end täielikult jõutõmbes, tulemuseks siis selline purakas -

Märgiks ära, et lisasin eelmisele rekordile +16kg. Enne 161kg proovisin siis 1x150kg ja 1x155kg.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Realiseerisin end täielikult jõutõmbes, tulemuseks siis selline purakas -

Märgiks ära, et lisasin eelmisele rekordile +16kg. Enne 161kg proovisin siis 1x150kg ja 1x155kg.

 

Sügavus oli suht hea aga tõmbasid seljaga mis polnud hea ,ma olen ise ka proovin 160kg ,mis tuli ka seljaga.

Proovi mitte seljaga tõmmata ,muidu võid selja ära tõmmata.

Muidu päris hea (Y)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sügavus oli suht hea aga tõmbasid seljaga mis polnud hea ,ma olen ise ka proovin 160kg ,mis tuli ka seljaga.

Proovi mitte seljaga tõmmata ,muidu võid selja ära tõmmata.

Muidu päris hea (Y)

kas jõutõmbe puhul saab rääkida üldse mingist sügavusest? sügavus pigem küki teema

 

panen ka enda deadlifti siia, mis täna tegin

 

Muudetud liikme toido'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Toido,sul tuli pärast hästi jõutõmme :D aga kitsamalt oled ka proovinud ?Nagu ,et paned jalad rohkem kokku ?

Täna sain teha rebimist ,krt kus mulle üldse ei meeldi rebimist teha

Vähemalt uus rekord 60kgx4 :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kunagi tegin conventional deadlifti, aga pole see mu jaoks. sumo deadlift sobib paremini mulle

 

On seal muidu mingid vahet ka,kuidas teed ?Mulle tundub ,et see sumo deadlifting on kergem kui tavaline aga võin ka eksida.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On seal muidu mingid vahet ka,kuidas teed ?Mulle tundub ,et see sumo deadlifting on kergem kui tavaline aga võin ka eksida.

Ma olen ka proovinud sumo stiilis. Üldse ei istu, isegi 100kg tundus raske.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna sain kehalise tunnis teha kangi

2minuti jooksul pidi suruma üles ,niipalju kui jõuab .

Raskus kokku oli 25kg

Tegin 2minuti jooksul 68korda :D

Ise surun rinnalt 70kg max :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna tuli uus rekord rinnale võtmisel ,võtsin 100kg 1x2.Treeneri sõnul tuli pärast hästi üles.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

võistlus läks suhtkoht perse laupäeval, tuli esimese alana kohe kükis nulliring :L pmst lükkasin 90 peale algraskuseks, sain üles ilma mingi probleemita kuid põlved ei andnud sügavust kätte, läksin nii alla kui sain, põlved lõid lukku, enam alla minna ei saanud ja ei olnud 90 kraadine kükk, ei loetud ära. öeldi, et oleks sent-paar sügavamale saanud, siis oleks ära loetud aga njah, mis sinna enam parata. kuid siiski, tõmbes tuli uus rekord 150 kilo ja rinnalt kordasin siis 70 kg. oleks rinnalt veel tulnud isegi aga katsed said otsa :D

kui oleks kükis kasvõi 45 ära teinud, oleks saanud kaalus teise koha ja noorte üldarvestuses 1. koha :D -66 võistlesin, kaal 64,8 (võtsin ~2 kilo alla isegi võistlusteks)

vähemalt oli 1 trennikaaslane samas pundis, tema siis pani rinnalt 125 algraskuse ja ei tulnud ära. trennis lükkas 130 ilma probleemideta :S

aga jah, mis sitasti see uuesti, tuleb kükki palju rohkem harjutama hakata ;)


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alustasin täna päeva rinnalt surumisega 6x6x50kg (Teen Smolovi rinnakava). Edasi jätkasin seljaga, nagu plaanis oli.

Jõutõmmet 3x6x120kg, pole ennem nii suure raskusega teinud. Pärast seda tegin 2x5 althoidega lõuatõmbeid. Lõuatõmme üks nõrgemaid harjutusi mul.

Siis lasin veel kitsalt althoidega ploki allatõmmet 2x8 ja 1x10. Natukene õlga ka veel peale, lendamist 3x8x8.5kg. Lendamine samuti nõrk mul.

Tegin veel masinal lendamist ka (Mõlemal pool 7.5kg). Ja lõppu tegin kõhulihaseid. Ab rolleriga 2x8, õlg oli väsinud, pärssis natukene tulemust. Peale ab rolleri tegin veel

side bendi hantliga 2x10 ja ab crunchi sellel võimlemispallil 2x10.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.