Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tänane jõutõmme (jalad õlgade laiuselt): 5x 100kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 5x 130kg, 5x 150kg - 150kg-ga ühtlasi ka rekord 5x. Äärmiselt rahul.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täna siis väike trenn:D

 

rinda 3x55kg

Lõuatõmbamine 3 x 6

Tõmme kangiga vastu kõhtu kummargil 3 x 10 -45kg

Alatõmme trenazööril, kitsas haare 3 x 10 - 45kg

pullover 3 x 10 -20kg

Lendamine hantlitega ettekallutatult 3x10 - 8kg

Õlakehitus plokksüsteemil 3 x10 50kg

Jõutõmme kangiga 3x10 70kg vaata (olen teinud seda harva ja nüüd selg valus ka:D)

Keretõste kõhupingil 3 x max

Kerepöörded trenazööril 3x 10 -45kg

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sorri rahvas, Tanel emotsionaalsemas tujus, kui tavaliselt. Sissekanne blogist:

Kirjutaksin mõne sõnaga Planet Spordi jõusaali inimestest. Te olete SUPER ÄGEDAD! Lähen Eedenisse, teisele korrusele, Planet Spordi administratsiooni, et saada kapivõti. Alati need kaunid naised naeratavad, ütlevad iga kord rõõmsalt "Tere!!" - see on väga positiivne. Näiteks turu tänava jõusaalis oli administratsioonis naine, kes leti tagant pidevalt puudus, käis suitsu tegemas nurga taga. Ei öelnud ta positiivse toonigagi tere, hea kui üldse viimast ütles.

 

Siis on meil Planet Spordis oma rühm, nimeks siis "Imre grupp". Te olete parimad trennikaaslased, kes mul kunagi olnud on! Ma olen aastaid mänginud jalgpalli, teinud ka mõne aasta kergejõustikku, ent siinne õhkkond on lihtsalt parim. On ju ütlus, et igal pool mujal on parem, kui siin, ent antud juhul see ei vasta tõele. Jõusaalis on sõbrad, trennikaaslased, kes motiveerivad ja innustavad alati tagant. Kui on abi vaja, siis nad alati tulevad ja nii öelda "turvavad", kui kang või hantel/hantlid liiga raskeks osutuvad. Meenub kohe, kui Rauno Raud ütles taolised sõnad: "Mees, Sa oled väga palju arenenud, vorm on juba väga hea!"või kui Paul ütles mulle üleeile, et minu jõutõmme areneb nii kiiresti, et jõuan varsti talle järele! - See lisab meeletult motivatsiooni, tekitab hea tunde - ma tänan teid, südamest.

Pühapäeviti on meil Imre trenn, kus teeme bodypumpi ning on ka poseerimine. Hoolimata sellest, et Imre Vähi teeb bodypumpis umbes kolm korda raskemate raskustega trenni, on tal ikka aega meid innustada bodypumpi ajal. Kui bodypump kestab 50 minutit, siis Imre innustab ka 50 minutit! See lisab veel enam tahet, pingutada viimase piirini. Ei saa mainimata jätta selle mehe huumorisoont! Ta on maailmas tipptegija - seda nii kulturismis kui ka huumoris! Absoluutselt iga päev tuleb mõni hea "kild" tema suust - no suured tänud, Eeskuju!

Eile ütlesin küll Teile, et täna on kätetrenn, ent tegin hoopis aeroobse treeningu, kuna raskeid kangitrenne oli järjest kuhjunud juba KÜMME. Tänase treeningu kestvus: 13:11 - 14:00

45 minutit stepperil, põletasin üle 700kcal. Teate, see 45 minutit on suhteliselt igav seal stepperil nühkida, ent ma hakkasin endaga võistlema, ehk kujutate ette? Kui ei, siis ma seletan lühidalt: tavaliselt põletan 5 minutiga umbes 70kcal, mis teeb siis 45 minutiga 630kcal, ent nagu Tanel ikka, jäi selleks väheseks. Hakkasin tempot tõstma, pidevalt arvutades, palju mul 45 minuti peal kcal põlenud on. Kui kümme minutit oli veel steppida, jäi mul umbes 2 minutit puudu, et tuleks 700kcal täis. Lisasin tempot, kõvasti. Kui muidu oli SPM (kiirus) keskmiselt 85-90, siis viimased kümme minutit tegin SPM-iga 100-110. Täpselt 45 minuti täitudes täitus 20 kilomeetrit ja 700kcal oli täis - see oli õnnestumine. Väikesed asjad teevad õnnelikuks.

 

2012-01-26_13.58.18.jpg

 

KUI SA MINU TEKSTI LÄBI SUVATSESID LUGEDA, SIIS TEAD JUBA ISEGI, ET SEE OLI SEDA VÄÄRT. EHK PANIN MÕNE INIMESE KAS VÕI KORRAKSKI MÕTLEMA, TEGELIKULT ON KÕIK HÄSTI..

