Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldine kooli teema

Soovitatud postitused

VIP
Ma käin kutsekas ja küsimus: hinded peavad väga korras olema et ülikoolis stippi saada vms? et nagu tasuta kõrgharidus oleks ?:D

 

Ma ei saa sinust nagu aru. Sa läksid kutsekasse, kuigi soovid veel minna ka ülikooli? Sul oleks lihtsam olnud gümnaasiumisse minna siis. Kutsekas läheb sul sel juhul väga raskeks. Pead lisatunde võtma keskkooli ainetel ning väga rasked eksamid sooritama jne.

 

Ise käin ka kutsekas muidu, ülikooli minna plaanis pole kindlalt. Õpin elektroonikaseadmete koostajaks ning esimene kursus. Homme hommikul kooli ja kohe on 4h jutti jootmist. Suhteliselt viisakas. :D

 

 

Minge peale põhikooli kutseka sellele alale mis teile meeldib ja siis te pole enam nii kooli vastu nagu praeug, mul vähemalt on nii :D

 

Nõustun täielikult sinuga. Põhikoolis olles vihkasin ma täiega kooli. Kui nüüd kutsekas olen, siis lausa meeldib kool. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma käin kutsekas ja küsimus: hinded peavad väga korras olema et ülikoolis stippi saada vms? et nagu tasuta kõrgharidus oleks ?:D

 

kui sa sisse saad, saad eksami tulemustega sisse kohe, et kindlalt tasuta kohale, kui head tulemused 3 eksami tulemus (90-100p) siis kui sa tahad stippi saada, peab sul keskmine hinne piisavalt hea olema, mõnes kohas 4,5+ mõnes piisab 4+ niiet jah.. stippi saad iga kuu, TTÜ annab stippi hetkel 84 eurot kuus kui hästi õpid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võin enda üle nüüd uhke olla, tegin klassi parima eesti keele exami. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võin enda üle nüüd uhke olla, tegin klassi parima eesti keele exami. :D

 

Gratz

 

---------- Post added 26-05-11 at 19:40 ----------

 

täna siis nii et 4 ringi ehk 1km, kekas, ma tegin aja 5:08 kuna puhkasin ühe ringi

 

See on küll väga sitt aeg, no offence


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas ma olen vanaks jäänud, või on juba gümnaasiumi kirjandi tulemused teada?

Kus kõik neid eksamihindeid näevad, kui põhikoolil tulemas alles ja gümnaasiumi omas ei tohiks olla veel teada hinded/punktid.

 

Samas kui tegu üleminekueksamiga siis võiks seda ka märkida ;)

DocK, mitmes klass?


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kokku aasta peale 32 perioodi. Neist 9 viit, 18 nelja ning 5 kolme.

10. klass.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal kõigest 2 kolme. Enamus 5-ed. 10. Klass siis. Nüüd läheb 11. klass.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ootan juba sitaks koooli nagu:D.Ausalt!

Tegelt ootan sellepärast, et ei viitsi enam tööl käia ja sügisel saab trenni minna.

Läheb muidu 12.klass.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ootan juba sitaks koooli nagu:D.Ausalt!

Tegelt ootan sellepärast, et ei viitsi enam tööl käia ja sügisel saab trenni minna.

Läheb muidu 12.klass.

Sa saad hakkama!

 

Kusjuures mingil määral tahaks ise ka kooli aga kui koolis oled siis ei viici enam :D


1429450200_15_1_EUR_3.50_default.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endal kõigest 2 kolme. Enamus 5-ed. 10. Klass siis. Nüüd läheb 11. klass.

 

Edu, 11. pidigi kõige raskem olema vist.

 

Ootan kooli isegi, kuid kui hakkan mõtlema neid tunde mis pean venekeeles passima( umbes 36 nädalat ) ehk 108 tundi venekeelt, ei jõua ära oodata *Sarkasm*


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
praegu sain veerandil 5- nelja ja 6-viite. Tunniplaan on seadusevastane, kui kooli mingine terviseinspektsioon aint tuleks....

 

Mis on sinuarust seadusevastane tunniplaan?

 

Endal oli 6 viite, 2 kolme, ülejäänud 4'd. Olen rahul


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis on sinuarust seadusevastane tunniplaan?

 

Endal oli 6 viite, 2 kolme, ülejäänud 4'd. Olen rahul

 

Selline, kus on päevas üle 10 tunni vms?(Põhikoolis üle 8)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kus selle kohta veel seadused on, et teatud arv tohib tunde olla?

Saan aru, et inimlikult võiks neid olla, omal ajal sai käidud suht ogaraks selles asutuses.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selline, kus on päevas üle 10 tunni vms?(Põhikoolis üle 8)

 

vaevalt, et matil üle 10 tunni päevas, see ei ole loogiline. 08-18


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.