Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Aasta usaldusväärseim inimene @ 2009 - VOTE

Aasta usaldusväärseim inimene @ 2009  

138 liiget on hääletanud

  1. 1. Aasta usaldusväärseim inimene @ 2009



Soovitatud postitused

Admin

Suht aju vaba.

_________

Supermannil 19 tehingut, mode, ja saab veel usaldusväärseimaks.

Mis toimub ?

Isegi minul on rohkem tehinguid kui Supermannil....

_________

Samas võiks juba Zammy. ja Tanel'i siia sisse lükata,

Tanelil 190+ positiivset tehingut ja ZammY.'l 180+.

Nemad on juba usaldusväärsed ehk 100% diilidest on olnud positiivsed...

_________

Homm88'l 63 tehingut ja pole isegi tuntud liikme märki :O


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht aju vaba.

_________

Supermannil 19 tehingut, mode, ja saab veel usaldusväärseimaks.

Mis toimub ?

Isegi minul on rohkem tehinguid kui Supermannil....

_________

Samas võiks juba Zammy. ja Tanel'i siia sisse lükata,

Tanelil 190+ positiivset tehingut ja ZammY.'l 180+.

Nemad on juba usaldusväärsed ehk 100% diilidest on olnud positiivsed...

_________

Homm88'l 63 tehingut ja pole isegi tuntud liikme märki :O

 

See on suures joones tähelepanu peale võistlus ikkagi.

  • Superman on blogija, see tekitas talle suure tähelepanu, ka on oma authide äriga silma paistnud paljudele.[/*:m:11yb9zwp]
  • Jaanus on vist pubi foorumis aktiivne, parandage mind kui ma failisin.[/*:m:11yb9zwp]
  • Kristjan on aktiivne modereerija ja ärimees.[/*:m:11yb9zwp]
  • Homm88 on aktiivne ärimees ja nähtavalt tekitas ka tasuta authide teema palju positiivset "tähelepanu".[/*:m:11yb9zwp]
  • Noobish on aga teeninud oma tähelepanu olles tubli spammer ja fake tehinguid pannes. :D[/*:m:11yb9zwp]

 

Mõni pole suureks saanud lihtsalt, anname andeks, kasva veel, poju.

 

Sorry_No_Ears.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muidugi sa ei kuule mind, sest sa oled kuradi tropp, samu "lükkeid" kasutad nagu E. Savisaar.

Annad rahvale tasuta kommi, et nad sind valiks, tolgus.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kirja panemata reeglid on Vahvlis, kui soovid Eesti seadustega võrrelda.

Nt.: Kuskil Vahvlis pole kirja pandud mille tegemine on scammimine, ja mis on lubatud, aga samas saab äga lihtsalt välja näite mõelda mis näitaks kui hästi need kirja panemata reeglid toimivad.

Neid reegleid pole paika pannud keegi, aga neid järgivad enamus/paljud inimed Vahvlis nagu real life on näiteks viisakusega lood.

 

 

Ta ei müü "kasutatud" asju, ta müüb edasi pmst. karbist lahtivõtmata kujul, good as new.

Ja kirjaliku leping oleks vägagi mõistlik idee Vahvli tehingutel, aga vahvel on täis väikseid lapsekesi (mina kaaaaa) ja see ikkagi ei suudaks enamasti toimida. ;/

(ja authide rsbots.net lehekülg keelab authe edasi müüa :ninja: )

Ja ma pole öelnud, et ta pole usaldusväärne - kindlasti on - aga minu jutu point jääb ikkagi pidama.

 

 

 

Bomber, ma pole selle vingunud, sa said minust valesti aru. Ka niisama usaldusväärne olemine kellele oma saladusi vms. rääkida on oluline ja ma pole seda kahtluse alla viinud.

 

Alustuseks harin sind veidi inglise keelega, sõna "Scamm" tuleb inglise keelest ja otsetõlkes tähendab see sõna vargust, arvestades seda et meie põhiseaduses on juba kirjas et mitte ükski foorum/webi leht ei tohi propageerida vargust/pettust/kelmust. Need ei peagi siin kirjas olema, neid Peab iga Eesti Vabariigi kodanik teadma. Samamoodi ei kehti Eesti Vabariigis rsboti seadused, vaid põhiseadus. See tähendab et igasugune vargus on siiski keelatud.

