Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

No otses mõttes teravust .Kui tõukan ,rebin ,svungi jms siis liigutused on aeglased.Oleks vaja kiiremini teha aga lihtsalt teravus puudub.Jõudu ja tehnikat on enam vähem aga teravus puudub.Mõtlesin ,et peaks hakkama hüppeid ja jookse tegema hakkama.

teravust selles mõttes, et lihased tuleksid nagu paremini esile?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
teravust selles mõttes, et lihased tuleksid nagu paremini esile?

Teravuse all mõtlen ,et kiirust võiks tulla juurde.Ma teen tõukamist rohkem nagu aeg luubis aga oleks vaja klõks üles ja asi korras.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta mõtleb plahvatuslikust selle all imo..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teravuse all mõtlen ,et kiirust võiks tulla juurde.Ma teen tõukamist rohkem nagu aeg luubis aga oleks vaja klõks üles ja asi korras.

Kükid vaikselt alla, ja hüppega üles. Rinnalt surumises saaksid teha põrkega, kui sul oleks see padi vms olemas. Kettaheitjad, kuulitõukajad kõik treenivad plahvatuslikkuse nimel nii.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma teen kuuli ,vasarat ja nüüd ka kettast :D .Aga rohkem teen vasarat.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
plahvatust tahad jah treenida, mitte teravust. teravus teine asi ülse :D bodybuildingu termin.

 

Noo ,kuidas siis seda plahvatust siis saada ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kükk 90kg, 110kg, 120kg, 125kg (uus rekord).

Rinnalt surumine 2x6x55kg, 5x55kg.

Pöiasirutust trenazööril 3x10 (8 plokiga).

Tõmme vastu kõhtu kummargil 3x10x40kg.

Military press 3x10x30kg.

Scotti pingil biits 3x10 (4 plokiga).

Kolbapurustaja 3x10x22.5kg.

Ab roll 2x10.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noo ,kuidas siis seda plahvatust siis saada ?

 

 

plahvatus = kiirus + jõud. Suur intensiivsus ja suurim raskus mida korraliku tehnikaga teha suudad, kordusi loomulikult 1-5 ainult ning seeriate vahel suuremad pausid, kuna plahvatuse puhul ei ole sinu eesmärk lihaskiude lõhkuda nagu selle puhul kui tahad lihast ehitada. Jalgade jaoks on see eriti tähtis, peaksid küllaltki suured harjutused ntx clean & jerk jms ära õppima ning neid harjutusi tegema koos plüomeetriaga vaheldumisi. Plüomeetria eesmärk närvisüsteemiga mõllata, suur intensiivsus, pead endast maksimaalse andma ning maaga kontak olema võimalikult väike näiteks lateral jumpe tehes või mis iganes, seda ka ainult kusagil 6-12 hüpet, oleneb hetkesest tasemest. Loomulikult peab puhkama rohkem kui tavalise treeningu puhul, kuna paned ulme koormuse kehale. Liiga lai ala, et selgemalt seletada.

Muudetud liikme exposed s1n'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täna väljas veits streeti ja jõmmis õlga :)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jõutõmme 3x8x95kg.

Lendamine hantlitega 3x10x16kg.

Jalapress 3x10x130kg.

Dips 3x5.

Lendamine küljele hantlitega 3x10x8.5kg.

Tõmme plokil alla 3x10.

Õlakehitus hantlitega 3x10x16kg.

Dumbbell side bend 3x10x16kg.

Hammer curl 3x10x11kg.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm, öelge kui kiirelt saaksin rasva maha, jõukas. Ja tahaks nagu ikka rinnalt ka rohkem suruda kui 2x40 mis tegin ühe korra ja ka veel jõhkra pingutusega.

tee hästi palju kõhulihaseid

 

rinnalt tuli täna 145kg ära. videot taas ei ole. kükke see-eest ei jõudnud sittagi teha. tavapärased 160kg panin peale, tegin 1x ära, siis ladusin 120kg peale ja tegin sellega seeriaid.

Muudetud liikme toido'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tee hästi palju kõhulihaseid

 

rinnalt tuli täna 145kg ära. videot taas ei ole. kükke see-eest ei jõudnud sittagi teha. tavapärased 160kg panin peale, tegin 1x ära, siis ladusin 120kg peale ja tegin sellega seeriaid.

