Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Aasta usaldusväärseim inimene @ 2009 - VOTE

Aasta usaldusväärseim inimene @ 2009  

138 liiget on hääletanud

  1. 1. Aasta usaldusväärseim inimene @ 2009



Soovitatud postitused

SUPERVIP
Listi sai eelmise topicu põhjal enim hääli saanud inimesed.

 

Kas pole näha või,et teda pakuti lambist,siis hakkas peale edasi ja edasi...?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega kui ta lampi postitab ja tehinguid paneb,ega see ei tähenda,et ta poleks usaldusväärne.

 

go noob!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bold, underline, ja kaevamise oskused on ka olulised. :D

Samas, kas sa tõesti arvad, et sul oli õigus mitte midagi teha lihtsalt?

Sa ei teadnud kas see oli kellegi teise (manray) süü, enne kui see sai lahendatud.

 

Võrdväärse näite võin ka tuua, ostan mingilt lambi scammerilt acci, müün vahvlis maha, acc tõmmatakse tagasi, ma süüdistan kõik lambiscammeri peale kuna mina pole enam seotud?

 

"eeskuju seadmine" seda ära võta tõsiselt. xD

Ma usun, et sa oled väga usaldusväärne. Ma lihtsalt avaldasin oma meelt sinu suhtumise suhtes, eriti kuna see on mugav teema kus usaldusväärsusest rääkida. :P

 

Mul ei ole sõnu ka selle jaoks, mis sa siin korraldada proovid, sest see on liiga lapsik.

 

 

Ma arvan, et mul on õigus teha täpselt seda mida ma tahan ja kuidas ma tahan. Kui ma ei taha, siis ma ei pea üldse mitte midagi tegema.

Või arvad sa, et ma PEAN midagi tegema, või midagi mitte tegema?

Kas sa tõesti arvad, et sa tead paremini minust, mis ma tegema peaksin?

 

Kui mina pole mitte midagi teinud, ning authid saavad faili, siis ma kahtlen, et sellel oli midagi tegemist minuga.

Kui authe müüakse edasi või saadakse see mõnel muul põhjusel faili, siis ma tõesti ei usu, et see on minu asi.

Mina vahendan selle Rsbotsist klientidele ja see, mis nad sellega edasi teevad on puhtalt nende enda asi.

Kui mõne aja pärast on authid failed, siis kehitan mina õlgu ja ei võta enda peale mitte mingisugust vastutust, ja miks peakski?

 

Ma näen ju, kui palju inimesed ostavad ja müüvad authe seal alateemas. Enamus authid on kellegi käes juba läbi käinud. Kõik inimesed, kes neid ostavad ja müüvad teavad ise ka, et see, mis nad teevad võib nende authid kasutuskõlbmatuks muuta, kuid ikkagi teevad nad seda.

Nii, et, kui ma tean, et neid müüakse edasi, peale seda, kui see on minu käest ostetud, ja ma tean, et see, mis nad teevad toob auth faili lõpuks, siis miks ma peaksin natukenegi muretsema selle pärast, et auth on failed? Loogiline järeldus on see, et keegi on jälle edasi müünud või ostnud kellegi teise käest ja siis on failed ja öeldakse: "Ma ausõna pole kellegagi jaganud seda, miks see failed on"

 

Veel peaks mainima, et sa oled väga osavalt valinud täpselt need quotid minu jutust, mis sobivad sulle, kuid ei anna inimestele suuremat ülevaadet.

Selle komejandiga suudad sa vaid teistele tõestada, kui lapsikult sa käitud ja, kui mööda sa oled.

Sest kõik, mis sa hetkel üritasid teha oli see, et sa quotisid mõned minu öeldud laused ja seadsid nad ritta, seejärel hakkasid sa mulle loengut pidama ärimeeste etiikast, ning sellega üritasid ja puhtalt mõjutada inimeste otsust hääletamisel.