Muudetud liikme Tanel'i poolt

RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rohkem sellised poste nagu tanelil oleks vaja :P.

Kuigi ma pole Imrega ise kohtunud tundub ta isegi mulle huumori vend olevat.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile olid jalad ja õlad. Suht kehv oli treenida jalgu, hommikul oli raske ärgata e. siis unetsüklid olid korrast ära, terve päev olin unine.

 

Kükk: 3x6x100kg - see 100kg turjas tundus nagu 200kg. kibe trapets kaasa ei aidanud.. :cool:

Lunges (hantlitega): 3x10x13.5kg

Säär (1 jalg korraga) jalapressil: 3x10x50kg

Õlapress istudes hantlitega: 3x10x21kg (ja järgmised hantlid hakkavad 41'st kg'st, peab kangile jälle üle minema.. :mad:)

Lendamine istudes õlgadele: 3x10x10kg

Rippes jalatõsted: 3x10

Crunchid 2.5kg kettaga: 3x10

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile ei olnud just kõige parem jõmmi päev. Koolis ei käinud ja seega oli suht uimane veel enne trenni. Tegin deadlifti 6*90kg, 6*110kg, 6*135kg, 6*110kg ja 6*70kg.

Siis kuklatagant surumist ja hantlitega ettetõsteid. Enesetunne oli nii halb, et otsustasin, et pole mõttet ennast niisma piinata ja kuulan mida keha ütleb.

Järgmine nädal 2 rinnatrenni ja üks seljatrenn. Seljatrennis proovin deadliftis suuremaid raskuseid teha. Väga ei julge teha, sest teen ilma vööta.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eile olid jalad ja õlad. Suht kehv oli treenida jalgu, hommikul oli raske ärgata e. siis unetsüklid olid korrast ära, terve päev olin unine.

 

Kükk: 3x6x100kg - see 100kg turjas tundus nagu 200kg. kibe trapets kaasa ei aidanud.. :cool:

Lunges (hantlitega): 3x10x13.5kg

Säär (1 jalg korraga) jalapressil: 3x10x50kg

Õlapress istudes hantlitega: 3x10x21kg (ja järgmised hantlid hakkavad 41'st kg'st, peab kangile jälle üle minema.. :mad:)

Lendamine istudes õlgadele: 3x10x10kg

Rippes jalatõsted: 3x10

Crunchid 2.5kg kettaga: 3x10

 

Mul on ka turjaga probleeme, eriti viimasel ajal kükitamisel, eile oli 4x4x150 tundus päris kerge aga turi on täiesti lõhki :/


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viimati tegin 90 ära. 110 oli ikka nii, et jalad olid 90 kraadi või üle? Sest muidu on tavaline clean mis olümpial tehakse.

Ma tegelengi olümpia alaga, see oli peagu püsti kui tegin 110, ehk töötasin jalgade ja seljaga õieti löögi ajal, kang lendas väga kõrgele ja ei pidanud palju kükitama.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tegelengi olümpia alaga, see oli peagu püsti kui tegin 110, ehk töötasin jalgade ja seljaga õieti löögi ajal, kang lendas väga kõrgele ja ei pidanud palju kükitama.

 

Siis on suht võimas. :cool:

 

Sa mingiseid venitusharjutusi ei tea kuidas saada painduvamaks küki jms. jaoks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tean ja ise teen iga trenn nüüd, pean endal põlvedes nurgad vahetama, muidu ma kui tõesti kükitan sügavale siis kükitan ikka väga sügavale. See sügavus viib mul alaselja lõdvestamiseni ehk tavalist cleani tehes kükitan sügavamale kui vaja tegelikult ja selg läheb lõdvaks ning tõusta on juba palju raskem, kui tegelikult.

Hetkel mul jalad võimaldavad 140kg rinnale võtta aga paraku ei suuda seda.

 

Aga harjutus siis selline:

 

- Võtad kangi umbes 5-20kg.

- Lähed saali, kus saad mõne pikema maa kõndida.

- Paned kangi turjale hoiad nii laialt, kui endal mugav.

- Kükitad ja hakkad edasi kõndima kükis nii et jala kand ei tõuseks põrandalt kui liigutad vastas jalga.

Nagu kükis kõnnid ja teed nii pikki samme, kui võimalik.

Harjutuses on kõige tähtsam, et hoiaksid selga sirgelt, ei tõuseks kükist kõndimise hetkel püsti ja ei tõsta kanda. Kui teed õigesti sa tunned juba esimese ringi peal, et jalad on läbi.

 

Ise teen kusagil 4 ringi sellisele võrgu staadionile peale enne trenni ühe ja peale trenni kolm.

