Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldine kooli teema

Soovitatud postitused

Tegu oli üsna kerge teemaga arvestades mis minu klassikaaslased said näiteks: "Vabalangemisekiirenduse mõju odale Tokios ja Norras." või "Erirelatiivsusteooria ja selle olemus."

Kasuks oli järgnev lehekülg -> http://syg.edu.ee/~peil/pindpinevus/naiteid.html ; Aitas mul luua seoseid ja samuti aitas mul endal erinevaid katseid läbi viia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea homme siis mata proovieksam loodan ikka 3me kätte saada. Samuti sain esta 3me... ( Teksti lugemisele läksid kõik punktid kaduma .. tekst oli bullshit) Mis te loodate saata 9anda klassi mata eksamiks ? :D Ise loodan siin mata eksami 3mele teha ja esta ning ühiskonna 4jale. See aasta pidi suht raske mata eksam olema...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea homme siis mata proovieksam loodan ikka 3me kätte saada. Samuti sain esta 3me... ( Teksti lugemisele läksid kõik punktid kaduma .. tekst oli bullshit) Mis te loodate saata 9anda klassi mata eksamiks ? :D Ise loodan siin mata eksami 3mele teha ja esta ning ühiskonna 4jale. See aasta pidi suht raske mata eksam olema...

loodaks ikka 3 kätte saada mate. Ühiskond ,eesti enam vähem :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Pmst täna saatsin keemia õpsi pikalt ja selle peale võttis mu 3x parandatud hinnet maha, lükkas need 1'd ja 2'd asemele uuesti ja sain trimestri 3... Ok pohh see trimester aga aastahindega, 2x trimestrit 4 ja 1x trimester 3 ja lükkab aasta 3.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vend tegelt räigelt higistas ja ohkis seal kaitsmisel :D

 

Nüüd räägib et lebo 5 kukkus. :)

 

Tra ja miks sa ise koolis ple?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Terve aasta peale tuli 2 kolme (kursuse hinded, mitte aasta ega tööde omad) :'(

12 viite ja ülejäänud(u. 15) siis neljad. Enda arust suht edukas, võrreldes veel sellega mis mul põhikoolis oli. Aga kolmed mulle ei meeldi, teen kõik et neid järgmine aasta ei tuleks :D :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kool nii cool yeah, arvasin, et jään matemaatika pärast suvetööle, aga pääsesin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vene keele õpetaja täielik tont ikka :D sain perioodi 3 (keskmine oli 3.75) ja kui rääkima läksin, siis hakkas absurdseid põhjuseid välja mõtlema. Oh well. Vene keel loodetavasti ainuke 3 sel poolaastal.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.