Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Must turg , scammerid kontrolli alla.

Soovitatud postitused

Biiver,Alexil oli vahepeal päris pikka aega selline idee plaanis.Ei usu eriti ka,et seda oleks väga raske teostada.Kui see asi peaks isegi maksma midagi,siis oleksin kindlasti abiks.Peaasi et varastest lahti saaks.Paljudel on arvamus(kes ei ole siin foorumis eriti käinud) et vahvel on varaste/scammerite kohtumispaik.Pean selles suhtes nendega nõustuma. Midagi tuleb ette ju võtta.

 

Hetkel on ka siin foorumis vCardi süsteem,aga seal on ainult e-mail jms crap.

 

Kõige lihtsam oleks suurem osa müümisest ära keelata ning ainult piniäriga siin foorumis tegutseda,loomulikult kaasatakse sinna vahendajad.Kuidagi moodi võiks ka foorum ehk sellega natukese kasu saada?Mingi protsent läheb sellest rahast foorumile,pinimüüjatelt.Suhteliselt halb idee,aga hetkel ei oska ise midagi paremat pakkuda.

 

Alex,räägi täpsemalt sellest vCardi värgist,saaks ehk kuidagi seda teostada vms?

 

 

E/

Manraynor,selle paketi saaks ju annetuste kaudu kasvõi.Ma olen suhteliselt kindel,et rahvas oleks selle poolt ning aitaksid ka omalt poolt sellele kaasa jne. Ning teatud summa per topic,liiga vaevanõudev.Päevas tahavad kümned ja kümned inimesed teemasid teha,arvad et juhtkond viitsiks koguaeg panga andmeid koguda,oodata kuni raha saavad ja siis veel teemadega tegeleda? Ei usu eriti,no offence.

 

hostingu pakett, mis võimaldab ID kaardi tuvastamist maksab 300 kr kuu, mis on 3 korda kallim, kui preagune. Minu rahakott seda ei kannata preagusel hetkel.

Olid ajad, kus ma rs millidega tegelesin, siis oleks suutnud seda jah korraldada. preagu olen lihtsalt vaene tudeng :D


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hostingu pakett, mis võimaldab ID kaardi tuvastamist maksab 300 kr kuu, mis on 3 korda kallim, kui preagune. Minu rahakott seda ei kannata preagusel hetkel.

Olid ajad, kus ma rs millidega tegelesin, siis oleks suutnud seda jah korraldada. preagu olen lihtsalt vaene tudeng :D

 

Sinu käsutuses on foorum ligi 10k kasutajaga ja sa ei suuda välja mõelda viisi kuidas seda rahaks teha? :D

 

Annetaja märk igakuisele maksele, ntx 25 eeku kuus, ja lisada veel mõned eriboonused ntx et võib olla suurem avatar.

 

Ja üks võimalus on ka sticky teemasid müüa, et kui keegi tahab oma pinnide/authide müümise stickiks teha saab seda teha ntx 100 eegu eest nädalas, olenevalt populaarsusest saab hindasid ka tõsta või langetada.

 

Või nõuda kõigilt kes ei kasuta ID kaarti mingit raha. Või manraynori soovitus. Palju lihtsam ju kui sulle tundub. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

tra saage aru, tehke mis tahate, edasi scammitakse ikka samamoodi.

ainus mis teha saab on teile kuradi rsoritele kaigastega aru pähe toppimine, et te ei annaks ette kellegile pinne, ei ostaks mingitelt vasjadelt võrust tussunightrider12 rate konto põhjal otsustades (kas usaldusväärne või ei) kasutajaid, oleksite ühesõnaga ise targemad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmmm...

Manray...Kuidas see scammimist peatab^^?

Enivei see läheb kalliks ära kah.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No,300ekr peaks ikka terve foorumi pealt iga kuu kätte saama.Ise teeksin arvatavasti otsekorralduse,100ekr iga kuu. Mina tõin ju ikkagi selle idee uuesti esile. Aga paljud neid kasutada saavad ning kellel on üldse ID kaart?Jah...

Teemad,mille eest peab maksma oleks tõesti halb idee ning scammerid jääksid ikka siia(nagu paljud varem on siin teemas öelnud,see 5ekr vms on ju väike summa kui lasevad 200ekr jne üle)

Oleks rohkem vahendajaid,oleks kindlam ju?Minu arust vCardi süsteem oleks ikkagi suht tülikas,paljud ei saaks seda kasutada,ühesõnaga-ei tasuks ära.

 

Aga vahendajate süsteem,mis sellest arvate?Ma arvan,et suht paljud(kes on natukese üle keskmise,üsaludsväärsuse poolest) oleksid nõus teatud kellaaegadel vahendama tehinguid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kujutage ette seda signatuuride pasarahet, mis siis hakkab tulema. Advertitakse rs acce ja..