Proovi järgi, ütle kui aitab, mina peale nädalat tunnen veidi vahet kükitamisel.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tean ja ise teen iga trenn nüüd, pean endal põlvedes nurgad vahetama, muidu ma kui tõesti kükitan sügavale siis kükitan ikka väga sügavale. See sügavus viib mul alaselja lõdvestamiseni ehk tavalist cleani tehes kükitan sügavamale kui vaja tegelikult ja selg läheb lõdvaks ning tõusta on juba palju raskem, kui tegelikult.

Hetkel mul jalad võimaldavad 140kg rinnale võtta aga paraku ei suuda seda.

 

Aga harjutus siis selline:

 

- Võtad kangi umbes 5-20kg.

- Lähed saali, kus saad mõne pikema maa kõndida.

- Paned kangi turjale hoiad nii laialt, kui endal mugav.

- Kükitad ja hakkad edasi kõndima kükis nii et jala kand ei tõuseks põrandalt kui liigutad vastas jalga.

Nagu kükis kõnnid ja teed nii pikki samme, kui võimalik.

Harjutuses on kõige tähtsam, et hoiaksid selga sirgelt, ei tõuseks kükist kõndimise hetkel püsti ja ei tõsta kanda. Kui teed õigesti sa tunned juba esimese ringi peal, et jalad on läbi.

 

Ise teen kusagil 4 ringi sellisele võrgu staadionile peale enne trenni ühe ja peale trenni kolm.

Proovi järgi, ütle kui aitab, mina peale nädalat tunnen veidi vahet kükitamisel.

 

See tundub natuke keeruline ja imelik, ma vast ei hakka üritamagi, pärast saan viga ka.

 

Ma ise mõtlesin muidu staatilise venitusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See tundub natuke keeruline ja imelik, ma vast ei hakka üritamagi, pärast saan viga ka.

 

Ma ise mõtlesin muidu staatilise venitusi.

 

No see on päris lihtne võta siis kasvõi 5kg kang ja proovi lihtsalt teha ühest otsast teise. Sa parandad kükitamise nurgad endal nii, seda kasutavad väga paljud suured olümpia treenerid põlvede parandamiseks.

 

Aga imelik see tõesti tundub, kui paned nii ringi :D:D Olen nõus.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis teil eesmärgid suveks/kooliaasta lõpuks on?

 

Ise tahaks rinnalt suruda 110kg, kükkida 160kg ja tõmmata 180kg. Rinnale võtta tahaks sama palju kui rinnalt surun.

Rinnalt suruda 85kg(hetkel 75kg), kükk 120kg(105kg, üpriski vähe teinud) ning tõmme 190kg(177.5kg).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis teil eesmärgid suveks/kooliaasta lõpuks on?

 

Ise tahaks rinnalt suruda 110kg, kükkida 160kg ja tõmmata 180kg. Rinnale võtta tahaks sama palju kui rinnalt surun.

 

Plaan oleks suvel kükitada 200kg, ning see viiks mind väga ligidale Meister Sportlase tiitlile.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis teil eesmärgid suveks/kooliaasta lõpuks on?

 

Ise tahaks rinnalt suruda 110kg, kükkida 160kg ja tõmmata 180kg. Rinnale võtta tahaks sama palju kui rinnalt surun.

Mul on esialgsed eesmärgid märtiskuuks umbes:

Rinnalt stabiilselt üle 100kg.

Jõutõmme 180kg umbes(hakkasin alles see kuu tegema seda.)

Lõuatõmbeid tahaks ka korralikult teha.

Ja siis peaks hakkama vaikselt kükki ka vist arendama.

Aga kui hakkata mõtlema kooliaasta lõpule, siis tahaks ikka kõvasti veel areneda. Eelkõige tahaks massi juurde saada.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis teil eesmärgid suveks/kooliaasta lõpuks on?

 

Ise tahaks rinnalt suruda 110kg, kükkida 160kg ja tõmmata 180kg. Rinnale võtta tahaks sama palju kui rinnalt surun.

 

Eelkõige tahaks kaalu juurde saada, hetkel 66 - 75 tahaks vähemalt.

 

Rinnalt 80 - Võiks rohkem. (hetkel 70)

Kükki ei oskagi öelda.. Üle 100 midagi oleks vast hea. (Hetkel 80)

Jõutõmme - 120-140. (Alles hakkasin tegema ning hetkel 95)

 

Vanus 16 ja neljas kuu jookseb jõusaalis.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis teil eesmärgid suveks/kooliaasta lõpuks on?

 

Ise tahaks rinnalt suruda 110kg, kükkida 160kg ja tõmmata 180kg. Rinnale võtta tahaks sama palju kui rinnalt surun.

 

Hea küsimus!

Rinnalt tahaksin suve alguseks suruda samuti 110kg. Kükkida tahaks 5x 150kg, jõutõmmet tahaksin 5x 180kg - kui need saavutaksin, oleksin äärmiselt rahul :).


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.