Tee hästi palju kõhulihaseid, sure bro :D. Aga vahest on nii, et mõnel harjutusel pole üldse minekut.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis mõttes teravust? ega kui rasv peal, siis kangiga sa seda maha ei saa, et pilti teravamaks muuta

 

Tõstmises ka kasutatakse terminit teravust, seda aga vähem. Ongi mõeldud liigutuse täpsust, et kajastad kõik pisiasjad ühte liigutusse. Mina isiklikult seda ei kasuta, kas rohkem jõudu vaja või rohkem kiirust. Aga eks igal enda asi.

 

Rebisin eile poolkükki 110kg, päris meeldiv tulemus, parandasin isikliku rekordit 10kg, viimati tegin rekordit umbes 2 kuud tagasi, ja siis tuligi 100kg ära poolkükki.

 

Täna plaanis 145kg tõukamine ning mõned jõu harjutused. Lisaks pean lõpetama trenni kükkiga 170kg 4x4.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõstmises ka kasutatakse terminit teravust, seda aga vähem. Ongi mõeldud liigutuse täpsust, et kajastad kõik pisiasjad ühte liigutusse. Mina isiklikult seda ei kasuta, kas rohkem jõudu vaja või rohkem kiirust. Aga eks igal enda asi.

 

Rebisin eile poolkükki 110kg, päris meeldiv tulemus, parandasin isikliku rekordit 10kg, viimati tegin rekordit umbes 2 kuud tagasi, ja siis tuligi 100kg ära poolkükki.

 

Täna plaanis 145kg tõukamine ning mõned jõu harjutused. Lisaks pean lõpetama trenni kükkiga 170kg 4x4.

ma väga olympic liftinguga kursis pole :D powerlifting rohkem mu ala. bodybuilding ka mingil määral

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma väga olympic liftinguga kursis pole :D powerlifting rohkem mu ala. bodybuilding ka mingil määral

 

powerlifting - absoluutse j6u treenimine, squat, bench press ja deadlift arendavad phm k6iki lihaseid

olympic lifting - kasutatakse eliitsportlaste hulgas kuna pead suure kiirusega liigutama suurt raskust - speed & power mida phm iga alal sportlastel vaja. Kuid kui tahad maksimaalseid tulemusi pead powerliftingut ka lisama koos plyoga.

kuna olen vaadanud su videosi siis sa oled t6esti yks tugev powerliftingu juurikas, lift hard eat smart :D

 

http://articles.elitefts.com/training-articles/a-debate-between-powerlifting-and-olympic-lifting-as-the-main-athletic-training-method/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõstmises ka kasutatakse terminit teravust, seda aga vähem. Ongi mõeldud liigutuse täpsust, et kajastad kõik pisiasjad ühte liigutusse. Mina isiklikult seda ei kasuta, kas rohkem jõudu vaja või rohkem kiirust. Aga eks igal enda asi.

 

Rebisin eile poolkükki 110kg, päris meeldiv tulemus, parandasin isikliku rekordit 10kg, viimati tegin rekordit umbes 2 kuud tagasi, ja siis tuligi 100kg ära poolkükki.

 

Täna plaanis 145kg tõukamine ning mõned jõu harjutused. Lisaks pean lõpetama trenni kükkiga 170kg 4x4.

 

Mis siis ikka, rebisin poolkükki reede 100kg 1x5. Väga hea tulemus, ei arvanud, et teen selle ära. Tõukamisest niipalju, et 140kg sain rinnale, aga pea hakkas ringi käima, teigin 2 katset, kuid 145kg-ni ei jõudnud. Nigu tõusen ja tahan hakkata tõukama hakkab pea ringi käima. Kükkidest niipalju, et kükitasin ilma rihmata 170kg 4x4, kuid viimane katse see 4 kord jäi pooleli, lasin selja lõdvaks ning viskasin viimane kord kangi maha, kuid olen kindel, et kükitaksin kõik ära.

 

Lisan, et komapäevak kükitasn 160kg 4x3, ning enne seda oli kükitamise paus kusagil 3 nädalat ning nüüd reede kükitasingi 170kg 4x4.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga korralik on isegi halvasti öeldud. Ikka julmalt hea areng.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris võimas areng ikka!

Toido ,sul on mingi kindel söömis kava vms ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.