Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepi legaliseerimine Eestis.

Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?  

385 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?



Soovitatud postitused

poolt, turiste tuleks nagu muda sisse, kanepi ei saa liigitada narkootikumide alla, kui te olete teinud, siis teate, et see ei ole narkootikum.. ikka sooviks, et legaliseeritaks, soomest tuleks jõhkralt turiste sisse siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
poolt, turiste tuleks nagu muda sisse, kanepi ei saa liigitada narkootikumide alla, kui te olete teinud, siis teate, et see ei ole narkootikum.. ikka sooviks, et legaliseeritaks, soomest tuleks jõhkralt turiste sisse siis.

 

Neid Soomlasi meil niiväga just vaja ongi ju -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Neid Soomlasi meil niiväga just vaja ongi ju -.-

 

 

muidugi, sinu issi saab palka 5000.- kuus, soomlane saab sama töö eest 50,000.- kuus ning tuleb eestisse pidutsema, mis arvad, et ta ei osta siis midagi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole vaja seda muru suitsetada.

 

Olgem ausad, sul pole seda "muru" lihtsalt kusakilt saada. Võin kindel olla, et sa pole kunagi proovindki.

 

Ise olen poolt.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei ole jah proovinud, mis siis? Kui ma tahaks, võtaks ma õuest peotäis umbrohtu ja paneks tule otsa, sama asi.

 

Kulla laps, ise ka aru saad mis juttu sa räägid? Kanep sisaldab THC-d, umbrohi ei sisalda midagi. Kui kogemusi pole siis ära tule targutama eks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul toas mõned taimed potis, sobivad need kah.

 

 

 

Keda see huvitab? Muru on muru.

 

Ma arvan, et sul oleks viimane aeg Bioloogia tundi tagasi minna ja seal selgeks õppida mis vahe on taimel ja murul. Aa õigus... algklassides seda ju ei õpetata.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rohkem narkareid pole vaja juurde eestisse

 

Kusjuures legaliseerimisega jääks neid "narkareid" just kõvasti vähemaks ;)

Keegi siis ei mäleta mis teema Hollandiga oli? Aasta-kaks peale legaliseerimist kanepi tarvitajate arv vähenes märkimisväärselt..


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures legaliseerimisega jääks neid "narkareid" just kõvasti vähemaks ;)

Keegi siis ei mäleta mis teema Hollandiga oli? Aasta-kaks peale legaliseerimist kanepi tarvitajate arv vähenes märkimisväärselt..

 

+1. Kui meil oleks alkohol ka keelatud, oleks joodikuid palju rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mind isiklikult jätab külmaks kuigi olen kanepit paar korda teinud aga noh, mingit rolli see küll ei mängi ! :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vastu. Olen antud hetkel liiga ebakaines olekus, et seletada miks, kunagi hiljem..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vastu. Olen antud hetkel liiga ebakaines olekus, et seletada miks, kunagi hiljem..

 

Päris pro tüüp oled ju.

 

Endal on ükskõik...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.