Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Must turg , scammerid kontrolli alla.

Soovitatud postitused

Ise oleks kahe käega poolt!

See sümboolne 10-15 Krooni saata SMS`iga hoiaks enamus scammerid eemale, samuti võiks olla, et kui juba saadetud siis saad teha nt: 2 teemat ja 10 postitust.

See ei tohiks olla ka Rapidile eriti raske olla koodida. SMS`i saatmine > Andmed andmebaasi > enne kui postitad tetaud alateemas check.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
hea , et see lollakas manraynor ära võeti modekohalt , selliste dibiilsete ideedega ei saa sa suurena oma vinni punni näost ka lahti

 

Oi kus tuli kõva meeeeeees välja järsku. FYI sellepärast ma ka LAHKUSIN MITTE EI VÕETUD MODE KOHT ÄRA! Kui kasvõi üldse keegi foorumist midagi hoolib või proovib paremuse poole teha , siis vihatakse , ignoreeritakse nagu ikka. Teised ei koti , mina ei koti. SEE ON VEEL ÜKS PÕHJUS MIKS MA MODE KOHTALT LAHKUSIN MITTE ÄRA EI VÕETUD SA KURADIMA TROLL.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hea , et see lollakas manraynor ära võeti modekohalt , selliste dibiilsete ideedega ei saa sa suurena oma vinni punni näost ka lahti

 

 

Pigem võiks hakata maksama tõsised retardid 100.- kuus,et siin foorumis olla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

mida see ära hoiab? scammimisi? not

lihtsalt hoiab natukene vaos teemasid, mitte midagi muud, postitatakse ikka samamoodi.

mõttetu idee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sa pidid ju ammu ära minema. :D

 

Ma olengi läinud pmst , ma kiirelt tahtsin vaadata kas keegi ostab 1te asja + postitasin mängu alafoorumisse + selle.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oii kõva mees oled?.. :/

Ta lahkus modekohalt, kuna ta ei viitsinud tegeleda.

 

Ometi ajab ta praegu siin oma lollust.

No offence, aga väga sitt idee minu arust, aga kui sa arvad, et see parandab midagi foorumis mitte ei keera perse, siis andke aga minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma küll ei näe, et midagi head seal oleks. Inimesed lähevad mujale foorumitesse äritsema ja vahvel ei saa mingit raha pmst. Olematu summa saaks vast.

Mis kasu praegu foorum saab sellest et siin äritsetakse? Saabki sitast lahti kui aus olla.

Kahe käega poolt. 100 kuu eest palju, hindu annaks muuta, aga üldmõte väga hea. Kas peatab mõttetu spämmi või siis rsorid ja muud netihiirod ja piidrid kaovad siit. See oleks väga meeltmööda. 5 eeku võiks nädal olla pmst ma arvan. ehk 20 kuu. Selle eest jõuaks maksta ja oluliselt ei tohiks kahjumisse jääda. Vaevalt, et keeig mingit 20 kroonist asja müüma hakkab.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

100% poolt!

Palju neid müümisi ikka on, kui vaja lahti saada, siis maksad 5 kr ja teed teema. Puts kui sul seda raha pole, palun väga, mine uksest välja ja ära ennem tagasi tule kui enda 5 kr oled maast leidnud. Ega see summa ei tapa

+ Less topics = less spam n' less scam!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Äkki teeme siis ültse foorumi nullist ülesse, liitumis tasu 500.- et scammereid ei tuleks ?

klounid

 

Oi kus tuli kõva meeeeeees välja järsku. FYI sellepärast ma ka LAHKUSIN MITTE EI VÕETUD MODE KOHT ÄRA! Kui kasvõi üldse keegi foorumist midagi hoolib või proovib paremuse poole teha , siis vihatakse , ignoreeritakse nagu ikka. Teised ei koti , mina ei koti. SEE ON VEEL ÜKS PÕHJUS MIKS MA MODE KOHTALT LAHKUSIN MITTE ÄRA EI VÕETUD SA KURADIMA TROLL.