 

 

Väga vastik oli lugeda et sa oled endas nii kindel nagu sa oled siiski räägid sa iseendale vastu. Oma postituses räägid nüüd et Superman on usaldusväärne, aga enne olid pannud sellise lause maha:

 

Usaldusväärse ärimehena on aga tal palju arenguruumi.

 

Ausõna sa võitled siin millise eesmärgiga siis?

 

 

Genius sinust ma ka aru ei saa, mis see Runescape tehingud siia puutuvad? See on Vabaaja foorum, palun saa sellest aru.

 

Ja pildid mis sa Homm lisanud oled näitab tõsiselt lapsikust.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et moderaatorid ei peaks sellel võistlusel osalema,kuna nad niigi usaldusväärsed ning ikka tahaks näha tavakasutajat tiitliga "Usaldusväärseim isik 2009."

Moderaatorid on niikuinii teeninud selle tiitli,nad on alati usaldusväärsed ja kõik seda teavad,väga väike võimalus on, et keegi nendest hakkab scammeriks,nagu meil seda juhtund.Aga muidugi enam seda ei juhtu,loodan!

 

Märk Moderaator = Üks usaldusväärsematest isikutest foorumis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
CoolStoryBro.jpg

 

[align=right:1elnc1i8]---[/align:1elnc1i8]

 

Ma arvan, et moderaatorid ei peaks sellel võistlusel osalema,kuna nad niigi usaldusväärsed ning ikka tahaks näha tavakasutajat tiitliga "Usaldusväärseim isik 2009."

Moderaatorid on niikuinii teeninud selle tiitli,nad on alati usaldusväärsed ja kõik seda teavad,väga väike võimalus on, et keegi nendest hakkab scammeriks,nagu meil seda juhtund.Aga muidugi enam seda ei juhtu,loodan!

 

Tõsi, moderaatorid on isiklikult administratsiooni poolt välja valitud selle põhjal, et neil on oskused mis on kasulikud modereerimisel ja on piisavalt usaldusväärsed, et nendele moderaatori koht anda.

Janek sa ei olnud vahepeal mode või ma natuke ajan segi atm? Just wondering.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Genius sinust ma ka aru ei saa, mis see Runescape tehingud siia puutuvad? See on Vabaaja foorum, palun saa sellest aru.

 

Sa vist pole siin foorumis kaua aegne liige, aga see foorum tuleneb rs2eesti.net või ee foorumist.

 

Ehk 90% inimestest, kes on reganud, on kuidagi seotud runescape'ga.

 

Enamus tehingud tulevadki sealt, kasutajate müümised, ostmised, pinnid, rahandus, botid, authid jms.

 

Väga vähe on päris elu tehinguid...

____________________

 

 

Sina oled praegu see, kes ei saa aru....


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa vist pole siin foorumis kaua aegne liige, aga see foorum tuleneb rs2eesti.net või ee foorumist.

 

Ehk 90% inimestest, kes on reganud, on kuidagi seotud runescape'ga.

 

Enamus tehingud tulevadki sealt, kasutajate müümised, ostmised, pinnid, rahandus, botid, authid jms.

 

Väga vähe on päris elu tehinguid...

____________________

 

 

Sina oled praegu see, kes ei saa aru....

 

Näe vaata, ma olen liitunud enne sind: Liitunud: Jun 2007

 

Ma saan aru et enamus on siis Runescape pärast ja ka mina olen see kes liitus rs2eestiga just rs pärast. Tõtt öelda oligi see põhjus miks mul oli "paus" kuna Runescapest sai välja kasvatud ja ei näinud põhjust siin olla. Nüüd on foorumi eesmärk olla Vabaaja foorum, Mis ei ole baseerunud Runescapele. See on ainult üks osa.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
[align=right:1qmkuonb]---[/align:1qmkuonb]

 

 

 

Tõsi, moderaatorid on isiklikult administratsiooni poolt välja valitud selle põhjal, et neil on oskused mis on kasulikud modereerimisel ja on piisavalt usaldusväärsed, et nendele moderaatori koht anda.

Janek sa ei olnud vahepeal mode või ma natuke ajan segi atm? Just wondering.

