Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

miks sa tõmbele nii palju kordusi teed? üle 6 minu arust ülirõve teha :D

 

ma tegin ennem ka 6-seid seeriaid suurema raskusega, igakord oli selg räigelt haige. kümneseid seeriaid vähe kergema raskusega tehes on selg enam-vähem korras.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma tegin ennem ka 6-seid seeriaid suurema raskusega, igakord oli selg räigelt haige. kümneseid seeriaid vähe kergema raskusega tehes on selg enam-vähem korras.

 

Ei ,lihtsalt ei.Suurema raskusega tee mingi 2-4korda aga kergemaga tee 6.korda aga kindlasti ära 7 tee .

Kuna kui suurema raskusega teed 6-seid seeriaid ,siis võid kindlasti selja ära tõmmada ja seda saa ju vist ei taha ?Soovitus oleks ,et tee suuremaid 2-4 ja väiksemaid 5-6.

Seal pukkid olemas ,kus teed ?Kui on ,siis tee pukkide pealt ja aitab selga tugevaks saada.Et ,teed soojaks mingi 70-80kg ja siis paned mingi 90-100kg ,lased varvasteni välja aeglaselt ja kiiresti üles tagasi(ise oled pukkide peal).Loodan ,et said aru ,kui ei saanud siis küsi.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ,lihtsalt ei.Suurema raskusega tee mingi 2-4korda aga kergemaga tee 6.korda aga kindlasti ära 7 tee .

Kuna kui suurema raskusega teed 6-seid seeriaid ,siis võid kindlasti selja ära tõmmada ja seda saa ju vist ei taha ?Soovitus oleks ,et tee suuremaid 2-4 ja väiksemaid 5-6.

Seal pukkid olemas ,kus teed ?Kui on ,siis tee pukkide pealt ja aitab selga tugevaks saada.Et ,teed soojaks mingi 70-80kg ja siis paned mingi 90-100kg ,lased varvasteni välja aeglaselt ja kiiresti üles tagasi(ise oled pukkide peal).Loodan ,et said aru ,kui ei saanud siis küsi.

 

mõikan, aga kahjuks pukke pole minu jõmmis :P eks tuleb järgmine kord proovida teisiti siis.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui tahad j6ut6mmet/rinnalt surumist/kykki raskuski suurendada siis sa ei tee neid kordusi yle 6, isegi 6 on j6u tegemiseks palju.. kordused peaks olema vastavalt eesm2rgile muarust, ma samuti ei tee neid harjutusi yle 5 korduse, v-a crossfiti workoutidel kus eesm2rk on toonust teha ja rasva p6letada, siis lasen 10 ja rohkem kordusi vastava raskusega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänased võistlused läksid hästi.Treener ütles ka ,et suht hästi läksid aga tõukamine oleks võinud olla parem.

Rebimisin 70kg ja tõukasin 92kg.

95kg oleks ära tulnud ,kui oleks rohkem alla lasknud ja ilusti oleks ära tulnud aga järgmine tuleb kindlalt.

Kaalu gruppis oli -105kg .

Oleks isegi rebinud 72kg või 73kg aga treener arvestas ,et rebin 70kg ära.Ise olen suht rahul

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis arvate eeskükist?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teeb alaselja vist tugevaks.Kui teed koguaeg kükke siis võid teha vahepeal eest kükki ka .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jalga peaks ka eest tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas rinda teha efektiivselt?

Olen teinud 7 kuud vastupidavust ( suured seeriad surumises)

Tahaks nagu massi teha aga igalt poolt tulevad erinevad jutud.

Paar viimast nädalat surunud 3x8x60kg. Peaks nagu toimima?

Muudetud liikme Smith'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuidas rinda teha efektiivselt?

Olen teinud 7 kuud vastupidavust ( suured seeriad surumises)

Tahaks nagu massi teha aga igalt poolt tulevad erinevad jutud.

Paar viimast nädalat surunud 3x8x60kg. Peaks nagu toimima?

 

Sa teed rinnalt põrkega või aeglaselt alla ja kiirelt üles ?

Tee pigem 3x6x70kg ,mõtetu selle ühe raskusega tee paar nädalat.Pigem proovi iga nädal või kahe tagand raskust juurde saada.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

A et nagu veel väiksemad seeriad? Teen väikse põrkega muidu jh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tegin jõutõmmet 140kgx3x12.

 

Kas ma treenin valesti? Tõsine broscience.

Muudetud liikme Kunn'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kükk 10x62kg, 10x67kg, 10x72kg. Tegin veits nõrgemalt, kuna enne seda käisin jooksmas, jalg oli pehme veits.

Hamstring curls 3x10. Siia jäi natuke varu, järgmine kord vast tõstan raskust.

Kaldpingil hantlitega surumine 3x10x18.5kg. Tuli päris raskelt.

Triceps extensionit plokksüsteemil 3x10.

Arnold press 3x10x11kg. Jäi veits varu.

Tõmme hantliga küljele 10x23.5kg, mis osutus raskeks. Järgmised seeriad tegin 2x10x18.5kg.

Seistes hantliga biitsepsit 3x10x11kg. Suht raskelt tuli.

Ab roll 2x10. Jäi natukene varu. Ab roll üldse lamp, vahest jõuan 2x15, vahest 2x10.

Jalgade tõsted ette kõverdatult 2x15. Siin oli suht suutlikuseni.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna veits street-workouti ja siis jõmmis biitsa/rinda peale suti :)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas kangiga on mingi harjutus ka ,millega saaks hästi teravust juurde ?Kui on ,siis lisage mõni video vms

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis mõttes teravust? ega kui rasv peal, siis kangiga sa seda maha ei saa, et pilti teravamaks muuta

 

No otses mõttes teravust .Kui tõukan ,rebin ,svungi jms siis liigutused on aeglased.Oleks vaja kiiremini teha aga lihtsalt teravus puudub.Jõudu ja tehnikat on enam vähem aga teravus puudub.Mõtlesin ,et peaks hakkama hüppeid ja jookse tegema hakkama.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna siis jõusaalis vaatasin kuidas üks tüüp õpetab kahte teist venda harjutusi tegema,ahahahah.Vend kes peale aastast käimist näeb ikka samasugune klõpats välja ja kelle üle ma olen ennem naernud ning isegi ühe video teinud, sest tema teadmised on hüüratud:D.Kahju nendest kahest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.