Kui sa vastu vaidled, siis palun selgita mulle, et miks sa oma "meelt avaldasid" täpselt siin teemas, täpselt sellisel ajal. Kui sa oleksid tahtnud tõesti endaarvamust avaldada ilma mingisuguste tagamõtetetta, siis oleksid sa saanud seda teha nii minu blogis, kui ka authide faili teemas.

See postitus, mis sa tegid näitab lihtsalt, kui madalale sa võid langeda.

 

See kõik, mis sa korraldad siin tekitab jubeda tahtmise küsida, et ega sa juhuslikult Keskerakonda ei kuulu?

 

"eeskuju seadmine" ära võta seda tõsiselt

Kui sind tõsiselt võtta ei saa, siis milleks üldse mingeid oma vaimusünnitisi postitada teistele?

 

Lihtsalt ei mõista sind, kui täiesti aus olla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaatasin seda teemat ja tekkis ka soov sõna sekka öelda.

 

Alustaks väga elutarga lausega. "Ükskõik mida me siin ühiskonnas ei teeks, jääb se kellelegile ikkagi ette.." Täpselt sama teema on siin. Super müüb oma ma ei tea mis asju, aga see sisuliselt on keeltud selle proge juhtkonna poolt ja vahele jäädes keeratakse selle scripti töö kinni. Nii olen ma sellest aru saanud. Kuigi Super teeb omaltpoolt kõik et antud toode jõuaks kliendile ilma probleemidetta, kui aga klient veel korra müüb edasi vms ja jääb selle tegevusega vahele siis Homm arvab et see on Superi süü. Parandage mind kui ma eksin eks.

 

Minu arvamus oleks siiski see et äri on äri. Kui antus klient teeb midagi samamoodi ebaseaduslikku ja jääb sellega vahele on see ikkgi tema enda süü. Superman ei pea kõiki oma klientide tegemisi jälgima. See on kliendi enda kohustus tõestada et ta ei ole seda edasi andnud/müünud ja et see on kinni pandud just Superi süü tõttu. Meil on eesti edukaim E-pood(tõsi vanematel küll aga ikkagi, tean kuidas asjad käivad). Ka meil tuleb päevast päeva tegeleda inimestega kelle eesmärk on pinda ja närvidele käia, mitte selle eesmärgiga et saada parem toode/kaup vaid just selle eesmärgiga et neil ei ole midagi teha, kadedus et me oleme loonud sellise ettevõtte ja nemad on lihttöölised. Antud hetkel tundub mulle samuti et selle postituse mõte on pigem kadedus, Super on teinud Vahvli parima müügi siin foorumis, parima blogi ja nüüd kus Hommil on peaaegu võimalus saada selle aasta usaldusväärsema tiitli, võtab super ka selle käest ära.. Ma olen täiesti veendunud et Homm sind ei huvita see bottide teema tegelikult üldse, sa tulid siia lihtsalt tuima panema ja omale hääli koguma. Mis on tõesti väga lapsik.

 

Kuigi peab sulle au andma, sa oled valinud tõesti just need tsitaadid mis sulle sobivad ja teades Vahvli laiska publikut et keegi ei viitsi neid ka üles otsida, vaadata mis teema tegelikult on.

 

 

Kahju, muidu tundusid arukas inimene, sellega viisid minu silmis küll maine alla. Aga noh.. eesti on sõnavaba maa, sõnade eest ei pea ju vastutama ja kirjutada võib mis pähe tuleb.

 

M


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuigi ma tean seda jama , ma ikka voteisin Superman.

 

Tema ei teadnud et tema authid said failed mis oli seotud minu authidega ( Ma ei tea kuidas ) , aga asja sai korda. Oleks võinud lihtsalt rohkem ka asja uurida.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesti imestasin selle üle, et ma pääsesin nimekirja ja tänu Supermani niigi suurele edumaale panin enda hääle endale. :?

Igatahes tänud neile, kes peavad mind usaldusväärseks.

