Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Must turg , scammerid kontrolli alla.

Soovitatud postitused

Mis te arvate sellest ideest:

 

Iga postistus maksab 1 punkt ja teema tegemine 5 punkti, te peate saatma sms, et neid punkte saada. Nii saab foorum natuke raha ka:D See pole küll skammerite vastu, aga nii saaks foorum natukenegi raha.

 

Irw, siis jääb see foorum selliseks, et rapidload ja alex kahekesi ongi ainult siin. Sa ise läheksid ka ära ma olen kindel. Tra masu ajal muudki rahaga teha kui mingeid punkte osta, et postitada foorumisse.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
võiksid nahhui panna juba womanraynor.ütlesid ju ,et tõmbad nahhui sinu pärast sain 7days bann kuna saatsin su nahhui.

 

Selline asi käib postkasti.

Tolgus.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
võiksid nahhui panna juba womanraynor.ütlesid ju ,et tõmbad nahhui sinu pärast sain 7days bann kuna saatsin su nahhui.

 

Ma paneks sulle veel 7 päeva, et saaksid aru ka mille eest said.

 

 

Martin selle mõte oli et punktid lähevad maha ainult rs turu all. Siiski pooldan et kõigil kes sinna tahavad on mingi kuumaks, ja siis teevad seal mis tahavad.(scammi tõestuse korral loomulikult ban) aga aru saades et adminitel on isiklik elu siis võib see ju olla et aktiveeritakse igal esmaspäeval(päev valitud suvalt) et igal pühapäeval adminid võtavad kokku need kes on maksnud ja annavad ligipääsu, kes hiljaks jääb siis ootab järgmise esmaspäevani. Kindlasti on foorumis palju ka neid kes ON USALDUSVÄÄRSED, ja neile võiks juba pääsu niisama anda. Eesmärk on sellest "varaste rohkest" staatusest lahti saada. Ja mulle meeldis 1 admini vastus et tegemist on vaba aja foorumiga, teeme kõik selleks et vaba aja osa oleks korras, rs-i osa võimalikult keeruliseks. Sest minu arvamus on ikkagi, enamus kes siin asjalikku juttu ajavad ja kelle juttu on tõsiselt huvitav lugeda ei mängi juba ammu seda mängu. Võiks ollagi nii. Pigem vähem inimesi ja meeldiv seltskond kui hunnik piidreid.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pooldan. Ostad selle 5 eekuse topicu or w/e. See pmst lifetime ju, alsed kellelgi lihtsalt pealkirja muuta ja muudad ise sisu ära ning bumpid...

Võiks tulla kindlasti, oleks kohe vähem teemasi kah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida see annab? Mingi faking allkiri ei tõmba scammimisi tagasi =/

Nagu me kõik teame ei koti rsi 100-200 kroonised ülelaskmised mente, sest sellise mõttetu online gamerluse pasa müügi vastu pole seadusi ega midagi.

Digitaalse allkirja puhul on sul vähemalt 99,9% kindel, et sul on õige inimese andmed, kes sind üle lasi ja saad ise ühendust võtta!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pooldan. Ostad selle 5 eekuse topicu or w/e. See pmst lifetime ju, alsed kellelgi lihtsalt pealkirja muuta ja muudad ise sisu ära ning bumpid...

Võiks tulla kindlasti, oleks kohe vähem teemasi kah.

 

Kindlasti moded/adminid muudavad sul seda pealkirja. Ütlevad, et osta uus teema ja kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tra enamustel pole panga kaartigi kuidas nad seda sotti maksavad ?

 

tahan müüa paki snuffi 50ga pean 100 veel otsa maksma ?

 

Haha,oled sa kindel?

 

Mingi 97% omavad kaarte ikka.Samuti pole keegi öelnud, et hind on 100kr,seda arutletakse veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Janek,arutletakse üleüldse,mis ette võtta.

Parim oleks siis kas vCard või vahendajad.Keegi võiks parimad ideed välja noppida ja need hääletusele panna.Milline idee saab kõige rohkem hääli,võetakse kasutusele,loomulikult ideedele ka näited,selgitused jpms juurde lisada,hääletuseteemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw, Scämm on selline asi mis ei kao mitte kunagi mitte kuhugi.

See on nagu Gripp, sa võid ükskõik mis ravimeid võtta, sa jääd haigeks kui vaja.

Sama on sellega, ma arvan ,et sa ei ütle siis ,et mingu mujale foorumi, TÕELISED ÄRIMEHED võivad tasuta kusagil mujal ka müüa oma acci, TÕELINE ÄRIMEES ei saa üle nagu tavaliselt idioodid saavad kes usuvad igasuguseid jutte.