 

Mina ja troll ? aja vunts maha ja sebi endale uued vinnid näkku ennem kui kedagi trolliks tuled sõimama, :ty

kloun raisk ,

 

Vb sina oleksid ainuke kes selle raha maksaks nagu alati , ostad poest mänge, selleks on pirate pay ja et foorumites scammida on selleks vahvel.net :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Äkki teeme siis ültse foorumi nullist ülesse, liitumis tasu 500.- et scammereid ei tuleks ?

klounid

 

 

 

Mina ja troll ? aja vunts maha ja sebi endale uued vinnid näkku ennem kui kedagi trolliks tuled sõimama, :ty

kloun raisk ,

 

Vb sina oleksid ainuke kes selle raha maksaks nagu alati , ostad poest mänge, selleks on pirate pay ja et foorumites scammida on selleks vahvel.net :ty

 

Registreerumis mõte oli ka hea,aga hind muidugi peaks madalam olema!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma oleks pigem kahe käega selle regamis asja poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Regamine kinnisemaks teha ei ole kasulik, kui aus olla.

Manray, juba siis, kui suvel maha istusime ja õlut jõime, siis sai seda arutatud ja sa tead, et ma oleksin selle poolt.

Kuid arvan, et ehk hinnad natuke muuta ja need läbi mõelda ja teha korralik kava kuidas hindasi arvutada.

Kuigi ma ei taha privileege adminnidele ja modedele, siis pakun ma ikka välja, et neile on ostu/müügi teemad tasuta.

Possibly ka inimestele kes on tõesti usinalt siin turgu külvanud enda toodetega, sest nad teevad seda ausalt ja seavad teistele eeskuju.

Ka näitaks see uutele tulijatele, et ost/müük pole täiesti nullis, vaid on kindlad asjad olemas ja seetõttu looks see natuke rõõmsama üldpildi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Regamine kinnisemaks teha ei ole kasulik, kui aus olla.

Manray, juba siis, kui suvel maha istusime ja õlut jõime, siis sai seda arutatud ja sa tead, et ma oleksin selle poolt.

Kuid arvan, et ehk hinnad natuke muuta ja need läbi mõelda ja teha korralik kava kuidas hindasi arvutada.

Kuigi ma ei taha privileege adminnidele ja modedele, siis pakun ma ikka välja, et neile on ostu/müügi teemad tasuta.

Possibly ka inimestele kes on tõesti usinalt siin turgu külvanud enda toodetega, sest nad teevad seda ausalt ja seavad teistele eeskuju.

Ka näitaks see uutele tulijatele, et ost/müük pole täiesti nullis, vaid on kindlad asjad olemas ja seetõttu looks see natuke rõõmsama üldpildi.

 

Jah ma mäletan , seda sai koguaeg üksteisega arutatud ja mina Alexiga , aga vist publikule polnud seda avaldatud.

 

Kas siis mingi PINide müüks läheks sama asja alla? Et pmst tahad müüa 1 pini (40.- midagi) ja selleks pead juba vähemalt 5.- ära andma. Mina vastu. Ise saate üle, ise olete maunid.

 

1 topic = 5.- , müüte seal 10+ Pin kui olete tihe müüja , saate ikka kasumit ja foorum saab 5.- ainult.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Isegi poolt, kui see scammereid tõesti eemale hoiaks (H)

Aga kui scammeril on ikka võimalik see 100-300 EEK scammida siis 5.- pole talle midagi =/


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelikult on see vabaaja foorum, ja kes tahab äritseda = MAKSAB.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Pmts, see ei hoia kuidagi scammereid tagasi.

Oleksin ma scammer, oleks mul taipohh kas maksan 5 või 25 eeki, kui kasum mida kelleltki üle lastes saan on pinni puhul a-la 40 eek, kasutajate miljonite mille iganes puhul 100+ krooni, ei näeks ma probleemi maksta see 5-25 eek.

niiet ei näe mõtet. spammi lihtsalt vähem, scammimine oleks samasugune. kõige parem mõte, kaotada rs alafoorum = no scamming, muudmoodi seda takistada EI SAA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pmts, see ei hoia kuidagi scammereid tagasi.