 

Raudselt suudetakse ikka toppida need rs kasutajad kuhugi. Siis läheb rs teema foorumi teistesse teemadesse, msi keerab asja omakorda kokku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teine variant mis saaks teha on et keelaks kontakt infode väljastamise(msn jne) kuulutuse ees. Kes soovib osta saadab omanikule pm-i Vahvli kontoga, Siis kohe näha kes on kes ja kui 1-2-3 tehinguga vennad peavad automaatselt ette käima. Samuti võiks teha ka nõudmise et igaüks paneb oma passi/id koopia üles, aga ainult adminid näevad neid. varguse korral saab anda täpse info politseile. Selle viimase kohta peab uurima veel seadust.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Iseenesest on vist hea mõte, aga..

Mul, mul on näiteks 4 tehingut, kui ma tahan osta näiteks 1000 kr maksva asja, pean mina mingile jorsile selle summa ette käima, et ma saaksin soovitud asja endale?

Ei tundu eriti ahvatlev pakkumine.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Iseenesest on vist hea mõte, aga..

Mul, mul on näiteks 4 tehingut, kui ma tahan osta näiteks 1000 kr maksva asja, pean mina mingile jorsile selle summa ette käima, et ma saaksin soovitud asja endale?

Ei tundu eriti ahvatlev pakkumine.

 

No see sõltub juba ka tema postitustest, soovitav oleks siis küsida passi/idkaardi/juhilubade koopiat samuti. Kui ütleb et ei ole, siis scannida saab igas eestipunktis ja ei maksa samuti üleliia raha. Kindlasti oleks sa eetiline küsida virtuaal eset enne kui päris raha, see minu arvamus. Passikoopia juba selle prst hea et saab vaadata kas pangakonto ja nimi klapivad, mingi vanema õe jutt on ilmest tavaliselt mula, siis küsiks toodet alati ette..


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda küll.

Kui selline asi läbi peaks minema, võtaksid tehingud ikka korralikult aega.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võtaksid rohkem aega,aga saaks vähemalt asjad kontrolli alla.Mul ka vaikselt mõte,et võiks ikkagi suurem osa RSi alafoorumeid ära kustutada.Need,kes räägivad,et kõik kaovad tesitesse foorumitesse-palju neid ikka on?Maksimaalselt 25 inimest on siin ainult RS turu pärast.Vabajafoorumina täidab see foorum on kohustust,kui nii öelda väga hästi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võtaksid rohkem aega,aga saaks vähemalt asjad kontrolli alla.Mul ka vaikselt mõte,et võiks ikkagi suurem osa RSi alafoorumeid ära kustutada.Need,kes räägivad,et kõik kaovad tesitesse foorumitesse-palju neid ikka on?Maksimaalselt 25 inimest on siin ainult RS turu pärast.Vabajafoorumina täidab see foorum on kohustust,kui nii öelda väga hästi.

 

Kindlasti rohkem.

Minu arust enamus rahvast siin sellepärast ongi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küll müüakse, ära sina sellepärast muretse.

Miks peaksid scammerid teistesse foorumitesse kolima, kus võib nende "amet" raskem olla?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorri, aga su idee IMEB 100-ga!!

Pigem teha nii, et kui keegi tahab sinna postitada, peab kasutaja ennast ära 'sildistama' aka siis id kaardi lugejaga ära registreerima siia foorumisse.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te ytlete, et see foorum ei ole äritsemise foorum, kuna keeegi kuskil oli öelnud, et see on vabaaja foorum. Nimetagem siis see ümber Vabaaja äri foorumiks...

 

Mis ila sa ajad?

Ma just täna lõpetasin tehingu, mis toimus selle foorumi kaudu.

Te vb jah ei julge äri teha, aga mõned julgevad.

Muidugi iga tainaga ei ole mõtet, see on siililegi selge.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ei aja ila.

Ma ei saa aru lihtsalt, miks sa oma sarkasmilist jama ennem ajasid.

Las ta olla see kuradi vabaaja foorum ja punkt, ega me ümber seda nimetama ei hakka.

Point on vargused kontrollialla saada.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõttetu.Mis teed selliseid teemasid?Kui scammi saada ei taha,ära osta.-.-

Sul minig rahavajadus Manny w?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa aru kuidas see scammimist peatab?


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Wow,ei saa aru ühest asjast.Kui Manraynor veel moderaator oli,kõik olid näitasid tema vastu austust jne,aga mis nüüd toimub?Suht backstab.

Saage aru,kuna ta pole enam juhtkonnas siis ta ei teeniks selle pealt ise mitte sentigi.

 

Minu arvates on teema ammendatud,kui teemade/postituste eest tuleb maksta siis paljud lahkuksid ja foorum sureks vaikselt välja,seega tuleb mõni muu idee/süsteem välja mõelda,mis sobiks kõigile ja ühtlasi aitaks märgatavalt scammerite tööd raskendada.Ei oska öelda,mida teema algataja/juhtkond arvab,aga...Teema võiks ehk lukku panna,enne kui veel rohkem Manraynori ''rahavajadustest'' jne rääkima hakatakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.