Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldine kooli teema

Soovitatud postitused

Täna pidi olema tegelikult 6 tundi, aga kuna inglise keele õpetaja oli haige, jäi üks tund vähemaks.

Aga põhiliselt midagi põnevat täna ei juhtunud. Ainult õpetaja oli närvis, et kodused tööd enamustel tegemata olid :D. See on meie koolis üsna tavaliseks muutunud juba.

Matemaatikas anti ka päris palju õppida täna.


texas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna läks päev kuidagi kiiresti. Sain isegi õigel ajal magama ning üles. Rutiinist hakkan vaikeslt lahti saama juba, mis on ilmselgelt hea näide. ;)

Koolipäev ise oli tavaline, tööd erilist tegema ei pidanud va. töö õpetuses, kus ma ühe mõnusa tooli endale teen. :P


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arvates õpetajad on ühekorra streikinud kah aga see oli kuskil 2004-2005. Tunnid jäid ära see päev, olin õnnelik.

 

Ja streigivad uuesti, 3 päeva!:D Super oleks nii, et esmaspäev-teisipäev koolis ja siis oleks vaba!!!(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja streigivad uuesti, 3 päeva!:D Super oleks nii, et esmaspäev-teisipäev koolis ja siis oleks vaba!!!(H)

Praegu juba streigivad? Minu enda arvamus sellest on selline, et see streikimine on väga õigustatud. Õpetajad peaksid saama korraliku palga, kuna tänu neil poleks me praegu nii haritud, kui me hetkel oleme.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

homme auto pesemises sise praktika :D ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lihtne programm neti kaudu kergemate tehete lahendamiseks.

 

Vajuta siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi teab mitu ainet võib tegematta olla et 3 kursusele edasi saaks?Jutt käib kutsekoolist.

 

Selgub Komisjonis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nädal veel:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nüüd 3 päeva veel õppetööd, seejärel tutipidu ja siis läbi! :D


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On jah ühenksandas tutikas. Mul on täpselt samamoodi, et neljapäevani õppepäevad ja reedel tutipidu.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Matemaatika proovieksamil 2 punkti 4-st puudu. Kõvasti õppida, siis venitab eksami 4-le välja küll ma usun.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tutikas oli vinge.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Me pidime Kumusse minema, mitu korda käinud. Suht naljakas, et umbes igal kooliaastal oleme korra käinud seal. :D Millalgi ss õpetaja juurde ka, ns oleme seal jne.

Meil annab reedel (õpetajate päeval) 11. ja 12. klass koos tunde kuna suht vähe on õpilasi 12. klassis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.