Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Aasta usaldusväärseim inimene @ 2009 - VOTE

Aasta usaldusväärseim inimene @ 2009  

138 liiget on hääletanud

  1. 1. Aasta usaldusväärseim inimene @ 2009



Soovitatud postitused

Superman on teinud moderaatorina palju paremat tööd kui teised moderaatorid. Usaldusväärse ärimehena on aga tal palju arenguruumi.

 

Toon välja 3 postitust tema poolt mis näitavad tema suhtumist kui tekkisid probleemid tema poolt müüdud kaubaga: (milleks olid rsbots.net authid mis said siis failed)

 

 

 

 

Failed authide teema kajastas tema isekust ja pohhuismi - mõlemad omadused mis ei sobi ausale ärimehele. Mina, selliste inimestega äri tegemisel suhtun sama moodi, nagu inimestesse kes ma tean et on varem scamminud.

See ei ole eeskuju, mida peaks tema kui Moderaatorina näitama, ja eriti ei ole ta inimene kes on siin portaalis kõige usaldusväärsem.

 

Kuigi ma ei mõtle seda nii väga isiklikult praegu ja see võib tunduda enamasti ka inimeste arvamuse kallutamisega, siis ma mõtlen seda posti 100% tõsiselt.

 

 

Enda arust on seal nimekirjas 4 nime hulgast usaldusväärseim Kristjan, ta on teinud suure koguse tehinguid ja need tunduvad olevat sujunud hästi. Olles "seotud" ka Rapidiga, on tal isegi rohkem põhjust mitte scammida. ;)

 

 

(asjatult mõttetu tekst tuli maybe, aga ma pidin selle kirjutama)

 

 

 

Ma ei taha kõlada lapsikult, kuid see, mis sa siia just kirjutasid on puhas nali ju.

Ma arvan, et, kui tekkinud on probleemid, mis pole ei minu loodud, ega oma mitte mingisugust seost minuga, siis milleks ma peaksin midagi tegema, et neid lahendada?

See Authide fail oli puhtalt Manray rida ja mitte kübetki minu.

Kui mina isiklikult oleks millegi sellisega hakkama saanud, siis ma oleksin pidanud võtma vastutuse ja oma probleemi lahendama. Seekord aga ma ei teinud mitte midagi, ning ma ei pea vajalikuks koristada kellegi teise järelt asju, mis pole minu tekitatud.

 

Authid on muidugi ka sellised asjad mille eest mina ei võta elusees vastutust.

Ehk ongi see pohhuismiks, kuid miks peaksin MINA enda närve ja pead kulutama selle peale, kui keegi ostab/müüb authi edasi ja saab failed authi?

Ma võin tõesti tunduda karmina, kuid ma ei pea vajalikuks seda, et ma vastutan inimeste authide eest, keda ma isegi ei tea.

Ma ei saa kunagi kindel olla, et kas nad on authe edasi müünud, või mitte.

Ainuke asi milles ma kindel saan olla, olen mina ise. Ma tean, et mina ei müü ühtegi authi kaks korda, ning kustutan kogu info authide kohta kohe, kui ma olen selle edasi andnud.

Kutsu seda siis pohhuismis, või ükskõiksuseks... isegi mitte "ärimehelikuks", kui sa seda soovid, kuid ma tean, et ma pole mitte midagi valesti teinud ja ma olen väga aus inimene.

Inimesed kes teavad mind, ja kes suhtlevad minuga päevast päeva teavad seda, et ma ei lase mitte kedagi üle ja ma olen vägagi hea ärimees, kui kõik toimub konkreetselt ja kiirelt.

 

Pealegi, miks ma peaks mõnesaja krooni pärast midagi sellist tegema, kui ma käin tööl ja saan palka, ning teen oma ärisi väljaspool vahvlit, mis toovad mulle raha sisse?

 

Ma küll hindan sinu ausust, kuid ma vaatan, et sa oled ikka väga õige teema oma arvamuse väljaütlemiseks valinud.

 

Ja see, kui sa räägid mulle "eeskuju" seadmisest, siis, mis ma nüüd selle peaksin kosta... Kas sa teed nalja?

 

Kuid müts maha, osavalt boldi ja underline´i kasutatud. Tore, et viitsisid ka kaevata authide teemas ja quote otsida:-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu hääl läks Homm88-le:)


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellel Homm88-l on ikka tõsine puue küljes.

Ega vist runescape'i alafoorumist targemaid inimesi ei tulegi.

ainsad keda siit foorumist usaldada saab/võib on:

superman (tehingut teinud ei ole, kuid olen ta postitusi lugenud).