Seetõttu pean ma nii ennast, kui ka teisi kes sellesse listi pääsesid võitjateks, see ei mängi rolli, kes tuleb esimeseks, teiseks, kolmandaks vms.

 

Päikest teile.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et mul on õigus teha täpselt seda mida ma tahan ja kuidas ma tahan. Kui ma ei taha, siis ma ei pea üldse mitte midagi tegema.

Või arvad sa, et ma PEAN midagi tegema, või midagi mitte tegema?

Kas sa tõesti arvad, et sa tead paremini minust, mis ma tegema peaksin?

 

Kui mina pole mitte midagi teinud, ning authid saavad faili, siis ma kahtlen, et sellel oli midagi tegemist minuga.

Kui authe müüakse edasi või saadakse see mõnel muul põhjusel faili, siis ma tõesti ei usu, et see on minu asi.

Mina vahendan selle Rsbotsist klientidele ja see, mis nad sellega edasi teevad on puhtalt nende enda asi.

Kui mõne aja pärast on authid failed, siis kehitan mina õlgu ja ei võta enda peale mitte mingisugust vastutust, ja miks peakski?

 

Ehk siis sa arvad, et mitmetel inimestel samal ajal authi järsku failed saamine, võis ikkagi olla kuna kõik sharesid samal ajal authi? =/

 

Kui sa vastu vaidled, siis palun selgita mulle, et miks sa oma "meelt avaldasid" täpselt siin teemas, täpselt sellisel ajal. Kui sa oleksid tahtnud tõesti endaarvamust avaldada ilma mingisuguste tagamõtetetta, siis oleksid sa saanud seda teha nii minu blogis, kui ka authide faili teemas.

 

Ma avaldasin meelt authide faili teemas aga mitte nii pealekäivalt vaid lihtsalt pilkavalt, ja minu post ei olnud eriti silmapaistev ja seega keegi ei vastanud sellele.

Usaldusväärsuse teema sobib minuarust hästi sinu üle kriitiline olemiseks, ma isegi ei loe blogisid ja mingi manraynori ja zuuski oma olen aint vist läbi sirvinud.

 

Da, Keskerakond, ma vene bensijonär.

 

Kui sind tõsiselt võtta ei saa, siis milleks üldse mingeid oma vaimusünnitisi postitada teistele?

"ära võta tõsiselt" ütlesin kuna ma ei viitsinud luua mõistliku vastust sinu küsimusele. Võta minu juttu nii kuidas tahad, sellel on point sees ja isegi kui sa suudad mulle 100% edukalt vastu vaielda on mul ikka õigus.

 

 

Elu on lihtne, vaidlemine on fun, mind ei olegi võimalik mõista.

 

Lõpetan posti ilusa pildiga. :D

2ithsn6.png

 

 

a ja rohkem ma siia teemasse ei postita kuna vaidlemisel atm pole tulemust, ma saan sinu seisukohast ka aru ja on näha et sa ikka ei nõustu sellega et müüdud toote probleemid tuleb lahendada mitte "idgaf".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ehk siis sa arvad, et mitmetel inimestel samal ajal authi järsku failed saamine, võis ikkagi olla kuna kõik sharesid samal ajal authi? =/

 

 

 

Ma avaldasin meelt authide faili teemas aga mitte nii pealekäivalt vaid lihtsalt pilkavalt, ja minu post ei olnud eriti silmapaistev ja seega keegi ei vastanud sellele.

Usaldusväärsuse teema sobib minuarust hästi sinu üle kriitiline olemiseks, ma isegi ei loe blogisid ja mingi manraynori ja zuuski oma olen aint vist läbi sirvinud.

 

Da, Keskerakond, ma vene bensijonär.

 

 

"ära võta tõsiselt" ütlesin kuna ma ei viitsinud luua mõistliku vastust sinu küsimusele. Võta minu juttu nii kuidas tahad, sellel on point sees ja isegi kui sa suudad mulle 100% edukalt vastu vaielda on mul ikka õigus.