 

Nii ,et tehke teoks see ja näete ise ,et siin hakkab reiting langema. Keerate foorumi rohkem perse kui juba on:)

Kui sa selline kõva rahaboss oled siis annetad äkki ise foorumile raha? Nagu enne keegi ütles, mõni müüb mõne low leveli acci, maksab praktselt selle raha mis ta accist saab, väga suur mõte.

 

Sul hea öelda ,et kui ei meeldi mingu teisse foorumi, samad sõnad sulle, kui ei meeldi, tõmba nah*ui :)

 

NB: See jutt käis selle Manraynori teema kohta kus võiks tasuliseks muuta selle värgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw, Scämm on selline asi mis ei kao mitte kunagi mitte kuhugi.

See on nagu Gripp, sa võid ükskõik mis ravimeid võtta, sa jääd haigeks kui vaja.

Sama on sellega, ma arvan ,et sa ei ütle siis ,et mingu mujale foorumi, TÕELISED ÄRIMEHED võivad tasuta kusagil mujal ka müüa oma acci, TÕELINE ÄRIMEES ei saa üle nagu tavaliselt idioodid saavad kes usuvad igasuguseid jutte.

 

Nii ,et tehke teoks see ja näete ise ,et siin hakkab reiting langema. Keerate foorumi rohkem perse kui juba on:)

Kui sa selline kõva rahaboss oled siis annetad äkki ise foorumile raha? Nagu enne keegi ütles, mõni müüb mõne low leveli acci, maksab praktselt selle raha mis ta accist saab, väga suur mõte.

 

Sul hea öelda ,et kui ei meeldi mingu teisse foorumi, samad sõnad sulle, kui ei meeldi, tõmba nah*ui :)

 

NB: See jutt käis selle Manraynori teema kohta kus võiks tasuliseks muuta selle värgi.

 

Jep tegelt sul õigus

 

Need ossid kes üle saavad ja ei oska inimest hinnata gtfo?

Pole elusees kordagi scammed saanud, ei saa ja ei hakka saama.

alati on võimalus teha H2H või MM, kui sa rotihammas ei oska teha vahet usaldusväärsel ja mitte usaldusväärsel

 

arvata on et auth saab banned, kui ostad mingi 1 endale tehingu pannud vennalt authi. Või siis acci, mis tõmmatakse tagasi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvad, et igalühel on siin pangakaardid ?


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei no kellegil on küll mälukaotus , sellepärast ma läksingi minema! Ärge arvake et kui ma 3 teemat jälgin atm kuna mul vaja või huvi , et ma olen tagasi!

 

TÕELINE Ärimees tahab suuremat summat saada. TÕELINE Ärimees raiskab aega ja isegi raha et saada suuremat kasumit. Scammimist ei saagi kontrolli alla täitsa , seda teada juba. Vähemalt saab ENAMVÄHEM siin kontrolli alla.

 

Ning K-cobain , oleks ma ikka siin foorumis on vana koha peal + aktiivne , siis ma isegi annetaks FYI. Ning kui sa juba niikaugele asjaga lähed siis KES on siin annetaja märgiga?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No keda kotib, paljud on annetaja märgiga.

Nii ,et smd sulle, oleks, paljugi mis oleks, oleks ma rikkur, oleks vaid, oleks vaid mul see, Oleks palju asju, enam pole mode ja smd.

 

Tehke see plaan teoks ja näete kus rahvast kaob, Alexil mõistus peas aj ei tahtnud seda, kuna ta teab isegi vist ,et rahvas kaoks siin ära, kui saab müüa teises kohas tasuta, miks siis siin müüa raha eest?

Kuidas ta ikka üle saab? Ta ei pea ette andma, lkasutab MM, h2h või mida iganes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

irvv noobish on kohe vastu .

pooldan ise .


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mis sul on arvutile uusi juppe vaja osta w?

 

Spam report ftw. Ei mul on juba olemas kõik mis vaja ja veel rohkem.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kena avatar btw :D

Ja foorum failiks haledalt siis ....

Pead mingi raha maksma ,et teemasi teha.

postituste eest ei taha raha kysima hakata?mõtle kuidas sa teeniksid...

saaksid veel uuemat kraami osta endale juurde.

täiega pwnage oleks ju.

su arvuti oleks veel kiirem .

Gamer lol ! :D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kena avatar btw :D

Ja foorum failiks haledalt siis ....

Pead mingi raha maksma ,et teemasi teha.

postituste eest ei taha raha kysima hakata?mõtle kuidas sa teeniksid...

saaksid veel uuemat kraami osta endale juurde.

täiega pwnage oleks ju.

su arvuti oleks veel kiirem .

Gamer lol ! :D:D:D

 

Ma ei usu et see raha manrayle läheb :)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.