Orcut (viis minu ja Iroawri vahelise tehingu lõpuni).

Tegelikult kõik moded/adminid peale manraynori- kahtlane tüüp.

Lotus aka Timo (me võiks sõbrad olla, kui ei elaks erinevates linnades, vabalt).

Ja rohkem vist polegi, aa ZammY on ka juu, tema on ka selline usaldatav.

Over n Out.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen ka listi saaunud :D

 

See oli viga, ära lase ennast sellest kõigutada.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei taha kõlada lapsikult, kuid see, mis sa siia just kirjutasid on puhas nali ju.

Ma arvan, et, kui tekkinud on probleemid, mis pole ei minu loodud, ega oma mitte mingisugust seost minuga, siis milleks ma peaksin midagi tegema, et neid lahendada?

See Authide fail oli puhtalt Manray rida ja mitte kübetki minu.

Kui mina isiklikult oleks millegi sellisega hakkama saanud, siis ma oleksin pidanud võtma vastutuse ja oma probleemi lahendama. Seekord aga ma ei teinud mitte midagi, ning ma ei pea vajalikuks koristada kellegi teise järelt asju, mis pole minu tekitatud.

 

Authid on muidugi ka sellised asjad mille eest mina ei võta elusees vastutust.

Ehk ongi see pohhuismiks, kuid miks peaksin MINA enda närve ja pead kulutama selle peale, kui keegi ostab/müüb authi edasi ja saab failed authi?

Ma võin tõesti tunduda karmina, kuid ma ei pea vajalikuks seda, et ma vastutan inimeste authide eest, keda ma isegi ei tea.

Ma ei saa kunagi kindel olla, et kas nad on authe edasi müünud, või mitte.

Ainuke asi milles ma kindel saan olla, olen mina ise. Ma tean, et mina ei müü ühtegi authi kaks korda, ning kustutan kogu info authide kohta kohe, kui ma olen selle edasi andnud.

Kutsu seda siis pohhuismis, või ükskõiksuseks... isegi mitte "ärimehelikuks", kui sa seda soovid, kuid ma tean, et ma pole mitte midagi valesti teinud ja ma olen väga aus inimene.

Inimesed kes teavad mind, ja kes suhtlevad minuga päevast päeva teavad seda, et ma ei lase mitte kedagi üle ja ma olen vägagi hea ärimees, kui kõik toimub konkreetselt ja kiirelt.

 

Pealegi, miks ma peaks mõnesaja krooni pärast midagi sellist tegema, kui ma käin tööl ja saan palka, ning teen oma ärisi väljaspool vahvlit, mis toovad mulle raha sisse?

 

Ma küll hindan sinu ausust, kuid ma vaatan, et sa oled ikka väga õige teema oma arvamuse väljaütlemiseks valinud.

 

Ja see, kui sa räägid mulle "eeskuju" seadmisest, siis, mis ma nüüd selle peaksin kosta... Kas sa teed nalja?

 

Kuid müts maha, osavalt boldi ja underline´i kasutatud. Tore, et viitsisid ka kaevata authide teemas ja quote otsida:-)

 

 

Bold, underline, ja kaevamise oskused on ka olulised. :D

Samas, kas sa tõesti arvad, et sul oli õigus mitte midagi teha lihtsalt?

Sa ei teadnud kas see oli kellegi teise (manray) süü, enne kui see sai lahendatud.

 

Võrdväärse näite võin ka tuua, ostan mingilt lambi scammerilt acci, müün vahvlis maha, acc tõmmatakse tagasi, ma süüdistan kõik lambiscammeri peale kuna mina pole enam seotud?

 

"eeskuju seadmine" seda ära võta tõsiselt. xD

Ma usun, et sa oled väga usaldusväärne. Ma lihtsalt avaldasin oma meelt sinu suhtumise suhtes, eriti kuna see on mugav teema kus usaldusväärsusest rääkida. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega see supermees võidab kõik hääled enda iseloomu ja jutu poolest. (kaasaarvatud minu hääle)

Ta blogi aitaks kindlasti kaasa sellele.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Usaludsväärne ei ole minu jaoks see,mitu tehingut inimesel on. Olgu tal kasvõi 40 tehingut,aga kui ta on kahtlase käitumise ning ebamatuurse käitumisega siis ma ei pea teda eriti usaldusväärseks. Kuna olen S'i blogi lugenud ja nii edasi,siis pean teda arvatavasti nendest inimestest keda siin pakuti kõige usaldusväärsemaks... Mõtlesin ka natukese Jaanuse peal,minu arust pole tal vist eriti palju tehinguid?Aga ta on tõsiselt aruka käitumisega silma paistnud,siis oleks ta minu arvates teisel kohal... Noobish?Lubage naerda.