 

Ma ei ole kunagi moderaator olnud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on vaid eesmärk, tegelikuses on ikkagi 34k teemast mis vahvlis on, 19k Runescape sektsioonis. :huh:

 

 

edit: unustasin pildi sorry :( :(

funny-pictures-cat-is-troubleshooting-your-troubles.jpg

 

Selleks et saavutada eesmärki peaks inimesed aru hakkama saama et me liigume edasi. Aeg on targemaks, saada täiskasvanlikumaks ja vaikselt elada normaalsemat elu mitte passida Runes. Aeg on edasi minna ja vaadata tõele näkku. Vahvel ei ole enam rs2eesti. Ja lõputuseks:

Eesmärgid pannakse paika selle pärst et need ellu viia


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Homm on räige ärimees.

Varastab pinne ja müüb neid, vot see on eeskujulik käitumine!

Täielik kitsejobi oled, ma ei saanudki varem aru, et sa selline laps oled alles.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Homm on räige ärimees.

Varastab pinne ja müüb neid, vot see on eeskujulik käitumine!

Täielik kitsejobi oled, ma ei saanudki varem aru, et sa selline laps oled alles.

 

Kui sa ei tea ära postita siia,ta ei varasta neid,ta ostab neid ameeriklastelt odavamalt ja müüb kallimalt,mingil moel nendel on enda nipp,et nad saavad neid tasuta ja legaalselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Homm on räige ärimees.

Varastab pinne ja müüb neid, vot see on eeskujulik käitumine!

Täielik kitsejobi oled, ma ei saanudki varem aru, et sa selline laps oled alles.

 

Ma ei varasta pinne. Ma pole kordagi mingis chatis pinne sebinud.

 

Ma olen ka väga kindlameelne.

Kui ma otsustan, et ma olen 100% aus ärimees ja ei lase kedagi Vahvlis üle, ma ka ei tee seda.

Kui ma otsustan, et ma keeran kellegile mingi jama kokku, siis ma ka teen seda - ma olen isegi hakkanud uurima olukordi mis on juhtunud üle aasta aja tagasi, et kätte maksta nendele kes on mind scamminud.

Kui ma otsustan, et ma tahan meelt avaldada kuna keegi tegi minu arust midagi valesti, ma ka tegin seda. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sinu meeleavaldus käib läbi lapsikute piltide?

Janek - No vabandust, ma tõesti ei teadnud, kuna mul ei ole sinna runescape'i teemasse asja.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suur suu, suur suu.

Mine tagasi sinna kust sa tulid, Runescape'i alateemasse.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui täiesti aus olla, siis ma läksin kell 6 magama ja ärkasin praegu. Mõtlesin, et läheks vaataks ka hääletuse üle, sest ma olen ikkagi juhtimas.

Kogu see komejant, mis siin tekkis ei ole olnud apsull seotud hääletuse endaga.

Inimestel on oma arvamus ja kõik on hästi, kuid see ei tähenda, et peaks teemat roojama täiesti idiootsete piltidega, nii, et ma lasen nüüd sul Homm natuke puhata ja bannin su päevaks ära.

Ma usun, et su äri ei kannata, sest siin on teisi ka kes sellega tegelevad, ning sa oled niivõrd kõva ärimees, et inimesed saavad su ärireisist aru.

Ma ei kasuta oma kohta ära, vaid lihtsalt ennetan seda, et tekkiks veel mitu lehekülge idiootsusi.

Aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui täiesti aus olla, siis ma läksin kell 6 magama ja ärkasin praegu. Mõtlesin, et läheks vaataks ka hääletuse üle, sest ma olen ikkagi juhtimas.

Kogu see komejant, mis siin tekkis ei ole olnud apsull seotud hääletuse endaga.

Inimestel on oma arvamus ja kõik on hästi, kuid see ei tähenda, et peaks teemat roojama täiesti idiootsete piltidega, nii, et ma lasen nüüd sul Homm natuke puhata ja bannin su päevaks ära.

Ma usun, et su äri ei kannata, sest siin on teisi ka kes sellega tegelevad, ning sa oled niivõrd kõva ärimees, et inimesed saavad su ärireisist aru.

Ma ei kasuta oma kohta ära, vaid lihtsalt ennetan seda, et tekkiks veel mitu lehekülge idiootsusi.

Aitäh.

 

Tubli töö.

 

superman võidule!

Kaua hääletus kestab?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.