Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Endal 70kg rinnalt hetkel aga järgmine karikas oleks juba 80kg:D

Muidugi massi tahaks ka veel mõnusalt juurde saada ja siis oleks kõik super:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kolme ala peale(rinnalt surumine,kükk ja jõutõmme) tahaks summaks saada 480kg aprilliks. praegu kükk 142.5kg, jõutõmme 195kg ja rinnalt surumine 117.5kg, ehk siis kõik kokku 455 praegu. 25kg vaja veel

 

Kas sa teed ilma varustuseta v.a rihm või varustusega?


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja too üks hea põhjus, miks see ei loe? ega need rihmad mulle jõudu juurde ei anna ju.

 

Esiteks, ilma rihmadeta ei pruugiks sa seda äragi tõmmata, jõutõmbe üks tähtsamaid vajadusi ongi tõmbaja tugev haare, mitte rihmad. Teiseks, võistlustel samuti ei kasutata rihmasid, isegi mitte seal kus see jõutõmbe trikoo on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teema vaikseks jäänud.

 

Täna kükkasin siis 140kgx2 täiskükki (sama mis sügavkükk, et segadust ei korraldaks).

 

Military pressi istudes kangiga tegin 3x8x50kg. Need olid siis suuremad tegemised.

 

Viskab video kah siis: http://s434.photobucket.com/albums/qq66/n6gesemees/?action=view&current=Minufilm.mp4

 

(videos 1x sest teise korduse ajal jooksis midagi kokku ja jäi peale 1. kordus, siis mingi 5 sekki kinni kiilumist ja rackimine, lõikasin essa korduse välja)

Muudetud liikme n6gesemees'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oehh..

Üleeile läksin tõmbega liiale ja nüüd alaselg rängalt valus. Tegin ilma rihmata ja üritasin liiga palju teha. Tehnika sai sellega kõvasti kannatada ja nüüd tulemus käes.

Olingi liiga kaua juba terve... Alla siiski ei anna ja üritan edasi teha, lihtsalt tuleb rihmaga rohkem tegema hakkata. Ilma deadliftita ei näe enam mõtet jõmmis käia.

Seadsin eesmärgid ja tuled need täide viia.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oehh..

Üleeile läksin tõmbega liiale ja nüüd alaselg rängalt valus. Tegin ilma rihmata ja üritasin liiga palju teha. Tehnika sai sellega kõvasti kannatada ja nüüd tulemus käes.

Olingi liiga kaua juba terve... Alla siiski ei anna ja üritan edasi teha, lihtsalt tuleb rihmaga rohkem tegema hakkata. Ilma deadliftita ei näe enam mõtet jõmmis käia.

Seadsin eesmärgid ja tuled need täide viia.

 

Pead vormi parandama mitte rihma kandma. Rihm võib ju kindlustunde anda, kuid vormi ta ei anna. Mina rihma ei kasuta (tegelt vist 150kg tõmbe jaoks kasutasin, pole kindel, üldiselt ei kasuta) jõutõmbe ajal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oligi seal 150kg juures...

Usun, et rihmaga ei oleks tulemus nii hull nagu praegu.

Olen tegelt alles mingi kuu aega vist teinud ka seda. Peab natuke väiksemate raskustega vundamendi alla laduma..

Nõgesemees, Sa mõnda head harjutust haarde parandamiseks oskaksid öelda?

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oligi seal 150kg juures...

Usun, et rihmaga ei oleks tulemus nii hull nagu praegu.

Olen tegelt alles mingi kuu aega vist teinud ka seda. Peab natuke väiksemate raskustega vundamendi alla laduma..

Nõgesemees, Sa mõnda head harjutust haarde parandamiseks oskaksid öelda?

 

Kui sa tahad tugevat haaret jõutõmbes, siis just jõutõmmet tegema peabki, ainult väikse variatsiooniga nagu mina, ma kasutan snatch grippi jõutõmbel.

 

Video seletab paremini:

 

 

Selle haardega sa oma tavaliste raskustega kindlalt ei tee, selle haardega on kõvasti raskem, kuid see treenib ka haaret paremini. Esimene kord kui tegin sellega, siis järgmine päev olid randme kõõlused/lihased valusad.

 

Maxi teen ikka tavalise mixed gripiga, kuid treenin snatch gripiga (teen 100kg seeriad, viimati oli 3x6).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selle haardega sa oma tavaliste raskustega kindlalt ei tee, selle haardega on kõvasti raskem, kuid see treenib ka haaret paremini. Esimene kord kui tegin sellega, siis järgmine päev olid randme kõõlused/lihased valusad.

 

Maxi teen ikka tavalise mixed gripiga, kuid treenin snatch gripiga (teen 100kg seeriad, viimati oli 3x6).

Ohh, siis tegin enese teadmata seda juba. Alati kui suuremad raskused olid ära tehtud, siis tegin veel viimased kergemad(umb 90kg) sellise haardega. Tellin siiski endale ka sidemed ära. Saab rohkem keskenduda seljale, mitte energiat liialt haardele raisata.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ohh, siis tegin enese teadmata seda juba. Alati kui suuremad raskused olid ära tehtud, siis tegin veel viimased kergemad(umb 90kg) sellise haardega. Tellin siiski endale ka sidemed ära. Saab rohkem keskenduda seljale, mitte energiat liialt haardele raisata.

 

No rebimis haare tõesti hea, tõmbad kõrgemala ja töötavad teised lihased. Aga kas sa lukku ei oska võtta? Siis pole neid sidemeid nii väga vaja, lisaks käed muutuvad kõvasti tugevamateks.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No rebimis haare tõesti hea, tõmbad kõrgemala ja töötavad teised lihased. Aga kas sa lukku ei oska võtta? Siis pole neid sidemeid nii väga vaja, lisaks käed muutuvad kõvasti tugevamateks.

No sidemed ma paneks peale ma arvan, et umbes 135kg+. Ei näe mõtet lihtsalt suuremaid raskuseid ilma teha, sest liiga palju energiat kuluks haardele ära. Eesmärk siiski rohkem selga tugevamaks saada, mitte nii võrd käsi...Aga räägi lähemalt sellest lukust. Praegu kõige tähtsam siiski tehnika võimalikult heaks saada, et selga per*e ei keeraks.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.