RSi poolest oleks siis Homm arvatavasti kõige usaldusväärsem.Kuigi tal on ka positiivne attitude jne,nojah.Ei viitsi eriti seletada siin.

 

Hääletasin Supermani poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homm kindlasti kuna ise temaga palju ärisi teinud ja need kõik on alati sujunud ladusalt:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Superman.

Ma ei hakka siin seletama, miks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht kurb on see, et enamus inimesi hääletab lampi. Lihtne näide :" Oh Superman on moderaator. Ta on nii ägeda jutuga. Ta müüs authe ka ju. Tal 40 tehingut, see kõva sõna. Annan talle oma hääle."

Teised on sellised : "Krt võiks saada kõigi poolt hääletada, Tahaks oma sõbrale hääle anda."

Või siis :"Oh ma tegin sellega ühe tehingu. Ta on nii usaldusväärne."

 

Tegelikult mis mõte sellel üldse on ? Nkn Superman, Homm88, Kristjan saavad oma tehingutel ette. Jaanusest ma niiväga ei tea, et ta tegeleks mingi äriga siin foorumis aga jah ikkagi.

 

Jah ise hääletasin ka lampi, kuna tegelt pole siin sellist inimest kelle poolt tahaks hääletada.

Kuid jah, 100% pole mõtet kedagi usaldada. Kunagi oli üks mode kes scämmis inimesi ja kui teema tehti kustutas ära selle. Aga see selleks.

Ma loodan, et Superman ei pane omale signatuuri lehekülge ja teksti : Aasta 2009 usaldusväärseim inimene foorumis. See oleks lame


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suht kurb on see, et enamus inimesi hääletab lampi. Lihtne näide :" Oh Superman on moderaator. Ta on nii ägeda jutuga. Ta müüs authe ka ju. Tal 40 tehingut, see kõva sõna. Annan talle oma hääle."

Teised on sellised : "Krt võiks saada kõigi poolt hääletada, Tahaks oma sõbrale hääle anda."

Või siis :"Oh ma tegin sellega ühe tehingu. Ta on nii usaldusväärne."

 

Tegelikult mis mõte sellel üldse on ? Nkn Superman, Homm88, Kristjan saavad oma tehingutel ette. Jaanusest ma niiväga ei tea, et ta tegeleks mingi äriga siin foorumis aga jah ikkagi.

 

Jah ise hääletasin ka lampi, kuna tegelt pole siin sellist inimest kelle poolt tahaks hääletada.

Kuid jah, 100% pole mõtet kedagi usaldada. Kunagi oli üks mode kes scämmis inimesi ja kui teema tehti kustutas ära selle. Aga see selleks.

Ma loodan, et Superman ei pane omale signatuuri lehekülge ja teksti : Aasta 2009 usaldusväärseim inimene foorumis. See oleks lame

 

 

 

Esiteks tal pole 40tehingut:D ja ta on suht minu meelest vähemalt usaldusväärne tundub nagu sa oleksid kade?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Mis asja, minu nime ei olegi ?

 

Ega kui ma teiega enam tehinguid ei tee, ei tähenda, et ma usaldusväärne ei ole:(


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esiteks tal pole 40tehingut:D ja ta on suht minu meelest vähemalt usaldusväärne tundub nagu sa oleksid kade?

Oleks sa mu algset teksti näinud mis tahtsin kirjutada [back on tore asi] siis sul oleks sellest jutust 3x pigem jutt. Ma ei ole kade, et ta sai kuulsaks oma Bot diaryga ja, et ta on mode. Kui mul on rohkem tehinguid kui tal praegu. Las olla mul pohhui. Ma olen oma tehingud saanud ausal teel. + Moderaatori koht tal ? Mind ei tiri nagu see. Ma ei suudaks hakkama saada sellekoha peal. Ei ole 24/7 Foorumis või Eeskujuliku embleem. Ma ei vaata suht kuidas kirjutan. Mul nkn palju warne+suht vähe postitan viimasel ajal.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas on võimalik et mingi Noobish listi sai? Vaadake ta tehinguid ... enamus on mingi BS.

Saate natuke naerda =/ - http://www.vahvel.net/itrader.php?u=8866


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kuidas on võimalik et mingi Noobish listi sai? Vaadake ta tehinguid ... enamus on mingi BS.

Saate natuke naerda =/ - http://www.vahvel.net/itrader.php?u=8866

 

Listi sai eelmise topicu põhjal enim hääli saanud inimesed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.