 

 

Elu on lihtne, vaidlemine on fun, mind ei olegi võimalik mõista.

 

Lõpetan posti ilusa pildiga. :D

2ithsn6.png

 

 

a ja rohkem ma siia teemasse ei postita kuna vaidlemisel atm pole tulemust, ma saan sinu seisukohast ka aru ja on näha et sa ikka ei nõustu sellega et müüdud toote probleemid tuleb lahendada mitte "idgaf".

 

CoolStoryBro.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tore on näha et sa mu blogi loed ja ma kindlasti hakkan seda täiendama kui normaalse interneti saan ja aega leian aga ikkagi, mina seda asja nii ei jätaks.

 

 

Sa tegid põhjaliku postituse teemal scriptid(authid vms, kuidas teie seda nimetate.) Minu postituse eesmärk oli varjatult(viisakalt), küsides mis on selle tagamõte? Minu kui "tavalise" foorumi liikmena lugedes tundus, et sa avaldad vastumeelt Superi suhtes ja inimesed peaksid mõtlema enne kui nad hääletavad superi poolt. Mina valisin ka superi, põhjusega et lugedes ta blogi tundus olevat inimene kellel on mõistus peas ja elu põhimõtted paigas, kes teenib oma raha väärikalt ja teab mis tunne on olla jõukast perekonnast pärit(minu jaoks see on väga vastik). Sinule jäi aga ette tema äritehingud. Kas sul on tuua mõni näide mis ta valesti on teinud? Ei ole. Tema ei peagi tegelema scriptidega mille ta on edukalt maha müünud, see on uue omaniku probleem mida ta sellega teeb.

 

Küsin veelkord mis on selle teema mõte mis sa enne tegid? Kadedus? Soov olla parim? Tähelepanu puudus?

 

Sest kui sa näiteks minu pihta midagi sellist teeks, ma võtaks seda solvanguna, see oleks mulle väga ebameeldiv.

 

M


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sul on tuua mõni näide mis ta valesti on teinud? Ei ole. Tema ei peagi tegelema scriptidega mille ta on edukalt maha müünud, see on uue omaniku probleem mida ta sellega teeb.

 

Minu arusaam on vastupidine.

 

Authi failimine on võrdväärne Paypal raha chargebackimise või ruuni kasutaja tagasi tõmbamisega - ta peaks üritama ikka olukorda lahendada.

Või ma võin tuua ka sellise näite kui sa ruuniga väga seotud pole, et ma ostan Elionist interneti aastaks ajaks, aga mõne kuu pärast jään internetist ilma ja neid ei koti - sellisel juhul otseteed tarbijakaitseametisse vms. (k vb natuke kahtlane näide aga ikkagi)

 

 

 

Super,

funny-pictures-your-cat-has-been-working-out.jpg

 

 

 

 

 

Ja see võistlus on suures osas ka lihtsalt tuntuse osas.

Ntx noobish on tubli spammer, mind teavad aga paljud inimesed lihtsalt pinnide müümise suhtes.

Ma vist ei näinud ühtegi häält Soul'ile seal teises teemas ntx, kes on minu arust väga usaldusväärne.

 

Amnjah, elu on vinge. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei see mind ei huvitagi ju, mida ma selle #1 tiitliga teen :D

Oleks auhind sellele kasvõi 100 eek, laseks kõigil oma msnis hääletada jne. xD

 

Noobish oleks pidanud võitma. :(

 

Kui keegi tahab mulle isiklikult midagi öelda kui nõme, paha, kuri, kade, vms. ma olen siis MSN on mul ikka sees ja mul on fun lugeda. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arusaam on vastupidine.

 

Authi failimine on võrdväärne Paypal raha chargebackimise või ruuni kasutaja tagasi tõmbamisega - ta peaks üritama ikka olukorda lahendada.

