Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Must turg , scammerid kontrolli alla.

Soovitatud postitused

Membership teemad võiksid tegelikult küll olla .

Manraynor võiks tagasi tulla , sest siis keegi vähemalt bännib scämmereid.

Runescape Kasutajate müügi võiks sealt ära võtta , muud asjad võiks jätta , kuna pinnidega vist niipalju scämmi ei saa .

Kui ei viitsi teha ise acci , ärge mängige.

See lihtsalt soovitus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Must turg tuleks üldse ära kaotada ja kõiki, kes selle kohta veel teemasid teevad warnida.

 

Kas see must turg hõlmaks ainult Runescapeõiga seonduvaid asju või ka muid ärisid?

Kui mõlemaid, siis sa ei ole vist elusees vaadanud turu alateemasse, seda kasutatakse aktiivselt. Ülesaamisi on väga harvadel juhtudel.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas see must turg hõlmaks ainult Runescapeõiga seonduvaid asju või ka muid ärisid?

Kui mõlemaid, siis sa ei ole vist elusees vaadanud turu alateemasse, seda kasutatakse aktiivselt. Ülesaamisi on väga harvadel juhtudel.

 

Mõtlesin siiski ainult Runescape (ja noh, ka teiste online mängude omi, kui neid siin eksisteerib) musta turgu.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Idee on hea. Ma olen ise ka totaalselt selle Runescape alafoorumi vastu 100%-liselt. Aga ma pean tunnistama et idee on väga läbi mõtlematu. Kui teeme näiteks sellega siis piiraks müügikuulutusi aga mitte scamme. Ma pakuks pigem välja et see R- Turg läheks privaatse teema alla, inimesed maksaks 25 ütleme kuus ja näevad mis seal toimub postitavad mis soovivad. Kui maksnud ei ole siis ligipääsu ka pole. Samuti enne kui midagi sellist teha peab uurima kindlasti seadusi. Minu meelest läheb see e-kaubanduse alla ja kui läheb siis tõsiselt edu majandus aasta aruande kirjutamisega maksuametisse. Muidugi saab seal kindlasti väänata seadusi, panna ta mingi muu alagrupi alla aga seda arutab siis kui see toimima hakkab. Aga kui piirata müügikuulutusi siis ei kao need vargad kuhugile.

 

Madis


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

minuga pärast võiks automaatne süsteem olla, mis bannib kõik scammerid ära.

näiteks et bot loeb scammerite alafoorumi ja otsutstab, kes on scammer kes mitte.

paraku see ei ole võimalik.

mingi automaatne süsteem musta turu rahastamiseks ka pole võimalik hetkel - ja pool foorumit käsitsi nädala tagant ma tõsiselt ei jõuaks.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

as i said, takistada pole seda muud moodi võimalik kui see ära kaotada, viimast aga ei soovi eriti keegi.

kokkuvõttes ei muutu shittagi, olge ise valvsamad ja uurige tausta kellelt midagi ostate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No üldiselt on niiet, regamine kinniseks ja see turu pask ka rahaga. Siis scammereid väga ei kipuks siia. Esiteks 16+ on enamasti juba niipalju küpsemad, et mingit rsi ei mängi ja ei scammi jms. Nad on lihtsalt ENAMASTI välja kasvand sellest east. + mingi 13 aastane tatt ei raatsiks 5 eeku regamiseks panna ja veel 5 teema jaoks.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Scammimised, alati on ju võimalus kasutada foorumi Middlemanne?

Kasutage tuntud vahendeid (kasutajasid), annate nendele tööd ja saate samal ajal ise kindlad olla, et ei teki mingit kala sellega.

Ma räägingi ju,et võiks ametlikud vahendajad otsida,kellel tõesti on aega selle jaoks.

Põhiline asi,mis võiks jääda on p2p pinid.Kasutajaid saate mujal foorumites ka müüa.Ja paari alafoorumit kärpida ning kokku lisada vms.

 

Oi, asi kisub juba liiga keeruliseks...

 

Usu mind,kui asi kasutusele võtta siis ei ole see nii keeruline.Esialgu jah võib tunduda,et on.

Nojah,Siimu postituses on ka iva sees.

as i said, takistada pole seda muud moodi võimalik kui see ära kaotada, viimast aga ei soovi eriti keegi.

kokkuvõttes ei muutu shittagi, olge ise valvsamad ja uurige tausta kellelt midagi ostate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ühesõnaga, kui mul on acc, mida müün, maksan 5 eek ( lol ). Ja edasi hakkab minema raha selle eest kui kaua üleval on topic? ehk müün 25ga acci, saan kuuga müüdud ja jään 80.- kahjumisse. Nojaa.. Siis on tunne nagu ma saaks ise scammi :)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama hästi teha juba ID Kaardiga tuvastamine, ja siis profiilis on mingi märk et too inimene on ID kaardiga ära IDENTIFITSEERITUD ning temaga on turvalisem teha tehingut, kuna admin/moderaator saab igakell tema andmed välja võtta kui scammib või midagi.

