Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Must turg , scammerid kontrolli alla.

Soovitatud postitused

Külaline blu
Võtke üldse ärifoorumid maha,see on VABAJA FOORUM,ise ma ka enam ei äritse,pole seda vaja enam,kes tahab - Dice.ee ja Faithy.net.

 

Kas just kohe kõik maha, aga kärpida võiks küll.

Miljonid / orjamised, seal pole mingit liiklust, membership ja kasutajad võivad ju olla. lihtsalt inimesed, ärge olge lollid et annate pinne ette ja taha, kasutajaid ostate võhivõõrastelt, tehke hand2hand tehingud, las keegi MMib ja scammimisi pole, puhtalt teie lollus kui üle saate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma nii vaene, nahui, nüüd hakka maksma, et saaks midagi müüa :( ah väga sit.. mina olen selle vastu !


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas just kohe kõik maha, aga kärpida võiks küll.

Miljonid / orjamised, seal pole mingit liiklust, membership ja kasutajad võivad ju olla. lihtsalt inimesed, ärge olge lollid et annate pinne ette ja taha, kasutajaid ostate võhivõõrastelt, tehke hand2hand tehingud, las keegi MMib ja scammimisi pole, puhtalt teie lollus kui üle saate.

 

Hmm,MM-imine on küll hea idee,töötaks kui nad aga tasuta oleksid.(Ma mõtlen moderaatoreid,tavaliselt ainult neid tahetakse,mitte teisi usaldatavaid isikuid,näiteks eeskujulikke jne.)

Kõik äri võiks tehtud olla läbi Ametliku MM-i,see võiks olla tasuta,sest mingi 5 minutit MM-imist ei segaks,või valida eraldi isikuid kes oleksid sellised aktiivsed tasuta MM-erid.

 

Inimesed annetaja staatusega ja kõrgem võiksid teemasid tasuta avada,sest nad niigi midagi maksnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Hmm,MM-imine on küll hea idee,töötaks kui nad aga tasuta oleksid.(Ma mõtlen moderaatoreid,tavaliselt ainult neid tahetakse,mitte teisi usaldatavaid isikuid,näiteks eeskujulikke jne.)

Kõik äri võiks tehtud olla läbi Ametliku MM-i,see võiks olla tasuta,sest mingi 5 minutit MM-imist ei segaks,või valida eraldi isikuid kes oleksid sellised aktiivsed tasuta MM-erid.

 

Ütle mulle ausalt Janek, Mmiksid sa tasuta igapäev mitmete inimeste vajadusi? Kahtlen selles sügavalt :) võib-olla 1-2 päeva, siis vaevalt enam :D

Aga Tanel on btw vahvli middleman.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

 

 

1 topic = 5.- , müüte seal 10+ Pin kui olete tihe müüja , saate ikka kasumit ja foorum saab 5.- ainult.

No, aga kui ma tahan 1 pini müüa, sain kuidagi. Või midagi muud, mis maksab vähe. Võiks olla siis nii, et näiteks alafoorum, kuhu saab teha igasuguseid müüsis teemasi, kui hind peab jääma ntx alla 100.- . Üle selle see 5.- asi vms


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui juba vahendaja teemaks läks,siis oleksin ise ka nõus millalgi tegelema sellega(loomulikult kui olen natukese rohkem reputatsiooni saanud jne).

Vaatan samuti,et scammerite alafoorum on suhteliselt unarusse jäetud.Ei taha käsutada jms,aga keegi võiks seal silma peal hoida(kui piisav tõestus,ban,spam kustutada & warn,kui vajalik jpms).

 

Nagu ma ütlesin,võiks alafoorumeid muuta(Üldine ära kustutada,arvatavasti raha & orjad ka.Samuti õpetused & probleemid samasse alafoorumisse lükata).

Las juhtkond mõtiskleb natukese.Liiga palju ideid juba siin teemas,varsti võiks keegi teema sulgeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ütle mulle ausalt Janek, Mmiksid sa tasuta igapäev mitmete inimeste vajadusi? Kahtlen selles sügavalt :) võib-olla 1-2 päeva, siis vaevalt enam :D

Aga Tanel on btw vahvli middleman.

 

Muidugi MM-iks :)

Võiks olla mingi 10 ametlikku MM-i.MMimise tööaeg oleks umbes alates kella 12.00-19.00. Ehk keegi kümnest selle aja jooksul ikka sees on.

Kui MM-e pole sees,siis pole mõtet teha äri kui ei usalda,kui ikka käid ette ja saad scämmi,siis sinu enda probleem,järgmine kord tead.Minul on suhteliselt palju aega sellega tegeleda,nagu ka juba Bomber mainis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tee nalja eks, kuid palun leidke mulle inimesed kes tõesti MM´ivad iga jumala päev tasuta?

Mina isiklikult ei viitsiks ja kahtlen, et keegi teine viitsib olla 24/7 arvuti ees ja täitsa teiste soove, mitte millegi eest.

Ja 24/7 peab olema siis keegi, kes seda teeks, kuna äri toimub koguaeg ja, kui ei MM´ita, siis hakkavad inimesed kaeblema ja tekkivad muud konfliktid inimeste vahel.

 

Ma arvan, et arutame seda veel mõned nädalad ja siis teeme hääletuse, ning, kui kõik hästi läheb, siis laseme mingi muudatuse sisse.

 

 

 

 

 

Edit//

 

Muidugi MM-iks

Võiks olla mingi 10 ametlikku MM-i.MMimise tööaeg oleks umbes alates kella 12.00-19.00. Ehk keegi kümnest selle aja jooksul ikka sees on.

 

Inimesed käivad koolis, teised käivad tööl. Lasteaia lapsed oleksid ainult sel kellal kodus.