Oleksin ma scammer, oleks mul taipohh kas maksan 5 või 25 eeki, kui kasum mida kelleltki üle lastes saan on pinni puhul a-la 40 eek, kasutajate miljonite mille iganes puhul 100+ krooni, ei näeks ma probleemi maksta see 5-25 eek.

niiet ei näe mõtet. spammi lihtsalt vähem, scammimine oleks samasugune. kõige parem mõte, kaotada rs alafoorum = no scamming, muudmoodi seda takistada EI SAA

 

8-12 aastasi tatte ikka ei tuleks


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Põhimõtteliselt väga loll idee.

Näiteks mina isiklikult kohe kindlasti plekkima ei hakkaks, et teha müügi teemat.

 

Pigem tehke nii, et ärifoorumitesse saavad postitada/näha näiteks inimesed kellel on 500+ postitusi ja 5kuud vähemalt liige vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alexil oli mingi aeg vCardi taolise asja moodi lisamise idee vist?

Aga ise oleks ka kahe käega poolt.

Ma küll ei näe, et midagi head seal oleks. Inimesed lähevad mujale foorumitesse äritsema ja vahvel ei saa mingit raha pmst. Olematu summa saaks vast.

Tahaks küsida siis,kust saavad muud vabaajafoorumid raha? Las lähevad,who cares.

 

See ei võtaks tegelt eriti aega ka,kasvõi keegi juhtkonnast või keegi,kes rohkem RS turuga seotud selle asjaga tegelema panna or something.

Nagu ma ütlesin,poolt :)

 

 

Edit.

Siim,ei taha eriti selle poolt olla,sobiks kasvõi kui näiteks võiks RS turu kohta ainult üks alafoorum.Teine päevikute jaoks ja kolmas probleemid/õpetused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
8-12 aastasi tatte ikka ei tuleks

 

mida sa silmas pead? mis see vanus siia puutub? üle lasevad igas vanuses tüübid.

 

Põhimõtteliselt väga loll idee.

Näiteks mina isiklikult kohe kindlasti plekkima ei hakkaks, et teha müügi teemat.

 

Pigem tehke nii, et ärifoorumitesse saavad postitada/näha näiteks inimesed kellel on 500+ postitusi ja 5kuud vähemalt liige vms.

 

Kindlasti mitte, kui tulen teisest foorumist ja tahan kiirelt lahti saada millestki ja pole scammimis-kavatsustega, pean ma spammima foorumisse kiirelt 500 posti ja ootama 5 kuud? no offence, aga sucks hard.

 

id-kaardi audentimine = nope, no way. 90% meist pole id-kaardi lugejat.

Regamine tasuliseks - mida see annab? maksan oma 25 eek, arvatakse et NOO NÜÜD KÜLL TA ÜLE EI LASE, MAKSIS JA PUHA ET FOORUMIS OLLA, aga tutkit vasja, kui kasum 200+ eek, täiesti suva see 25 eek.

 

 

 

Alexil oli mingi aeg vCardi taolise asja moodi lisamise idee vist?

Aga ise oleks ka kahe käega poolt.

 

Tahaks küsida siis,kust saavad muud vabaajafoorumid raha? Las lähevad,who cares.

 

See ei võtaks tegelt eriti aega ka,kasvõi keegi juhtkonnast või keegi,kes rohkem RS turuga seotud selle asjaga tegelema panna or something.

Nagu ma ütlesin,poolt :)

 

Enamasti tasuta tarkvara peal, see 99.- või midagi hostingu eest maksta pole teab mis palju. juhtkonna siseselt ka kindlasti kgoutakse vahest raha + annetused kasutajatelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võtke üldse ärifoorumid maha,see on VABAJA FOORUM.Ise ma ka enam ei äritse,pole seda vaja enam,kes tahab - Dice.ee või Faithy.net .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.