 

See ainult minupoolne idee. Eks sellel võivad kah mingid miinuspooled olla, aga eks mõelge ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ühesõnaga, kui mul on acc, mida müün, maksan 5 eek ( lol ). Ja edasi hakkab minema raha selle eest kui kaua üleval on topic? ehk müün 25ga acci, saan kuuga müüdud ja jään 80.- kahjumisse. Nojaa.. Siis on tunne nagu ma saaks ise scammi :)

 

Raha on PER TOPIC , mitte üleval hoidmine ..........................

 

Sama hästi teha juba ID Kaardiga tuvastamine, ja siis profiilis on mingi märk et too inimene on ID kaardiga ära IDENTIFITSEERITUD ning temaga on turvalisem teha tehingut, kuna admin/moderaator saab igakell tema andmed välja võtta kui scammib või midagi.

 

See ainult minupoolne idee. Eks sellel võivad kah mingid miinuspooled olla, aga eks mõelge ise.

 

 

Arvan et selline pakett oleks kallim kui teised.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Biiver,Alexil oli vahepeal päris pikka aega selline idee plaanis.Ei usu eriti ka,et seda oleks väga raske teostada.Kui see asi peaks isegi maksma midagi,siis oleksin kindlasti abiks.Peaasi et varastest lahti saaks.Paljudel on arvamus(kes ei ole siin foorumis eriti käinud) et vahvel on varaste/scammerite kohtumispaik.Pean selles suhtes nendega nõustuma. Midagi tuleb ette ju võtta.

 

Hetkel on ka siin foorumis vCardi süsteem,aga seal on ainult e-mail jms crap.

 

Kõige lihtsam oleks suurem osa müümisest ära keelata ning ainult piniäriga siin foorumis tegutseda,loomulikult kaasatakse sinna vahendajad.Kuidagi moodi võiks ka foorum ehk sellega natukese kasu saada?Mingi protsent läheb sellest rahast foorumile,pinimüüjatelt.Suhteliselt halb idee,aga hetkel ei oska ise midagi paremat pakkuda.

 

Alex,räägi täpsemalt sellest vCardi värgist,saaks ehk kuidagi seda teostada vms?

 

 

E/

Manraynor,selle paketi saaks ju annetuste kaudu kasvõi.Ma olen suhteliselt kindel,et rahvas oleks selle poolt ning aitaksid ka omalt poolt sellele kaasa jne. Ning teatud summa per topic,liiga vaevanõudev.Päevas tahavad kümned ja kümned inimesed teemasid teha,arvad et juhtkond viitsiks koguaeg panga andmeid koguda,oodata kuni raha saavad ja siis veel teemadega tegeleda? Ei usu eriti,no offence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Biiver,Alexil oli vahepeal päris pikka aega selline idee plaanis.Ei usu eriti ka,et seda oleks väga raske teostada.Kui see asi peaks isegi maksma midagi,siis oleksin kindlasti abiks.Peaasi et varastest lahti saaks.Paljudel on arvamus(kes ei ole siin foorumis eriti käinud) et vahvel on varaste/scammerite kohtumispaik.Pean selles suhtes nendega nõustuma. Midagi tuleb ette ju võtta.

 

Hetkel on ka siin foorumis vCardi süsteem,aga seal on ainult e-mail jms crap.

 

Kõige lihtsam oleks suurem osa müümisest ära keelata ning ainult piniäriga siin foorumis tegutseda,loomulikult kaasatakse sinna vahendajad.Kuidagi moodi võiks ka foorum ehk sellega natukese kasu saada?Mingi protsent läheb sellest rahast foorumile,pinimüüjatelt.Suhteliselt halb idee,aga hetkel ei oska ise midagi paremat pakkuda.

 

Alex,räägi täpsemalt sellest vCardi värgist,saaks ehk kuidagi seda teostada vms?

 

 

E/

Manraynor,selle paketi saaks ju annetuste kaudu kasvõi.Ma olen suhteliselt kindel,et rahvas oleks selle poolt ning aitaksid ka omalt poolt sellele kaasa jne. Ning teatud summa per topic,liiga vaevanõudev.Päevas tahavad kümned ja kümned inimesed teemasid teha,arvad et juhtkond viitsiks koguaeg panga andmeid koguda,oodata kuni raha saavad ja siis veel teemadega tegeleda? Ei usu eriti,no offence.