Nali naljakas, kuid midagi tõsisemat tahaks kuulda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kellaajaline vahendamine on suurepärane idee.S,kui mitu inimest sellega tegelevad,siis miks mitte? Eraldi ''vahendamisteemad'' igalühel teha(juhtkonna poolt valitud inimesed,kes loomulikult viitsivad sellega tegeleda,ehk ka embleem?) . Seal saab siis rahvas küsida,n.n vouchida jpms. Nagu paljudes välismaa foorumites(Eesti omades polegi?) on official middlemanid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei tee nalja eks, kuid palun leidke mulle inimesed kes tõesti MM´ivad iga jumala päev tasuta?

Mina isiklikult ei viitsiks ja kahtlen, et keegi teine viitsib olla 24/7 arvuti ees ja täitsa teiste soove, mitte millegi eest.

Ja 24/7 peab olema siis keegi, kes seda teeks, kuna äri toimub koguaeg ja, kui ei MM´ita, siis hakkavad inimesed kaeblema ja tekkivad muud konfliktid inimeste vahel.

 

Ma arvan, et arutame seda veel mõned nädalad ja siis teeme hääletuse, ning, kui kõik hästi läheb, siis laseme mingi muudatuse sisse.

 

 

 

 

 

Edit//

 

 

 

Inimesed käivad koolis, teised käivad tööl. Lasteaia lapsed oleksid ainult sel kellal kodus.

Nali naljakas, kuid midagi tõsisemat tahaks kuulda...

 

 

Aga sa ei pannud tähele,et alates 12.00 siin ikka palju inimesi juba foorumis,ikkagi mõnedel leidub aeg sellel ajavahemikul,paljud istuvad niisama kodus ja ei tegele millegiga, näiteks need kes töötud.

Eelmine nädal ma istusin kodus ja nägin seda väga hästi ning ma ütleks seda ka,et äri varakult ei toimu,tavaliselt on see alates kella kahest jne,sest jah - paljud koolis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Lol, kui muudate need alateemad tasuliseks ... Võite pigem kohe need ära kustutada siis.

 

pigem ei tasuks see tasulise asja värk vaeva ära, midagi ei muutu naguinii lol. :huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma mõistan nüüd ka seda, et aktiivsus langeks sellega, aga see tuleks kasuks küll!

Lisaks see 5.- oleks nö. verificationi eest.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei poolda.

Pikka romaani ei kirjuta, kuid..

Ma kasutan siinset "turg" alateemat suht tihti, aga ma ei ole selle eest nõus maksma.

Ma saaks aru, kui te teeks sellele reklaami, aga palun, siis ma võiksin, ja mainisid et SADA KROONI ÜHE KUU EEST!!???


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kriips , aga selleeest oleks vähem scämmereid?

 

Vaevalt, et sa isegi maksaksid 100kr kuu eest.

Nagu ma lugesin siis hinna teemal veel räägitakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma ei maksaksi , see foorum võiks runescape alateema üldse ära kaotada .

 

Kas just ära kaotada, see oleks muidugi võimalus.

Vähem sinna oma aega raisata, ja midagi tarka selle asemel foorumi kindlamaks (tehingute poolest) muuta.

 

Scammerid, seal kus on vähegi raha/väärtuslike piksleid, leidub alati ka vargaid.

Mina ei oska ühtegi lahendust välja pakkuda, kuid see alateema maksuliseks teha oleks ilmselgelt lollus. Ma usun, et nii ei arva üksnes mina.

 

Scammimised, alati on ju võimalus kasutada foorumi Middlemanne?

Kui sa ei raatsi maksta seda 25-e krooni, et su äri oleks eduline, siis ei ole sul ka mõtet ju hiljem halada. Okei, ma saan aru, et need p2p pinid on praegu vist 30 kr tükk, no siis muidugi ei ole mõtet mm-ile anda seda 25-e krooni et õnnestuks asi.

Kasutage tuntud vahendeid (kasutajasid), annate nendele tööd ja saate samal ajal ise kindlad olla, et ei teki mingit kala sellega.

Rohkem ei oska kahjuks aidata.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellisel juhul küll.

Lahendus: Keelake kasutajate müümine.

Kõik oleks väga korras siis, mina ei hakkaks taga igatsema.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma oleks ka suht sellepoolt , et rs kasutajate müümine keelatakse ära , ärge ostke acce , tehke ise , pole mõtet osta , treenid pmst teise inimese kasutajat . Ja kui ma hakkan uuesti ruuni mängima , siis ma hakkan algusest , või võtan enda tehtud acci . lihtsam viis , ärge ostke kasutajaid ja pinne , siis ei saa ka scämmi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pinnid on natuke teine teema.

Mina, kes ma seda mängu ei mängi, kuid kunagi mängisin.

Mul on hetkel selline seis, et mul on umb 6 tuttavat, kes aegajalt soovivad, et ma neile sebiks pinni, kuna nad ise ei tea, kus kohast saada ja mida sellega peale hakata.

Ja pinnid on arvatavasti paljudele rahaallikad (tegijatele) ja ostjatele ainus pääsetee arvatavasti, mina ei tea ühtegi teist moodust kuidas mina saaksin ennast muud moodi vajaduse korral memberiks teha. Tean, et on olemas muid viise, kuid need oleks keerukamad.

Kuna Manraynoril pole midagi teha (vist) pange tema ametlikuks pinnide MM-iks, ta võiks seda teenust tasuta osutada, kui tal on aega.

Seda ei peaks muidugi koguaeg kasutama, siis on on kahtlused.

Selline oleks üks võimalus ntx selle lahendamiseks. Neid scammimisi jääks kindlasti vähemaks.

Pakkusin Manraynorit seepärast, et tema on kõige rohkem kursis nende Runescape alateema asjadega.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.