Või ma võin tuua ka sellise näite kui sa ruuniga väga seotud pole, et ma ostan Elionist interneti aastaks ajaks, aga mõne kuu pärast jään internetist ilma ja neid ei koti - sellisel juhul otseteed tarbijakaitseametisse vms. (k vb natuke kahtlane näide aga ikkagi)

 

 

 

Super,

funny-pictures-your-cat-has-been-working-out.jpg

 

 

 

 

 

Ja see võistlus on suures osas ka lihtsalt tuntuse osas.

Ntx noobish on tubli spammer, mind teavad aga paljud inimesed lihtsalt pinnide müümise suhtes.

Ma vist ei näinud ühtegi häält Soul'ile seal teises teemas ntx, kes on minu arust väga usaldusväärne.

 

Amnjah, elu on vinge. :D

just-keep-digging.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei see ei ole sama, Elionile maksad sa iga kuu interneti eest, selle ostad kohe välja nagu ma aru sain. Samuti on Elioniga sul leping, garantiid jne mis on paberil tõendatud. Kas Super annab mingit garantiid? Ei ja ei saagi anda. Samuti on need Elioni seadused pannud paika riik, mille eest maksumaksjad maksavad makse. Antud juhul on tegemist "kasutatud" asjade müügiga, mille kohta seaduses puudub lõik garantii kohta jne. Sisuliselt nii võttes sa võid müüa õhku ka jne, see on ostja oma viga kui ta on rumal. Nendel scriptidel on oma kodulehekülg, kus neid osta saab. Ikkagi ostate neid Superi käest järelikult ON ta usaldusväärne ja sinu süüdistused olid alusetud.

 

M


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei see ei ole sama, Elionile maksad sa iga kuu interneti eest, selle ostad kohe välja nagu ma aru sain. Samuti on Elioniga sul leping, garantiid jne mis on paberil tõendatud. Kas Super annab mingit garantiid? Ei ja ei saagi anda. Samuti on need Elioni seadused pannud paika riik, mille eest maksumaksjad maksavad makse. Antud juhul on tegemist "kasutatud" asjade müügiga, mille kohta seaduses puudub lõik garantii kohta jne. Sisuliselt nii võttes sa võid müüa õhku ka jne, see on ostja oma viga kui ta on rumal. Nendel scriptidel on oma kodulehekülg, kus neid osta saab. Ikkagi ostate neid Superi käest järelikult ON ta usaldusväärne ja sinu süüdistused olid alusetud.

 

M

 

Kirja panemata reeglid on Vahvlis, kui soovid Eesti seadustega võrrelda.

Nt.: Kuskil Vahvlis pole kirja pandud mille tegemine on scammimine, ja mis on lubatud, aga samas saab äga lihtsalt välja näite mõelda mis näitaks kui hästi need kirja panemata reeglid toimivad.

Neid reegleid pole paika pannud keegi, aga neid järgivad enamus/paljud inimed Vahvlis nagu real life on näiteks viisakusega lood.

 

 

Ta ei müü "kasutatud" asju, ta müüb edasi pmst. karbist lahtivõtmata kujul, good as new.

Ja kirjaliku leping oleks vägagi mõistlik idee Vahvli tehingutel, aga vahvel on täis väikseid lapsekesi (mina kaaaaa) ja see ikkagi ei suudaks enamasti toimida. ;/

(ja authide rsbots.net lehekülg keelab authe edasi müüa :ninja: )

Ja ma pole öelnud, et ta pole usaldusväärne - kindlasti on - aga minu jutu point jääb ikkagi pidama.

 

 

 

Bomber, ma pole selle vingunud, sa said minust valesti aru. Ka niisama usaldusväärne olemine kellele oma saladusi vms. rääkida on oluline ja ma pole seda kahtluse alla viinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta ei saa sellest isegi aru, ta ei suuda leppida, et teda ei taheta modede sekka.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.