 

Ei vaata, Per topic kehtib ainult Turgude osakondades. Ning annetusvoore on küsitud juba ennem kui foorumi litsentsi aeg oli otsa saamas , vist 50% sai aga Alex pidi ikka oma raha eest siis kinni maksma. Ma kahtlen et inimesed oleksid nõus annetama.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei vaata, Per topic kehtib ainult Turgude osakondades. Ning annetusvoore on küsitud juba ennem kui foorumi litsentsi aeg oli otsa saamas , vist 50% sai aga Alex pidi ikka oma raha eest siis kinni maksma. Ma kahtlen et inimesed oleksid nõus annetama.

 

Ma mõtlesingi turgude alafoorumites. Tuleks neid kärpida ka natukese ikkagi :?

Paljud oleksid ikkagi nõus ju,vähemalt mina oleks.Teised ka,kes on kellegilt suurema summa üle saanud jne.Tasub ju proovida ikka?

Juhtkond võiks kasvõi hääletuse teha parimate ideede kohta ning vaadata ise ka,milline sobiks kõige paremini ja ei oleks raskesti teostatav.Kui summa teada,siis ma annetaks ikka.Ja see summa oleks looumlikult üle saja krooni,kuidagi peab ju see asi lõppema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Inimesed, RS pole nii tähtis. Üks alafoorum kõigest tervest foorumist, aga teete sellise suure probleemi. Tuleks lihtsalt reegleid karmistada Musta turu teemades, et igasugused riskid miinimumi viia!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tehke lihtsalt ostu-müügileping ja, kui keegi siis ka üle saab, helistage ja pange politseisse aeg kinni:)

 

Digitaalne allkiri ka alla ja vsjo...


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Superman , aga politsei ei tee ju midagi?

 

Kui täiesti aus olla, siis ma usun, et ostu-müügi lepingu rikkumisel teeks isegi politsei juba midagi.

See aeg, kui interneti kuritegusi eirati on juba möödas, või on lõpp kohe-kohe tulemas.

Täpselt samamoodi nagu sa ei saa lasta inimesi üle osta.ee´s või muudes foorumites.

Kui ostumüügi leping on korralikult koostatud ja allkirjastatud mõlema osapoole poolt, siis selle rikkumine on ju seaduse rikkumine.

Nii, et politsei peaks ikkagi asja uurima.

Eriti lihtsaks teeb asja ju see, et ostu-müügi lepingu peal on KÕIK sinu ja ostja andmed, ning väga lihtne on inimesi ülesse leida.

 

Ma usun, et sellest oleks isegi asja, kui aus olla.

Kuid, kui paljud inimesed seda actually kasutaksid on täiesti teadmatta.

Ilmselt inimesed ei viitsiks oodata kuni üks osapool allkirjastab midagi ja pärast kaebleksid, et nad said üle.

 

Ma ei mõista kuidas inimesed saavad teiste käest üle, kuid ikka veel juhtub seda ja me ei saa mitte midagi sinna teha.

Tahaks öelda, et omast lollusest saavad üle, kuid nii vist ei oleks viisakas öelda..

Kuid mõte jääb ikka samaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis te arvate sellest ideest:

 

Iga postistus maksab 1 punkt ja teema tegemine 5 punkti, te peate saatma sms, et neid punkte saada. Nii saab foorum natuke raha ka:D See pole küll skammerite vastu, aga nii saaks foorum natukenegi raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Digitaalne allkirjastamine...ütlen teist korda...Pole vaja mingeid lisafunktsioone foorumisse, mis praktiliselt mitte midagi juurde ei anna.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Digitaalne allkirjastamine...ütlen teist korda...Pole vaja mingeid lisafunktsioone foorumisse, mis praktiliselt mitte midagi juurde ei anna.

 

Mõistlik idee.

Aga sellega kaasneb vb probleem.

Mul isiklikult on hetkel olemas ainult pass, ei ole veel teinud ID kaarti, sest mul pole seda vaja läinud nii tohutult. Mõtlesin, et teen siis uue kui uue passigi teen, saan odavamalt.

Teen siis oma passist pilti ja uploadin selle?:D

Iseenesest see lepingu-idee on hea, mulle meeldib.

Kuskil võiks neid "ankeete" ka siis olla, mille järgi neid teha.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Digitaalne allkirjastamine...ütlen teist korda...Pole vaja mingeid lisafunktsioone foorumisse, mis praktiliselt mitte midagi juurde ei anna.

 

Mida see annab? Mingi faking allkiri ei tõmba scammimisi tagasi =/

Nagu me kõik teame ei koti rsi 100-200 kroonised ülelaskmised mente, sest sellise mõttetu online gamerluse pasa müügi vastu pole seadusi ega midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.